Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Druga 🤪

U nas pogoda barowa 🙃 Byliśmy w Tesco po mleko bo jest w promocji a zaraz biorę się za obiad- rybka, frytki i surówka 🙂 Malutka zjadła ml, wyspała się, na dworze była ale nadal marudna i nie wiem o co jej chodzi 😮 Może ta pogoda też ją denerwuje... Ja śpię na siedząco pomimo iż wypiłam 2 kawy 🙃

Miłego dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Mamuśki 😁
U nas oki 🙂
Tak ery nie ma jest T- mobile 🙂
Zdrówka dla Kajtka 😘 😘 😘
U mnie dzisiaj zimno a ja mam @ i umieram bo leci jakby ktoś kran odkręcił już nawet dwa dni nie byłam na siłowni przez ten okres 🤔
Dzisiaj raczej będę mieć leniwy dzień 😁
Co do przebijania uszu to ja postanowiłam już dawno, że przebije Ali na roczek bo już będzie mądrzejsza i sama będzie już sobie zdawać sprawę tyle o ile z tego, że ma kolczyki 🙂
Ja prawdopodobnie mam 20 sierpnia chrzciny brata córeczki także poleci z kieszeni kasy akurat w najmniej odpowiednim momencie no, ale co zrobić jak mus to mus 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Ja tylko na chwilę, bo mały śpi. A tak to mam armagedon!! Ciągle płacze... ja nic nie mogę zrobić, bo ciągle na rękach... Widać jak mu się przebija ten ząb.
To się macie dziewczyny z zębami... jak ja nie cierpię borowania. A u Ciebie Aga to konowały 😞 w dupie mają, że Cię boli... Ja tak samo dwa leki kupiłam, dla małego syrop, dla siebie maść przeciwbólową i tak samo 40 dychy poszły.
Fajne macie określenia na cycki 🙃 🙃 to moje wyglądają jak worki na kapcie do przedszkola 😉 a jak zdejmę stanik to robią BUM o panele 😉
Z tego co widzę, to chyba tylko ja zostałam karmiąca matka na maxa 😜 mleko na okrągło 😜 tylko cyc i cyc. Mały kaszek nie lubi, nad czym bardzo ubolewam. W dzień je albo obiadek, albo deserek, a tak to mleko ciągle. Pić z niekapka go uczę, także nie pije herbatek i soczków, bo butla jest be. Dobrze go odżywiam?? Bo mnie to martwi. Ciemna jestem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Ty Owca się staraj, bo mąż faktycznie inną owieczkę przytuli 😉
Aga, fajnie że u Ciebie do normy wróciło. A na pocieszenie, to Czita się opuszcza w tych sprawach 🙂 hahahaha


Buziaki dla Iwonki i Kajtka 😘 😘

Ada nie pracuje, nie wie kiedy będzie. Nie zapomnijcie o niej, bo wróci jeszcze do nas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem na moment 🙂
Źle się dzisiaj czuje 😞 Mam @ i tak pogoda i jakbym kopa w głowę dostała 😞
Ninka moja Ala tyle, że jest butelkowa to je już wszystko oprócz wiadomo ciężki smażonych rzeczy, śmietany zero, octu itp. rzeczy. Dostaje już nawet chlebek z prawdziwym masełkiem nie raz na to wędlinka i po kawałeczku do buźki 😁 Bardzo mało mleka mi pije bo w dzień je już normalne jedzonko 🙂 I waży już ponad 9kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
melduje sie 🙂 nadrobilam Was ale nie wiem co mialam napisac 😮 maly przysnal akurat wiec lece łazienke ogranac bo jak Paweł skonczy prace i sie wieczorem wykapie to go bede meczyla 😜 . Buziaki dla Was no i super, że z Kajtusiem wszystko dobrze!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Gratulacje dla Alusi !! 🙂
U nas zimno i nic się nie chce robić 😞


Dawaj do mnie!!! u mnie ciepło:* tylko weś Alusie to sie dwie nasze krolewny pobawią 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny. Wiecie co się stało??? - dawałam malutkiej VITA D i wyślizgnęła mi się z palców, w konsekwencji Gabi chyba połknęła- zaczęła wymiotować ale nie widziałam tej końcówki... nie wiem czy ona się rozpuści czy co??? NIE WIEM CO ROBIĆ ?? 😞 POMOCY!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Hej dziewczyny. Wiecie co się stało??? - dawałam malutkiej VITA D i wyślizgnęła mi się z palców, w konsekwencji Gabi chyba połknęła- zaczęła wymiotować ale nie widziałam tej końcówki... nie wiem czy ona się rozpuści czy co??? NIE WIEM CO ROBIĆ ?? 😞 POMOCY!

Marta te opakowania o ile się nie myle są ż żelatyny spożywczej więc powinno się rozpuscić 🙂,spróbuj jak chcesz weź jedną ampułke i ją cycaj,zobaczysz czy się rozpusci 🙂


Ooo dobry pomysł ! Będę spokojniejsza 🙂 Dziękuję 😉
Oklask dla Ciebie- jednak doświadczona mama to wie wszystko a ja taka niezdara jestem 😞

P.S. Na pewno nie zwymiotowała tego bo nie znalazłam więc musiała połknąć podczas ruchów wymiotnych i zamiast w przełyk poszło w żołądek....

Idę sprawdzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Hej 🙂 Mini, a może on jeszcze mięte do Ciebie czuje i dlatego wstawił fotkę 😮. Marta ja bym zadzwoniła jeszcze na pogotowie powiedziała, co i jak bo to różnie może być 🤨

kaffi 4 foty!! i to tulenie,biżki itp!! po co i na co!! 5 lat zerwałam kontakt 😠


W głowie mu się popierdoliło czy piorun go jebnął hehe 😮 😁 😁 😁

Idę prasować rzeczy malutkiej ale jestem na bieżąco 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
i to i to...to jest ten gnój co po zerwaniu chcial mnie pod samochód wrzucić!!


Za dużo się filmów naoglądał palant jeden 😠 I jak Kafi słusznie zauważyła- czuje do Ciebie jeszcze miętę hehe. On też mieszka w Koronowie? Masz okazję go widzieć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuska_D napisał(a):
Mini23 napisał(a):
i to i to...to jest ten gnój co po zerwaniu chcial mnie pod samochód wrzucić!!


Za dużo się filmów naoglądał palant jeden 😠 I jak Kafi słusznie zauważyła- czuje do Ciebie jeszcze miętę hehe. On też mieszka w Koronowie? Masz okazję go widzieć?


Miniatura to plaant olej to napisz do administratora tego forum co foty umiescił żeby je skasowali i zapomnij...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 Kasia a co to za smutna minka? Miniatura takimi palantami nie warto sobie głowy zawracać! Ola gratulacje dla raczkującej Alusi!!! Moj woli sie czołgać hehe na czterech to sobie postoi i kładzie sie hehe a dziś sam w łóżeczku usiadł 😮 chociaż sam dobrze jeszzce nie siedzi jak go posadze 😮 Kasia u nas dziś też znowu brzydka pogoda, a w Angli pewnie lato 😉 no dobra ja mam dziś remonty ciąg dalszy bo zaczyna sie szlifowanie najpierw wiatrołapu a później tego dużego przedpokoju ale to chyba we wtorek wiec nawet za wiele nie sprzatam bo nie ma sensu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...