Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
rety tylko chwile człowieka nie ma a te sie rozpisuja że ciężko nadrobic 😠 Gosia ty to jak modelka na tym zdjeciu brzuch taki proporcjonalny i ślicznie Ci z nim 🙂 ja na 14 obiadek robie właśnie i dlatego tak troche uciekam. Zauważyłąm, że musze mniej po schodach biegać w domu bo dziś już 4 razy na dole byłam i jak ostatni raz na góre dotarłąm to brzuch mnie zaczął boleć, a ja małego do grudnia muszę przetrzymać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Co do znaków zodiaku to mówcie sobie co chcecie, ale Wodniki są najlepsze 😁
8 grudnia wpadamy do Olki na libację 😁 🤪 🤪 hahahah


8 też mi pasuje bo lubię ten dzień miesiąca więc wciskam się w kolejkę razem z Wami 😁 Mój mąż jest Wodnikiem i przyznaję, że to dobry znak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Jestem 🤪
A ja okna sobie pomylam u siebie 🤪, a u Pauli może jutro umyję. Muszę podłogi pomyć i odkurzyć . I obiadek dokończyć 😉
Ale zimno jeste na dworze 😞 😞

Nie ma żadnej brzuchatej to idę sprzatać - moę jakies skurcze mnie złapią , albo wody odejdą 🤪 🤪 🤪.Ale sie łudzę - głupia ja ha ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zgadzam sie na dworze jest strasznie zimno... a ja musze pomyslec powoli zeby na swieta zaczac moze cos kupowac i robic tak zebym miala pomrozone cos bo jesli urodze przed swietami to napewno gosci bede miaal w swieta chociazby tych najblizszych, a zreszta dla Pawla nawet cos dobrego musze miec a glowy do stania w garach to napewno nie bede miala 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola, do Ciebie tvn przyjedzie i okno będzie właściwie cały czas nakręcane, bo tam będzie toczyć się główna akcja, także umyłabyś okna 😉 😉
Gosia cichociemna myje okna, żeby wyprzedzić resztę 😉 A może nasza Miniaturka chce być pierwsza?? Coś jej nie ma.
Marta, miałam Ci napisać, że akurat teraz miałaś dobrą okazję do rzucenia palenia, także po co do tego wracać? 🙂 Po pierwsze szkoda zdrowia, po drugie Twoje dziecko będzie biernym palaczem (nawet jeśli nie będziesz przy nim palić, to pochłonie wszystko od Ciebie), a po trzecie szkoda kasy 🙂 Także lepiej nie myśl o wracaniu do nałogu 😁 A nerwy Ci się uspokoiły choć trochę?? 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jakjestem to mało piszą a jak pójde to skrobią jak złe 🤪
mnie dalej kaszel okropnie meczy, nie wiem jak się dziada pozbyć
co do staników do karmienia, trzeba poszukać innej firmy bo z dwóch różnych firm ten sam rozmiar to może być dwa rozmiary różnicy, ja kupiłam z jednej 75c a z drugiej 75d, przylożyłam są takie same
brzuch mam cały czas jak kamien a śluz się ze mnie leje jak mleko żadki i w dużych ilościach

Ola88 napisał(a):
hahaha ja mam meza raka:P i charakterek to o maaa 🙃 🤪 hehehe boli mnie znów pipka ale jak... 😮

no tak najpierw gzisz się z mężem pół dnia żeby poród wywołać a potem płaczesz że Cie boli 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
jakjestem to mało piszą a jak pójde to skrobią jak złe 🤪
mnie dalej kaszel okropnie meczy, nie wiem jak się dziada pozbyć
co do staników do karmienia, trzeba poszukać innej firmy bo z dwóch różnych firm ten sam rozmiar to może być dwa rozmiary różnicy, ja kupiłam z jednej 75c a z drugiej 75d, przylożyłam są takie same
brzuch mam cały czas jak kamien a śluz się ze mnie leje jak mleko żadki i w dużych ilościach

Ola88 napisał(a):
hahaha ja mam meza raka:P i charakterek to o maaa 🙃 🤪 hehehe boli mnie znów pipka ale jak... 😮

no tak najpierw gzisz się z mężem pół dnia żeby poród wywołać a potem płaczesz że Cie boli 🤪


o nie nie puknoł mnie jeszcze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezdem 😜
Ninka no zgadza się mam nadzieję zę te okna coś ruszą ha ha ha i będę pierwsza 😉
Już posprzatalam i obiad gotowy tylko teraz na Paulę czekam z obiadem 🙂Aga a mój az się pali do bzykanka 🤪 🤪. Juz się nie boi , bo i on też chce już Olę 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Mój taki napalony a jak mówie no to chodź na seksa to się boji 😁

mój ostatnio usłyszał od gin że już można bo jakby co dzidzi nic nie bedzie i mnie męczy ale wstrzymuje go ostro do soboty, poza tym przez ten kaszel nawet całować się z nim nie moge bo sie dusze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
Ola88 napisał(a):
o nie nie puknoł mnie jeszcze 😁

tak tak 🤪 po czymś Cie boleć musi jak mąż nie pomoże to sąsiad podporą 🤪


cholera ja nie mam żadnego sąsiada godnego uwagi ... eh same stare dziady
😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Ola88 napisał(a):
o nie nie puknoł mnie jeszcze 😁

tak tak 🤪 po czymś Cie boleć musi jak mąż nie pomoże to sąsiad podporą 🤪


cholera ja nie mam żadnego sąsiada godnego uwagi ... eh same stare dziady
😁 😁

no to pewnie musiałaś mocno zaciskać oczy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Ola88 napisał(a):
o nie nie puknoł mnie jeszcze 😁

tak tak 🤪 po czymś Cie boleć musi jak mąż nie pomoże to sąsiad podporą 🤪


cholera ja nie mam żadnego sąsiada godnego uwagi ... eh same stare dziady
😁 😁[/quote

Ola a jeszcze listonosz , gazownik może elektryk ??? Może oni podporą będą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Jezdem 😜
Ninka no zgadza się mam nadzieję zę te okna coś ruszą ha ha ha i będę pierwsza 😉
Już posprzatalam i obiad gotowy tylko teraz na Paulę czekam z obiadem 🙂Aga a mój az się pali do bzykanka 🤪 🤪. Juz się nie boi , bo i on też chce już Olę 🤪



Gosia będziesz pierwsza ale od końca 😁



Ooooooo NIE !!!!!!!!!!!! Nie zgadzam się !!!!!!!!!! Na samym końcu to ja nie chce być 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem i ja. Kiedy nie zajrzę to wy o seksie gadacie, mój mąż wcześniej ze mną trochę poczytał i stwierdził, że baby są gorszę od facetów, bo mówią że to oni ciągle o seksie, a prawda jet taka, że to nam wiecznie mało 😁 Nie mogę mu dawać waszych wypowiedzi do czytania,bo się jeszcze przestraszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Jezdem 😜
Ninka no zgadza się mam nadzieję zę te okna coś ruszą ha ha ha i będę pierwsza 😉
Już posprzatalam i obiad gotowy tylko teraz na Paulę czekam z obiadem 🙂Aga a mój az się pali do bzykanka 🤪 🤪. Juz się nie boi , bo i on też chce już Olę 🤪



Gosia będziesz pierwsza ale od końca 😁



Ooooooo NIE !!!!!!!!!!!! Nie zgadzam się !!!!!!!!!! Na samym końcu to ja nie chce być 😠


Nie martw się, na samym końcu to będę ja, bo oprócz wczorajszych kilku skurczy to ja żadnych objawów nie mam, będę chyba w ciąży tyle co słonica chodzić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...