Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
Brawo dla Dominia 🤪
Gabrysia - mala modeleczka 😘


Kasiu, ile Ci Kayka pije mleka w ciągu dnia? Bo nie wiem czy nie za często jej daję... Ty chyba pisałaś, że malutka lubi wszystko mlekiem popijać, tak? 😉 A tak jak jest głodna to ile CI "na raz" wypije? I co ile godzin jej dajesz porcję?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Meldunek przed snem 😁
Sorry, ale filmiku na razie nie obejrzę bo net mam zwalony i nie da się na nim oglądać filmów i słuchać muzyki bo jest za wolny 🤨
Krowa to Dominiś suwa a nie Kajtek gUło jedna !! 😁 😁
Ja mówię dobranoc 😘 😘 😘


Dobranoc i spokojnej nocy dla Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.promobaby.pl/ Fajna stronka- można wyszukać wg kategorii jakieś rzeczy np. chusteczki i pokazują się Wam jakie są aktualnie promocje i gdzie 🙂
Mini, Ty chyba używasz tych chusteczek Pampers Sensitive (czy to były pieluchy? 🙃 😜) i w Tesco do 3 sierpnia jest promocja za 25,99 zł 6 paczek czyli za jedno opakowanie wychodzi 4,30 zł 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
Brawo dla Dominia 🤪
Gabrysia - mala modeleczka 😘


Kasiu, ile Ci Kayka pije mleka w ciągu dnia? Bo nie wiem czy nie za często jej daję... Ty chyba pisałaś, że malutka lubi wszystko mlekiem popijać, tak? 😉 A tak jak jest głodna to ile CI "na raz" wypije? I co ile godzin jej dajesz porcję?


Kaya jednorazowo wypija 240 mleka - z samego rana i jest t onajwiecej. a tak po jedzeniu pije 150 mleka, czasem 180 . 😉
z niekapka nie chce pic nic. kupilam jej juz dzis 3ci - i guzik. nie wiem co z nia mam zrobic, zeby ja przekonac 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trzecia 🙂 😜

Gabi się obudziła przed 7 ale gadała jak najęta jakieś pół godziny w łóżeczku więc dopiero co wstałyśmy hehe
Teraz piję kawkę i jem naleśniki 🙃
Dzisiaj lecę zobaczyć do Coccodrillo bo jest -70 % także może coś kupię malutkiej z jej odłożonej kasy 🙂

Miłego dnia 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Trzecia 🙂

ale nie mialas za wiele do napisania 😜


Haha dlatego musiałam coś dopisać żeby nie było, że jestem słownie ograniczona haha 😁

P.S. A bo nie mówiłam, że Gabi udaje się powiedzieć czasem "ma-ma" ale gada często babababa hehe, jakieś tam inne pojedyncze sylaby też mówi ale czasem milczy ze nic się z niej nie wydusi hehe 😜 Jednak charakterek po mamusi 😁 😁
Mamy natomiast "zastój" ze strony fizycznej ale to pewnie leniuszek po mamie, ja nigdy nie byłam specjalnie aktywna ha ha. Jak kładę ją na brzuszku to niby próbuje pełzać do przodu ale ręce ma słabiutkie kruszynka moja... 😉

Teraz Gabi bawi się na swoim "Placu Zabaw" a ja prawie usypiam pomimo wypitej kawki 🙃 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Ja też zapominam ☺️ Dlatego pytałam bo może mnie któraś zmobilizuje hehe 😁 Szykujemy się zaraz na spacer tylko zrobię malutkiej mleczko 🙂


tak rano na spacer? 😁
a my dzis idziemy na basen 🤪 🤪 zobaczymy jak to bedzie, zapisalam tez mala na nauke plywania 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Ja też zapominam ☺️ Dlatego pytałam bo może mnie któraś zmobilizuje hehe 😁 Szykujemy się zaraz na spacer tylko zrobię malutkiej mleczko 🙂


tak rano na spacer? 😁
a my dzis idziemy na basen 🤪 🤪 zobaczymy jak to bedzie, zapisalam tez mala na nauke plywania 😁 😁 😁


U Was jest godzina do tyłu a u nas niedługo 9 - ta 🙂 Zanim się naszykuję i malutką to o 10 pewnie wyjdziemy 🙂 Aaaaale macie fajnie z tym basenem!!! 🤪 Też bym chciała z Gabi chodzić ale u nas nie ma takiej możliwości 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Ja też zapominam ☺️ Dlatego pytałam bo może mnie któraś zmobilizuje hehe 😁 Szykujemy się zaraz na spacer tylko zrobię malutkiej mleczko 🙂


tak rano na spacer? 😁
a my dzis idziemy na basen 🤪 🤪 zobaczymy jak to bedzie, zapisalam tez mala na nauke plywania 😁 😁 😁


U Was jest godzina do tyłu a u nas niedługo 9 - ta 🙂 Zanim się naszykuję i malutką to o 10 pewnie wyjdziemy 🙂 Aaaaale macie fajnie z tym basenem!!! 🤪 Też bym chciała z Gabi chodzić ale u nas nie ma takiej możliwości 🤔


mam blisko domu (10 min spacerkiem) cale takie male centrum dla dzieci - basen wodny, kulkowy i rozne takie atrakcje 🤪 dowiedzialam sie przypadkowo wczoraj, latalam potem, zeby kupic stroj na basen malej, sobie.... i dla malej jeszcze pampersy do plywania 🤪 strasznie jestem ciekawa jak to bedzie, bo w wannie uwielbia wlasnie na brzuszku sie kapac i robi ruchy "plywajace" ale wiadomo, to jest wanna a tam - duza przestrzen, mam nadzieje, ze sie nie wystaszy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Ja też zapominam ☺️ Dlatego pytałam bo może mnie któraś zmobilizuje hehe 😁 Szykujemy się zaraz na spacer tylko zrobię malutkiej mleczko 🙂


tak rano na spacer? 😁
a my dzis idziemy na basen 🤪 🤪 zobaczymy jak to bedzie, zapisalam tez mala na nauke plywania 😁 😁 😁


U Was jest godzina do tyłu a u nas niedługo 9 - ta 🙂 Zanim się naszykuję i malutką to o 10 pewnie wyjdziemy 🙂 Aaaaale macie fajnie z tym basenem!!! 🤪 Też bym chciała z Gabi chodzić ale u nas nie ma takiej możliwości 🤔


mam blisko domu (10 min spacerkiem) cale takie male centrum dla dzieci - basen wodny, kulkowy i rozne takie atrakcje 🤪 dowiedzialam sie przypadkowo wczoraj, latalam potem, zeby kupic stroj na basen malej, sobie.... i dla malej jeszcze pampersy do plywania 🤪 strasznie jestem ciekawa jak to bedzie, bo w wannie uwielbia wlasnie na brzuszku sie kapac i robi ruchy "plywajace" ale wiadomo, to jest wanna a tam - duza przestrzen, mam nadzieje, ze sie nie wystaszy 😉


No to Kayka będzie miała nie lada rozrywkę 🤪 Miłej zabawy 🙂 My lecimy 😉 Zajrzę pewnie wieczorkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia super masz z tym basenem ! Tez bym tak chciala ale u nas nigdzie niczego takiego nie ma 😞 ja tez kiedys kupilam malemu pampersy do plywania, bo chcialm mu zakladac jak nad jezioro bedziemy chodzic hehe ale nie bylo pogody no ale jest nadzieje bo robi sie coraz lepiej 🙂 ja z malym czesto wychodze juz o 8 na troszke na dworek a pozniej po sniadanku bo ja i Pawel jemy o 9.30 jak on na przerwe przychodzi. No wlasnie glodna sie robie ide cos przygotowac 😁
a Dominik tez niezle sobie radzi z naszym jedzonkiem mimo ze nie ma zebow 🙂 i ostatnio bardzo polubil zwykle chrupki kukurydziane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, wczoraj już jakoś nie zdążyłam zajrzeć, a teraz mam chwilę. Kajtek teraz śpi, byliśmy u lekarza na kontroli, ma nowy syrop, gardło czyste, płuca i oskrzela też tylko katar i kaszle jak mu spływa. Ja musiałam oddać krew i siuśki na badania 😁 😁 😁 Kajtkowi rana się ładnie goi, tylko taki większy znak ma po drenie i tam jeszcze strupek, a ma z 6cm ogólnie. Kajtek czuje się dobrze, wariuje jak zwykle, tylko po szpitalu straszny przytulasek się zrobił i nie chce leżeć tylko na rękach, wtedy 3 dni musiał ciągle leżeć to ma teraz uraz. Zęby mu widać i u dołu dwa i u góry, ale wyjść nie chcą, nawet siostry i mama patrzyły i mówiły że wyjdą niedługo, choć on już dawno marudzi i nic. Kajtek strasznie się poci, zwłaszcza głowa i ma brać dwie porcje witaminy D, żeby krzywicy nie dostał się boje, przy szczepieniu zobaczymy co dalej. A pójdziemy dopiero jak będzie zdrowy, a i tak to szczepienie to już dwa miesiące temu powinno być i ciągle przez coś trzeba je przekładać.
A ja czuję się ok,tylko czasem z jednej strony przy szwie mnie boli i mam takie jakby zgrubienie z tej właśnie strony, jak pójdę do lekarza to się dowiem co to. Ja podejrzewam że to zrosty bolą.
Poza tym czasem mam zawroty głowy, a mdłości jakby przycichły, ważę może z pół kilograma więcej albo i nie, bo jak się ważę to czasem 56 czasem 57 zależy czy się najem 😁 😁 😁 ale nie więcej. Trochę biust mi urósł ale nie dużo, no i brzuszka nie mam już takiego płaskiego, delikatnie wystaje, tak jakbym ciągle najedzona chodziła, ale jeszcze nie mówiliśmy w domu i nikt nie poznał, tylko mama się moja ze mnie śmiała że może w ciąży jestem bo taka blada chodzę. Przed ciązą z Kajtkiem ważyłam 61 a teraz mówią mi że chudzina, ale pewnie niedługo brzuszek zacznie rosnąć, bo już widzę że będzie szybciej rósł. Zdjęcia może potem jakieś zrobię to wam wstawię, ale to wieczorem, bo na zakupy się wybieramy większe no i obiad itp. Mąż zmywa a ja idę zaraz ziemniaki obierać, bo dziś chcemy kopytka zrobić 🙂
Oglądałam zdjęcia maluszków i muszę powiedzieć że to już nie takie maluszki są 🙂 🙂 🙂
Kayka ma taką śliczną buźkę, taka bardzo delikatna jest i super na tronie wyglądała 🙂
Alusia z tatą na awatarku ślicznie wygląda i ja nie wiem jak ona 9 kg może ważyć, nie wygląda 🙂
Dominik to tak się czołga szybko jakby w wojsku był i jak wstawać próbuje, szybki jak mama 🙂
Nina z Łukaszkiem awatarek nowy też śliczny mają i widać że im nad morzem dobrze było.
Maja to do braciszka tak podobna że szok i uśmiech ma po prostu the best 🙂
Oli Czity i Maji Mućki zdjęć nie widziałam, jak przegapiłam to sorki, ale też pewnie rosną jak na drożdżach, Ola ma podobno teraz duży apetyt a Mućka chce karmić do półtora roku, to się nawet nie obejrzę jak panny wyrosną 🙂
Zazdroszczę Kasi i Kasi 😁 😁 😁 Basen, siłownia, też bym tak chciała gdzieś pośmigać, a pływać to wręcz uwielbiam 😁
Ja Kajtkowi też zapominam żółtka dawać, jakoś mi to z głowy wylatuje, a on też podjada to co my więc mamy łatwiej.A rybkę już jadł smażoną dwa razy, oczywiście bez panierki, ale lubi, ze słoiczka zresztą też. Ale on już ma mniejszy apetyt jak kiedyś. waży 10,2kg więc już co miał przytyć to przytył i już mu tyle nie potrzeba.
Ale się rozpisałam, ciekawe czy ktoś to do końca przeczyta 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki !! 😁
Marta dzisiaj o mówieniu napisała a ja Wam się chciałam pochwalić, że Ala dzisiaj powiedziałam MAMA !!!!!!!!!!!!!! 😁 😁 😁 Mówiła już TATA, BABA, PAPA i wiele innych jakiś pojedynczych głosek do tego, robi kosi kosi łapki i przybija piątkę, ale dzisiaj w końcu przekonała się do powiedzenia MAMA 😁 😁 😁
Ja Alusi daje danonki, ale mleka normalnego na pewno do dwóch lat Jej nie dam.
A dzisiaj przez sen podrapała się na nosku i ma szrae i wygląda jak dziecko wojny haha 🙃 🤪
A dzisiaj przyszły moje dokumenty 😁 😁 Niedługo powiem Wam co i jak 😉 😘
Ja na basen też chce, ale nie umiem pływać hahaha 😁 Raczej posiedzieć we wodzie a Mariusz by pływał z Alusią 🙂
A moja Alusia dzisiaj wysunęła się z fotelika 🤔 Dobrze, że stał na podłodze i jest bardzo niski ☺️ Chciała sięgnąć z podłogi zabawkę bo Jej wypadła i się wysunęła, ale nic sobie nie zrobiła nawet nie płakała tylko dużych oczu dostała hahaha 😁 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Iwona ja przeczytałam 🙂 Najważniejsze, że czujecie się dobrze, a mama ma jakies przeczucie z drugim bobasem 😉 Mini właśnie jeszcze nie wszystkie kalbe mam pochowane moze dzis zrobie z tym porzadek. A mały dziś marudzi masakra dałam mu teraz nurofen bo może dziasla go tak bola juz sama nie wiem ale zasnal narazie. Lece dokonczyc wieszac pranie na podworku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...