Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ha ha ha świnia i krowa ale wy trzodo chlewna jesteście nienormalne 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 GUPIE ZWIERZAKI HIHI
A moja Ola zjadła butle i dalej śpi 😁 😁 Aga no dawaj foty Pawełka 😉 Chcemy na niego popatrzeć 🤪.
A Agata sie nie odzywała???????
Ja ide troche polezeć przed tv 🤪
pa zwierzyncu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga, Ty weź Oliwkę do jakiejś reklamy 🤪 Ona taka śliczna jest 🤪
Jedne święta wielkanocne mogą być z krową, przynajmniej sobie odpocznę... 🙂 Ile można jajka znosić... 😉 Dosyć, że cały rok wysiaduję dwa jajka, to przy świętach nie wyrabiam tyle jaj wysiedzieć, żeby każdy był zadowolony 🤪

Ale zmarzłam na spacerze. brrr dwie godziny chodziliśmy i poznałam koleżankę 😁 jej synek ma 5 miesięcy. Może będę miała z kim na spacery śmigać??
Oleńka taka do schrupania, śpiąca księżniczka, taka bezbronna 😁
Aga, Ty to się nalatasz po tych spotkaniach Klubu 😁
Kasiu, ja też miałam 3 miesiące jak mi ząb pierwszy wyszedł 🙂 Ale Ala to ciężko znosi te skoki, a Ty razem z nią 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To by robiła co by chciała i by poustawiała ich wszystkich 😁 hahaha
Dla mnie ta piosenka jest za smutna 😞 Jakaś taka dołująca. Ale może dlatego, że nie jestem wierząca.
Zmarzłam chyba aż do kości, nie mogę się ogrzać i łeb mi pęka.
Maja to teraz chyba tylko cyca i piąstki, rzadko ma buzię pustą, co?? 😁 Łukasz też robi "zwycięstwo" jak ma cyca 😁 hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć zwierzyniec :P Ale się uśmiałam jak przeczytałam te 30 stron 😁 😁 😁 U mnie też po chrzcinach. Szymcio przespał całą mszę i obiad. Jak się obudził i zobaczył tyle osób w domu to myślałam że mu oczy z oczodołów wyskoczą 😮 wieczorem był zmierzły bo nie wyspany my zresztą też przed 20 już nynaliśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Renatka, fajnie że Ty też już po chrzcinach 😁

Oto co zostanie z naszej chudziny 🙂

[URL=http://img51.imageshack.us/i/196cowmeat.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/8222/196cowmeat.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Bo do tego namawia ludzi Pigi:

[URL=http://img6.imageshack.us/i/pigcow.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/9819/pigcow.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To są trudne tematy....bardzo trudne. Ja nie wiem jakbym postąpiła mając badanie usg genetyczne, że dziecko jest chore, że ma wadę genetyczną. Mówię szczerze, że być może bym pomyślała o aborcji, ale czy bym to zrobiła, tego nie wiem... Nie wiem czy bym potrafiła żyć po aborcji, czy z kolei nie byłoby to dla mnie problemem... Nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga, każdy ma swoje powody. Ty czy ja z tego powodu nie przerwałybyśmy ciąży. Jak patrzę na moje dziecko to nie w głowie mi aborcja, bo kocham go nad życie. Ale jak nie masz brzuszka, tylko jest w Tobie małe ziarenko, powiedzmy 7 tygodni, to niektóre kobiety nie traktują go jak dziecka, tylko coś czego można się pozbyć 😠 😠
Z powodu kłopotów w małżeństwie na pewno bym NIGDY nie pomyślała o aborcji. A jakbym nie chciała dziecka, to bym oddała komuś na miejscu tej dziewczyny... tyle rodzin pragnie dziecka, a nie może mieć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale jeśli chodzi o chorobę, wadę genetyczną wykrytą przez usg to mówię, że bym się zastanowiła nad aborcją, bo to i dziecko się męczy i rodzice. Potem dostanie baty od społeczeństwa itd.... Nie miałabym pieniędzy na rehabilitację, czy leki dla takiego dziecka i skazałabym jego i siebie na straszne życie. Serce by mi pękło, gdyby potrzebowało jakiegoś leku, na które mnie nie stać,a który potrzebny mu by był żeby przeżyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Mini23 napisał(a):
dzięki adminowi znalazłam swojego pierwszego posta 🤪
ale byłam cichutka 🤪

No właśnie - BYŁAŚ 🙂 ale się rozkręciłaś .... hahaha 😁

tak i to szybko 😁 nakręcona jestem 😁 🤪

Ja też kiedyś odszukałam swojego posta 😉 haha była tu Ada oczywiście, Aga Kropka, Pigi, Beata i to chyba wszyscy 😜 Były też inne dziewczyny, ale szybko się zmyły jak zobaczyły co tu się święci 😉 że będą sprośności i nieprzyzwoite zdjęcia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gUpia twój pierwszy post nie istnieje 😁 🤪

Weszłaś właśnie na najwyższy szczyt gUpoty... Ze względu na to, że jesteś blondynką, to i tak długo zachowywałaś pozory inteligencji 😁 Należą Ci się kwiaty i kotlet wieprzowy w prezencie 🤪 🤪 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to ja już nawet nie wiem sama kto co będzie mieć No tak czyli wychodzi remis jak na razie Ale coś czuję, że u mnie też będzie chłopak Oj dzisiaj muszę chyba kawę wypić bo pogada po psie i coś mnie muli Dzisiaj dzidzia grzeczna coś nie kopie za bardzo. Ach jak będzie takie grzeczne po porodzie jak w brzuszku to będę szczęśliwa

A to pisała Pigi 🙂 Przypadkiem znalazłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej gUpie iDiotki !! To nie był mój pierwszy post 😜 Wtedy jak tu byłam pierwszy raz to jeszcze nie wiedziałam co będę mieć 😜 Ja też kiedyś odnalazłam swój pierwszy post 😁
Byłyśmy na spacerze ponad 3 godziny 🙂 Zrobiłyśmy zakupy a później zostawiłyśmy wszystko w domu i poszłyśmy do parku 😁
Jutro mam dentystę o 10:15 bo mam dziurę w zębie po ciąży 🤔
Teraz idę robić obiadek i śledzie dla męża w oleju i sobie ciutkę w majonezie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To mój pierwszy post był napisany w 16 tyg. 😁

Cześć Ciężarówki Ja też jestem grudnióweczką Z ostatniej miesiączki wynika, że mam datę na 30 grudnia ale z wielkości dziecka ustalili mi datę już na 19 grudnia Mieszkam w Anglii także pierwsze usg miała dopiero w 15 tygodniu ale na szczęście było wszystko okay z dzidziusiem Następne usg za 4 tygodnie i poznam płeć. Ale i tak czuję po sobie, że to chłopaszek Widzę, że piszecie o problemach z partnerami ale takie problemy ma chyba każda z nas niestety :/ Mój mąż też nie rozumie co przechodzę w ciąży. Wścieka się na mnie, że, np.: nie chce nosić ciężkich reklamówek i powiedział, że wydziwiam jakbym była w 8 miesiącu. Nie pomyśli, że początki są najważniejsze i najniebezpieczniejsze :/ Jest mi przykro i jest zła na niego za to, że nie przeczytał na temat ciąży nawet jednego artykułu a zachowuje się tak jakby pozjadał na ten temat wszystkie rozumy. Także Kochane Grudnióweczki doskonale Was rozumiem!! Ja ogólnie czuję się bardzo dobrze. Czekam na ruchy dzidziusia. Dzisiaj mam dokładnie 16 tydzień ciąży Buziaki i uważajcie na siebie :*:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem, ale miałam nadrabiania...aż mi się komentować nie chce hehe 😜 Oglądam Na Wspólnej ale musiałam wejść się przywitać 🙂 Mała śpi ale pewnie się obudzi jeszcze przed nocą. U nas Gosiu w TBS-ach trzeba wpłacić ok 39 tyś i około 2,5 tyś kaucji a czynsz ze ściekami ogrzewaniem i wodą ok 600 zł no ale można czekać nawet 15 miesięcy bo jest takie duże zapotrzebowanie i wniosków. A z rodzicami w domu nie wytrzymam a jeśli bym wynajmowała mieszkanie to nie wiem czy wezmą mnie pod uwagę bo niby na coś tam mnie stać. Ech już nie wiem. W środę lecimy zobaczyć mieszkanie z zameldowaniem za 25 tyś ale tylko 35 m- no ale się grubo zastanawiam bo może lepiej dołożyć 15 tyś i mieć min 44 m w TBS-ach - no ale czekać trzeba. Takie decyzje są najtrudniejsze...Dobra nie marudzę tylko lecę się wykąpać póki mała śpi. Dobranoc 🙃 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nina Twój pierwszy post:

Odp.:GRUDNIÓWECZKI 2010
2010-07-12 11:39:33, 7 miesięcy, 4 tygodnie temu
Cześć Dziewczyny Można się przyłączyć?


Jaka skromna hahaha 😁 😁 😁

I dalej:

Odp.:GRUDNIÓWECZKI 2010
2010-07-12 12:32:17, 7 miesięcy, 4 tygodnie temu

Dzięki za przyjęcie Też jestem ciekawa jak wygląda siara, to moja pierwsza ciąża, także wszystko przede mną. Współczuję Wam, nie każdy dobrze znosi upały, zwłaszcza jak jeszcze pracuje... Ja mam tą przyjemność, że odpoczywam na zwolnieniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to post Mini 😉

Odp.:GRUDNIÓWECZKI 2010
2010-08-06 17:53:07, 7 miesięcy temu

Cześć jestem tu nowa mam już prawie 2,5 letnią córeczke a teraz w grudniu spodziewamy się następnego maluszka. Nie stety nie znamy płci bo nasz maluszek wpierw miał mocno zaciśnięte nóżki a następnie odwrócił się pupą Pozdrawiam przyszłe mamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...