Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Ha ha ha Aga oddałaś esensje powodu istnienia Kury 😁

No szkoda że jajecznicy nie wstawiłam 😁 albo kurczaka z rożna 🤪 no jeszcze i rosół z kury... 🤪


Chciałaś zjeść moją rodzinę?????? 🤪 🤪 🤪 😮 😮 😮 Nie wybaczę Ci tego nigdy!! Zaczynam chodzić do Mcdonalda!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Ha ha ha Aga oddałaś esensje powodu istnienia Kury 😁

No szkoda że jajecznicy nie wstawiłam 😁 albo kurczaka z rożna 🤪 no jeszcze i rosół z kury... 🤪


Chciałaś zjeść moją rodzinę?????? 🤪 🤪 🤪 😮 😮 😮 Nie wybaczę Ci tego nigdy!! Zaczynam chodzić do Mcdonalda!!


się ciesz że zawsze te białe gówienka usuwam po rozbiciu 😁 bo wy kury zawsze coś nagrzebiecie nawet w jajach 😁 🤪


http://demotywatory.pl/2090317/Rosol-studencki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatka fotka super ha ha ha 😁 😁

[URL=http://img51.imageshack.us/i/kural.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/7921/kural.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

A myślałam, że kury to czyste zwierzęta ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatka, śpij spokojnie i oby do samego rana 😉
Mnie bolą pachwiny i do tego głowa, a że mam uczulenie na tabletki przeciwbólowe to jakoś muszę to znieść 🤔 Kręgosłup też daje się we znaki ale dosyć narzekania 😜 Kafinka miała dzisiaj czy jutro iść do szpitala???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Agatka, śpij spokojnie i oby do samego rana 😉
Mnie bolą pachwiny i do tego głowa, a że mam uczulenie na tabletki przeciwbólowe to jakoś muszę to znieść 🤔 Kręgosłup też daje się we znaki ale dosyć narzekania 😜 Kafinka miała dzisiaj czy jutro iść do szpitala???


Aga chyba dzisiaj poszła do szpitala.
Ja też mówię dobranoc 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
Dzień dobry baby !!!
My już na nogach 🙂 U mnie jak co dzień rodzę i urodzić nie mogę.
Myślę co by tu zjeść na śniadanko... może jakieś jajko 😁

hehe Ty rodzisz i urodzić nie możesz a ja tylko patrze do przodu i nie sądze żeby to mnie dotyczyło, mam wrażenie że Zośka do końca życia zostanie ze mną 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://dziecko.onet.pl/53811,5,7,dolegliwosci_ciazowe,artykul.html przeczytałam i więcej nie bede czytać tych bzdur w internecie, ja nie wiem ktoś wogóle ma kontrole na tym co oni piszą w tych poradnikach?? ja czepiam się dość częstemu sposobowi radzenia sobie z niektórymi przypadłościami - masaż / masowanie, moja siostra jest masażystką i dodatkowo kończy teraz fizjoterapie i mówiła mi już wiele razy że ciąża jest BEZWGLĘDNYM przeciwskazaniem do robienia masaży i żaden szanujący się i dobry masażysta nie odważy się na masaż kobiety w ciąży a w gazetach poradnikach internetowych ciagle o tym czytam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🤪
Jeszcze nie urodziłam.Melduję się w dwupaku 😉.
Oooooo jak ja się wczoraj objadłam 😜. Ale nie jestem zadowolona z przyjęcia weselnego 😞 Cały czas musialam siedzieć, jak troche potańczyłam tzn pobujełam się to zaraz mnie skurcze łapay 😠 I siedziałam przy stole . A moja Ola przy takiej głośnej muzyce szalała,kopała i skakała jak szalona - ona tańczyła zamiast mnie he he he he he he he . A jak wróciłam do domu i położyłam sie do łóżka to nagle przestała się wiercić i poszła spać 🤪 🤪 🤪

A jakaś brzuszata na porodówkę odjechała???????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
Również się melduję w dwupaku i tak pozostanie do końca życia, jak u Agaty 😉 Będę całe życie nosić ten wielki brzuch przed sobą 😜
Gosia, ale za to się objadłaś 😁 To jest wielki plus hhihi 😁 I Twoja Ola potańczyła 😉
Jutro nam Kafinka urodzi 😁 Raczej 🥴
Ada pisała, że Sebastian był odwodniony, teraz dostaje leki, glukozę i ogólnie nie myśli, że prędko wyjdą ze szpitala 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Cześć 🙂
Również się melduję w dwupaku i tak pozostanie do końca życia, jak u Agaty 😉 Będę całe życie nosić ten wielki brzuch przed sobą 😜
Gosia, ale za to się objadłaś 😁 To jest wielki plus hhihi 😁 I Twoja Ola potańczyła 😉
Jutro nam Kafinka urodzi 😁 Raczej 🥴
Ada pisała, że Sebastian był odwodniony, teraz dostaje leki, glukozę i ogólnie nie myśli, że prędko wyjdą ze szpitala 😞

hehe ale ja nie chce do końca życia mieć problemy z poruszaniem się i mieszczeniem między dwojgiem ludzi w markecie
gonia88811 napisał(a):
. A moja Ola przy takiej głośnej muzyce szalała,kopała i skakała jak szalona - ona tańczyła zamiast mnie he he he he he he he . A jak wróciłam do domu i położyłam sie do łóżka to nagle przestała się wiercić i poszła spać 🤪 🤪 🤪

A jakaś brzuszata na porodówkę odjechała???????????????

No widzisz ale masz skoczne dziecko, moja Zośka też lubi muzyke ale na weselu skopała mnie zdrowo bo nie lubi głośno a akurat pan na bębenku koło nas tłukł, oj dawała wtedy myślałam ze wnętrzności strace 🤪 🤪 🤪
Co do odjeżdzania to jeszcze troche a wszystkie odjedziemy w białych kaftanach do szpitala jak nam przyjdzie jeszcze tak czekać 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 😉
Ale tu dzisiaj cisza !! 🤪 🙃
Ja wstałam przed 10:00 poszłam z psem teraz zjadłam śniadanie i na tym koniec ha ha nic więcej nie robię bo nie mam co 🤔 U mnie wczoraj przyszła odwilż- śnieg stopniał później jeszcze popadało a na wieczór przyszedł znów mróz i teraz mamy szklankę na chodnikach 😮 🙃
Ja też nie rodzę 🤨 Nic mnie nie bierze. Sex daje powera tylko, sprzątanie powoduje tylko ból pleców i to kosmiczny !! A poza tym dupa Ala zaparła się nogami i rękoma i koniec !!!!!!!!! 😠 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja również melduję się w dwupaku póki co 😉
No tak, jutro Kafinka nam urodzi! 🤪 I Kasia chciała w Mikołajki więc dzisiaj musi dobrze działać- sex i soczek grejfrutowy 😁 Jak nie pomoże to reklamacja do Mini hehe 😜
Ciekawe kto po Kafince odjedzie na porodówkę 🙂 Bo Nina chce urodzić 8- mego więc ja się zapisuję na 18- tego bo jednak się boję im bliżej więc poczekam do swojego terminu 🤪 Bolą mnie pachwiny coraz bardziej ciężko mi wstać ale jakoś daję radę, a w nocy bolał mnie brzuch i co chwila się budziłam. A ktoś ma wieści od Agi Kafinki jak się czuje- ktoś dawał jej numer albo brała od kogoś??? Może już urodziła a my w niewiedzy jesteśmy 🤪 😁 Postaram się zaglądać choć u nas szykuje się obiad rodzinny z okazji mamy imienin więc czasu będzie mi trochę brakować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u mnie część remontu już wykonana, panele położone, jeszcze listwy w połowie pokoju i płytki pod drzwiami balkonowymi bo wiecznie się z nich leje
[URL=http://img9.imageshack.us/i/dsc00708h0.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/797/dsc00708h0.jpg[/IMG][/URL]
a tu już pogoda u mnie, ślicznie zimowo mroźnie i słonecznie
URL=http://img713.imageshack.us/i/dsc0070701.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/7526/dsc0070701.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...