Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

usnął 🙂...oby go Oskar nie obudził znowu 😞
dzięki,zaraz poczytam
Ola mały też je mniej,od 3 dni,jedynie wieczorem całą butlę,a takto je na raty,przy kaszceiobiadku płacze,do tego złości się,bo jak go karmię to koniecznie chce siedzieći jak nie moze to złość,płacz 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja moją karmie w tym foteliku fisherprice i ona je z łyżeczki tylko w nim 😁 🤪 a daje jej obiadek kaszkę z łyżeczki i deserek... ale ona teraz mało je strasznie 😞 może to takie okresy.... niewiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
usnął 🙂...oby go Oskar nie obudził znowu 😞
dzięki,zaraz poczytam
Ola mały też je mniej,od 3 dni,jedynie wieczorem całą butlę,a takto je na raty,przy kaszceiobiadku płacze,do tego złości się,bo jak go karmię to koniecznie chce siedzieći jak nie moze to złość,płacz 🤨

Maja też się rwie do siadania,ale właśnie czytałam że to jeszcze nie czas,mimo że maluch uparcie do tego dąży....
aj moja mała siłaczka....
Teraz maleńka śpi,gdyby nie mój drugi łobuziak to też bym się położyła 😁


moja też lulka... a ja jakis obiad musze zrobic ale niewiem co chyb a pomidorową z makaronem.... i pierożki może ale kupne... 🙃 bo robic nie umiem... ☺️ i ciacho chyba upiekę... krówkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
usnął 🙂...oby go Oskar nie obudził znowu 😞
dzięki,zaraz poczytam
Ola mały też je mniej,od 3 dni,jedynie wieczorem całą butlę,a takto je na raty,przy kaszceiobiadku płacze,do tego złości się,bo jak go karmię to koniecznie chce siedzieći jak nie moze to złość,płacz 🤨

Maja też się rwie do siadania,ale właśnie czytałam że to jeszcze nie czas,mimo że maluch uparcie do tego dąży....
aj moja mała siłaczka....
Teraz maleńka śpi,gdyby nie mój drugi łobuziak to też bym się położyła 😁


moja też lulka... a ja jakis obiad musze zrobic ale niewiem co chyb a pomidorową z makaronem.... i pierożki może ale kupne... 🙃 bo robic nie umiem... ☺️ i ciacho chyba upiekę... krówkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola88 napisał(a):
Aduś napisał(a):
hmm chyba nie mamy wilgoci 🤨


może za meblami być... musicie z mężem sprawdzić... bo od tego tak też może go wysypywac...


w zeszłym roku malowaliśmy,więc raczej nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aduś napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Aduś napisał(a):
hmm chyba nie mamy wilgoci 🤨


może za meblami być... musicie z mężem sprawdzić... bo od tego tak też może go wysypywac...


w zeszłym roku malowaliśmy,więc raczej nie

sprawdzic nie zaszkodzi dla spokojnosci...
wiesz jak to plesn tylko chwilki potrzebuje... u mnie w pokojach jest plesn masakra walczymy z nią juz niewiem ile... ale taka pogoda że nie da się... jej do konca usunąć musimy aż dom ocieplic i uszczelnic bo masakra z tym grzybem...;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
usnął 🙂...oby go Oskar nie obudził znowu 😞
dzięki,zaraz poczytam
Ola mały też je mniej,od 3 dni,jedynie wieczorem całą butlę,a takto je na raty,przy kaszceiobiadku płacze,do tego złości się,bo jak go karmię to koniecznie chce siedzieći jak nie moze to złość,płacz 🤨

Maja też się rwie do siadania,ale właśnie czytałam że to jeszcze nie czas,mimo że maluch uparcie do tego dąży....
aj moja mała siłaczka....
Teraz maleńka śpi,gdyby nie mój drugi łobuziak to też bym się położyła 😁


moja też lulka... a ja jakis obiad musze zrobic ale niewiem co chyb a pomidorową z makaronem.... i pierożki może ale kupne... 🙃 bo robic nie umiem... ☺️ i ciacho chyba upiekę... krówkę...

a ja właśnie umiem robić pierożki 🤪 🤪


ja nie wstyd 😞
ja oglądam morze miłości... bo dawno nie widziałam... czemu Estrella na wózku jest????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola ciasto proszę do mnie 😜 ha ha...a na serio to jem serniczek,mąz mi kupił wczoraj 2 kg 🤪 i dostałam też swój ukochany perfum 😁...no dobra jeden z ulubionych 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, trochę nadrobiłam, ale nie wszystko - 20 stron! 🤪 U mnie lepiej, ale wczoraj wieczorem znów było średnio, poza tym noc beznadziejna, Pawełek budził się często chyba się tak nie najada, mi było gorąco, pić, siku itp, a rano myślałam, że padnę z osłabienia, ale zjadłam kleik i 2 sucharki i gotuje marchwiankę (ble...) i trochę mam więcej siły, więc wstałam. Kasia - fajny pomysł na biznes, już ktoś mi o czymś takim mówił, a nie, o piekarni w Irlandii 🙂, Aga - fajnyKkolaż, jak Ty to robisz 🙂? Aga Kafinka - śliczne zdjęcia! I zapomniałam co miałam jeszcze napisac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadrobiłam 🙂 Pawełek na balkonie, a ja jem marchwiankę, to niesamowite jak smakuje sama marchewka jak się już kolejny dzien nić nie je 🙂 "plus" taki teho cholernego wirusa, że schudnę.. miałam napisać - fajne nowe awatarki! Ada - ja nie mam takiego ćwiczenia, a Pawelek sie zlosci jak go klade na kolanach, zeby lezal prosto przede mna i trzymam mu glowke, musze robic z siebie błazna, żeby nie płakał 🙂 a,odwirusowali mojego kompa, więc dziś lub jutro przywiozą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://img202.imageshack.us/i/20110405382.jpg/][IMG=http://img202.imageshack.us/img202/6416/20110405382.jpg][/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

wiosennie:P obiecałam macie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://img860.imageshack.us/i/20110405383.jpg/][IMG]http://img860.imageshack.us/img860/9199/20110405383.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

a taką suknie wczoraj dostała od cioci swojej i wójka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
U mnie nawet ładnie to idę po południu z koleżanką na kawę. Też ma prawie 9. tygodniową córeczkę i z tą koleżanką prawie rok pracowałam na jednym stanowisku w RH 🙂
To tak:
Aga Kafinka wyglądaliście bosko !!! I Maja i Ty i nawet Mąż pod krawatem super 😉 Miałaś piękne rajstopy !! Uwielbiam eksperymentować w kolorami i wzorami 😁
Aduś szkoda, że Sebuś ma wysypkę 😞 Ale na pewno szybciutko mu przejdzie.
Moja Alusia już chyba 4 dzień marudna jest i daje mi ostro w kość !!! 🤪 Dobrze, że noce całe ładnie przesypia. Tylko raz Jej się zdarzyła pobutka.
Co do sukienek to ja bym raczej żadnej nie kupiła, ale ja jestem baaardzo wybredna ZA BARDZO !!
Sukienki na swój ślub szukałam 4 miesiące i w Anglii i w Polsce i w końcu kupiłam w Hiszpańskim sklepie- jakoś ta ich moda mi się podoba bo jest bardzo romantyczna i zwiewna 🙂
Co do rozmiaru to ja wchodzę w 36-38 🙂 U mnie to 8-10 w Anglii 🙂
Ola piękny nowy avatar !!! Zdjęcie nie chce mi się wgrać może później załapie system i otworzy 🙂
A no i nie dziękuję za życzenia powodzenia bo nie chce zapeszać bo to zależy ile państwo da mi dofinansowania 🙂 Tutaj pomagają ludziom do 30. roku życia i mam duże szanse bo firma będzie moja 🙂
Dzisiaj w centrum rozejrzę się za lokalem 🙂
A moja Alusia śpi w śpioszkach specjalnych takich do snu 🙂
Pewnie miałam jeszcze coś napisać i zapomniałam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadałam z kuzynka wiecie i własnie mi zaproponowała abyśmy przyjechali do niej do anglii i zaoferowała że jak bysmy chcieli zostac to nam pomoże znaleść prace i znalesc mieszkanie mówi że nawet jest mały domek do wynajęcia obok nich... niewiem co mam robić niewiem czy sie bym tam odnalazła nic niewiem... masakra...;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...