Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Zresztą powiem wprost Mini- mam wrażenie od początku że nie interesujecie się czym piszę i o wielu rzeczach nie piszę tutaj bo wiele razy nie było odzewu jak coś pisałam 🤨 Trochę mnie to martwiło ale ze względu na Was wszystkie i to forum chciałam zostać i być w tej naszej społeczności. Wy macie swojego rodzaju żarty i chętnie je czytam ale ja tak nie potrafię. Czy to oznacza że jestem spoza marginesu naszego forum? Ja też potrafię żartować ale jak sama wiesz na Kaliszu bo tam z dziewczynami nadajemy na tej samej fali. Może przez to że jest nas mniej, nie wiem... A Wam zazdroszczę takich żartów, ja nie potrafię i tyle ale uczestniczę w dyskusji bo mam sentyment do Was.

Ola często też tak pisała a mimo to zawsze szczerze mówiła co i jak....
nasez żarty.Nawet Kafinka kiedyś i mrówka były cichutkie a póxniej same zaczęły z nami swirować,tak samo czita,nawet Kasia czasem się dołączy 🙂
wystarczy chcieć nas poznać...


Wierz mi że Was poznałam ale może to wynika z charakteru że nie potrafię tak żartować, tak po prostu 🙂 A Kasia jak napisała, że chowam na zdjęciu piwo za plecami to nie wiedziałam, czy się śmiać czy płakać 🤔 😁 No tak- z tyłu w powietrzu wisiało 😜


Weź Ty mnie nie obrażaj bo się znów wkurzę !! Wszystkie piwa miały na stoliku a Ty łapę chowałaś za koleżanką myślisz, że jesteśmy idiotkami ?? Nie tylko ja to zauważyłam a więc weź nie ściemniaj !! Właśnie o to mamy pretensje, że kłamiesz w żywe oczy !!!!!!!!!!!!!!!


No i właśnie tu się mylisz! 🤪 Ale Twoja sprawa, nie musisz wierzyć a ja nie muszę chcieć byś mi wierzyła i tyle więc po co to kontynuować. Muszę jeszcze raz spojrzeć na fotkę by sobie wkręcić że piwo trzymałam z tylu ha ha ha 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
KUZWA ja nie nadążam za wami 😠 😠 😠 Mój internet jest tak zamulony że masakra 😠 Pewnie Kaffi go faszeruje 😁 😁 😁 😁 😁 😁
A zresztą Tarzan mi już każe wyłączyć kompa, a ja jestem posłuszna i muszę wyłączyć , bo ponniosę karę 🤢 😁 🙃 😁
Jutro nadrobię , tylko plis nie piszcie dużo.
Dobranoc 😉 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
widzisz Marta teraz wkońcu pokazujesz pazurki widze...
Kasia mówi to co widzi tego chyba się zabronić nie da??
jak ja patrze na foto to też 3 piwa stoją i jedna ręka z tyłu 😁


No tak to wygląda bo koleżankę pewnie obejmowałam 🤪 Zaraz spojrzę na fotkę. Ja sie Mini nie dziwię bo każdy może oceniać ale nie takim tonem i nie wpierdalając mi bajki że ja chowałam piwo za sobą. Nie chcecie mi wierzyć, nie musicie...Wyszło tylko że ja jakaś alkoholiczka jestem hehe. Przecież nie zmuszę Was do tego byście mi wierzyły 😉 Dobra koniec bo WY tu o dilowaniu i Vinie czy jakoś tam a ja ciągnę temat 😜 Tylko czemu się tu dziwić jak ktoś mi zarzuca coś czego nie zrobiłam 🤪 🤔 P.S. Pazurki to ja mam ale i kulturę słowa więc nie rzucam wykrzyknikami i obelgami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
KUZWA ja nie nadążam za wami 😠 😠 😠 Mój internet jest tak zamulony że masakra 😠 Pewnie Kaffi go faszeruje 😁 😁 😁 😁 😁 😁
A zresztą Tarzan mi już każe wyłączyć kompa, a ja jestem posłuszna i muszę wyłączyć , bo ponniosę karę 🤢 😁 🙃 😁
Jutro nadrobię , tylko plis nie piszcie dużo.
Dobranoc 😉 😘 😘 😘 😘

Czita coś w tym jest, bo jak stoję koło komputera to wtedy zaczyna zamulać i każą mi wyjść z pokoju i jak wyjdę to zaczyna normalnie działać 😁 jak jest burza to jestem tak naelektryzowana, że niczego nie mogę dotknąć i prowadzić samochodu hahaha śmieszne, ale prawdziwe 🙃. Mój komp ma niecały rok i od samego początku się zawiesza 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hihihi to ja jestem ta niewychowana, wulgarna suka która nie ma kultury osobistej !!! A to nie wiedziałam !!! Bo najlepsze wyniki w całej szkole liczącej ponad 1 tys uczni się z powietrza nie biorą, no ale pewnie na wulgaryzm dostawałam oceny a nie na kulturę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tu fotka ta sama praktycznie http://imageshack.us/photo/my-images/4/11062011u.jpg/ i pytanie: Gdzie jest piwo?? 🤪 😁 😁
a)zdążyłam już wypić między jednym zdjęciem a drugim?
b)wisiało w powietrzu?
c)już dawno wypiłam jedno a drugiego nie było?
Kasia ja Cię uważałam za osobę racjonalną ale Ty wolisz wieszać na mnie psy to proszę bardzo 🙂 Ważne że jestem zgodna z własnym sumieniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
Kasia życzę powodzenia jutro 🙂
ja już zmykam moja dziewczynka zaczyna się kręcić 4 dni kupki nie robiła 😞
spokojnej nocy 🙂 😘

Dzia :* Ja też zmykam 😘 Trzeba się przygotować do kursu 🙂 A moja Ala jeszcze nie śpi 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to tak:
Moje dziecko chyba juz na dobre zaczelo przesypiac mi noce 🤪 🤪 🤪 kolejn cala przespana 🤪. Jestem bardzo zadowolona bo za dwa tygodnie rozpoczynam juz prace i bede mogla sie w miare wyspac 😁 😁 😁
Pigi 3mam kciuki za Twój kurs 😉
Kaffi moj internet muli tylko wieczorami 😠, w ciagu dnia jest ok., ale wieczorem jest tragedia dlatego zadko pisze z Wami bo nie nadazam czytac i pisac. Strony otwieraja sie około 30 - 40 sekund.
Posprzatam w jaskini i na targ sie wybieram do mmiasta bo Tarzanek w domku jest dziś 😆,więc wykorzystać go muszę 😁 😁 😁 😁 na różne sposoby 🤪
Miłego dnia laseczki Wam życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Gosia super, że Olusia przesypia całą noc 🤪 Moja jeszcze na cycku więc raz się budzi... W sumie przestało mi to przeszkadzać ale dobrze byłoby nie budzić się wcale hehe. Może jak będzie na butli to się zmieni...- zobaczymy 😉
A my mieliśmy jechać do teściów ale jednak nie jedziemy więc zaraz w trójkę śmigamy na spacer 🙂 Akcja butla w toku ale nie zapeszam więc jak będzie definitywny sukces to poinformuję naszą społeczność 😁 😉
Miłego dnia 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pigi powodzenia i sie nie stresuj!!! Czy ktoś widział srającą ze strachu świnię ??? 😁 😁 😁
Marta ja myślę że to nie przez cyca Gabi sie budzi jeszcze w nocy.Moja jest prawie od poczatku na butli i budziła się w nocy i dwa razy 🤢
Kasia moja Ola dobrze toleruję kaszę manne, a po kaszy mannie to raczej (tak mi się wydaje miała by uczulenie) może to coś innego. Może desrer śliwkowy albo soczek ze śliwką bo śliwka rozluznia stolce, a jagody są na rozwolnienie . Ale jestem mONdra 🤪
My wcinamy pizzę 🤪 ,czekam az Ola zje obiadek i na spacer idę 🤪.
A na obiad mam fasolkę szparagową i kotlet z piersi kurzej 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 nadrobilam was ale nie wypowiadam sie bo lepiej zamknac ten temat, a poza tym nie mam czasu za wiele pisac bo dopiero wrocilam z miasta i maly zasnal wiec robie obiad. Bylam dzis z Dominikiem u okulisty bo po 3 miesiacach mialam na kontrole jechac no a oczko ciagle ropieje 😞 mam dalej 4 razy dziennie zakrapiac robic masaze i cieple oklady na oczko i za miesiac do kontroli znowu. Juz mogloby puscic bo maly sie meczy przez to 😞 poza tym od tygodnia jest strasznie marudny, że chwilami nie daje sobie rady ☺️ ale obstawiam ząbki tylko ich narazie nie widac 🤢 no moj mały tez wstaje mi w nocy raz na herbatke i rano mleczko dostaje jeszcze nie dorósł do przesypiania calych nocy (zdarzylo sie kilka ale pojedynczych) moze niedlugo i ja bede wyspana 😉 ok lece bo musze kluski zrobic 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meldunek 🙂
Byłam na kursie, ale dzisiaj było krótko bo taki wstęp 🙂 Jeszcze trzy dni 🤔
Kasiu luźna kupka może być na ząbki, ale jak tak długo to rzeczywiście może kasza manna tak wpływa. Właśnie najlepiej zrobić dzień próby bez kaszy manny i się okażę 🙂
My zraz na spacer idziemy bo pogoda piękna 🙂
Mój M dzisiaj zrobił obiadek- żurek i biała kiełbaska mniam mniam 🙂
Sylwia a wiadomo od czego ropieje to oczko??
Moja Alusia na szczęście przesypia pięknie całe noce, ale wszystko jest chyba do przyzwyczajenia bo wiem jak było na początku z nocnym wstawaniem- później już nie przeszkadzało bo i tak i teak trzeba było wstać 🙂 Jeszcze troszkę i na pewno wszystkie Maluszki będą spać całe noce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...