Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczyny. Pamiętacie mnie jeszcze??
U mnie trochę zmian musiałam wrócić do rodziców bo nie było nas stać płacić 1200 zł za wynajem ale jest spoko. Z Szymka teraz to taka gaduła że szok.... mówi mama, baba,eja (ewa) diadia(dziadzia) tata pokazuje papa, czesze się szczotką, robi kosi kosi sam schodzi z łóżka i próbuje już sam stawiać kroki zrobi ze dwa i bam na dupke. Bardzo szybko się uczy. Laseczki nie bądźcie złe ale nie mam czasu Was nadrabiać. Przeczytałam kilka str. wstecz więc nie wiem co u Was i jak Wasze maluszki. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
Hej Renatka 😘
Ja składam meldunek i znów zaraz lecę na spacer bo upał 😁 Później mamy gości, wieczorem pakowanie bo jutro wylot 😁
Muszę się Wam pochwalić, że mam prace 😁 Nic wielkiego kilka godzin tygodniowo ale za 7,25 za godzinę plus kasa na dojazd także ciesze się bo agencja daje 5,75 na godzinę i dojazd z własnej kieszeni. Zawsze coś do przodu się ruszy a przy kredycie kasy nigdy nie będzie za dużo. Wiadomo jeszcze muszę zobaczyć czy się sprawdzę bo to na sprzątanie do ludzi i nie wiem czy im się spodoba to jak pracuję, ale trzeba być dobrej myśli 🙂
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Dzięki dziewczyny za pocieszenie 🙂 Dzięki, że jesteście 🙂
Do tego jeszcze się przeziębiłam... 😞 ostatnio to rok temu byłam chora. I najgorsze, że żadnych leków nie można brać, tylko Prenalen, wapno i herbata z lipy 😜
Kasiu, a co z Alusią zrobisz?? Kto z nią zostanie?? 🙂 Daj znać jak tam Ci się podobało 😁 Ty lubisz sprzątać, także to nie praca, a przyjemność 😁 i jeszcze Ci płacą 😁
Renia, czyli rozumiem, że będziesz bywać częściej, bo u rodziców masz internet 😁
Ciężko jest tyle kasy wydawać na wynajem...
My na szczęście stanęliśmy na nogi dzięki zagranicy ... A teraz mąż miał dostać pracę u nas na stoczni, babka nawet dużo zaoferowała na godzinę jak na Polskę, cieszyliśmy się że będziemy razem i byśmy sobie spokojnie żyli, ale nie wypaliło i we wtorek jedzie do Niemiec. Na razie nie mamy wyjścia, ale przynajmniej nie muszę się trzymać za kieszeń.
Tylko najgorsze, że mąż wyjeżdża we wtorek, a ja z małym w czwartek do szpitala, także tak trochę sama będę... 😞
Mini, uważajcie z tą parapetówką, bo remont był i zaraz drugi będzie, jak zdemolujecie rezydencję hahahahha 😁 wracaj do nas 🙂
Miłego weekendu dziewczynki 🙂
Jak tam Sylwia po urodzinach?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 😘
Ninka ludzie wiedzą w jakiej jestem sytuacji, że mój Mariusz pracuje 4 dni i 4 dni ma wolne i ja mogę pracować tylko w jego dni wolne i pójdą mi na rękę i będę pracować w dni jakie mi pasują a więc Mariusz będzie z Alusią 😉
Krowa ale świnia z Ciebie bo mnie nie zaprosiłaś 😞 🙃 ☺️ 😆
Dziewczynki ja już spakowana na wycieczkę, dzisiaj wylot także odezwę się jak wrócę dopiero bo tam komputera nie bierzemy 🙂
Ninka wracaj do zdrowia !! 😘
Buziaki Laski 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂 Nie mam neta ale nadrobiłam, ufff 😜
Sylwia, czekamy na dobre wieści hehe
Nina, dasz radę bo dzielna z Ciebie Kura 😉
Mini, koniecznie wrzuć foty swojej rezydencji jak już będziesz miała neta 🙂
Renia, miło że jesteś i zaglądasz do nas. Teraz liczymy na częstszą obecność 😁
Czitosik, cieszę się, że ta "zmiana" u Pauli to naczyniak a nie coś innego ...Także nie mamy powodów do zmartwień 😉
Kasia, udanych wakacji na Majorce i gratulacje dla Alusi z kolejnymi ząbkami 🙂 No i gratuluję pracy 😉
Kafi, czekamy na fotki bo ciekawa jestem Twojego pałacu 🤪
Kasiak, jak dziąsła? Bolą jeszcze? Nie można jakoś temu zaradzić?... 🤔

Ja póki co nie mam neta bo z MMP skończyłam pracę więc zrezygnowałam bo drogo mieli a jako pracownik płaciłam dosłownie grosze. Wzięliśmy internet z Orange bezprzewodowy ale nie możemy podłączyć bo nie wykrywa karty SIM. Ponoć mamy jakiś system który jej nie obsługuje więc potrzebne sterowniki, za cholerę nie wiem jak się do tego zabrać...

Dzisiaj zauważyłam, ze Gabi ma dwa kły do góry hehe, niczym wampirek ha ha, już tak dużo potrafi że jestem z niej bardzo dumna 🙂 Z ostatnich rzeczy to potrafi pić ze słomki, sama pije z butelki i robi "żółwika" ha ha 😁

Miłego dnia i tygodnia 🙂 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale Krowa się rozpisała 😁 a ja nie mam siły, także nie napiszę za dużo 🤨 🤨
Oby oddała Wam tą kaucję... szkoda komentować powód dlaczego nie chce oddać.... Wiadomo, nie jest jej to na rękę. A na gg moja droga Krowo wchodzę raz na rok 😜
Ahhh te dzieciaczki robią ciągle postępy 😁 To chyba już prawie wszystkie raczkują, oprócz Łukaszka 😉 także czekamy póki co 🙂
ps. Milka, Łukaszek robi tak jak Maja - tylko że Maja ze złości, a moje dziecko z radości się wygłupia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pierwsza 😉
miałam aż post Czity do nadrobienia 😉 tak w ogóle to mamy już 7 ząbków... zaraz będzie komplet 😜
Powrzucam zdjęcia 😉

Mój elegancik 😉
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/197/9miesiecy4828.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/7810/9miesiecy4828.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Pomyśleć, że w październiku będzie można chodzić na krótki rękaw 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/72/9miesiecy4812.jpg/][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/8608/9miesiecy4812.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski 😉
Mini super że jesteś zadowolona z domku, oby się teraz Wam układało i by było idealnie 🙂
Uuuuuu Carlos jakie ciacho 😁 😁 😁
No i Pigi znalazła pracę 🙂, a teraz pewnie na Majorce sie wygrzewa 🤪
My już posprzątałyśmy i na spacer pójdziemy jak Ola wstanie i zje bo pogoda jest boska 🤪 🤪 🤪
Ja też Wam wrzucę foto mojej dziewczynki 😉
Po kolacji , tuż przed snem 😉
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/510/nabrzuszek.jpg/][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/5022/nabrzuszek.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini - welcome back 🤪
Nina - Lukaszek to prawdziwy uroczy elegant i ile ma zebow 🤪 🤪 🤪
Gosiu, Olenka jest sliczna i jaka radosna 🤪 🤪 jak dobrze zrozumialam, kolacyjke dajecie w krzeselku? bo moja wciaz jest na etapie flachy na noc.
Kaya od momentu jak nauczyla sie raczkowac i wstawac tak juz konkretnie stala sie strasznie trudnym dzieckiem do spania. 🤢 prawie nie sposob jej polozyc na poludniawa drzemke 😲
ledwo na oczy patrzy, marudzi.... a polozysz ja, to non stop wstaje i placze. dzis mi az histeria urzadzila, ale sie nie poddalam. szkoda mi jej strasznie bylo, bo az sie zanosila 🤨, ale nie wyjelam jej z lozeczka, tylko non stop kladlam i glaskalam po pleckach. w koncu zasnela, ale jeszcze przez sen odbija jej sie to zanoszenie placzem 🥴 🥴 🥴
jeszcze raz cofnelam sie do zdjecia Oli i zauwazylam, ze ma piekna spineczke we wlosach, pewnie dlatago taka zadowolona 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 nadrobilam was, ale nie mam czasu na rozpisywanie 😞 sliczne fotki Łukasza i Olenki 🙂 Mini oby Wam sie dobrze mieszkalo. A teraz po kolei 🙂 Urodziny Pawla udały sie swietnie, test zrobilam juz w sobote ale wyszla tylko jedna kreseczka tylko, ze nadal nie mam @ 😮 wiec narazie poczekam jeszcze pare dni i powtorze test i potem pomyslimy co dalej jak nic sie nie zmieni 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🤪
Ola robi kupe wiec, zaraz uciekam 😉
Ola zjada w foteliku kolację , ale w nocy około 2 budzi się na samo mleko 😮 A spineczkę nosi czasem bo ściąga. Ale powinna nosić cły czas bo włoski w oczka jej lecą 😁 😁 😁
My byłyśmy cały dzien na dworze 🤪 🤪 🤪
Pózniej zajrzę 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czita, to podetnijcie jej grzywkę, po co ma w oczy wpadać,a to przecież na pewno jej przeszkadza 😘 Tylko zostawcie trochę, żeby spinka miała co złapać hahaha 😁 My Łukaszkowi podgoliliśmy maszynką trochę boki, bo mu na uszy wchodziły i żeby wyglądał bardziej męsko 😉 Mnie drażni niesamowicie to pytanie na które i Mini ma uczulenie ... - Chłopiec czy dziewczynka?? Ludzie są tępi jak nie wiem...
Może Kai minie takie zachowanie, ale dzieci tak mają, ostatkiem sił walczą, bo nie chcą iść spać 😉 Pewnie podobają się jej nowe umiejętności i chce ciągle je doskonalić 😁
Sylwia, czasem tak jest, że okres się spóźnia, albo za wcześnie na test 😁 w każdym razie czekamy na ciąg dalszy.
Ostatnio mam wrażenie, że moje mleko jest jakoś mało wartościowe 🤔 🤔 bo często jest głodny godzinę po mleku 🤪 🤪 jak zazwyczaj je co 3-4 godziny. W ogóle to nawet nie myślałam, że tak długo będę karmić piersią ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Mnie strasznie drażni pytanie czy chłopiec czy dziewczynka. Wrrr. No kur*** jak ma kolczyki i ubrana na różowo to co ma być niby?! 😠 Ludzie są bezmózgowcami. Oczywiście nie wszyscy 😁 Nasze stado to inteligentna odmiana także się nie wliczamy haha 😁

Moja Niunia ostatnio jak byłam na inwentaryzacji to Rafał wyszedł rano do pracy o 5 a ja dopiero była przed 7 więc moja mama przyszła przed 5 do małej. Opowiadała mi że Gabi się obudziła i płakała biedulka siedząc w łóżeczku, patrzyła na drzwi od pokoju, mówiła przez płacz "mama" i rozkładała rączki w geście "nie ma"... Ależ mi się smutno zrobiło jak to usłyszałam- mój Aniołek zawsze jak się budził mnie widział a tu nagle mnie nie było... Ach...Poza tym już tak dużo rozumie i potrafi zrobić że jestem z niej taka dumna! Mój CUD ! 🙂 🙂 🙂
No ale jeśli chodzi o raczkowanie to albo ominie ten etap albo przyjdzie jej to później. Także Nina- nie jesteś sama tzn Łukaszek 😉

Mini, my ok 20- tego się wyprowadzamy ale tutaj czynsz zapłaciliśmy do końca miesiąca bo te 10 dni mamy na przeprowadzkę 🙂

Czekam na ciocię bo ma przyjść na piwko więc uciekam kochane.

Udanego wieczorku i spokojnej nocy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szkoda mi obcinać jej włoski, niech rosną . Przecież to dziewczynka i musi mieć długie 😆
Ja też nie znoszę pytania czy to chł. czy dziew. 😠 😠 😠 Widać po ubiorze przecież.
Sylwia ja pierwszy test jak zrobiłam to też byl 1 kreska , a Ola już była 🤪 Więc może się okazać że już coś tam się dzieje w brzuszku 🤪
Ja mówie dobranoc 😉
Do jutra 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 no Dominik podsypia ja mam chwile wiec nadrobiłam Was 🙂 w ciazy nie jestem bo dzis dostalam @ ale tak przeczuwalam 😉 musimy sie zastanowic czy juz zaczac sie starac czy jeszcze troszke poczekac.... Musze posprzatac troche i jak maly wstanie to na spacer idziemy bo podobno dzis ostatni taki ladny dzien 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...