Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Agatka ja też mam takie okropne mdłości 🤨 A do tego co wieczorną zgagę 🤨 A najgorzej po winogronie które uwielbiam i cipsach, ale bez nich mogę się obejść a więc cipsów nie jadam teraz.

ja mam po wszystkim ale winogron też dzisiaj jadłam...ja już mam dość jutro pójde do szkoły rodzenia w szpitalu i powiem polożnej niech wyciąga ze mnie Zośke zanim się przekręce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy 🙂

Sylwia brzusio piękny, a pościel świetna, sama bym chciała taką mieć 😁 🙂

Marta ma rocznicę, Sylwia ma pościel... oj, będzie się u Was działo dzisiaj 😁 hahaha

Ja jestem zamulona przez to ciśnienie i szybko polecę spać.

Co do filmów, to wy wariatki jesteście 🙂 Ja nawet ich nie otwierałam, bo na pewno są drastyczne, wolę nie wiedzieć co ze mną będą robić 🙂 Wolę być w nieświadomości 😁 Dosyć, że nas bóle czekają, to jeszcze się martwić o to co się z nami będzie działo... Szkoda nerwów Grubasy 😘 Nie nakręcajcie się 🙂

Cały dzień jakaś nerwowa jestem, ciągle się czepiam mojego biednego męża... ale cóż....jak jest pod ręką, to na kogo mam się wydzierać?? 😉

Ada, jak będzie Twoja sprawa w Fakcie, to daj znać, to kupię sobie ten egzemplarz hihi 😁

Miałam jeszcze skomentować coś o czym pisałyście...ale zapomniałam co 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
A ja mam taką ochotę na pierogi z serem 🤔 Nie chce mi się uszykować ale chyba się ruszę i zrobię kilka 😁 Tylko nie mam śmietany do polania ale to może mąż się zlituje i pójdzie kupić 😁


Mój mąż sobie wymyślił banany w cieście. A że miałam nerwy to wyszły mi brzydko, wszystko mi z rąk leciało i ogólnie mam zły dzień, także wściekła byłam 😉 Ale ponoć pyszne były.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
krówki świetne 😁 Tak pościel mam ale Paweł coś nie wraca do domu siedzi w zakładzie i drzwi jakieś robi zanim wróci to ja pewnie padne ☺️ moj synus tez ma czkawke az fika mi strasznie po żebrach... ja dzis nie do życia jestem ale to napewno wina pogody 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🤪
Dzisiaj Wszystkie jesteśmy przymulone przez niskie cisnienie 😠, nawet moja Ola sie mało rusza dziś 😞 Ta pogada dobija .
Ja oglądam na tvn JA ROBOT . Przyszłam do Was sie pożegnać, bo już pewnie nie zajrze po filmie.
Dobrej nocki brzuchacze , śpijcie dobrze 😉
Sylwia abyś doczekala się Pawła 😉 😉 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
hey króliki 🙂 a Aga Mini sie nie odezwała?? może rodzi 😁 😮 🤪


Jasne że rodze a coś myślała 🤪 i to w akuaparku rodze 😁 trojaczki 😁 córka,synek a trzecie sąsiadom rodze 😁 lekarz odbierający ma setke na karku i jest po 2 kielichach 😁 🤪 no i troche mnie denerwuje bo mam pierdy i na monitor mi woda chlapie 😁 🤪


pałka:P co tam mnie pipka boli jak cholera...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zajrzałam na chwilkę bo zaraz idę spać, jakaś padnięta jestem bo ta pogoda mnie chyba dobiła dzisiaj pomimo, że humorek raczej dopisywał wbrew pozorom 😉 Byliśmy z mężem na kolacji, pogadaliśmy i było przyjemnie 🙂 Ta pościel Sylwia mi bardziej by się przydała haha 😜 Kurczę, zapomniałam co miałam jeszcze skomentować -taka rozkojarzona jestem 😁 🙃 Dobranoc wszystkim i spokojnej nocy 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć śpiochy 🙂 ja już po herbatce i zaraz dalej biore sie za pisanie referatu może bym go dziś skończyła 🤢 ale poki co to ide sie ogarnac bo jeszcze w piżamach siedze 😆 a Pawła się wczoraj doczekałam hehe 😁
a wczoraj przyszła mi paczka bo zamawiałam butelki i smoczki i krem na brodawki z internetu 😁 dziś jade z Pawłem na zakupy i chyba dokupie małemu jeszcze jakieś ciuszki bo ciągle mam obawy, że mam za mało hihi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Grubaski 🙂

Marta wszystkiego najlepszego 😁
Sylwia udanych zakupów 🙂,ja musze na Allegro zobaczyć rękawiczki dla Sebastiana,bo nie mam 😞

U nas masakra,mały wstał o 4.30 🤪,nie może spać,bo go kaszel i katar męczą,jest marudny strasznie,teraz po przeciwbólowym jest spokojniejszy ale tak to ma napady,rzuca się na ziemię i płacze,wygina się..ach nawet Wam tego nie opiszę 😞
A ja wczoraj już nie wpadłam,bo kiepsko ze mną było 😞...prawie zemdlałam,blada się zrobiłam i dobrze,ze szybko usiadłam,Andrzej okna otworzył i mi wody dał ale i tak potem słaba byłam,jestem w sumie cały czas,ale nie jest mi niedobrze jak wczoraj...to chyba po tabletkach na nadcisnienie,bo czytałąm ulotkę,więc je odstawiłam 😞
Nogi mam spuchnięte 😞,ciśnienie podwyższone...juz bardzo ciężko 😞 i jeszcze rwa ramienna mi dokucza znowu 😞

ach dobra..ponarzekałam Wam od rana,ale na pewno mi wybaczycie 😜 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...