Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
🙂 witam 🙂
kaya nadal sie nie przestawila i robi pobudke przed 6, ale wzielam sie na sposob - zapalam jej swiatlo w pokoju i wtedy jeszcze ok.godzinki bawi sie sama.
baldachim zwykle jest w lozeczku, poduszka w innym miejscu, z polek w zasiegu reki miski posciagane i maskotki, ktore ma w lozeczku tez sa przemieszczane - bawi sie dziecina 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u nas mały się na szczęście dobrze przestawił 🙂
To przed obcięciem włosów
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/443/10miesiecy5160.jpg/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/2991/10miesiecy5160.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

A to po

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/841/10miesiecy5246.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/7240/10miesiecy5246.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Wiadomo, że nie każdemu się może podobać obcinanie włosów dziecku, ale macie do tego prawo 😁 my postanowiliśmy obciąć 😉

Czita, jak tam Ola?? Podejrzewasz od czego ta wysypka? 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krowa, masz szczęście, bo z kawałów się uśmiałam 😁
Ala potem nie robiła baniek od mydła?? 🙃 🙃 hahha
My się szykujemy na cmentarz, ile ludzi będzie 🤨 🤨 przypominam, że mamy trzeci co do wielkości cmentarz w Europie i największy w Polsce oczywiście 😉 Tramwaje jeżdżą jeden za drugim, a i tak takie tłumy, że wejść nie można. Dobrze, że pogoda jest 🙂 rok temu byłam w szpitalu, więc nie byłam, dwa lata temu byłam chora, a trzy lata temu tak zmarzłam na święto zmarłych, że nigdy w życiu tak nie zmarzłam.
Moje dziecko chyba się robi niejadkiem. Od długiego czasu mało je... o 10 je kaszkę 200ml, o 14 mleko, potem o 16 pół obiadku zje na siłę, bo nie chce jeść warzyw i o 19 znowu mleko i spać. Na owoce w sumie już też się powoli obraża. On by tylko mógł na kaszce i mleku jechać, a ja się martwię, że witamin będzie miał za mało. I tak jeszcze musi dostawać żelazo, bo miał anemię. Także waga 12 kg to nie wszystko 😜 A Ali nigdy bym nie dała 11kg!! A Maja waży 9kg, a wygląda na 10,5kg. Śmieszne to zjawisko 😁 A Dominik dobrze się rozwija. A wy wysocy jesteście?? Bo jak nie, to wiadomo, ze wielkoludem nie będzie. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 Gosiu jak bedziesz mogla to daj znac co sie dzieje 😘 My juz po kosciele na 14 na cmentarz idziemy wiec robie obiadek powoli. Nina Paweł wysoki ma 190 cm ale ja mam tylko 164 cm 🙂 ale moze podrosnie nam ten maluch później 😉 A Łukaszek piękny w nowej fryzurce 🙂 ja nie mam nic przeciwko obcinaniu włosków 😜 Lece 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku, co z tą Olą naszą 😞
Ja też jak zobaczę jaką krostkę, to panikuję lekko, bo jak wyskoczy mu nowa kępka żółta, to musimy iść do lekarza wtedy 😞
Sylwia, może Dominik wdał się w Ciebie 😉 A faceci to fakt Kasiu, wolniej rosną i nigdy nie zmądrzeją 😁 hahah nigdy nie wyrastają z okresu niemowlęcego 😉
Krowa, toż to profanacja jajka!! Moje jajka z zielonymi jajkami!! 🤪 🤪 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem na chwilę.
Dzięki dziewczyny że sie martwicie o moją Olę 😘 😘
A więc tak , wczoraj to były plamki na całym ciele , tylko buzkę mmiała czystą. Dziś natomiast te plamki zamieniły się w krosteczki takie maluśkie jak kasza manna,są czerwone i jest ich miliardy na całym ciele, i na buzce też kilka wyszło. W nocy miała gorączke do 38 , ale o 1 sie obudziła posiedziała do 2:30 i zasnęła , a gorączka znikła 🥴 Nie mam pojęcia co jej jest 🤢 Cholera wie co za choróbsko ja łapie. Dziwi mnie że ona nie ma żadnych dolegliwości, bo przy wszystkich chorobach z wysypkami dzieci mają gorączkę , gardło bolące, katar , kaszel , jakies wymioty itp. Jutro obowiązkowo z samego rana do pediatry.
Teraz spała około 1,5 godz.obudziła sie więc ide do niej. Tak mi jej żal jak patrzę na takie maluśkie ciałko pokryte krostami. Biedulka.
Ale mam nadzieje że stan sie nie pogorszy.
Lecę 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini, zaraz dostaniesz bana na wysyłanie priv-ów. System mi zgłasza ostrzeżenie przed spamowaniem - rozsyłasz tę samą wiadomość do wielu użytkowników.

Proszę napisać na priva konkretnie o kogo chodzi, co ktoś zrobił nie tak, wraz z nazwą użytkownika tej osoby oraz linkiem do wątku, a nie "Adminie usuń wątek, Adminie zbanuj te osoby, Adminie bo ona mnie wkurza".

Nie będę usuwał żadnych wątków bez podania konkretnej przyczyny, linku do wątku, nazwy użytkownika, który miesza itp. Myślicie, że ja mam czas czytać posty wszystkich kilku tysięcy użytkowników? Nie mam nic innego do roboty? Zwłaszcza w święto ?

Nie wiem czy to dotyczy gródniówek 2010 czy 2011 bo przez te ciągłe narzekania już mi się myli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 😘
Dzisiaj święto, które pewnie dotyczy wszystkich z Nas 😞
A ja nie wiem o co chodzi adminowi 🤔 Jeśli to są priv wiadomości no to już widać jakie są priv jak każdy może je czytać 😮 A jeśli ban jest za podawanie linków to ja już konto powinnam mieć usunięte bo często dawała na forum link do stron z zabawkami, ubrankami itp. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
admin napisał(a):
jest automat, który sprawdza czy ktoś rozsyła ten sam link do wielu osób i ban na privy wskakuje automatycznie.

tak rozumiem o co ci chodzi Adminie. ale tak jak pisałeś nie chciałam by na forum to było tylko do osób które tym były zainteresowane.
Tobie także wysłałam Linki i opisałam co i jak.
oczywiście przepraszam bo uznałeś że rozpętałąm jakąś burze.
ale nawet ja wiem że wstawianie kogoś zdjęć podlega pod ochrone danych osobowych....
nie mówiąc o zabawie uczuciami...
pozdrawiam 🙂

Mini, bardzo nie lubię stylu, w którym zwykłaś pisać; napisz mi proszę konkretnie - gdzie tak napisałem, że rozpętałaś jakąś burzę? Wiesz, takie dopowiadanie sobie czegoś właśnie tworzy nieprzyjemne plotki i to właśnie jest powodem zamieszania.
Proszę nie dopowiadać słów które nie padły. Jeśli coś Ci się wydaje, że tak jest, to lepiej zapytać, niż stwierdzać, że tak było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Jestem na chwilę.
Dzięki dziewczyny że sie martwicie o moją Olę 😘 😘
A więc tak , wczoraj to były plamki na całym ciele , tylko buzkę mmiała czystą. Dziś natomiast te plamki zamieniły się w krosteczki takie maluśkie jak kasza manna,są czerwone i jest ich miliardy na całym ciele, i na buzce też kilka wyszło. W nocy miała gorączke do 38 , ale o 1 sie obudziła posiedziała do 2:30 i zasnęła , a gorączka znikła 🥴 Nie mam pojęcia co jej jest 🤢 Cholera wie co za choróbsko ja łapie. Dziwi mnie że ona nie ma żadnych dolegliwości, bo przy wszystkich chorobach z wysypkami dzieci mają gorączkę , gardło bolące, katar , kaszel , jakies wymioty itp. Jutro obowiązkowo z samego rana do pediatry.
Teraz spała około 1,5 godz.obudziła sie więc ide do niej. Tak mi jej żal jak patrzę na takie maluśkie ciałko pokryte krostami. Biedulka.
Ale mam nadzieje że stan sie nie pogorszy.
Lecę 😘 😘

Gosia a nie ma u was w święta dyżuru lekarskiego??
Biedna Ola 😞 ciekawe z kąd te krostki 😞

sorki ze sie wtrace ale to prawdopodobnie trzydniówka milion krostek zero dolegliwosci tylko goraczka moj mały tak miał moge ci fotke wstawic czy to takie krostki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Jestem na chwilę.
Dzięki dziewczyny że sie martwicie o moją Olę 😘 😘
A więc tak , wczoraj to były plamki na całym ciele , tylko buzkę mmiała czystą. Dziś natomiast te plamki zamieniły się w krosteczki takie maluśkie jak kasza manna,są czerwone i jest ich miliardy na całym ciele, i na buzce też kilka wyszło. W nocy miała gorączke do 38 , ale o 1 sie obudziła posiedziała do 2:30 i zasnęła , a gorączka znikła 🥴 Nie mam pojęcia co jej jest 🤢 Cholera wie co za choróbsko ja łapie. Dziwi mnie że ona nie ma żadnych dolegliwości, bo przy wszystkich chorobach z wysypkami dzieci mają gorączkę , gardło bolące, katar , kaszel , jakies wymioty itp. Jutro obowiązkowo z samego rana do pediatry.
Teraz spała około 1,5 godz.obudziła sie więc ide do niej. Tak mi jej żal jak patrzę na takie maluśkie ciałko pokryte krostami. Biedulka.
Ale mam nadzieje że stan sie nie pogorszy.
Lecę 😘 😘

Gosia a nie ma u was w święta dyżuru lekarskiego??
Biedna Ola 😞 ciekawe z kąd te krostki 😞

sorki ze sie wtrace ale to prawdopodobnie trzydniówka milion krostek zero dolegliwosci tylko goraczka moj mały tak miał moge ci fotke wstawic czy to takie krostki

To nie jest trzydniówka, bo niedawno mała miała tę chorobę i to inne objawy są, ale dzięki za podpowiedz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja tez słyszałam że trzydniówka może dopaść drugi raz. No ale to nie trzydniówka jest. Ja stawiam na odrę , lub różyczkę. Choc ręki nie dam uciąć. Te plamki , pózniej krosteczki , robią się większe , czyli wypukłe. No i zaczyna być marudna , i apetyt jej powoli znika. Ach cóż za los tych biednych dzieciaczków które chorują 😞 i ich rodziców którzy nie wiedza jak pomóc dzieciom.
Zmieniając temat to Kuro ale Łukaszek wydoroślał po strzyżeniu 😁 😁 😁 A on grzecznie siedział podczas obcinania ?????????????????????? Ładniej wygląda teraz. Ja jestem za obcinaniem chłopców , ale nie lubię obcinać włosków dziewczynkom. Ola też ma już długie piórka ale nie obcinamy 🙂
My z Tomkiem szybko pojechaliśmy na cmentarz a Paulinka została z Olusia w domu.
Rozebrałam wózek Oli i go piorę , ale będzie czysty 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...