Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Hejka brzucholki widzę, że się zaczęło no to teraz tylko czekać, która następna 😁


Następna nie śpi a już Kasia i ja byłyśmy same 😁 🤪


No nie śpię, bo mam nerwa przez tą budowę i do tego mały mi się rozchorował 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img404.imageshack.us/i/488swiniapaciekrowypapu.jpg/][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/7784/488swiniapaciekrowypapu.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Ha ha ha ale mnie rozwaliło to zdjęcie 😁 😁 😁 Krowy leżą u mych stóp a raczej na moich raciczkach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Jak mam co obrabiać to i Algidę lubię 😁 Gorzej jak ktoś nie ma co do ust włożyć 😜 😜 😜
Aguś tak to jest z remontami, wyprowadzkami zawsze przysparzają problemów i zmartwień bo nigdy nic nie idzie po naszej myśli. A co Synuś przeziębiony ??

Oli poszedł rano do przedszkola zdrowy, a wrócił z gorączką prawie 40 stopni. Mądre panie przedszkolanki puśdziły dzisiaj dzieciaki na dwór. a wiadomo jak się zachowują dzieci na dworze nie patrzą baby czy są spocone czy kaszlą mają to w nosie, bo sobie w tym czasie odpoczywają 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Jak mam co obrabiać to i Algidę lubię 😁 Gorzej jak ktoś nie ma co do ust włożyć 😜 😜 😜
Aguś tak to jest z remontami, wyprowadzkami zawsze przysparzają problemów i zmartwień bo nigdy nic nie idzie po naszej myśli. A co Synuś przeziębiony ??

Oli poszedł rano do przedszkola zdrowy, a wrócił z gorączką prawie 40 stopni. Mądre panie przedszkolanki puśdziły dzisiaj dzieciaki na dwór. a wiadomo jak się zachowują dzieci na dworze nie patrzą baby czy są spocone czy kaszlą mają to w nosie, bo sobie w tym czasie odpoczywają 😠


No tak jak to nie ich dziecko to myślą, że już mogą dziecko wykończyć 😠 Biedny musisz teraz Aguś uważać żeby się nie zarazić przed samym porodem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img408.imageshack.us/i/679dojarkadoikrowepomyl.jpg/][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/2849/679dojarkadoikrowepomyl.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

HA HA HA HA HA HA 😁 😁 😁 Nie mogę z tej fotki 😁 Aga tak będziesz sobie poród wywoływać bo trzeba męża przecież najpierw podrażnić 😁
Idę się kąpać zaraz wrócę i zapodam kolejną fotkę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
kafinka napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Jak mam co obrabiać to i Algidę lubię 😁 Gorzej jak ktoś nie ma co do ust włożyć 😜 😜 😜
Aguś tak to jest z remontami, wyprowadzkami zawsze przysparzają problemów i zmartwień bo nigdy nic nie idzie po naszej myśli. A co Synuś przeziębiony ??

Oli poszedł rano do przedszkola zdrowy, a wrócił z gorączką prawie 40 stopni. Mądre panie przedszkolanki puśdziły dzisiaj dzieciaki na dwór. a wiadomo jak się zachowują dzieci na dworze nie patrzą baby czy są spocone czy kaszlą mają to w nosie, bo sobie w tym czasie odpoczywają 😠



Dostał antybiotyk mam nadzieje, że zanim urodzę to mu przejdzie, bo będzie nie wesoło jak będzie chciał zobaczyć siostrzyczkę a ja mu będę musiała powiedzieć żeby się za bardzo do niej nie zbliżał, a to może mieć swoje konsekwencje, bo pomyśli, że go już nie chcę albo, co gorsza nie kocham. a serce to by mi pękło z żalu 😞

No tak jak to nie ich dziecko to myślą, że już mogą dziecko wykończyć 😠 Biedny musisz teraz Aguś uważać żeby się nie zarazić przed samym porodem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Agusia Kafinka rozumiem Twoje obawy dlatego musisz Małego jak najszybciej wykurować. To na pewno silny chłopiec i szybko zwalczy chorobę 😉

Kasiu Oli mi choruje teraz dosyć często, ale do tej pory antybiotyk nie był potrzebny, a teraz już musiał dostać mam nadzieje, że do porodu mu przejdzie.

Jestem ciekawa jak tam nasze rodzące??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też jestem ciekawa bardzo !! Mam nadzieje, że nie będą się obydwie długo męczyć 🙂 Aguś jak może teraz się wychoruje to później w dorosłym życiu nie będzie chorować. Mój brat jako małe dziecko tak często się mamie przeziębiał, że groziła mu astma a teraz nie wie co to choroba w dorosłym życiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to dobre wieści, ale Nina Ty już tu o szampanach nie pisz, ja pamiętam jak mi obiecałaś szampana 🤪 🤪 🤪
kurcze dalej kaszle i chrypie ale już lepiej, dzisiaj zamierzam doprowadzić dom do porządku bo już mam dośc czekania aż mój mąż to zrobie, trudno może mi się nic nie stanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...