Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Ja dostałam kataru i jestem zła 😜 Bo ani kropli nie można, ani nic. A Tobie to chyba nic nie pomaga 😘 Oporna jesteś 😉
Jak ja zazdroszczę Adzie, że ma już małego na świecie 😁 Ja też bym chciała być po 😁

hehe to chyba wirus jakiś panuje bo po kolei wszystkie zaczynają dostawać objawów, wczoraj doszłam do wniosku że sex mi nie służy, potem pół nocy cierpiałam z bóli jak na @, na szczęście minęły 🤪 a Zośka jak nigdy nawet nie drgneła nawet się zastanawiałam czy ona czasem po tych lekach w jakiś letarg nie zapada 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej, ja tylko na chwilę wpadłam, żeby zobaczyć co z Adą, ale SUPER, że już po i wszystko dobrze i sn. A mówiła, że nie może się doczekać a minęło 12 czy 15 godz i już po - to niesamowite 🙂. Miłego dnia, ja uciekam na zakupy; ciekawe jak Ola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂 Ja tak na moment weszłam obczaić bazę z Adusią a tu proszę już jest PO !!!!!!!!!!! Aż się łezka w oku zakręciła 🙂 Ale i tak jej nie oddamy listopadowki nie ma co jest Nasza !!!!!!!!!! 🙂 😁 Ja idę z psem. A Sebastianek jest śliczny !!!!!!!!!!!!!! Później poprawię tabelkę. No i muszę przyznać, że Ada urodziła baaaardzo szybko a przecież to jej pierwsze sn.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
mam 50 stron do nadrobienia jak mogę wiedzieć o której urodziła bo zdążyłam przeczytać że wody odeszły a dalej jak było na porodówce to nie wiem....


4.10 urodził sie Sebastianek, 3100, 10 pkt Aga Mini nawet dodala zdjecia:-) ale super i gratulacje dla Adusi, to szybciutko poszło!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ty Mini co Ty tak już od rana jak ze sraczką latasz ?? 😁
Witamina D jest droga 🤨 Mi mama kupowała w Polsce bo tutaj nie ma zalecenia od lekarza żeby dawać to płaciła za opakowanie 18zł. Ja już wróciłam z psem ale chyba idę dalej leniuchować do łóżka i włączę sobie jakiś film bo co ja będę robić o 9:00 sama w domu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Ty Mini co Ty tak już od rana jak ze sraczką latasz ?? 😁
Witamina D jest droga 🤨 Mi mama kupowała w Polsce bo tutaj nie ma zalecenia od lekarza żeby dawać to płaciła za opakowanie 18zł. Ja już wróciłam z psem ale chyba idę dalej leniuchować do łóżka i włączę sobie jakiś film bo co ja będę robić o 9:00 sama w domu 😁


Nie wkórzaj mnie świński ryjku 😁 witamina K jest droższa niż D i tez trzeba ją podawać jeśli karmisz piersią...


Aga ale prawda jest taka, że ani ze świni ani z krowy damy na salony nie zrobisz także jesteśmy na siebie skazane 😁 😁 😁
Ja witaminę K będę mieć w witaminach dla karmiącej mamusi także Alka będzie ściągać ze mnie 😜 Bo mama pytała się położnej w Polsce i babka mówiła, że styka to co Mała ściągnie ze mnie z cyca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
Właśnie wóciłam od lekarza 🙂
No i tak : mała waży ok. 3 kg .Szyjki został tylko 1 cm., a rozwarcie mam 1 cm.Brzuch się stawia i mała jest już bardzo nisko.Gin powiedział że być może jeszcze ok tygodnia i już bedzie Ola 🤪
Więc nie jest zle 😉.Dobra zmykam na zakópy ,zajrzę pózniej pa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Ty Mini co Ty tak już od rana jak ze sraczką latasz ?? 😁
Witamina D jest droga 🤨 Mi mama kupowała w Polsce bo tutaj nie ma zalecenia od lekarza żeby dawać to płaciła za opakowanie 18zł. Ja już wróciłam z psem ale chyba idę dalej leniuchować do łóżka i włączę sobie jakiś film bo co ja będę robić o 9:00 sama w domu 😁


Nie wkórzaj mnie świński ryjku 😁 witamina K jest droższa niż D i tez trzeba ją podawać jeśli karmisz piersią...


Aga ale prawda jest taka, że ani ze świni ani z krowy damy na salony nie zrobisz także jesteśmy na siebie skazane 😁 😁 😁
Ja witaminę K będę mieć w witaminach dla karmiącej mamusi także Alka będzie ściągać ze mnie 😜 Bo mama pytała się położnej w Polsce i babka mówiła, że styka to co Mała ściągnie ze mnie z cyca 🙂


No wiesz co musisz przy wszystkich o tym gadać 😁 ale w sumie to one też są krowy 🤪
Cholera późne spanie a wczesne wstanie należy nam się medal 😁 🤪



No mnie pies obudził bo biegał już na dwór bo rano Maniek go na dwór nie wziął 🤔
Aguś kropeczka prędzej czy później u Wszystkich musi się ruszyć a więc czekać cierpliwie musimy. Już bliżej niż dalej. Tak na prawdę to każda z Nas praktycznie już jedną nogą na porodówce jest 😉
Aga Ty i medal ?? Pfiii.... dostaniesz wiąchę zielonej trawy i żuj !!! 😁 😁

,, CZARNA KROWA W KROPKI BORDO ,,
Czarna krowa w kropki bordo
gryzła trawę kręcąc mordą .
Kręcąc mordą i rogami
gryzła trawę wraz z jaskrami .
"Czarna krowo ,nie kręć rogiem ,
bo ja pieróg jem z twarogiem :
gdy tak srogo rogiem kręcisz ,
gryźć pieroga nie mam chęci ."

"Jedz bez trwogi swe pierogi ,
nie są groźne krowie rogi .
Jestem bardzo dobra krowa
rodem z miasta Żyrardowa .
Raz do roku w Żyrardowie
pieróg z grochem dają krowie .
Więc mi odkraj róg pieroga ,
a o krowich nie myśl rogach .

Ja ci również radość sprawię :
Jaskry ,które rosną w trawie,
zręcznie ci pozrywam mordą ,
czarną mordą w kropki bordo".
😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ŚWIĘTA KROWA
Mlekodajna, piękna, zdrowa,
Żyła kiedyś zwykła krowa.
Z przodu żarła trawę z sieczką,
A z tyłu dawała mleczko.
Dawała je w zimie, w lecie,
Uwielbiali krowę kmiecie,
Prawie hołd składali krowie,
Aż jej przewrócili w głowie,
Uwierzyła, że jest święta
I zrobiła się nadęta,
Okrąglejsza od balona,
I jakaś taka natchniona...
Poszedł ją wydoić Wicek,
A krowa w krzyk: - Wont od cycek!
W ziemię bij przede mną głową,
Jestem bowiem świętą krową!
Przyjechał królewski pan lykarz,
- Co ty tak - powiada - brykasz?
Krowa, nie speszona wcale,
- Odejdź - mówi - konowale,
Właśnie czuję, że powoli
Dostaję już aureoli!
- Nieraz - rzekł lekarz - przy wzdęciu
Szajba odbija bydlęciu,
Nie bierz żeż, durny bawole,
Tej szajby za aureolę
I posłuchaj mojej rady -
Zrób ze dwa lub trzy przysiady,
Bo cię te gazy uśmiercą!
- Milcz - krowa na to - bluźnierco!
Nie chciała słuchać dyrektyw,
Bluzgała stekiem inwektyw,
Aż doktor, co nie miał czasu,
Zasunął jej szprycę z kwasu,
Poczem schował się w lucernie,
A ta krowa jak nie świernie!
(czyli jak nie zaświergoli)
I brzuch jej opadł powoli,
Znów zrobiła się zwyczajna,
Grzeczna, i w ogóle fajna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Hmmm nie będe wulgaryzowała ale czytaj Torbo 😁
powiedziała pizd* dupi*
- nie będziemy zyc juz w kupie, bo ty śmierdzisz popierdujesz no i mi opinie psujesz
Na to dup* obrazona:
- o ty pizd* pierdolona! Ciebie jebi* tobie płaca a mnie kopia - nie wiem za co!!
🤪

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA nie ma co skazane jesteśmy na siebie !! W gwiazdach Nam to zapisali 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj a krowki już się trawki najadły i szaleją hehe 🙂 Gosiu to super,że Ty też już bliziutko jesteś 😁 mój synuś też jest bardzo nisko ułożony główke ma naprawde bardzo nisko ale coś mi się wydaje, że po prostu jest długi i pewnie też dlatego już ma ponad 3 kg 🙂 on ma główke tak nisko a żebra i tak mi męczy nóżkami. Ja uciekam ziemniaki na kluski obrać i zetrzeć 😜 trzeba jeść pyszności póki jeszcze można hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Hmmm nie będe wulgaryzowała ale czytaj Torbo 😁
powiedziała pizd* dupi*
- nie będziemy zyc juz w kupie, bo ty śmierdzisz popierdujesz no i mi opinie psujesz
Na to dup* obrazona:
- o ty pizd* pierdolona! Ciebie jebi* tobie płaca a mnie kopia - nie wiem za co!!
🤪

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA nie ma co skazane jesteśmy na siebie !! W gwiazdach Nam to zapisali 😁


Ola będzie zazdrosna 😁 znów się podlizujesz?? 🤪


Ja co Ty Świnie nie wystawiają języka to tylko Krowy nim dłubią w nosie 🤪 😜 🙃 😁
Ola też krowa to wiersze się Jej dotyczą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...