Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Czekam aż Oliwka zaśnie by się móc wykąpać z mężem 😉 a tak wogóle musze poczytać w internecie ile połóg trwa,bo niby już prawie nie krwawiłam,i znów zaczęłam,i na dodatek mimo kąpieli rano i wieczorem,to po południu już czuje jakbym się zepsuła... 😮 ☺️ 🥴

Aga, trwa pełne 6 tygodni. To normalne że krwawienie zanika, po kilku dniach a nawet tygodniu wróci i pewnie dojdą do tego takie większe kawałki jak wątróbka 🤢 Okresu za szybko sie nie spodziewaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Hej brzuszki i mamuśki! Wiecie co u Ninki? urodziła już? A żadna inna nie odjechała jeszcze rodzić? Kropeczek i Kafinka nadal w dwupaku?
Mąż mi zabrał laptopa więc nie mam jak do was zaglądać, teraz mam kompa na chwilę od kumpeli. Ja jutro rano jadę na porodówkę na kroplówkę naskurczową, ale czuje że mnie nie ruszy i po 6 godzinach wrócę z powrotem na patologię 😞
A jak tam w ogóle się czujecie?


O Ninie nie ma nowych info...


jutro zajrzę do was jak nie urodzę, teraz znikam, buziaki dla wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Bagira napisał(a):
A tak przede wszystkim to witam 🙂
Widze ze Nina się meczy. Biedna sama jest , oby wszystko poszło dobrze.


NO właśnie dałam Twoją córeczke do kolarzu maluszków z Grudnia ale jak nie chcesz to usune...

O, super dzięki 😘 Tzn, ma zostać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak by nie patrzeć to nie jest zwykły okres, oczyszczamy sie po porodzie. Tez latam kilka razy dziennie pod prysznic więc jak mi zamarzł rura od zimnej wody to myślałam ze sie pochlastam, butelka sie ratowałam.
Powiedz mi, Majusi już kikutek odpadł ? Nam wczoraj odpadł, taki prezent na tygodniówke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Bagira napisał(a):
Nie czytałam wszystkiego, z doskoku jestem. Czemu Nina zaczęła rodzic, tak po prostu przyszedł na nia czas czy nerwy ?


Tak nagle jej wody odeszły...ale myśle że pewnie nerwy i smutek z powodu wyjazdu męża zrobiły swoje...

Kurdę, ze tak ważny dzień musiał się stac smutnym 😞 Biedula, nie dość ze pierwszy poród to jeszcze dość długi i jest sama. Oby mały wszystko wynagrodził.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wpadlam na chwile, a tu nadal zadnych wiesci od Niny 😞 to juz tak dlugo...mam nadzieje, ze jest juz po i wszystko OK. A wlasnie a propos kikutow - to u nas na szkole rodzenia mowili o nowej metodzie, nie spirytusem juz sie przemywa tylko octenisept i mozna myc woda z mydlem, jak moja Mama uslyszala, to byla w szoku 😮 bede jeszcze pewnie zagladac, a jak nie, to dobrej nocy! Kasia, ja mysle, ze u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wpadlam na chwile, a tu nadal zadnych wiesci od Niny 😞 to juz tak dlugo...mam nadzieje, ze jest juz po i wszystko OK. A wlasnie a propos kikutow - to u nas na szkole rodzenia mowili o nowej metodzie, nie spirytusem juz sie przemywa tylko octenisept i mozna myc woda z mydlem, jak moja Mama uslyszala, to byla w szoku 😮 bede jeszcze pewnie zagladac, a jak nie, to dobrej nocy! Kasia, ja mysle, ze u Ciebie sie zaraz zacznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie, tutaj radzą nie ruszać, tzn niczym nie smarować i nie przecierać i faktycznie bardzo szybko odpada.
Mam nadzieję ze Nina szybko się odezwie i wszystko bedzie dobrze. Maz niech lepeij siedzi przy niej bo po porodzie najgorsze co może być to depresja a ta często występuje po ciężkich porodach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga2010 napisał(a):
Wpadlam na chwile, a tu nadal zadnych wiesci od Niny 😞 to juz tak dlugo...mam nadzieje, ze jest juz po i wszystko OK. A wlasnie a propos kikutow - to u nas na szkole rodzenia mowili o nowej metodzie, nie spirytusem juz sie przemywa tylko octenisept i mozna myc woda z mydlem, jak moja Mama uslyszala, to byla w szoku 😮 bede jeszcze pewnie zagladac, a jak nie, to dobrej nocy! Kasia, ja mysle, ze u


No właśnie ja psikam tym cholerstwem tak jak już napisałam i g...daje bo kikut trzyma... a jednak po spirytusie moment Oliwce odpadł...


bo tak to jest z nowymi metodami.... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
A i ciekawe co z Kasią bo się nie odzywa 😮 a ona zawsze o tej porze jest !!!

no na gadu jest dostępna ale nie odpisuje, pewnie dalej sie źle, czuje ja myśle że napóźniej jutro odjedzie, Marta wróciłam z małą ze szpitala 🙂
a ja ide spać bo mnie ścina, jak znam życie za 2 godziny obudze sie wyspana ale już nie moge i jeszcze mała wierci sie przekreca nogami macha rękami tyłek na żebra a mi od tego niedobrze 😞
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
Kropeczek napisał(a):
A i ciekawe co z Kasią bo się nie odzywa 😮 a ona zawsze o tej porze jest !!!

no na gadu jest dostępna ale nie odpisuje, pewnie dalej sie źle, czuje ja myśle że napóźniej jutro odjedzie, Marta wróciłam z małą ze szpitala 🙂
-

Marta już wrocila?? to wczesniej, mi sie wydaje, ze u nas (Aga - Ty na Inflanckiej a ja zamierzam na Madalinskiego 🙂 to dzien dluzej trzymaja... ciekawe co z Nina, ide spac, dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zajrzałam na moment 🙂 Super, że Ninka już po. Ale Ją biedną wymęczyli, aż do tej godziny z tymi bólami a i tak na koniec zrobili CC 🤨 Ja niestety cały dzień źle się czuję. Brzuch boli jak na @, jestem słaba i jakoś taka poddenerwowana od środka 🤔
Zdecydowaliśmy się z Mariuszem na używany wózek kupimy od polki ale jakoś po Świętach powiedziała, że go nam przetrzyma. Zaraz dam Wam fotki 🙂 Wózek z firmy Viking akjax.
[URL=http://img9.imageshack.us/i/9215f171c0736da6d73075e.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/6985/9215f171c0736da6d73075e.jpg[/IMG][/URL]
A tu spacerówka:
[URL=http://img829.imageshack.us/i/75337da95ba73007bb63848.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/4860/75337da95ba73007bb63848.jpg[/IMG][/URL]
Plus wszystkie dodatki do tego jak parasol, przeciwdeszczówki, ochraniacze, torba itp. Za 170f i 13f wysyłka a więc spoko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justynakreft napisał(a):
Hej! Długo nic nie pisałam na forum....fajnie, że już się powoli grudnióweczki sypią, ja mam termin na 31 grudzień, mam nadzieję, że przetrzymam do stycznia 🙂


Hej Justynka 🙂 A jak się czujesz?? Pewnie ten jeden dzień dasz radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...