Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
http://isr.atspace.com/r2/p1/p1.htm

eee moja Zośka bagatelizuje większość tych objawów 🤪
a czemu ciężko myć panele??

Moja Olka tez ma to w nosie he he he he , prócz bezbarwnego czopu i delikatnych skórczy nic nie mam 🤢
Agatka moja Ola nie reaguje na cichą muzykę , ale taka głośna ją zainteresowała ha ha ha , tańczyła 😉
Agatka gniazdko prawie gotowe 🤪, ja nie narzekam na panele,myję je wodą z jakimś zwykłym płynem(ajax).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
http://isr.atspace.com/r2/p1/p1.htm

eee moja Zośka bagatelizuje większość tych objawów 🤪
a czemu ciężko myć panele??

Moja Olka tez ma to w nosie he he he he , prócz bezbarwnego czopu i delikatnych skórczy nic nie mam 🤢
Agatka moja Ola nie reaguje na cichą muzykę , ale taka głośna ją zainteresowała ha ha ha , tańczyła 😉
Agatka gniazdko prawie gotowe 🤪, ja nie narzekam na panele,myję je wodą z jakimś zwykłym płynem(ajax).

hehe moja lubi cichą lubi operową i tatuś ją nauczył na KSU, co do paneli, ja myje w sidoluxie do paneli a potem jeszcze daje taki sidolux do nabłyszczania daje efekt jak woskowanie, teraz w ciązy robiłam to ze 2 razy na odwal to mazaje zostały ale jak mam wiecej siły to wychodzi ładnie
właśnie się ubrałam bo jade z mężem na zakupy przedświąteczne, ale wiecie co, spojrzałam w lsutro, jeszcze tydzien temu nie miałam rozstępów, a teraz cały brzuch, uda, boczki pociachany i fioletowy, od jakiegoś czasu mówie ze ona sie tak wypycha że mam wrażenie ze wyjść chce i że zaraz skóra mi pęknie na brzuchu no i proszę dobrze czułam,mała żaba zrobiła nieładną niespodzianke mamie, teraz niech lepiej nie wychodzi bo się na nią obrażę 🤪 🤪 🤪 niech czeka aż mi przejdzie 🤪 🤪 🤪
dobra a tak serio zmykam na zakupy odezwe sie po powrocie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mówię Wam, że nasze dzieci knują akcję WIELKI PORÓD i WSZYSTKIE urodzimy w tym samym terminie hahahahahahahah 🤪 🤪 🙃 🙃
One są w zmowie, mówię Wam 😁
Marta, ja mam wszystkie objawy i dupa 😉 Oprócz obniżenia brzucha, ale to nie zawsze się obniża, tak jak u Oli na przykład. Ja mam brzuch wysoko, ale lekarze mówią, że dziecko jest bardzo nisko. Dziwne trochę 😮 😮 ale co tam 😜
Agata, widoku pozazdrościć 😁 Jak z pocztówki 🙂 A pokój elegancko się prezentuje 🙂 Jak ja sobie przypomnę mój remont dwa miesiące temu, to aż mnie krew zalewa, a Ty tak spokojnie przyjmujesz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja z tych objawów mam wszystko oprócz czopa odpadającego 🤨 Moja Ala wstawia się główką w kanał już tak gdzieś od 2 tygodni bo ostatnio na wizycie mówiłam o tym objawie położnej. Jutro kolejna wizyta, ale i tak się nic nowego nie dowiem tylko posłucham serduszka mojego Skarbusia 🙂 Ja jestem dzisiaj zamulona ale zrobiłam sobie kawkę i muszę odkurzyć tylko 🙂 A wieczorem jak psa zabiorą to pościel zmienię w końcu !! Bo tak to Tony spał z nami i pościel brudna szybko się robiła. Ja jak byłam na weselu we wrześniu to moja tylko szalała jak dostała ciasta a tak to mama tańcowała a córcia grzeczna jak aniołek była chyba była zajęta objadaniem mnie bo jedzenie było wyśmienite ha ha ha 😁
Agatka widok z okna masz nieziemski !!!!!!!!!!!! Jak z bajki !!! 😉 A pokój taki cieplutki się wydaje pasuje jako kontrast do tego śniegu za oknem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga Tyyyyyyyyyyyyyy , wyglądasz świetnie 😲 ja by dała wiele aby tak wyglądać!!! Naprawdę rewelacja. Wyglądasz na najstarsza siostre 🤪
Mmmm tylko pozazdrościć figury 😉
Ja na 15 : 00 idę na obiad do nowozeńców 🙂
Ja już chcę urodzić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Aga Tyyyyyyyyyyyyyy , wyglądasz świetnie 😲 ja by dała wiele aby tak wyglądać!!! Naprawdę rewelacja. Wyglądasz na najstarsza siostre 🤪
Mmmm tylko pozazdrościć figury 😉
Ja na 15 : 00 idę na obiad do nowozeńców 🙂
Ja już chcę urodzić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Gosia jak Ty tak będziesz latać to na bank szybciutko urodzisz 😉 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Myślę, że powinnyśmy wygonić Wołowinę z tego forum, bo tylko nas będzie denerwować tym jak świetnie wygląda 😠 Jak nastolatka 🤪 🤪 A we wtorek urodziła 🤪 🤪
A my rok po ciąży dalej jak słonice będziemy wyglądać hahahah 😁 Nie no żartuję 😉
Idę do galerii handlowej po buty, nałażę się, to może mnie coś weźmie 😜 🤪 🤪 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ninka udanych zakupów 😘
Mi tak nogi i stopy napuchły, że stopy mi w adidasy nie wchodzą nawet po nocy a jeszcze niedawno były tak wygodne te buty. Już woda się zaczęła odkładać w organiźmie przed porodem tylko tego porodu nie widać. Ale już jakoś pogodziłam się z tą myślą, jednak mam jeszcze dwa tygodnie do terminu a nie bez powodu ten termin przybliżony jest podawany. Lepiej nich Ala tam siedzi i się nawet po terminie urodzi, ale zdrowa niż przed terminem żeby mnie zadowolić, ale nie daj Boże coś było by nie tak.
Agusia zobaczysz jak już chwila moment urodzisz bo ty jesteś już tylko kilka dni przed terminem a to Twoje drugie dziecko 😉
Ja właśnie odkurzyłam całe mieszkanie i korytarz 🙂 Także został mi dzisiaj tylko obiadek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Witam ! Najnowsze wieścimałemu prawie wogóle bilirubina nie spadła podejrzewają zapalenie dróg moczowych


Oj Biedulek taki malutki a już go męczą ! Na pewno szybciutko wróci do zdrówka i będzie mógł wrócić do domku !!! Pozdrowienia dla Ady i oczywiście dla Taty 🙂 Życzę cierpliwości !! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Mówię Wam, że nasze dzieci knują akcję WIELKI PORÓD i WSZYSTKIE urodzimy w tym samym terminie hahahahahahahah 🤪 🤪 🙃 🙃
One są w zmowie, mówię Wam 😁
Marta, ja mam wszystkie objawy i dupa 😉 Oprócz obniżenia brzucha, ale to nie zawsze się obniża, tak jak u Oli na przykład. Ja mam brzuch wysoko, ale lekarze mówią, że dziecko jest bardzo nisko. Dziwne trochę 😮 😮 ale co tam 😜
Agata, widoku pozazdrościć 😁 Jak z pocztówki 🙂 A pokój elegancko się prezentuje 🙂 Jak ja sobie przypomnę mój remont dwa miesiące temu, to aż mnie krew zalewa, a Ty tak spokojnie przyjmujesz 😁

a czemu Cie krew zalewa?? ja już się nauczyłam że wszystko zawsze się przeciąga, jakoś tak nie mam nigdy szczęścia więc się od razu pesymistycznie nastawiam
kurcze kaszel nie daje żyć, Paweł mnie szpitalem straszy 🤢
Mini Ty jakieś czary uprawiasz bo to się tak nie da,za dobrze masz
ja wróciłam z zakupów, 300zł poszło nic nie kupione:/ brrr ale kupiłam sobie obrusik na święta i śliczną zapachową świeczuszke do łazienki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Witam ! Najnowsze wieścimałemu prawie wogóle bilirubina nie spadła podejrzewają zapalenie dróg moczowych

dobrze że są w szpitalu, wyleczą przyczyne i będzie juz dobrze, a tak w domu by się męczyli, będzie na pewno dobrze, musi być 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
Sorki dziewczyny że się wtrącam ale możecie mi napisać jak dodać zdjęcie na forum,widze że dodajecie a mi coś nie wychodzi 😞

Wchodzisz na tą stronę :
http://imageshack.us/
Browse- wybierasz zdjęcie później- prześlij teraz (klikasz na to ) i tak później kopiujesz Kod na forum i wklejasz na brzuszka tam gdzie piszesz odpowiedzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Sorki dziewczyny że się wtrącam ale możecie mi napisać jak dodać zdjęcie na forum,widze że dodajecie a mi coś nie wychodzi 😞

Wchodzisz na tą stronę :
http://imageshack.us/
Browse- wybierasz zdjęcie później- prześlij teraz (klikasz na to ) i tak później kopiujesz Kod na forum i wklejasz na brzuszka tam gdzie piszesz odpowiedzi 😁
Dzięki bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Sorki dziewczyny że się wtrącam ale możecie mi napisać jak dodać zdjęcie na forum,widze że dodajecie a mi coś nie wychodzi 😞

Wchodzisz na tą stronę :
http://imageshack.us/
Browse- wybierasz zdjęcie później- prześlij teraz (klikasz na to ) i tak później kopiujesz Kod na forum i wklejasz na brzuszka tam gdzie piszesz odpowiedzi 😁
Dzięki bardzo 🙂


Nie ma za co 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...