Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ola hahaha no mi też po 5 minutach biegania nie było wesoło haha ale dała radę godzinkę pobiegać tak powoli haha Jutro też wyskoczę na wieczór bo jednak trzeba płuca przyzwyczaić i myślę, że za tydzień, dwa powinno być już dobrze 🙂
A jak zrobię porządek z nerką to obiecałam sobie, że zapiszę się na kurs tańca latyno-amerykańskiego 🙂 Kiedyś uczyłam się tańczyć i chciałabym do tego powrócić bo szło mi nawet dobrze 🙂 A uczyłam mnie tańca Górecka- mistrzyni polski w tańcu 🙂
Co do Krowy- to Ty Kochana znasz moje zdanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wrocilam z basenu i zaraz ide spac. Aga -wspolczuje i nawet nie wiem co Ci radzic, bo ja nie mam i nie mialam stycznosci z alkoholikami, ale z tego co tu czytam, to tragedia naprawde 😞 Wspierajcie brata jak mozecie, bo to chyba najwazniejsze. Spokojnej nocy Agus i pozostale dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadrobilam i lece spac bo jutro spowiedź i mnóstwo innych rzeczy wiec nie wiem czy sie wyrobie. Dzisiaj bylam na solarium - ale bylo fajnie 🤪 Co do Pampersow to uzywamy 4 juz od pol miesiaca i sa akurat 🙂 Aga wspolczuje ytuacji z ojcem- u moich rodzicow podobna sytuacja wiec rozumiem...A jesli chodzi o optymistyczny akcent to powiem tylko ze wszystkie Grudniowe bobaski są przesliczne! 🙂 🙂 🙂 Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie ,
Aga, alkoholizm to straszna sprawa i dziwie sie ze Twoja mama nie poszla jeszcze po rozum do glowy 😠 uwazam, ze rowniez jej nalezy sie pomoc. sa takie grupy wsparcia dla rodzin dotknietych problemem alkoholowym, to przede wszystkim ona musi zrozumiec, ze nie moze tkwic w takim zwiazku.
trzymam kciuki 😘

biegi ??? to zupelnie nie dla mnie, ale podziwiam was i wspieram, biegajcie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, pierwsza 🙂 mi jakies konie trojanskie atakuja kompa, wiec mam zamiar go ponownie czyms przeskanowac, bo wczroaj weszlam na strone apteki i cholera cos mnie dopadło, tj komputer 😞 u nas noc w miarę, choć Pawełek się obuidził o 4 i zrobił kupę 😉 u nas dziś pochmurno, padało, ale ciepło, b 12 stopni! Aga - jak noc, Ola - jak Twoja Babcia? ja do biegania się nie nadaję, nie lubię po porostu 🙂 miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRUGA...
hey 🙂
a za mna noc ciężka całą praktycznie przesiaedziałam czekajac na rodziców z wiesciami... z babcia już lepiej wczoraj zemdlała bo miała tak wysokie ciśnienie że masakra nie można było jej ocucić... wiec trafiła do szpitala zostanie 2 możze3 dni na obserwacji ... ale się wystraszyłam...;/ myślałam że to koniec eh... 😞

Agulka głowa do góry kochanie...:* mamie nie pomożesz już widocznie skupcie sie aby bracia nie wpadli w nałóg... i by wyszli na dobra droge 🙂 lovciamy Cię:* 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 😁
U mnie dzisiaj brzydka pogoda, ale i tak wyjdziemy 🙂 Mam ochotę na obiad w chińskiej restauracji 😁 My już od 8:00 na nogach, ale Alusia zasnęła wczoraj o 20:00. No dzisiaj też się wybieram pobiegać wieczorem, ale jak mi nerka pozwoli. Wczoraj zanim poszłam biegać wypiłam lek przeciwbólowy. Czekam na zabieg jak na zbawienie !! 🤪
My do spowiedzi przed chrztem nie idziemy bo NIBY żyjemy w grzechu 🤔 Ale ja i tak bym nie poszła bo nie uznaję spowiedzi świętej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 🙂

Aguś współczuję 😞,to jest nie do wybaczenia jak ojciec rzuca się na dziecko,można się kłócić itd ale nigdy bić 😠 😞
Miałąm podobną sytuację,tylko matka biła mnie i rata ijak miał ok.10 lat to trafił do domu dziecka 😞

Aga a Wy jaką metodą ćwiczycie,my Bobath,mam zestaw ćwiczeń,nie mogę małego np.podnieśctak normalie pod pachy,tylko w taką kołyskę,nie wiemjak to napisać,dużo go na brzuszku kłaść itd.

Wróciłam ze spacerku,Sebuś śpi jeszcze w wózku w pokoju,okno ma szeroko otwarte 🙂
Jak wstanie to obiadek,dynię z ziemniakami kocha 😁,dzisiaj mu marchewkę dam i zobaczymy czy ten brzuszek faktycznie po niej go bolał.
Kupiłam mu na ząbkowanie Camilię,ciekawe czy skuteczne,ponoć tak.
Zrobiłam obiadek,kociołek boloński 😁...ale to jest pycha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem, siedze na kompie meza, bo moj wciaz sie skanuje 😞 jakies wredny trojan mnie dopadł; Adus - my też Bobath się rehabilitujemy, u nas też rekomenduje branie na ręce jakby w rogalu, choc przyznaje, ze tez czasem biore pod paszki ☺️ tez na brzuszku, z rekami jakby zlozonymi plus stymulowanie prawej raczki, glaskanie itp (a i tak juz zaczal ja brac do buzi sam, wiec super), a dzis kazala mi robic z pieluszki takie kolko i klasc go na tym, to cos podobnego co kiedys Nina pisala, zeby mial ksztaltna glowe, bo ciagle patrzy w lewo i glowa sie minimalnie deformuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga Kafinka jaki dłuuuugi komentarz 😁 😁 😁 😁
U mnie dzisiaj szalony dzień 😮
Ala płacze i jest niespokojna. Gryzie mojego palca i ma ostrawe dziąsełko tam gdzie jest lewa jedynka górna, ale nie jest białe to dziąsełko i nie wiem co się dzieje. Czy to ząbek czy marudna jest z innego powodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Aga Kafinka jaki dłuuuugi komentarz 😁 😁 😁 😁
U mnie dzisiaj szalony dzień 😮
Ala płacze i jest niespokojna. Gryzie mojego palca i ma ostrawe dziąsełko tam gdzie jest lewa jedynka górna, ale nie jest białe to dziąsełko i nie wiem co się dzieje. Czy to ząbek czy marudna jest z innego powodu


ale najpierw wychodzą Kasiu zęby na dole 2jedynki z tego co sie orientuje... moja też dzisiaj coś niegrzeczna jestem wykonczona usypiałam ja godznę wyła wkońcu na naszym łóżku zasnęła wtulona we mnie... spała tylko 1.5h masakra....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski 😉 😉
U mnie noc znów nie dobra , dwa rzay na butlę i dwa razy z płaczem 😞 😞. Nie wiem o co jej chodzi? A w dzien jest ok. Dziś grzeczna, sama siedzi w foteliku i gada , a od rana śmieje się od ucha do ucha 🤪-Kochana jest. Dzis tatuś wraca i pewnie dlatego taka szczęśliwa 🤪 🤪 🤪. Mamusia też się cieszy 🤪 😁. Wreszcie łózko będzie pełne hahaha.
My juz po spacerze. Chlodno dzis i wieje , ale nie pada 😉
Ja musze kupić kaszkę Oli , a jakie kaszki dajecie ??? Ryżowe czy mlecznoryżowe ???
Dziś też na kontrol do gina z nadżerką idę 😉
A we wtorek mam zebranie u Paulinki - bal 6 klas obgadać, i zapłaćić 🤢
Nie nadaję sie do biegania , ja bym umarła 😮. Zyczę wytrwałości 🤪
Aguś cieszę się że dziś lepiej się czujesz 😁.Masz rację sama dowiedz się jak można pomóc osobom które żyja z alkoholikami. Ja niestety miałam bardzo przykre doświadczenia z alkoholikami(nie jednym alkoholikiem) 😞 więc wiem przez co przechodzisz . Ale jakos to trzeba rozwiązać.
A tak w ogóle to nie powinno sie brać dzieci pod paszki i trzymać pionowo twarzyczką dzieca do naszej. A tak jak piszecie noszenie dziecka w pozycji "rogala" jest prawidłowe i bezpieczne. Też nie wolno dziecka sadzać sobie na kolanach - kręgosłup.Mam rehabilitantkę w rodzinie 🤪
Ide do Oli bo mnie zaczepia 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu to no dzisiaj łózko będzie grzane 😁 😁 😁
No właśnie nie wiem jak z tymi ząbkami. Może i masz Olu rację, że najpierw dolne. Nie oriętuję się w tym. Musze poczytać.
Ja już pranie zrobiłam a poprzednie muszę po szafkach porozkładać- nie wiem czemu, ale nie lubię tego robić haha
Dzisiaj znów przywieźli nam Tonusia do poniedziałku bo znajomi pojechali na wycieczkę. Chcieli żebyśmy też pojechali, ale chrzciny nam na razie nie pozwalają na dodatkowe wydatki.
Miałam jechać na zakupy do miasta, ale z taką marudną Alusią nie jadę a sama nie mogę bo Mariusz śpi- boli go strasznie dzisiaj głowa a leków nie chce wziąć przeciwbólowych 🤔
Dzisiaj prima arilis i imieniny mojej Mamy bo Grażynka jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
A Gosiu pytałaś jakie kaszki dajemy. Ja daję ryżowo-mleczną 🙂
Ja dzisiaj od rana już dwa razy dostałam banana 😁 😁 😁 😁
Krowa Ty nie chciej żeby ja Ci naszczała w siano bo będziesz mieć pozamiatane !!! 🙃 🤪


Kasia ty zboczeńcu... 😁 już dwa razy zazdraszczam ci 🙂 🤪 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...