Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Gosiu mnie już od tygodnia mdli prawie całe dnie 🤨 Aguś ja nie mam czegoś takiego, ale jednak tej wydzieliny jest dużo więcej teraz. Też jest taka lekko żółtawo- mleczna a nie raz zupełnie przezroczysta i jak woda. Ale mówiłam o tym w szpitalu jak teraz byłam i to po prostu jest śluz. Ale pewnie jak się martwisz nie ma to jak dopytać się lekarza on na pewno Cię uspokoi 😉 Mi mama kupiła taki gruby koc dla Ali zielono kremowy i jest troszkę też niebieskiego na środku śpią dwa duże misie ubrane w jasno brązowe ogrodniczki a po bokach idą owieczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
hej 😉
Ja muszę dokupić stanik do karmienia,koc zimowy i laktator który kupi mi Tomek jak będe miała za dużo pokarmu i wsio 🤪 A oczywiście wózek,ale w połowie listopada. No i będę mogła torbę zpakować, i gotowa do szpitala na rodzenie 😜
U mnie tez pogoda sie zepsuła 😞 Spałam troszkę, a w ogóle jakoś dziwnie się czuję,boli troszkę brzuch i tak jakby mnie mdliło 😞


No wózek to na koniec jak przyjdzie z ubezpieczalni itp... ja laktator jakby co spakowałam nawet do torby do szpitala... ucze się na błędach pierwszego porodu 🙂

Ja w szpitalu nie potrzebowałam laktatora ,dopiero jak w domu byłam to kupiłam.Mleka też nie kupuję bo w razie czego to w naszym szpitalu można kupić.
A Ninka ???????? Obawiam sie że może być coś nie tak. Bo gdyby była w domu to na pewno by nam napisała coś.Oby wszystko ok. z nia było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dla Oli babcia (moja mama) poluje na kocyk,różowy tłoczony wymysliła hehe.
Mhhh ja też mam podobnie z tą wydzieliną, myślę że to mogą sączyć się wody 😞 To ma kolor..... żółtawy, ale i bardzo żadko zdarzą się co jakiś czas upławy take kisielowate białawe. Też muszę zgłosić lekarzowi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie nadrabiam co pisałyście, bo pewnie dużo tego. A jak mnie wywabiłaś?? 😉
Dzisiaj mnie wypuścili. Więc tak... nie wiem od czego zacząć 😜 Cały pobyt w szpitalu miałam skurcze, brzuch twardy jak kamień. Wiadomo, ciągle ktg, kroplówki. Potem zaczęły się kłucia w dole, ale jakimś cudem mnie wypuścili 🙂 Szyjkę mam nieco powyżej 1 cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Napiszcie mi w skrócie co u Was 🙂 Kto się pojawia na brzuszku i czy jakieś sensacje się działy 😉
Muszę wytrzymać do 1 grudnia...wtedy będzie 37 tydzień i mogę rodzić.

A ja już znam płeć 😁 Ale nie powiem Wam hahaha 🙂


Ninka gadaj.... szybciutko co kinderek skrywa za tajemnice... 😁 cieszę się żę już jesteś kochana:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Napiszcie mi w skrócie co u Was 🙂 Kto się pojawia na brzuszku i czy jakieś sensacje się działy 😉
Muszę wytrzymać do 1 grudnia...wtedy będzie 37 tydzień i mogę rodzić.

A ja już znam płeć 😁 Ale nie powiem Wam hahaha 🙂


Skoro się tak cieszysz to carlos 😁 ha ha tutaj nic ciekawego...Ola jutro będzie wiedziała czy idzie do szpitala,mnie ząb napier... i jutro mam i dentystke i ginekologa,wczoraj spakowałąm torbe 😉... i razem z gosią boimy się czy nam wody się czasem nie sączą...Adusia na chwile wpadła...Kropka nam wyznała że coś przygnębiona jest ostatnio,sylwia ma już łóżeczko,Kaśka symulantka 🤪 była w szpitalu ale ją odesłali 🤪


A może Tobie i Gosi tak powoli czop odchodzi??
Kasia symulantka 🤪 Nie wierzę 🤪 🙃 Na pewno kłamiesz, Ty kłamliwa bestio 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Napiszcie mi w skrócie co u Was 🙂 Kto się pojawia na brzuszku i czy jakieś sensacje się działy 😉
Muszę wytrzymać do 1 grudnia...wtedy będzie 37 tydzień i mogę rodzić.

A ja już znam płeć 😁 Ale nie powiem Wam hahaha 🙂


Skoro się tak cieszysz to carlos 😁 ha ha tutaj nic ciekawego...Ola jutro będzie wiedziała czy idzie do szpitala,mnie ząb napier... i jutro mam i dentystke i ginekologa,wczoraj spakowałąm torbe 😉... i razem z gosią boimy się czy nam wody się czasem nie sączą...Adusia na chwile wpadła...Kropka nam wyznała że coś przygnębiona jest ostatnio,sylwia ma już łóżeczko,Kaśka symulantka 🤪 była w szpitalu ale ją odesłali 🤪

No i jeszcze Agata nic się nie odzywa od kilku dni 😞
Ninka ja też mam przenosić cały listopad i na początku grudnia mogę rodzić 🤪 bo mi ta szyja sie skraca i rozwiera.
Więc moze na poczatku grudnia już bedziemy miały dzieciaczki 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale byłyście pewnie zestresowane, że Wam się pcham w kolejkę hahahaha 🤪 🤪 🙃 🙃
Już widzę ten stres, że Was wyprzedzę 😉

Dzisiaj zwiedziłam porodówkę i wszystko tłumaczyli, co i jak. Jak zobaczyłam to wszystko, to aż się chce rodzić 😉 Jakoś tak przyjemnie. Jest wanna i ogólnie fajnie jest 😁 I najważniejsza rzecz dzięki której się aż tak nie boję porodu!! Mój szpital daje znieczulenie zewnątrzoponowe, a nawet namawia do tego 😁 ufff... kamień mi spadł z serca 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Byle dotrwać do tego 37 tygodnia, żeby nam się dzieciaczki zdrowe urodziły 😁 Ze mną leżała dziewczyna ( 34 tydzień) , która nie miała szyjki i rozwarcie miała na 2 cm i ją wypuścili 😜 A mieszka 150 km od Szczecina.

Jak to??????????? Bez szyjki i z rozwarciem 2 cm.?????? Brakuje tylko skurczy i dziewczyna rodzi za wcześnnie. No mi też gin powiedział że 37 tydzien to juz ciaza donoszona i mozna rodzić 🤪. Więc może bedziemy pierwsze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
A jeszcze ona miała ułożenie pośladkowe, także wiadomo że cc. Nie wiem... wypuścili ją... Także taka ja to dla nich pikuś 😉 Obym już tylko tam nie wróciła.

Ninka nie sprzątaj,nie dzwigaj i lez dużo to tylko na poród do szpitala pojedziesz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...