Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Melduję się 😁
Byłam na kawie i zakupach w centrum 😁
Znów nakupowałam Alusi ubranek- są tak piękne w NEXT, że nie mogę się oprzeć zawsze jak tam wchodzę !! 🤪
Kasiu moja Ala też tak ma, że nawet jak na skype gadam to Ala po jakimś czasie jest rozdrażniona i płacze bo chyba jest zazdrosna albo coś. Jak ktoś jest u nas to też po pewnym czasie przestaje się Jej to podobać i drze się jak poparzona !!! A więc nie tylko Ty tak masz kochana 😉
Co do biznesu to nie dziękuję bo jeszcze długa droga przede mną i duuużo załatwiania 🙃 😮
Moja nadal w gondoli bo jeszcze się mieści i jest Jej dużo wygodniej niż na pewno w spacerówce Ona wydaje mi się jeszcze taka maluteńka 😁 😁
Dzisiaj w centrum dała mi popalić i kupiłam maść na ząbki ( Kasiu tą zieloną co pisałaś )- posmarowałam i zasnęła w pół minuty a więc znaczy. że to ząbki chyba już idą !! 🤪 🙃
Pewnie miałam jeszcze coś skomentować, ale zapomniałam 🤢
Teraz idę myć moją Pipuszkę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też składam meldunek 😉
Na noc ubieram Ole wygodnie, albo pajac albo śpichy, a w dzien raczej bluzeczki i spodenki-pół śpiochy, rajstopki.
Ja tez jestem ciekawa jak będzie dalej z naszym forum 🤢 Z czasem pójdziemy do pracy i bedziemy miały mniej czasu 😞, ale zawsze znajdzie się chwila aby tu zajrzeć 🤪
Wróciłam z zebrania , 150 zł. mniej w portfelu 😠.
Olusia jeszcze nie śpi. A dziś przyszedł nam fotelik dla Oli od chrzestnej 🤪. Fajniutki-podoba mi się.
Myslę że mojej Oli nie służy kaszka z jabłuszkami, bo zrobiła wodnistą kupkę 😞 😞 😞
Nie wiem co jeszcze mialam napisać.
A moja jeszcze się nie przekręca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spokojnej nocy Aguś 😘
Martusia trzeba do Nas częściej zaglądać to nie będzie tyle do nadrabiania 😁
Ja robię pranie, zaraz rozwieszę i odkurzyłam bo już nie mogłam patrzeć na moje podłogi- codziennie odkurzam i codziennie paproszki 🤪 😮 🙃 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 wpadłam się odmeldować i nadrobić 🙂 ja narazie małego w foteliku woze czasem w gondoli ale najczesciej poruszam sie gdzies samochodem wiec... na noc ubieram tez body i pajaca a w dzien z reguly jakies bluzeczki i spodenki. Hmm co mialam jeszcze napisac ?? 😮 Dominik na brzuszek jeszcze sam sie nie przekrecil mi ale niewiele mu brakuje, a na boczki ładnie sie przekreca 🙂 ok spadam milej i spokojnej nocki kobietki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu Ty masz paproszki ???? Ja mam psa , ona teraz zmienia sierść 🤢 i ja mam kupe kłaków z niej,i bywa że odkurzam rano i wieczorem.A co to będzie jak Ola zacznie raczkować 😲
No to ja juz mówię Wam dobranoc 🤪
Spokojnej nocy dla Agi z wirusem 😘 i wszystkich mam 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkie Babeczki już spać poszły tylko ja siedzę 😜 😎 No ale u mnie i Kasi godzinka wcześniej 😁
Gosiu oj wiem jak to jest mieć psiaka. Przed 13 lat miałam owczarka niemieckiego o czarnym umaszczeniu i jego sierść była WSZĘDZIE !!! A ile na ciuchach zawsze mieliśmy 🤔 Ale biedulek kochany już jest w niebie z moim Tatą bo też umarł na raka 😞 Teraz ostatnio pilnowałam psa znajomych Yorka i był nie obcięty to też sierści wszędzie było a mnie już w ogóle szlak trafiał !!! 🤪 😮
Ja już pranie rozwiesiłam i najadłam się pierogów z truskawkami i słodką śmietanką i cukrem mniam mniam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Chrzciny bardzo udane Majeczka była grzeczna jak aniołek 🙂. Goście dopisali jedzenie super bardzo się bałam, że zabraknie, bo nasze rodziny lubią zjeść i się napić 🙃, a tu niespodzianka, bo tego było tyle, że ja do domu jeszcze zabrałam i rozdałam i na obiad następnego dnia jeszcze zaprosiłam chrzestnych i trochę rodzinki 🙂 Mini czy ty wiesz, że nasze Majeczki w sobotę będą obchodziły swoje pierwsze imieniny???
spokojnej nocy mamuśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 🙂
Nina i Aga mam nadzieję,ze lepiej się czujecie 🙂
Gosia a dlaczego mała ma bebilon pepti.?Ma skazę?
Oskar też miał nutramigen i wprowadzałam jak skończył 4 miesiące nowości,pediatra mi zaleciła,rozpisała mi po koleji co dawać:zacząć od 3 łyżeczek,drugi dzień 6 łyżeczek,potem następny dodać nowość i znowu 3 łyżeczki,6 i kolejna nowość...nic Oskarowinie było,a od dzić Sebuś tylko trochę kaszki na noc dostanie,poczekam aż mu zejdzie i znowu wprowadzę...właśnie dlatego się nie śpieszyłam z rozszerzaniem,bo wiem,ze alergicy później
Widzę nowe avatary...śliczne 🙂
Co do forum to mój wątek kwietnióweczek się właśnie rozsypał,było nas tylko 6,została Kasia i ja 😞,szkoda 😞mam nadzieję,że z nami tak nie będzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 ja tez juz jestem wlasnie pije kawke poki Dominik sobie jeszcze drzemke zrobil. A w sobote znowu mam zjazd na uczelni juz mam normalnie dosyc tych studiow no ale na cale szczescie koncze juz w tym roku edukacje ufff... ale nie wiem czy od jesieni nie bede jakiejs podyplomowki jeszcze robila no ale to tylko rok tak mysle, że jeszcze cos zrobie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie,
normalnie chyba raz jestem o takiej porze. Kaya jak zwykle przespala cala noc, nakarmiona , przebrana i teraz gada do karuzeli. wczoraj bylo tak pieknie, ze na spacerek ubralam ja tylko w bluzeczke, leginsy 3/4 i bose stopki. 😎 podobalo jej sie to - rozczapizala paluchy i wietrzyla je sobie na wiaterku 🤪

Kasia, fajny nowy avatar. 😁
jwsli chodzi o siersc - moja labradorzyca tez teraz linieje, ograniczylismy jej dostep do niektorych pomieszczen, mamy bramke, wiec na gore w ogole nie wchodzi i uklad mieszkania mamy taki, ze moglismy ja zostawic w jednym pokoju z dostepem bezposrednim do ogrodu. tam jest tylko podloga - wczoraj zamiatalam tam 5 razy !!!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem i ja 🤪
Nasze forum przetrwa wieki, my odejdziemy a nasze dzieci bedą kontynuowały 😁 😁
Moja noc tez ok. Mialam lokatorkę na noc, spała ze mna Paulinka 🤪 🤪
Ada Ola je bebilon pepti bo pamietasz jak pisalam że ma na twarzy krostki, i na uszakachschodziła jej skórka (tak jakby jej się obierały) i jadła nutramigen bo alergia na białko mleka, ale te krostki cały czas miała i dostawała maści do smarowania , jedna nawet na sterydach była,po niej zniknęły ale po niedługim czasie wróciły. No i zmieniłam przychodnię i pediatrę. Powiedziałm żeby dac jej pepti i po pepti nie ma krostek. Ale czy to skaza to nie wiem. Zaden lekaż nie zdiagnozował tego.
Z psami jest ciężko ze względu na sierść 😠 Ale mojej suki w życiu bym nie oddała bo ją kocham 😁 😁 i wolę sprzątać dwa razy dziennie 😉
U nas pogoda się schrzaniła 😠, mokro i pada mały deszcz. Dzień w domu,na krótki spacer wezmę Olę i na balkon pózniej.
Ej dziewczyny za pasem już święta 🙂Czy czujecie że się zbliżają ??? Bo ja nie. Dla mnie Wielkanoc nie ma tej magi co Boże Nar....
No właśnie awatary śliczne Ala w całej okazałości 🤪 🤪śliczna a u Oli wiosenny 😎
Sylwia Ty to masz siłę do tej edukacji , ale jak pisałaś już końcówka 😉
Aga 2010 jak wirus ???
I jak się czuję Majeczka Mini?
Kafinka fajnie że jesteś zadowolona z chrzcin,i masz juz za sobą. Ja jestem przed 😉
Czy o czymś zapomniałam ? Pewnie tak - skleroza haha
Miłego dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj mam cierpliwość Gosiu ale juz mam serdecznie dosyc studiowania, no ale chce jeszcze podyplomowke zrobic bo moge jeszcze przez rok rente po tacie miec tylko musze sie uczyc wiec warto to wykorzystac. Ja tez pewnie tylko krótki spacer dzis zrobie. Ok ja uciekam przygotowac śniadanko bo Pawel zaraz na przewe przyjdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Gosiu pamiętam,może też skaza 😞
mój bokser też kłaczy strasznie,zamiatam z 3 razy dziennie 😠
idę obiadek robić-jarzynową i kurczaka w potrawce z ryżem i marchewką z groszkiem
mały ładnie je,a wysypkę ma,ale on ma tylko na karku 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nie wiem czy to skaza , nie mam pojęcia.
Mnie sie gotuje wywar na zupkę na żeberku 😜, ale nie mam pomysłu jaka zupa będzie, bo moja Paulinka lubi 3 zupy . Może barszcz biały i osobno ziemniaki 🤔
Moja Ola po jabłkowej kaszcze zrobiła bardzo wodnistą kupę. Jabłko rozluznia stolec, więc pewnie soczek jabłkowy i przecier jabłkowy zadziała tak samo 😞. Muszę kupić jej marcheweczkę. A słoiczek po otwarciu mogę na drugi dzien jej dac???Nie wiem ile może być dawany dziecku po otwarciu.
Ja sprzątam bo mnóstwo kurzu wszędzie mam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem i ja 😁 Wstawiłam wywar na zupkę bo dzisiaj gotuję kalafiorową- moja ulubiona ale z mrożonki bo kalafior jeszcze drogi 😮 Gosia jak zawsze ładnie nadrobiła a mi skleroza dolega 😜 U nas pogoda super- idziemy po południu wybrać zdjęcia z Chrzcin u fotografa wiec spacerek będzie. Ola- my już na spacerówce, Nina też z tego co pamiętam 😉 Moje maleństwo dzisiaj jak leżało na brzuszku to podniosło się i tak z minutę do mnie gadała z podniesioną głowa ha ha. U Was ten etap pewnie dawno już był ale mój leniuszek dopiero od niedawna na długo i wysoko podnosi głowę i opiera się na przedramieniach także jestem z niej dumna. Nawet filmik nagrałam bo tak gadała że aż dziwne ze tyle siły miała żeby w tej pozycji coś mówić hehe. Gosia- na deserkach jest info o przechowywaniu tj po otwarciu może być deserek w lodówce do 48 h. A właśnie dziewczyny- jakiej firmy deserki kupujecie maluchom??? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...