Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Cześć Laski 😁
Wchodze a tu co? Żadna na porodówce nie siedzi 😁
Ja czuje że to już blisko,w krzyżu mnie potwornie boli,macica częśto sie stawia i jak kamień robi,drobne skurcze...te same objawy co krótko przed Oliwki urodzeniem...ale się boje bóli krzyżowych 🥴
Co do brojenia to Oliwka też ostatnio taka nie znośna że szok była,już mi nerwy na skaraj wyczerpała,no ale wczoraj spędziliśmy z nią praktycznie cały dzień z mężem na zabawach itp,i Oliwka jak do rany przyłóż 😁 musieliśmy jej pokład energii wyssać 😁

No to aga ciekawe która pierwsza będzie Ty czy Ada 🤪 🤪 🤪. Robimy zakłady??????? ha ha ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja jużchcę rodzić...natychmiast!!!!
mąż wyczytał o tym olejku rycynowym i mnie męczy ale ja nie ryzykuję 😞,seks i sprzątanie nie pomagają 😞....ja nie chcę przenosić 😞
Z drugiej strony jak pomyślę o noworodku i zbuntowanym dwulatku w domu...i ja sama... 🤨 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Ja jużchcę rodzić...natychmiast!!!!
mąż wyczytał o tym olejku rycynowym i mnie męczy ale ja nie ryzykuję 😞,seks i sprzątanie nie pomagają 😞....ja nie chcę przenosić 😞
Z drugiej strony jak pomyślę o noworodku i zbuntowanym dwulatku w domu...i ja sama... 🤨 🤪


No cężko będzie ale trzeba będzie sobie radzić, aby tylko maleństwo nie było rozpłakane!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Robaczki dwupaczki 😁
Ja też już jakiś czas na nogach 🙂 Jadę do położnej na 9:30 🙂 Ale i tak się nic nie dowiem 🤨 Wczoraj znów miałam bolesne skurcze już nie tak bardzo ale kilka ich było. Moja mama powiedziała, że do terminu nie donoszę 🙃 Wczoraj ubrałam koszyczek dla Alusi 🙂 Taki śliczny tylko jej tam brakuje 🙂 Dziewczyny rozpakowywać się a za dwa tygodnie ja już mogę dołączyć. Niby za tydzień już mogę ale chcę żeby Alusi jeszcze dupka urosła 😁 Miłego dnia napisze co tam u lekarza było 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🤔 😠 jestem tak wkurwiona.... spac nie moge... lezec tez siedzirc tez stac tez...chyba bede sie turlac... 😮 qwa nic nie spałam... nic a nic... ja pier... Alicja wyłaź... 😮 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
🤔 😠 jestem tak wkurwiona.... spac nie moge... lezec tez siedzirc tez stac tez...chyba bede sie turlac... 😮 qwa nic nie spałam... nic a nic... ja pier... Alicja wyłaź... 😮 🤪


co cie tak wzburzyło Aleksandro? 😁


mała moja tym że niechce wyleść...
spac mi nie daje dzisiaj nic a nic nie spałam... masakra 😮
siedziec nie mogę tak mnie pipka boli i dupa... 😮
masakra chyba wezmę sie za sprzatanie i i wogóle... może okna?? 🤔 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie juz dzisiaj płakac chciało.. maz tez zdychał bo zab go bolal i we dwoje nocka nie przespana...
mnie jeszcze głowa jak diabli boli i sie wypróżnic nie moge... brzez co mam bolace jelita qwa... 😮 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh dziewuchy sypac sie czas zaczac... 🙃
wczoraj zrobiłam tiramisu 😉 ale jeszcze nie jadłam...
i galaretki porobiłam... deserek bedzie... mniam...
co mam robic z tym wypróżnieniem... co pic?? cos z apteki?? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
eh dziewuchy sypac sie czas zaczac... 🙃
wczoraj zrobiłam tiramisu 😉 ale jeszcze nie jadłam...
i galaretki porobiłam... deserek bedzie... mniam...
co mam robic z tym wypróżnieniem... co pic?? cos z apteki?? 😮


Ola spróbuj dużo cytrusów jeść,albo kiwi,winogronka... a z apteki czopki glicerynowe możesz kupić,po porodzie położne polecają 😉


cytrusy nic nie daja...;/
okna chyba moje 2 pomyje... 😮 eh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teczopki sa bezpieczne nawet dla niemowląt
mnie to znowu w nocy takazgaga dopada,ze litr mleka wypijam 🤪

Aga ja pamiętając jak byłoprzed porodem z małym też podejrzewam,ze niedługo...w sumie mam 10 dni tylko 🤪...z Oskarem w dzień porodugadałąmz sąsiadką,ze mógłby siejuż urodzić a o 23 mi wody odeszły 😮...a w tendzieńnic nie zapowiadało,no oprócz tych bolących pachwin i krocza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,
mam do sprzedania karuzelkę Tiny Love "Wyspa marzeń" w bardzo dobrym stanie. Z pilotem, 4 muzyczki, regulowana głośność. Hania ją uwielbiała. Niestety już sięga rączkami i niechce aby ją popsuła. Można odebrać w Warszawie lub wyślę.


kontakt [email protected]

Taka 🙂
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://merlin.pl/Karuzela-Wyspa-marzen_Tiny-Love,images_big,5,TL1300800460.jpg&imgrefurl=http://merlin.pl/Karuzela-Wyspa-marzen_Tiny-Love/browse/product/206,642191.html&usg=__PbTANwe0nkidewifMJ_5XJ7sypc=&h=410&w=371&sz=22&hl=pl&start=0&sig2=b0LZ-ajBpntZiq0Uv4SkMg&zoom=1&tbnid=RahTM_xq8qUZVM:&tbnh=110&tbnw=95&ei=LzPqTK71EcOEOvbG3JIK&prev=/images%3Fq%3Dkaruzelka%2Btiny%2Blove%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26rlz%3D1T4SMSN_pl___PL387%26biw%3D1003%26bih%3D354%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=250&oei=LzPqTK71EcOEOvbG3JIK&esq=1&page=1&ndsp=13&ved=1t:429,r:0,s:0&tx=53&ty=56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...