Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
mój ojciec załatwił jakis srodek do czyszczenia sanitariów w szpitalu czysci szybko na błysk....


acha...ja nadal używam domestosu,mimo ze śmierdzi,bo nie umiem się przekonać co do żadnego mleczka czy coś... 🤨 Moja koza mała śpi mi teraz na rękach a Oliwka walczy z Pusią 😁 🤪


haha... moja tez spi a ja czekam na męża bo dziś mamy pół roku jak slub wzieliśmy 🙂 domestos dobry ale drogii wali... a to bez zapachu szybko odkanenia wszystkie zacieki zczyszcza 🙂 super ale nie do kupienia bo tylko szpital może niby niewiem... mój ojciec załatwił 😁 to mamy jedną butelkę:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🤪 🤪 🤪
Nie miałąm czasu wcześniej zajrzeć bo Tomek w pracy dzis a ja sprzatałam , obiad robiłam i na spacerku byłam 😉
Miniatura to się najedliście strachu i nerw straciliście z Mają 🥴, dobrze że ta operacja przeszła bokiem.Dobrze że z Maja wszystko dobrze jest 🤪
Ola jak ja Ci zazdroszczę sexu, ja tez mam taka ogromną chec ach. A Tomek mnie cały czas męczy algidą ha ha ha . Ja jeszcze muszę czekać tygodnie 😠
A co do kolek u mojej Oli to raczej fałszywy alarm, tylko teraz ma problem ze zrobienniem kupki 🤢. Robiła kupkę w sobotę pod wieczór a dziś konczy się juz poniedziałek i kupki nie ma 😞
A jeśli chodzi o antykoncepcje to ja tez mysle co wybrac. Myslałam o sprężynie ale nie wiem jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia, ciszę się że z Dominikiem wszystko dobrze 😘 🙂 Fajnie, że jesteście już w domu. Pozdrówcie Iwonkę 🙂

Macie pozdrowienia od Ady 🙂 Szkoda, że jej nie ma razem z nami na forum 😞

Dawno nie wklejałyśmy fotek, to ja wkleję 😉
[URL=http://img401.imageshack.us/i/5tydzienukasza0896.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/4970/5tydzienukasza0896.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

A tu WAM język pokazuje hahaha 😁

[URL=http://img641.imageshack.us/i/5tydzienukasza0893.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/1762/5tydzienukasza0893.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Kasia Ty też w Anglii mieszkasz a dostałaś list, że przyjdzie do Ciebie babeczka jakiś lekarz akurat do mnie z tłumaczem i będą u mnie siedzieć z godzinę i przeprowadzać wywiad. Dzisiaj dostaliśmy taki list z NHS, że przyjdą w środę na 14:00.
Kurcze mnie dzisiaj boli nerka 🤨 Jak tylko dojdę do siebie zupełnie po porodzie to idę na laserowe rozbijanie bo się wykończę 😮
Ja nawet nie wiem ile teraz waży Alusia ale widać po niej, że przybiera na wadzę ładnie 🙂


nie wiem, ja nic takiego nie dostalam, ale u mnie polozna po urodzeniu malej byla ze 4 razy chyba. w 24 dobie, potem za nastepne 2 dni, po kilku nastepnych i po tygodniu.
czekam jeszcze na wizyte lekarza, ktory ma mi dostarczyc red book, ale mysle, ze to dopiero po registrestion, czyli po po tej srodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję się: ) Nina- Łukaszek jest po prostu boski!! I jak on się zmienił od porodu 🤪 A w środę miesiąc kończy- ale ten czas leci. Moja Gabrysia dzisiaj skończyła miesiąc i nawet napiłam się z tej okazji łyczka wygazowanego szampana 🙂 Myślicie, że może to zaszkodzić? 😮Gosiu, cieszę się, że to jednak nie kolka!! 🙂 🙂 🙂 Mój mąż też mnie męczy albo sexem albo algidą ha ha ha 😁 Najlepsze, ze mieszkając u rodziców nie ma zwyczajnie kiedy i gdzie 🙃 Wariat 😜 A wszyscy już śpią??? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Kasia Ty też w Anglii mieszkasz a dostałaś list, że przyjdzie do Ciebie babeczka jakiś lekarz akurat do mnie z tłumaczem i będą u mnie siedzieć z godzinę i przeprowadzać wywiad. Dzisiaj dostaliśmy taki list z NHS, że przyjdą w środę na 14:00.
Kurcze mnie dzisiaj boli nerka 🤨 Jak tylko dojdę do siebie zupełnie po porodzie to idę na laserowe rozbijanie bo się wykończę 😮
Ja nawet nie wiem ile teraz waży Alusia ale widać po niej, że przybiera na wadzę ładnie 🙂


nie wiem, ja nic takiego nie dostalam, ale u mnie polozna po urodzeniu malej byla ze 4 razy chyba. w 24 dobie, potem za nastepne 2 dni, po kilku nastepnych i po tygodniu.
czekam jeszcze na wizyte lekarza, ktory ma mi dostarczyc red book, ale mysle, ze to dopiero po registrestion, czyli po po tej srodzie.


Ja się jeszcze melduje chociaż późno. Moje dziecko smacznie śpi a ja ledwo siedzę bo robiliśmy przemeblowanie.
Kasiu ja dostałam red book już jak wychodziłam ze szpitala. U mnie położna była dwa razy później my byliśmy w takim fajnym centrum dziecka i teraz jedziemy znów w czwartek a w środę przychodzi ta lekarka do Małej i do mnie na jakiś wywiad. Ale cieszę się, że przyjdzie bo będzie z tłumaczem i wypytam o wszystko dokładnie co mnie ciekawi tym bardziej, że to będzie lekarka a nie położna.
Dzisiaj też robiłam porządki, tylko znów odkurzę jeszcze dokładnie całe mieszkanie w wolnej chwili ( dobrze, że Ala lubi warkot odkurzacza hihi ) bo w środę przylatuje moja Mamusia na półtorej tygodnia !! 😁 😁
Dobranoc Mamuśki 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki 😉 U nas noc całkiem w porządku i żeby nie zapeszać Gabi nie ma chyba kolki tylko zaparcia - tak przynajmniej wynika z mojej analizy 🙂 Zobaczymy jak będzie dalej. Na razie jak boli ją brzuszek lub nie może zasnąć spisuje się na medal- SUSZARKA ha ha 😁 😉 Zasypia w minutę 🙂 A u Was co tam robaczki ? 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Ty Kasiu jak zwykle sprzątasz ;p Super, że mama do Ciebie przyjeżdża!!! 🤪 🤪 🤪 Cieszę się razem z Tobą !! 🙂 🙂 🙂 Moja Gabrysia śpi na wibrującym leżaczku a ja wcinam drożdżówkę z kruszonką mniam mniam 😉 😆 Słuchajcie- a jak gotujecie zupy to zaklepujecie normalnie śmietaną ??? Sorry , że taki temat z innej beczki ale może brzuszek boli Gabi przez to właśnie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze u mnie Dominiś tez cos steka i pręży się ale mi też się wydaje że to nie kolka tylko kupke mu ciężko zrobić 😞 ale ma tak z reguły rano tylko tzn między 5-7 jak zależy jak wstaje i też nie wiem od czego to co do zup to nie wiem bo ja praktycznie nie gotowałam odkad mały sie urodzil bo wiecej czasu w szpitalu niz w domu bylam, ale moja tesciowa jak mi zupe do szpitala przywozila to byly zaciagane i napewno normalnie zaciagala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
Kurcze u mnie Dominiś tez cos steka i pręży się ale mi też się wydaje że to nie kolka tylko kupke mu ciężko zrobić 😞 ale ma tak z reguły rano tylko tzn między 5-7 jak zależy jak wstaje i też nie wiem od czego to co do zup to nie wiem bo ja praktycznie nie gotowałam odkad mały sie urodzil bo wiecej czasu w szpitalu niz w domu bylam, ale moja tesciowa jak mi zupe do szpitala przywozila to byly zaciagane i napewno normalnie zaciagala


ja mam to samo, tj Pawele, rano steka i prezy az nie zrobi kupki 😞 Ja nie zabielam zup; poza tym Maly ma w nocy jakas biegunke, takie pieniace sie kupki robi i wodniste 😞 musze sie dzis spytac na kontroli lekarza. Uciekam, odezwe sie po. Milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey my walczymy ze snem mała nie chce zasnąć choć bardzo zmęczona jest usypia na 5 min i wyje bo to jej smok wyleci to pieluszka przeszkadza to wózek sie nie buja to poczuje że na rekach nie jet moja cierpliwosc na próbe jest wystawiona 🙂
dzisiaj mamy bioderka wiec potem napisze co i jak 🙂 😁

Łukaszek mój zięciu jaki przystojniak 🙂 ALA na jego widok sie ślini hahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki ! 🙂
Martusia zupki powinnaś zabielać mlekiem jeśli Gabrysia ma delikatny brzuszek bo śmietana jest za ciężka.
Moja Ala pięknie spała w nocy poszła spać po 23 i wstała tylko RAZ o 4:00 😁 A ostatecznie obudziła się około 10:00. Mamy Aniołek grzeczny 🙂 Wypiła butle, przebrałam dupkę i dostała smoczek i teraz grzecznie leży w łóżeczku 🙂
Mój Mariusz dzisiaj jedzie wyrobić Ali akt urodzenia 🙂
A mnie niestety boli nerka 🤨 🤔 Nie daje Ali mojego mleka tylko ratuje się lekami przeciwbólowymi bo nic bym nie mogła przy Ali zrobić 😞 Jestem taka zła ale muszę czekać aż szwy mi zejdą i dojdę do siebie i od razu chce iść na zabieg coś z tym zrobić bo się wykończę tym bardziej, że teraz przy Alusi muszę być ciągle jak nowa bez żadnych boleści.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki 😉
Moja Ola tez stęka bo kupki nie może zrobić już trzeci dzień , jak do wieczora nie będzie kupki to jutro do lekarza idę z niż . Może to wina mleka , nie wiem. Ja niedługo jadę z Olą na usg , bo w brzuszku wykryli powiększona miedniczkę nerkową io jedziemy to zbadać.
Byliśmy na spacerze ale jest zimno znowu 😠. I wreszcie zlożyłam wniosek o becikowe i ubezpieczene w pracy.
Zajrzę pózniej do Was pa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja księżniczka często stęka i się pręży a jak zrobi kupkę to jest ok także nie wiem jaka jest norma bo często tak robi...Sama już nie wiem 🤔 Poza tym kupki robi takie bardziej wodniste i nie wiem czy zaliczyć to już jako biegunkę czy nie bo pediatra mi mówiła, że powinna być konsystencji musztardy 🤪 Heh. Miałam wyjść na spacer ale coś mi się dupy nie che ruszyć, a mała jak się obudzi na spacerze a będzie głodna to nie wiem co zrobię. Póki co grzecznie śpi 🙂 Mini- śliczna ta Twoja księżniczka 🙂 A Tobie Kasiu zazdroszczę takich przespanych nocy! 🙂 Może będę dawała Gabrysi butlę w nocy bo coś jest niespokojna i zaczyna płakać. Nie wiem czy najeść się nie może czy co 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ja już po wizycie, mała waży 4,05kg czyli w ciągu 1,5 tyg przytyła 5 dag 😞 za 2 tyg szczepienie zoabczymy czy coś się zmieni, poza tym kazała lekarka odstawiać ją od cycka zanim się naje, bo ona ulewa i wymiotuje bo je szybko i dużo, powietrza sie nałyka i mleka też, a dodatkowo mi z piersi jak z kranu leci więc ciężko jej jeść normalnie, a no i skaze białkową ma więc ja na diete, a tu proszę jej zdjęcie, nóżke sobie wietrzyła 🤪
[URL=http://img21.imageshack.us/i/dscn1078sj.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/8517/dscn1078sj.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Agata suwaczek ci się chyba pomylił bo masz napisane..."do rocznicy odejścia mojego aniołka..." no chyba że już kiedyś byłaś w ciąży ale coś się stało... a mała zdąży przytyć 🙂 i tak ładnie waży 🙂

byłam...straciłam...
no zobaczymy czy przytyje bo sie boje ze cos z pokarmem nie tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Agata suwaczek ci się chyba pomylił bo masz napisane..."do rocznicy odejścia mojego aniołka..." no chyba że już kiedyś byłaś w ciąży ale coś się stało... a mała zdąży przytyć 🙂 i tak ładnie waży 🙂

byłam...straciłam...
no zobaczymy czy przytyje bo sie boje ze cos z pokarmem nie tak



Nie wiedziałam...myślałam że Zosia to wasz pierwszy maluszek...w którym byłaś tygodniu?

8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem juz z [powrotem 🤪
Miedniczka nerkowa mojej Oli jest w porzadku 🤪 🤪 🤪 Wszystko się wyrównało 🙂 🙂 Och ciesze się .
Ja niestety Agus nie karmię moim mlekiem 😞 Mam go coraz mniej , dwa razy w ciągu doby tylko jestem w stanie jej dać mój pokarm. Jestem zła , piję herbatki laktacyjne, bawarkę i karmi i zanika mi pokarm, ale z Paula to samo było.
Agatka ja też nie wiedziałam że ty poroniłaś ciąże-przykro mi. A Zosia jak księżniczka , coraz ładniejsza się robi 😉 Agatka i dobrze waży na swój wiek 😉
Miniatura a Majeczka piękności coraz większa ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...