Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wróciłam do Was 🙂 Ale tak na monet cały dzień baaardzo źle się czuję i nie wychodzę z łóżka 🤨 Nie mam na nic siły 🤨 Biedna Ninka tyle czasu u Niej to trwa ale jeszcze dziś będzie mieć to za sobą. Poza tym chyba nie jest aż tak źle że jeszcze może sms-a na bieżąco pisać i nas informować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
To tak...o 16 Nina napisała "Mam bóle krzyżowo-brzuszne co minute i przy skurczach jest masakra :-P ale jak przechodzą to jest ok :-) chyba o 18 bede przeć"


wlasnie, Nina bardzo dzielna jak ma siłe i chec nam pisac co i jak! pewnie akcja finalna lada moment jak nie juz, czekamy na wiesci trzymajac kciuki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Wróciłam do Was 🙂 Ale tak na monet cały dzień baaardzo źle się czuję i nie wychodzę z łóżka 🤨 Nie mam na nic siły 🤨 Biedna Ninka tyle czasu u Niej to trwa ale jeszcze dziś będzie mieć to za sobą. Poza tym chyba nie jest aż tak źle że jeszcze może sms-a na bieżąco pisać i nas informować 😁

no to następna się szykuje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
A ja jutro na ktg do szpitala 🙃


Oj Aga a Ty biedna ile jeszcze będziesz trzymała Adę w brzuchu????? Już 4 dni po terminie jesteś , dobrze że jutro na ktg idziesz , moze Cię zatrzymają juz w szpitalu 😉 😉

Kasia a może Ty tak zle czujesz się przed porodem. Nie zdziwiła bym się gdybyś jeszcze dziś odjechała na porodówkę 🙂

A Nina tyle godzin ??? Współczuję jej. A jak na złość męża nie ma . On też się stresuje w tej Holandii i siedzi jak na szpilkach oczekując wiadomości że syn sie już urodził 😉

Ale się dziś cholernie nudzę , nie mogę sobie miejsca znalezć, a żebra bolą jak cholera 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
No ja to jak zostawać w szpitalu to tylko rodzić inaczej sie nie godzę... bo co my zrobimy z Ewcią 🥴


No tak.. Ewcia nie ma opieki. Ale badz dobrej myśli że jutro na ktg wyjdą skurcze 😉, io już rozwarcie masz ze 4 cm 😉 . Bo ile Ty bedziesz chodziła jeszcze z tym brzuchem?????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia jaka aktywna na brzuszku dzisiaj 😁 Dziewczyny ja cały czas się źle czuję ale nie mam żadnych skurczy ani nic 🤨 Nic się nie zapowiada na poród tylko po prostu mam gorszy dzień 🙃 🤔 Właśnie gotuje rosołek ale nie mam siły stać nawet przy kuchni. Aaaaa zapomniałam Wam powiedzieć dzisiaj zdjęłam obronczkę bo napuchłam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Gosia jaka aktywna na brzuszku dzisiaj 😁 Dziewczyny ja cały czas się źle czuję ale nie mam żadnych skurczy ani nic 🤨 Nic się nie zapowiada na poród tylko po prostu mam gorszy dzień 🙃 🤔 Właśnie gotuje rosołek ale nie mam siły stać nawet przy kuchni. Aaaaa zapomniałam Wam powiedzieć dzisiaj zdjęłam obronczkę bo napuchłam 😮


Kasia a jak mi się nudzi 😞 Już pierdo... dostaję ha ha ha .
Kasia ale skurcze dopiero mogą sie pojawić, wszystko przed Tobą 🤪 🤪 🤪

Ja też jestem napuchnieta, palce u rąk mam grube jak banany i stopy mam spuchniete 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Gosia teraz nie tylko pipkę masz jak babeczka drożdżowa CAŁĄ JESTEŚ JAK BABECZKA teraz 😁 😁 😁


Ha ha ha ha ha Kasia babeczka drożdzowa była ze trzy , cztery miesiące temu a teraz to jest babka , a przed samym porodem pipka robi się nabrzmiała, więc ja nie wiem co będę miała ha ha ha ha 🤪 🤪 🤪 .
Ale ta końcówka ciązy jest ciężka ja już zapomniałam po 13 latach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Gosia teraz nie tylko pipkę masz jak babeczka drożdżowa CAŁĄ JESTEŚ JAK BABECZKA teraz 😁 😁 😁


Ha ha ha ha ha Kasia babeczka drożdzowa była ze trzy , cztery miesiące temu a teraz to jest babka , a przed samym porodem pipka robi się nabrzmiała, więc ja nie wiem co będę miała ha ha ha ha 🤪 🤪 🤪 .
Ale ta końcówka ciązy jest ciężka ja już zapomniałam po 13 latach


No tak można by zapomnieć po takim czasie. Ja mam strasznie obolałą i opuchnięta pipkę 🤨 🤔 A jak mówisz, że będzie jeszcze gorzej to kurcze będę mieć krocze jak Indor te worki co mu z dzioba wiszą !!! 😁 😁 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Gosia teraz nie tylko pipkę masz jak babeczka drożdżowa CAŁĄ JESTEŚ JAK BABECZKA teraz 😁 😁 😁


Ha ha ha ha ha Kasia babeczka drożdzowa była ze trzy , cztery miesiące temu a teraz to jest babka , a przed samym porodem pipka robi się nabrzmiała, więc ja nie wiem co będę miała ha ha ha ha 🤪 🤪 🤪 .
Ale ta końcówka ciązy jest ciężka ja już zapomniałam po 13 latach


No tak można by zapomnieć po takim czasie. Ja mam strasznie obolałą i opuchnięta pipkę 🤨 🤔 A jak mówisz, że będzie jeszcze gorzej to kurcze będę mieć krocze jak Indor te worki co mu z dzioba wiszą !!! 😁 😁 🤪 🤪 🤪


Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha jak wiszące worki indora - dobre. Do kolan będą wisiały. Aby tylko wróciły do swoich rozmiarów przed latem, bo nic krótkiego nie założysz 😁 😁 😁 🙃
A w zimne noce Twój mąż będzie się nakrywał "workami" ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Ha ha ha zrobię sobie z nich szal ozdobny 😁
Gosia gdzie ten nasze forumowiczki !!! 🤪 🤪 Przycichły wszystkie wywołują porody. A tak się zastanawiam, czy Ninie to odszedł czop czy pojechała z nim do szpitala jak Aga Mini ??


Nasze brzuchy baraszkują z mężami bo dziś niedziela ha ha ha . Udają dobre żony 😉
Nie wiem co z Niną??? I nie wiem czy czop jej odszedł. Z Paulą odeszły mi wody i wyciągali mi czop. Nawet go nie widziałam 🥴
A czy Ninie odszedł to nie wiem , nie mam pojęcia. A wczoraj ona podobno dobrze się czuła i nic nie wskazywało na poród, ale jak sobie przypomne to z Paulą tak samo miałam czułam się dobrze , nic mnie nie bolało ani nie czyściło mnie , A nagle wody mi odeszły i poród się zaczął.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Ha ha ha zrobię sobie z nich szal ozdobny 😁
Gosia gdzie ten nasze forumowiczki !!! 🤪 🤪 Przycichły wszystkie wywołują porody. A tak się zastanawiam, czy Ninie to odszedł czop czy pojechała z nim do szpitala jak Aga Mini ??


Nasze brzuchy baraszkują z mężami bo dziś niedziela ha ha ha . Udają dobre żony 😉
Nie wiem co z Niną??? I nie wiem czy czop jej odszedł. Z Paulą odeszły mi wody i wyciągali mi czop. Nawet go nie widziałam 🥴
A czy Ninie odszedł to nie wiem , nie mam pojęcia. A wczoraj ona podobno dobrze się czuła i nic nie wskazywało na poród, ale jak sobie przypomne to z Paulą tak samo miałam czułam się dobrze , nic mnie nie bolało ani nie czyściło mnie , A nagle wody mi odeszły i poród się zaczął.


A w ogóle to Aga Mini pisała że o 16 dostała esa od Ninki, i od tamtej pory nic, cisza,nie wiadomo czy rodzi,urodziła czy cc. Nic nie wiadomo. Szkoda mi jej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Ha ha ha zrobię sobie z nich szal ozdobny 😁
Gosia gdzie ten nasze forumowiczki !!! 🤪 🤪 Przycichły wszystkie wywołują porody. A tak się zastanawiam, czy Ninie to odszedł czop czy pojechała z nim do szpitala jak Aga Mini ??


Nasze brzuchy baraszkują z mężami bo dziś niedziela ha ha ha . Udają dobre żony 😉
Nie wiem co z Niną??? I nie wiem czy czop jej odszedł. Z Paulą odeszły mi wody i wyciągali mi czop. Nawet go nie widziałam 🥴
A czy Ninie odszedł to nie wiem , nie mam pojęcia. A wczoraj ona podobno dobrze się czuła i nic nie wskazywało na poród, ale jak sobie przypomne to z Paulą tak samo miałam czułam się dobrze , nic mnie nie bolało ani nie czyściło mnie , A nagle wody mi odeszły i poród się zaczął.


A w ogóle to Aga Mini pisała że o 16 dostała esa od Ninki, i od tamtej pory nic, cisza,nie wiadomo czy rodzi,urodziła czy cc. Nic nie wiadomo. Szkoda mi jej 😞


Niestety biedna musi się męczyć. Ale ja myślę, że jest już po wszystkim. Tylko Krowa z wymionami lata i nie ma czasu napisać 😁 😁 🙃 🤪 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Ha ha ha zrobię sobie z nich szal ozdobny 😁
Gosia gdzie ten nasze forumowiczki !!! 🤪 🤪 Przycichły wszystkie wywołują porody. A tak się zastanawiam, czy Ninie to odszedł czop czy pojechała z nim do szpitala jak Aga Mini ??


Nasze brzuchy baraszkują z mężami bo dziś niedziela ha ha ha . Udają dobre żony 😉
Nie wiem co z Niną??? I nie wiem czy czop jej odszedł. Z Paulą odeszły mi wody i wyciągali mi czop. Nawet go nie widziałam 🥴
A czy Ninie odszedł to nie wiem , nie mam pojęcia. A wczoraj ona podobno dobrze się czuła i nic nie wskazywało na poród, ale jak sobie przypomne to z Paulą tak samo miałam czułam się dobrze , nic mnie nie bolało ani nie czyściło mnie , A nagle wody mi odeszły i poród się zaczął.


A w ogóle to Aga Mini pisała że o 16 dostała esa od Ninki, i od tamtej pory nic, cisza,nie wiadomo czy rodzi,urodziła czy cc. Nic nie wiadomo. Szkoda mi jej 😞


Niestety biedna musi się męczyć. Ale ja myślę, że jest już po wszystkim. Tylko Krowa z wymionami lata i nie ma czasu napisać 😁 😁 🙃 🤪 😜


wymiona mam opróżnione 😁 mała po kąpieli była tak wściekle głodna że jak mnie chwyciła to myśłałam że się o...z bólu 🤪


Ha ha ha ha lata po oddziale z napęczniałymi, gołymi wymionami 🤪 🤪Bezwstydna 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki i mamuśki! Wiecie co u Ninki? urodziła już? A żadna inna nie odjechała jeszcze rodzić? Kropeczek i Kafinka nadal w dwupaku?
Mąż mi zabrał laptopa więc nie mam jak do was zaglądać, teraz mam kompa na chwilę od kumpeli. Ja jutro rano jadę na porodówkę na kroplówkę naskurczową, ale czuje że mnie nie ruszy i po 6 godzinach wrócę z powrotem na patologię 😞
A jak tam w ogóle się czujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...