Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Nie skakałam gUpia, ale i tak bardzo dokładnie sobie przypomniałam co to seksik 😁 😁 Kucze musiałam gary pomyć 🤨 Idę wody nalać do wanny i zaraz kąpiel i jakiś film w łóżeczku bo plecy odpadają 😮


ja też znikam bo boli nie samowicie w krzyżu 😞


To dobranoc wszystkim 😉 Ja tez idę się kąpać i do łóżeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc krówki i świnki 😉 ale miaąłm noc... od drugiej nie spałam obudził mnie ból brzucha później do tego doszły plecy już myślałam, że będę Pawła budziła ale nie chciałam go straszyć więc przeleżałam do 4 i jak już troche minęło to przysnęłam. Wystraszyłam się nieźle bo ja jeszcze ten tydzień musze być na chodzie 🤪 teraz jest ok brzuch twardy ale nic nie boli mam nadzieje, że minie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img828.imageshack.us/i/dsc007020.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/3402/dsc007020.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
a u mnie dzsiaj ciemno i zimno
Mini obiecałaś ze nie naskrobiecie dużo, a tu co?? wiesz ile nadrabiania miałam 🤪
wózek mi się podoba i nie oglądałabym się na to czy jest używany czy nie, bo można powiedzieć że jest po prostu wypróbowany i sprawdzony 🙂
ja wczoraj dostałam takiego ataku kaszlu że mąż mnie chciał na szpital mnie wieść ale jakoś się wymigałam, niechce do szpitala, a poza tym dzisiaj trzymam ile moge żeby nie kaszleć, nawet w łózku leże, a w nocy miałam straszne skurcze ale obczaiłam że one są związane z ruchami małej, zacczyna się wiercić a ja czuje cały kręgosłup i ból jak na @ tylko silniejszy...
dalej się nie wyspałam i głowa boli, a od kilku dni co zjem i wypije to mi niedobrze
mi też coś odłzi ale watpie że to czop, tzn gin już dwa tyg temu mówiła zę czop odłazi ale ja mam mleczno biały śluz o konsystencji jak ajerkoniak 🤪 oczywiście nic nie piłam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w zimowy ranek 🤪 🤪 🤪 🤪
U mnie zamieć śnieżna ha ha ha ha ha .
Ja oczywiście noc miałam rewelacyjna dwa razy siku i spałam jak zabita.
No właśnie , teraz już nie ma zwierząt wodnych , pojawiły się zwierzęta rzezne ha ha ha ha ha ha ha.
No to czekamy dziś na Olę , która wróci z Alą w brzuchu - biedna. Ciekawe ile czasu Ada będzie z Sebastiankiem w szpitalu?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
pokaze Wam teraz moja ukochana psine - Daisy

[URL=http://img109.imageshack.us/i/img0044mc.jpg/][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/3995/img0044mc.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Śliczny psiak, uwielbiam labradory 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej tak tu zajrzałam do was przez przypadek i strasznie wam zazdroszczę że to już tuż tuż, a tu człowiek jeszcze ponad 4 mce musi się męczyć tzn może nie męczyć bardziej CZEKAĆ
kaasiaak- śliczna "stokrotka" taki pies to moje marzenie no ale 7 miesięcy temu trafiłam na słodkiego 5 tygodniowego boksera i kocham go niesamowicie mimo że jest strasznie żywiołowy aż tak że czasem działa mi na nerwy,
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Śliczny psiak 🙂 u mnie zimno i wieje ale śnieg nie spadł w nocy tak jak zapowiadali. Ciekawe właśnie ile Ada będzie z małym jeszcze w szpitalu mam nadzieje, że delikatną ma tę żółtaczkę i lada dzień ją puszczą. Ola dziś pewnie będzie mega wkur*** ale się wcale nie dziwie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas dwie doby trzymają jeśli wszystko jest w porzadku 😉
A Ada ze dwa dni pewnie jeszcze w szpitalu zostanie.
Sylwuś a u mnie jest zamieć śnieżna ha ha ha , wieje wiatr i pada śnieg,pada śnieg.........
Teraz już czuję że zbliżają się Święta, aby tylko w te Trzy magiczne dni było biało 🤪 🤪 🤪
Zmykam jedziemy złożyć wniosek mieszkaniowy 🤪 🤪 🤪Ale jestem podekscytowana 🤪 🤪 🤪 🤪 Pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Wszystkim 🙂
Od razu macie zjebki za kurę 🙂 hahha coś wam nie wyszło, bo ja jestem Orką i nie zamierzam się wyprowadzać na ląd 😁
Ja tak jak Sylwia obudziłam się w nocy, o 3:30 i obudził mnie straszny ból w krzyżu i tak się dziwnie czułam i myślałam, że to już 😜 Ale myślę: jak nie zasnę, to to nie to 😉 Jakoś się pomęczyłam i zasnęłam, a teraz mnie boli jak na @. Mówię synkowi, żeby dwa dni jeszcze posiedział, bo to nie grudzień 😁 Oby mnie wysłuchał. I materaca też biedak nie ma, a chyba na szczebelkach nie chce spać?? hahahah 😁
U Was zima, a u mnie oczywiście nic. Jest sucho i mroźno, ale bez śniegu. Wstawać Wariatki 😁

Ada napisała, że małemu wzrosła trochę bilirubina, ale jak zostanie tak jak jest, to jutro do domu. I Was pozdrawia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
U nas dwie doby trzymają jeśli wszystko jest w porzadku 😉
A Ada ze dwa dni pewnie jeszcze w szpitalu zostanie.
Sylwuś a u mnie jest zamieć śnieżna ha ha ha , wieje wiatr i pada śnieg,pada śnieg.........
Teraz już czuję że zbliżają się Święta, aby tylko w te Trzy magiczne dni było biało 🤪 🤪 🤪
Zmykam jedziemy złożyć wniosek mieszkaniowy 🤪 🤪 🤪Ale jestem podekscytowana 🤪 🤪 🤪 🤪 Pa


Gosia, a ten wniosek mieszkaniowy to chodzi o kredyt w banku?? Życzę powodzenia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂 Jestem już u siebie w domku więc będę na bieżąco 🙂
U nas też straszna śnieżyca , szaro i ponuro... My już po śniadanku 🙂
Stwierdziłam że jak tyle wytrzymałam bez dzidzi to i doczekam do grudnia i będę miała grudniową dzidzię 🙂 Tak w ogóle to nic na mnie nie działa... schody , sex skakanie na piłce, wertepy i ciepła woda .... NIC !!! dzidzia zaparła się łokciami pozostało mi tylko czekać 🙂 Miałam dziś jechać zrobić sobie ostatnie badania i z mężem zaspaliśmy 😞 jutro będę z rana się zrywać 🙂
Co do żółtaczki to u nas w lato to szybko wypuszczają ,ale w zimę to zatrzymują na dłużej w szpitalu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Może Miniaturka nam odjedziesz 🙂 Biedna Ola, nie wiem co ci lekarze sobie myślą... wypuszczać dziewczynę z zatruciem do domu... Na pewno jest załamana, wściekła i rozgoryczona.

Aga- Ada trzyma się żeber jak drabinki i mówi, że nie zejdzie w dół hahahha 😁

Ja mojemu dzieciaczkowi tłumaczę, że w jego M1 jest ciasno i po co siedzieć w takim pudełku, jak na wolności jest tak fajnie i jest dużo miejsca...i jaka fajna rodzinka na niego czeka 😁 ciekawe czy posłucha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehh wy się śmiejecie ale mi już naprawdę ciężko jest i bym chciała mieć ten ból za sobą 😞
No Mi to się wydaję że ten lekarz Oli to czeka na konkretną propozycję.... No i na jej miejscu już bym się nie ruszyła z tego szpitala.... chociaż jest tam pod stałą opieką ,a jak już tyle wytrzymała tam to i do niedzieli by wytrzymała...
Mi coś malutko dzidzia się rusza 😞
Aguś a ty już może się szykuj na tą porodówkę bo mi to się wydaje że ty nam odjeżdżasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I humoru nawet nie ma 😜 A to nieprawdopodobne, żeby Wieloryb nie miał humoru 😉

Aga, wierzymy Ci że jest już ciężko pod koniec 🤪 🤪 Bo też jesteśmy w ciąży.... musimy Ci w końcu wyznać prawdę 🙃 🙃 Tylko dobrze się kamuflujemy 😜
Mi dopiero od niedawna zaczęły stopy i palce puchnąć i nie wiem czy obrączkę zdjąć, czy sprawdzać codziennie czy schodzi. Jak myślicie?? Dla mnie obrączka jest bardzo ważna i jakoś ciężko mi ją zdjąć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Nina ja tez sie w nocy zastanawialam czy to juz to ale przeszlo na szczescie bo ja tak bym sobie jeszcze z tydzien posiedziala w domku 🙂 Ja obraczke tez nosze chociaz tez mi powoli zaczynaja puchnac nogi i palce ale tak delikatnie, tylko ja ja na noc sciagam i narazie jest ok.
Aga-Mini sprawdz czy juz masz wszystko spakowane napewno i ruszaj 🙂 a co do sprawy Oli to wole się% nie wypowiadać ja byłabym tak wściekła, że chyba bym im awanture zrobiła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak tak was sobie czytam dziewczyny, to mysle, ze ja jednak tak szybko nie urodze.
owszem - boli - ale nie tak, zeby bardzo. owszem w nocy nie bardzo spie - ale to dlatego ze ciezko sie ulozyc i krzyz boli, ale tez nie tak bardzo. 😮 w sumie, to jeszcze troche czasu jest.
nie zapominajcie, ze termin to jedno , a zycie to drugie - moze przeciez byc, ze dzidzie sie urodza 2 tyg. po terminie. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...