Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Cześć laski 🙂
Mam neta do jutra od szwagra 🙂
Jak się macie,jak maluszki????
Wariuję bez neta już 😞obym wkoncu miała,ale kiedy to nie wiem 😞
Spokojnej nocy,zajrzę rano 🙂

Ooooooooooo Ada 🤪 🤪 🤪Witaj kochana 😘 😘 😘 😘
Co u Ciebie ????? Jak chłopcy???
U mnie ok 😉. Od lipca już pracuję i mam malutko baaardzo czasu, ciężko mi zostawiać Olę , no ale pilnuje ją moja mama 🙂więc się nie martwię 🙂. Ola ma dwie dolne jedynki i pięknie siedzi (sama z leżącego nie usiądzie jeszcze) No i poza tym to po staremu u mnie 😉
A reszta dziewcząt niech sama zda sprawozdanie hahahaha
Ja już się kładę do łóżka , dobranoc 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mrówa ma pomysłowy suwaczek 😉 oryginalny 🙃 🙃 gdzie całe zoo?? 🙂

Gosiu, ciesz się, że masz tak wspaniałą mamę 😁
Kasia, ale masz teraz rodzinnie w domu 😁 a Twój były mąż wiadomo dlaczego jest były... to zwykły cham!! Jak tak można napisać kobiecie?? A co do objawów Kayki, to nie szkodzi iść do lekarza. Zawsze lepiej dmuchać na zimne w przypadku zdrowia dziecka. Tak jak mi ktoś zwrócił uwagę, że Łukaszek tak robi głową i teraz latam po lekarzach, ale wolę się upewnić. Jutro odbieram wyniki krwi, a 1 sierpnia do neurologa.
W końcu się pogoda robi, co dziewczęta?? 😁
bo tego lata coś mało w tym roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 ja na chwile bo kocze sprzatac-- szlifowalismy dzis od rana przedpokoj wiec wszedzie byla kurzawa, no ale teraz juz tylko ładniej się bedzie robilo 😁 Ada czesc kochana wrzuc fotki chlopakow!! U nas wsio ok 🙂 Dominik nie ma zebow sam juz ładnie siedzi i dwa razy udalo mu sie samemu usiasc 🙂 no i bardzo chciałby juz chodzic 🤪 buziaki laski lece dalej do roboty zajrze pozniej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Miło Was "widzieć: 🙂,mam pełono do nadrobienia 😞,na razie widziałam tylko zdjęcie Majeczki Agi,jutro na nk zobaczę resztę maluszków,ciężkomi net chodzi,bo mam play bezprezwodowy,na kilka dni jednak 🙂
Pierwsze GRATUJACJE DLA CIEBIE IWONKA 🙂Jak się czujesz i jak Kajtek?
u nas w miarę ok,problem-brak kasy,wle od września idę do pracy,mali do żłobka(będziemy ok.500zł płacić).
Sebuż ma 3 ząbki a 4 niedługo wyjdzie,siedzi sam,raczkuje...szczególnie do kuchni idzie jak torpeda i "wyjada "suchą karmę psa hi hi 🙂,jest pogodny,trochę marudzi jak mu te zęby się wyżynają,nocy ok.
Oskar już nie jeździ w wózku,kilka dni temu sprzedałam podwójny i kupuję pojedyńcze siedzisko na mój stelaż a dla Oskara nadstawkę.Ogólnie Oskar ok,tylko coś od ok.2 tygodni jest nie do wytrzymania-próbuje wymuszać krzykiem(już dawnoprzecież mu to przeszło),małemu zabiera zabawki,ciągnie za ręce,nieraz przejedzie samochodem na palcach 🤢!
Nie pomaga prośba,tłumaczenie..juz nie mam chwilami sił na niego 😞
ale też potrafi dać małemu ulubioną zabawkę do tulenia,głaszcze go,całuje,tuli itd..ma takie chwilówki.
W ogóle czuję się wykończona...ciągle dom,dzieci,dom,sprzątanie itd...brakuje mi trochę wolnego czasu tylko dla siebie,wyjście bez dzieci.
Sebuś na ćwiczenia od miesiącanie chodzi,już ok jest 🙂teraz idziemy 3 do logopedy,Oskar mało mówi a Seba ponoć język wypycha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Aduś, brakowało tu Ciebie!! Mam nadzieję, ze uda Ci się najszybciej załatwić stałego neta byś mogła być z nami na bieżąco codziennie) Ty zawsze składałaś meldunek pierwsza ha ha 😜

Moja malutka śpi od ok 20 , obniżyliśmy jej łóżeczko na środkowy poziom a myślałam, ze są tylko dwa hehe 😁 Zaczęłam rozwiązywać krzyżówki dla treningu mózgu bo coś ostatnio słabo u mnie ze skupieniem uwagi, koncentracją etc.

Moja Gabi siedzi sama a więc jak jej zrobię mini plac zabaw na puzzlach styropianowych to mam trochę odetchnienia bo sama się pobawi 🙂 Ząbków brak choć słyszę że coś stuka- problem w tym, że nie wiem czy to Gabi ząbek czy pustka w moim owczym móżdżku hehe 😁,,

Idę pod prysznic i wyślę mojego po piwko bo ochota mnie naszła 🤪

Dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski 🙂 wpadam sie przywitac pozniej wstawie Wam jakies fotki 😉 a moje dziecko wczoraj skonczylo 7 miesiecy i zrobil mi niespodzianke wieczorem hehe malo zawalu nie dostalam. Rozmawialam z mama przez telefon a on sie bawil przy krzesełku do karmienia no i wstał przy nim 🤪 Ide robic kaszke temu rozrabiace bo po całym domu teraz śmiga- tzn czołga się heeh nawet na chwile nie moge go z oczu spuscic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki!
No i witam Ciebie Ada, oj dawno cie tu nie było 😞 U nas ok, Kajtek już po operacji i chyba wszystko ok ale przy płaczu strasznie mu tą ranę i ok 5cm wokół wywala do przodu, nie wiem czemu, ale właśnie z M poszedł do lekarza to się dowiem, a poszli bo ma katar straszny no i pokasłuje. Ja też jestem chora ale już trochę lepiej, biorę leki takie dla kobiet w ciąży głównie ziołowe i jakoś sobie radzę, ale trochę na zatoki mi przeszło i nie wiem czy nie będę musiała jednak do lekarza zawitać. A poza tym czuje się w miarę ok, czasem złapią mnie mdłości i często w mam zawroty głowy ale poza tym nie mam co narzekać. Termin mam na 1 marca 2012 🙂
Podczytuje was często ale odpisywanie mi nie bardzo ostatnio wychodzi 😞
Mini jak tam ząb? chyba dziś miałaś do dentysty iść?
Kura i Tarzanica śmiały się z mojego suwaczka to skasowałam, a był taki oryginalny 🙂 A tak serio to zablokowałam sobie w systemie suwaczki i teraz nie wiem jak odblokować i nie da się u mnie wstawić, bo będzie właśnie taki jak ten wczoraj.
Pigi, to chyba teraz całe dnie na siłowni spędza bo nie zagląda 🙂
Foce gratuluje raczkującej Alusi, tempo życia ci wzrośnie 😁
Sylwia, twój Dominik to w ogóle jest szybki, czołga się i pewnie łobuzuje a na dodatek to już by chodzić chciał, masz ciekawie 🙂
Kajtek jeszcze nie siedzi, nie raczkuje i nie chodzi 😁 😁 😁 Jak go posadzę to posiedzi ale jeszcze się chwieje troszkę. Do raczkowanie się nie rwie, ale po podłodze umie się przemieszczać, nie wiem jak tą jego technikę nazwać, ale dziś np. w drzwi się walnął w główkę i głośniki zwalił za kabel i nawet nie wiadomo jak i kiedy się znalazł w tych miejscach 😁
Lubi w chodziku siedzieć, ale ja go nie wkładam żeby chodził tylko tymi zabawkami się bawi, najczęściej przy szafie z potrójnymi drzwiami w lustrach, to jego ulubione miejsce.
Ja teraz czekam na chłopaków, zobaczymy co powie lekarz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrówa, musisz dbać o siebie i małą mróweczkę 😁 Nie daj się chorobie.
Aga, ile Ty już tak chodzisz z tym zębem?? 😠 😠 służba zdrowia 😠 😠 🤨 🤨
Sylwia, Twój mały to superman 😁
Odebrałam morfologię i tsh, wydaje mi się, że wszystko jest ok 😁 ale niech neurolog powie co i jak.
Zaraz lecimy do parku się opalać, bo gorąco jest 😁
A gdzie Wieprzowina?? Czyżby ją ktoś porąbał na kotlety?? hahaha
Kasiu, to miło, że masz uśmiechniętą minkę 😁

Ps. A Maja to już mały stołownik 😁 Krzesełko do karmienia i może jeść z rodzinką 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja tytlko na moment nadrobilam Was ) Mrówka kuruj się! A Ty Mini to z tym zębem się masz boziu nameczysz sie. Lece obiad robic bo siostra jest u mnie i małym się zajmuje a ja maluje troche- troche bo pogoda jest taka, że słabo schnie a musiałam najpierw zagruntować ściany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Widzę,że u Was wszystko ok 🙂
Mini a próbowałaś smarować Sacholem?to żel dentystyczny,nam lekarz polecił i cały czas używam.Małemu niedługo będzie się czwarty ząbek przebijał,coraz bielsze ma do góry,widać jak schodzi.
Już go dziś 2 razy z kuchni od miski psa zabierałam 😁 🤪
Kupiłam wczoraj pojedyńcze siedzisko na mój stelaż a Oskarowi chcę dokupić dostawkę,grezcznie chodzi za rękę 🙂
Szkoda,że tylko to,bo tak jest nieznośny...już sił mi brak,ma takie chwilówki,jest grzeczny nagle niedo wytrzymania i zaraz znowu ok...aż się pzredwczoraj poryczałam z tej bezsilności,próbuję mu tłumaczyć spokojnie,nieraz jak przesadzi to go wynoszę np.na korytarz i tam z nim rozmawiam,a często muszę wręcz krzyknąć...czuję się jak wredna matka już przez to 😞

No dobra pomarudziłam jak zawsze to uciekam 😁 😜
miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 😉
Aduś nie jesteś wredną matka 😉, wiesz dobrze że tłumaczenie nie zawsze jest skuteczne, maluchowi czasem potrzebny jest "bat". Więc jak krzykniesz na niego to nic złego nie robisz. A bezstresowe wychowywanie moim zdaniem wychodzi na złe dla dziecka.Ja jestem przeciwniczka bicia dzieci, ale gdy dziecko sobie zasłuży na klapsa to jestem za (klapsa po którym dziecko się rozpłacze nie dlatego że zabolało , tylko dlatego że jego mamusie mu go wymierzyła)
Moja Ola nie chce dzis jeść śniadania 😮 Teraz zasnęła w łóżeczku bo była już nieznośna 🤢
U mnie ochydna pogoda 😞, wiecznie pada i pada 😠, co za lato ???
Ada a za żłobek będziesz płaciła 500 zł za dwóch chłopców ??? To bardzo mało. Więc opłaci Ci się pracować. No ale szkoda oddać małych, ach cóż poradzić,trzeba pracować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,połowa lata za nami i prawie ciągle pada 😞
Tak,za dwójkę-opłata stała za każdego ok.140zł+po ok.100zł wyżywienie i co 3 mies. po 20zł komitet.
Ciężko ich oddać,ale muszę iść do pracy,też mi to dobbrze zrobi,choć pewnie już w ogólę będę wykończona 😮 😁
Oskar rzadko kiedy klapsa dostanie,nie chcę go bić 😞
Seba ma chyba AZS 😞,długo już ma wysypkę na policzku,skóra na głowie aż się łuszczy taka sucha a smaruję oliwką i emolium.

obbejrzałam wszystkie maluszki,oczywiście wszystkie są przesłodkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 Ada daj spokoj ja czasem na Dominika podniose głos bo mnie do szału doprowadza, ale co zrobić takie są uroki. Tak jak Gosia jesttem za klapsem jak dziecko zasłuży bo bezstresowe wychowywanie to bujda. Ok lece dokonczyc obiadek a pozniej jedziemy do miasta 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...