Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
No właśnie, to jesteśmy umówione na 8 grudnia 🤪 🙃 hahaha 😁
Dziewczyny, powiedzcie mi gdzie wy odczuwacie te skurcze i jak?? Tak jak na @ czy na całym brzuchu, czy jak?? 😮

hehe na 8 ?? mi gin dała nadzieje ze urodze przed 7, Nina nie odbieraj mi tej nadziei bo będę płakać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
naylaaa napisał(a):
No właśnie, to jesteśmy umówione na 8 grudnia 🤪 🙃 hahaha 😁
Dziewczyny, powiedzcie mi gdzie wy odczuwacie te skurcze i jak?? Tak jak na @ czy na całym brzuchu, czy jak?? 😮

hehe na 8 ?? mi gin dała nadzieje ze urodze przed 7, Nina nie odbieraj mi tej nadziei bo będę płakać 😞


Jeden dzień wytrzymasz, już nie bądź taka niecierpliwa 😁 Mi dał nadzieję, że urodzę przed 12 grudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
aga_ta napisał(a):
naylaaa napisał(a):
No właśnie, to jesteśmy umówione na 8 grudnia 🤪 🙃 hahaha 😁
Dziewczyny, powiedzcie mi gdzie wy odczuwacie te skurcze i jak?? Tak jak na @ czy na całym brzuchu, czy jak?? 😮

hehe na 8 ?? mi gin dała nadzieje ze urodze przed 7, Nina nie odbieraj mi tej nadziei bo będę płakać 😞


Jeden dzień wytrzymasz, już nie bądź taka niecierpliwa 😁 Mi dał nadzieję, że urodzę przed 12 grudnia 🙂

a tam jeden dzien jak mój mąż mi tu wróży najbliższa sobota niedziela 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
Agata ja meża mojego nie oddam!!! Za dobry jest 🙂
Nina mnie czasem brzuch boli tak jak na @, a skurcze to z reguły tak mnie na dole brzuch ciągnie i wtedy takie dziwne kształty on łapie. Chociaz nie każdy skurcz mnie boli i nie jest to silny ból jak narazie

oj to tylko na chwile na zakupy bo mojego przekonać nie moge, a ja chce meble sypialniane nowe, regał na ksiazki do pokoju dziennego meble do kuchni i zmywarke 🤪a mój mąż jak tylko zaczynam mówić odwraca się i idzie spać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ada, Sebastian czeka na 30 listopada, a Łukasz na 8 grudnia 🤪 🤪
Tylko coś mi tu nie gra, bo niby synuś ma mamusi być, a nie tatusia hahaha 🙂

To czekanie to jest najgorsze.... żeby nam ktoś tak ładnie powiedział: urodzi pani dokładnie tego i tego dnia, to by było fajnie 🙂 Chociaż z drugiej strony czekać na TEN dzień, to ogarnęłaby nas panika 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Ada, Sebastian czeka na 30 listopada, a Łukasz na 8 grudnia 🤪 🤪
Tylko coś mi tu nie gra, bo niby synuś ma mamusi być, a nie tatusia hahaha 🙂

To czekanie to jest najgorsze.... żeby nam ktoś tak ładnie powiedział: urodzi pani dokładnie tego i tego dnia, to by było fajnie 🙂 Chociaż z drugiej strony czekać na TEN dzień, to ogarnęłaby nas panika 😜

oj no z naszymi charakterkami to panika na wątku nieziemska by była, każda by sie za siebie stresowała i za pozostałe 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I wtedy wszystkie by krzyczały, że one nie chcą 😜 A tak nie wiemy kiedy to będzie i wszystkie są chętne rodzić, żeby to już najszybciej się skończyło 😉
Ja wam współczuję dodatkowo, bo macie zgagę i puchną wam kostki 😘 Mnie na szczęście to ominęło 🙂

Ola, ale zobacz jak faj nie by było 😁 Urodzisz w swoje urodziny i nasze dzieci będą z tego samego dnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
I wtedy wszystkie by krzyczały, że one nie chcą 😜 A tak nie wiemy kiedy to będzie i wszystkie są chętne rodzić, żeby to już najszybciej się skończyło 😉
Ja wam współczuję dodatkowo, bo macie zgagę i puchną wam kostki 😘 Mnie na szczęście to ominęło 🙂

Ola, ale zobacz jak faj nie by było 😁 Urodzisz w swoje urodziny i nasze dzieci będą z tego samego dnia 😁


oj 2 strzelce para... uuu to by mieszanka wybuchowa była hahaha 🙃 🤪 wiem po sobie jakie strzelce uparte i wogóle sa... ale tez kochane opiekuńcze i troskliwe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola88 napisał(a):
no własnie jakie macie uczucie jak macie skurcze??


Ja odczuwamjako twardnienie i napinanie sie brzucha,robi się jak skała,jakby mały chciał wyjść tamtendy a czasem mam atkie od pleców i góry brzucha obejmujące cały brzuch i jakby cośmnie wśrodku skręcało

z Oskarem miałam jak mi wody odeszły takie jakby mi jelita skręcało przy grypie jelitowej...cospodobnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tak naprawde to ja miałam skurcze ale żadko i niewiem dokładnie może je z czymś pomyliłam ale nie miałam tak jak by mi brzuch kurczył sie i bolało w dole brzucha a dzisiaj mnie jak zakuło w lewym jajniku ojjj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...