Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ola pisałaś, że Ona też w Liverpool to zapraszam 😁 Ja też tutaj mieszkam 🙂
Powiem Ci szczerze, że dla kobiet jest dość ciężko z pracą, ale dla mężczyzn jest i to dość sporo 🙂
No moja Alusia robi się podobna do Mariusza i nawet Jego miny robi ha ha ha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 😉
Adus byłam dziś u pediatry po recepty na mleko i pytałam o rozszerzanie diety . Skoro Ola dostaje bebilon pepti to jest alergikiem. W tym wypadku dzieci z alergia około miesiąca pózniej dostają dopiero nowości i tylko 1-składnikowe na początek, aby wyłapac ewentualną wysypkę.Nie kazala sie spieszyc z podawaniem nowości. Twój Sebuś jak dobrze pamiętam jest na nutramigenie ???Skaza bialkowa ???
Ola moja też mało je, ona zjada do 100 ml. A bunt z jedzeniem trwał tydzień. Więc może masz podobny problem jak ja.
Byłam też na spacerze , niedawno wróciłam 🙂
Zjadła bym dobrego ciasta , ale nie ma sensu abym piekła dla siebie samej , Tomka nie ma , a Paulinka nie jada ciast.
A z wyjazdem to jak się nie zaryzykuje to nie wiadomo czy warto. Ja bym sie bała. Musiała bym miec już mieszkanie i prace na 100% aby sie zdecydować.Ale Kasia wyjechała i jest zadowolona, pracuje tylko jej mąż i żyją bardzo dobrze 🙂 Trzeba wszystko przemyśceć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
biedne dzieciaczki te z uczuleniami 😞 Kafinka na chrzcinach wygladaliscie normalnie zjawiskowo!!! 🙂 Sukienki mi sie podobają, ja noesze 38 rozmiar ale jakos nie lubie chodzic w sukienkach i robie to jedynie "od świeta " . Ja na szczescie szybko zgubiłam te moje 17 kg ktore w trakcie ciazy przytylam juz 3 tygodnie po porodzie moglam w swoich starych dzinsach chodzic 😁
Ola co do wyjazdu za garnice to ja bym pojechała nawet nie znajac dobrze jezyka a majac tam znajomych czy rodzine bo w Polsce jest coraz gorzej niestety ;/ no ale jednyny warunek to taki, że całą rodzina bym wyjechała, tzn Pawel i mały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia to nie ma wogóle mowy zebym tylko mąż jechał... razem albo nikt...;/

mam mętlik w głowie z praca i mieszkaniem nie było by problemu ... tak mi kuzynka powiedziała a języ to mówi w miesiac pojmiemy i nim sie obejrzymy a bedziemy po angielsku zaiwaniać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola to prawda. Nawet jeśli znasz angielski tutaj Ci się nie przyda. Liverpool to miasto skausa i szkolny angielski jakiego uczuliśmy się w szkole to o kant dupy potłuc !!!
Moja Ala wyła jak Kojot dostała 180ml mleka z 5. miarkami kaszki i 2. miarkami mleka zjadła wszystko a teraz gada do siebie w łóżeczku hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co zrobiłam na obiad tak twarozek zmiksowałam z szczypiorkiem do tego z koperkiem sola pieprzem i troche słod papryki smaze nalesniki i zawijam w nie ten farsz pycha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):


Ej............ Wiecie co sobie uświadomiłam.... że my tu będziemy ze sobą pisać....nasze dzieci będą szły do przedszkola, my będziemy pisać, będą szły do szkoły, my dalej tu będziemy... potem będziemy stare, nasze dzieci będą brać śluby, a my tu będziemy jak jedna wielka rodzina 🙂 Bo tak będzie, prawda?? 🙂


rozczulilam sie jak to przeczytalam 🙂 a serio, to jestem ciekawa jak to bedzie. kiedy nastapi smierc naturalna ... 🤔

dobrze , ze dziaciaczki zdrowieja,
pojawily sie wiosenne avatary...
mala sie obudzila, pozniej wpadne

falszywy alarm. nastawilam muzyke do spania i dalej spi. 🙂

Kasiu, to super, ze Alusia juz sie przekreca. moja mala pipka ani mysli. nawet nie che polozyc sie na boczku, tylko na wznak. w ogole ostatnio troche mnie niepokoi kilka spraw.
moim zdaniem Kaya jest jakas..... aspoleczna. nie lubi jak ktos poza rodzicami jest w domu, jest wtedy rozdrazniona, placzliwa.... nie mowie juz o pojsciu z nia do kogos.... najbardziej lubi przebywac w sypialni, ostatnio nawet nie potrzebuje mojego towarzystwa za bardzo, potrafi nawet godzine lezec w lozeczku i gadac do karuzeli. na rekach nie lubi byc za dlugo... nie wiem, moj M mowi, ze sie czepiam, ze taki po prostu ma charakter, ze nie jest zbyt towarzyska. ale czy to jest normalne? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaasiaak napisał(a):
naylaaa napisał(a):


Ej............ Wiecie co sobie uświadomiłam.... że my tu będziemy ze sobą pisać....nasze dzieci będą szły do przedszkola, my będziemy pisać, będą szły do szkoły, my dalej tu będziemy... potem będziemy stare, nasze dzieci będą brać śluby, a my tu będziemy jak jedna wielka rodzina 🙂 Bo tak będzie, prawda?? 🙂


rozczulilam sie jak to przeczytalam 🙂 a serio, to jestem ciekawa jak to bedzie. kiedy nastapi smierc naturalna ... 🤔

dobrze , ze dziaciaczki zdrowieja,
pojawily sie wiosenne avatary...
mala sie obudzila, pozniej wpadne


Kasia przerażasz mnie... ja tam nie mysle o śmierci bo sie jej bpoję... znaczy sie boje sie ze umierac bede w bólu... a chciała bym nieświadomie w śnie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu, to super, ze Alusia juz sie przekreca. moja mala pipka ani mysli. nawet nie che polozyc sie na boczku, tylko na wznak. w ogole ostatnio troche mnie niepokoi kilka spraw.
moim zdaniem Kaya jest jakas..... aspoleczna. nie lubi jak ktos poza rodzicami jest w domu, jest wtedy rozdrazniona, placzliwa.... nie mowie juz o pojsciu z nia do kogos.... najbardziej lubi przebywac w sypialni, ostatnio nawet nie potrzebuje mojego towarzystwa za bardzo, potrafi nawet godzine lezec w lozeczku i gadac do karuzeli. na rekach nie lubi byc za dlugo... nie wiem, moj M mowi, ze sie czepiam, ze taki po prostu ma charakter, ze nie jest zbyt towarzyska. ale czy to jest normalne? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
moja tez nie lubi obcych i obcych miejsc... ale zawsze chce byc gdzie reszta domowników

U mnie jest najgorzej jak Maja czuje że mnie nie ma...
wyjde do sklepu a ona już mojemu fochy stroji 🤪


u mnie tak samo nawet 5 min mnie nie słyszy to ryk i maruda... teraz siedzi mi na kolanach i oserwuje monitor:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
a moja, jak mnie nie ma, to podobno jest o wiele grzeczniejsza 😮

albo tak tatuś tylko mói by się pochwalić jak mu dobrze idzie 😁


hahahaha to mozliwe:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też wożę w gondoli, bo dużo miejsca i niedługo podniosę zagłówek. Kasia - a jaką muzykę puszczasz Kayi? (czy Kai?) ja mysle, ze dzieci sa rozne, moj na razie bardzo towarzyski 🙂 A ja na dzien to zakladam body i pajaca, proste i wygodne, albo body i spiochy 🙂 jakos na razie nie jestem fanka rzeczy malo wygodnych, nierozpinanych w kroku, bluz z kapturem, ktorych mam troche itp 🙂 tj na wyjscia to tak, wtedy ubieram go inaczej 😉 znów zapomniałam, coś jeszcze miałam napisać, skleroza jak nic...mam już swoego kompa! hura! odwirusowali go! A w ogole to nasze dzieciaczki sie zmieniaja, Pawelek tez juz mniej spi, bardziej lbi towarzystwo, zeby sie nim zajac itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂 Kasiu mój nie znosi krawatów uznaje tylko dresy garnitur zakłada tylko na uroczystości i to z wielkim bólem 🙃wpadne wieczorem bo internet teraz mam na 5min 😞Ola najlepsza kiecka dla Ciebie ta taka która ma jasną górę a dół ciemny bo pisałaś że masz figurę gruszki więc tego typu sukienki są jak najbardziej dla Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny !!! Prosze o odp...
W 5 tc robiłam badania na Progesteron i wynik 17,6 ng/ml
dzisiaj - 6 tc- powtorzyłam i progesteron wyszedł nizszy bo 15.3 NG/ml

Jaki poziom Wy miałyscie - pamiętacie?
Czy to juz powod do zmartiwen?
Niby to sie miesci w granicach normy bo do 12 tygodnia powinno byc 9-30 ng/ml
ale wszyscy strasza poronieniem w wyniku brak hormonow.... 😞
ps. BHCG jest w normie >4000

Jutro lekarz ale i tak sie zamartwie przez noc

Pozdrawiam
guga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...