Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej. Mam chwilkę, to napiszę.
Po pierwsze gratuluję raczkującej Alusi 😁 No to Ale nam zaczęły raczkowanie hahha.
Krowa, cieszę się że zdjęcia usunięte. Ciekawe co ten frajer sobie myślał?? 😠 😠 Tego nawet się opisać nie da.
Faktycznie, Kaya dużo śpi 😮 😮 🙂 Przynajmniej masz czas dla siebie. Mi Łukasz robi zazwyczaj trzy drzemki po 30 minut, czasem w wózku dłużej pośpi.
Mieszkam z teściową, czasem weźmie małego na 10 minut czy coś, ale ja wtedy nie odpoczywam, wiadomo tylko coś gotuję, albo sprzątam, albo idę z psem. Wczoraj od rana do 17 był jeden wielki płacz i ciągle na ręce... bo mu czwarta jedynka się jednak wybiła, także mu się nie dziwię.
A moja mama bardzo mnie zawiodła jeśli chodzi o to jak sobie ją wyobrażałam jako babcię. . . bardziej ją obchodzą koleżanki i imprezy niż wnuczek. Sama z siebie już nie pamiętam kiedy u niego była. Chyba nie muszę Wam mówić jak bardzo mnie to boli... Mąż za granicą, taty już nie mam, to jeszcze matki nie mam praktycznie 😞
Dobrze, że mam przyjaciół i rodzinę męża, bo tak to bym chyba zwariowała.
Ale koniec narzekania 😉 hhihih
Iwonka, to piękny termin masz 😁 Niech dzidziuś zdrowo rośnie 😁 Potem będą zakłady kto tam mieszka w brzuszku u Ciebie 😁
Kajtuś silny chłopiec!! 😘 😘
Sylwia, Ty to się masz z tym remontem 😉 A ta parapetówka to chyba niedługo, jak z Dominisiem jedziecie?

Dużo ominęłam, ale już nie mam czasu drugi raz czytać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 😉
Najlepszego dla naszej 7 miesięcznej Kayki 🤪 🤪 🤪 🤪
Kurcze jak ten czas szybko leci 😮, te nasze maluchy tak szybko rosną, za chwilkę będziemy roczek maluszka świętować 😁 😁 😁 😁
My wróciłyśmy z Olą ze spaceru, byłyśmy same bo tatuś zle się czuł 😁 😁 😁 😁
Kuro no to masz niewesoło 😞 I jeszcze w dodatku Twoja mama nie jest chętna do pomocy 😞, moja zawsze gdy ją poproszę to jest gotowa zająć się Olą , zresztą Paula też zawsze chętnie sie opiekowała. Więc jestem jej wdzięczna baaaardzo. Kuro a może wyrzuć mamie że to co Cię boli i przypomnij jej ma córkę i wnuka.
Mućka a ząb boli jeszcze??????????????
Kasiu Ty się nie zamartwiaj na zaś , bo Kayka na pewno ma taki okres że śpi dużo i nic jej nie jestb , no ale jeśli niepokoją Cię jeszcze inne zachowania to dla spokoju pójdzcie do lekarza 😉
Iwonka a jak Twoje samopoczucie ????????? Ta ciąża podobna do poprzedniej ??? I jak Kajtek się czuje ???
Foczko a co u Ciebie ?????????
Kaffi pewnie stoi pod kościołem bo dziś niedziela) i towarem handluje 😁 😁 😁 😘 😘 😘
Marta a Ty miałaś napisać czy Gabi zachowuje się normalnie po kapsułce wit.D.
Czu kogoś pominęłam ??????????
Ach oczywiście , Sylwię pomminęłam ☺️ Sylwia od kąd dołączyłam do grudnióweczek to Wy remontujecie 😮, kiedy koniec ????? Masz z pewnościa już dość remontów. No ale warto .
No i Pigi 😁 😁 😁 😁 Pigi szaleje po Polsce 😁 😁 😁 Kasia nie tęsknisz za Mańkiem ????? Oj będzie się działo jak się zobaczycie hahaha
No to chyba na tyle 😉
Ola leży na podłodze grzecznie to ja też sobię poleżę 😆 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Współczuję Ci tego bólu 😞 😞 😞. Obawiam się że dentysta może odmówić Ci wyrwania jeśli uzna że ząb da się uratować. Ale trzymam kciuki 😉 😘
Ja wyszłam z Olą na spacer na rowerku i po 5 minutach już wróciłyśmy bo zaczęło lać 😠 😠 😠
Kuzwa w tym roku to lato jest ohydne 😠 jak jesień wczesna 🤢 Masakra.
A ja piekę sobie chlebek Ducana - dietetyczne 😁 😁 😁. Muszę zgubić trochę tłuszczu bo już na siebie patrzeć nie mogę 😞
No i koniec weekendu, znów do pracy wrrrrrr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahahahaha bolą palce, przecież cały czas piszemy i walimy opuszkami w klawiaturę 😁 😁 😁
No to Kaffi czekamy na fotki z nowego domu 😆 Oj jak ja bym chciała mieć swój dom i ogród ach - marzenia 😞
No ale wczoraj puściłam totka, więc kto wie? Może ?
Moja mała już śpi na noc, i ja jestem nieziemsko śpiąca 🤢. Ide chyba się kąpać i do łóżka wskoczę 😁 😁 😁 Z kurami spać pójdę 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego Naj Dla Kayki 😘 😘 Buuuuziii 😁
Kasiu, napisz co Cię niepokoi, a my Cię na pewno uspokoimy 😁

Mam sklerozę, pisałam Wam o tajemniczym zębie?? Łukaszek ma 4 jedynki i jeszcze jednego ząbka a górze.... tylko mam problem z oceną który to 😁 wygląda mi na trójkę, bo jakaś duża przerwa jest, ale czy to możliwe?? 😜

Mini, one tylko buźki wstawiają, bo to tępaki na maksiorka 🤪 🤪 🙃 🙃

Kaffi za 2 tygodnie będzie nadawać z nowego centrum dowodzenia 😉 Wiecie na czym się dorobiła takiej hacjendy 😎 😎 😎 A tam w piwnicy dalej będzie kręcić swój interes 😉

ps. moją mamą manipulują koleżanki ... bardzo łatwo można na nią wpłynąć (oprócz mnie 😜 ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kto tu jest tępakiem ????????????? Uważaj sobie ptasi móżdzku 😁 😁 😁 😁
Kuro to musisz Ty powiedzieć mamie co czujesz,jak bardzo Cię boli że nie masz wsparcia u własnej matki.
Ja idę spać ciotki 😜 😜 😜 😜 😜 Bo jutro rano wstać musze.
A więc do ....... mmmmm może do jutra 😘 😘 😘 😘 Dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂 Malutka śpi od 20 więc standard, mąż w pracy na noc, Gabi nadal bezzębna, a ja śpiąca hehe

Co do drzemek to moja różnie, w zależności jak się obudzi rano ale przeważnie między 10-12 musi się zdrzemnąć i później 15-17, a ok 20 śpi na noc 🙂
Mój pierwszy chłopak i zarazem pierwsza miłość się do mnie nie odzywa, poza tym ma nadal jakiegoś focha bo na Nk czy Face mnie nie zaprosił do znajomych także nie wiem co mam myśleć. Dziwne bo tyle czasu minęło chyba z 10 lat a ona nadal głupi jak trep 😜 Na ulicy też mi cześć nie powie a jak samochodem jedzie to tylko pisk opon dla szpanu i tyle go widzę hehe.

Kafii a strych masz? Pewnie tam będziesz kontynuować interes bo przecież z czegoś żyć trzeba ha ha 😁 😁
Nina, gratuluję kolejnego ząbka 🤪 Zanim Łukaszek skończy rok to już pełne uzębienie będzie posiadał hehe. Ale się wymęczyliście przy tym ząbkowaniu 🤔 Oby kolejne ząbki wyrzynały się bezobjawowo ! No 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inne rzeczy, ktore mnie niepokoja to :
takie jakby klikniecia w stawach w roznych czesciach ciala
coraz czesciej tak dziwnie robi ramionkami, jakby je podciagala do gory, jakby w karku ja cos bolalo... nie wiem jak to wytlumaczyc.... 🤢
lece spac,
dzis mielismy na grilu: M syn, bedzie teraz u nas 2 tygodnie, moj syn (pamietacie - mieszka z nami) moja corka z malym Niko ( w listopadzie bedzie mial 2 latka) jej facet. i oczywiscie Kaya - tak rodzinnie 🤪
tak wiec oboje z M mamy w sumie 4 dzieci 🙃 😮 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Nie zaglądam do was bo nie bardzo mam siłę, chora jestem 😞 Musiałam chyba coś z tego szpitala złapać bo ja uważałam na siebie. Kajtek też zaczyna pokasływać, więc jutro do lekarza pójdzie z tatą. A mnie gardło boli, katar cieknie i mięśnie bolą, ogólnie jak połamana się czuje. Spać za bardzo nie mogę, ale trzeba się jakoś kurować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jazda 😁
u nas w sztumie bombe podłożyli 😁 hahahahahahahaha zaraz link wam dam:d 😁 hahahaha
http://sztum.naszemiasto.pl/artykul/1007795,bomba-na-ul-lipowej-policja-zablokowala-ulice-ktore-sa-w,id,t.html#814b934c84e2c541,1,3,3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
melduje sie 🙂 no wiec tak nadrobilam na szczescie duzo nie napisalyscie. Gosiu remonty zaczelismy juz prawie dwa lata temu bo akurat dzis mamy rocznice ślubu hehe 😁 no ale Paweł robi wszystko sam a poza tym mieszkamy tu i nie wszystko można zrobić od razu, druga sprawa to kasa robimy wszystko bez kredytów a już włożyliśmy ponad 50-60 tys w remont 😮 🤢 no ale swoje to swoje 🙂 Jutro Paweł w pracy nie bedzie mial co robić wiec małego od rana do tesciow znosze i robimy przedpokoj tzn szlifujemy i pierdykniemy go jutro na biało 🙂 No a teraz tak Mini wspolczuje z tym zębem! Idoci! Lukaszkowi gratuluje zabka 😁 a w zasadzie zębów bo już ma ich tyle 😉 Dominikowi nic sie jeszcze nie przebiło. Kasiu nie martw się z Kaya jest wsio ok dzieci lubia spać i to indywidualna sprawa jest. no i nie wiem co jeszcze chcialam napisac 🤢 ok lece bo karpatke robie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Mini współczuje Ci z tym zębem domyślam się jak cię napie….. nie rozumiem, czemu cię nie chcą przyjąć z bólem 😮 ja jak byłam tu u nas na pogotowiu parę lat temu to przyjęli mnie bez problemu. Moje dziecko szaleje od dwóch dni nie wiem czy to ząb idzie czy to ta pogoda tak na nią działa 🤨. Kasia, ale będziesz miała teraz pełną chatę no i wesoło będzie 😁, a co do Kayi to myślę, że wszystko jest ok., ale ja na pewno i dla świętego spokoju poszłabym do lekarza 🙂
Mrówka tak to jest właśnie w naszych szpitalach jak idziesz z jedną chorobą to wychodzisz już z gratisem.... zdrówka i 😘 😘 😘 dla Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga nikomu nie życze przezywac czegos takiego jak strata dziecka, mam nadzieje, że stanie sie cud i że maleńka przezyje! ok ja zaraz ide sie ogarnac i przebrac jak maly sie obudzi to na spacerek wyjdziemy chociaz krótki a pozniej pewnie gosci bedziemy miec ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
Mini widać że Maja zadowolona z krzesełka hahahaha. Ja muszę na allegro popatrzeć na krzesełka do karmienia dla Oli, bo to świetna sprawa 😆
Ach współczuję tej dziewczynie, oby dziewczynka przeżyła.
Sylwia dużo kasy zaoszczędziliście nie biorąc ludzi do wykończenia. I wreszcie już może niedługo skończycie.I jaka satysfakcję będzie miał mąż gdy wszystko zrobi własnoręcznie 😆
Mrówa kurujcie się 😉
A Ola już śpi, Paulinka nocuje dziś u babci, Tarzan w pracy do.... nie wiadomo której. Idę zrobić mu kanapki do pracy, wyjdę z psem na dwór, wykąpię się i nakarmię Olunię. A potem pomaluję sobie paznokcie 🤪 🤪 🤪
Pewnie zajrzę aby życzyć Wam spokojnej nocy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Jest u mnie siostra więc na szybko się melduję i zmykam. Życzę tylko narzeczonej kuzyna Mini by malutka przeżyła!!!! Pomodlę się za nią!!! Ach nie wyobrażam sobie jak oni muszą to przeżywać! Dawaj znać co i jak...

My po imieninach u taty bo dzisiaj Krzysztofa 🙂 Wypiłam z siostrą Martini a teraz sączymy winko 😁 Jutro mam pod opieką również Nikolę więc ciekawe co to będzie 🤪

Spokojnej nocy kochane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć laski 🙂
Mam neta do jutra od szwagra 🙂
Jak się macie,jak maluszki????
Wariuję bez neta już 😞obym wkoncu miała,ale kiedy to nie wiem 😞
Spokojnej nocy,zajrzę rano 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Aduś 🙂 jak tam chłopcy?
Moja Maja dzisiaj powiedziała pierwsze słowo Wooojtek 🤪 (to syn mojej szwagierki) cały tydzień uczyłam ją mama 😁
Mini ja również się pomodlę i mam nadzieje, że maleńka da sobie radę 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...