Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasiu świetne jest !! Może znajdę coś podobnego tylko gdzie ja je ustawie hmmm... 😁 🙃 🤪
U mnie cały dzień zamulony 🤔 Ala śpi a ja siedzę bo coś nie mogę przysnąć na drzemkę 🤨
Szukam cały czas ogłoszeń o pracę. Coś znalazłam ale będę musiała iść na spotkanie wstępne zobaczymy czy się odezwą żebym przyszła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A to mój mąż do Was napisał haha 😁

Czita, Twoja starsza córeczka na pewno szybko się odnajdzie w nowym towarzystwie 😁 Wygląda na taką, co sobie poradzi 🤪 🤪 😎 😎
Ola, to trzymam kciuki, żebyś wytrwała 😁
Łukaszek ma nowy pojazd 🙂 myślałam o kupnie nowej spacerówki, a tu koleżanka napisała, czy nie chcę kupić. Chicco multiway, nie wiem czy któraś ma taki? Ja jestem bardzo zadowolona 🙂
Kończę, bo coś się źle czuję... 🤨 🤨
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/228/28sierpie20110346.jpg/][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6508/28sierpie20110346.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂 🙂 🙂 🙂
Ola trzymam kciuki za Ciebie , abys dała rade 😉 😘
Kuro spacerówka - bomba 😉, ja mam podobna , tylko uboższa wersja . Ale też jestem zadowolona z niej. Korzystam jak jade na zakupy , lub do autobusu 😆
My z Paula byłyśmy na zakupach ciuchowych 🤪, kupiłyśmy sobie po dwie bluzki i ja sukienkę a Paula spodenki 😆Uwielbiam kupowac ciuchy 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Moja Ola raczkuje i jest jej pełno wszędzie 😮 łapie w rączki wszystko 😮. Nie można oka z niej spuścić 😮 Ale rosna nam dzieciaki 😁 😁 z dnia na dzień zaskakuje takie brzdące 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meldunek 🙂
Byłam na zakupach 🙃 I nie wiem jaką tą paczkę muszę zrobić do Anglii 🤔 Samych par butów mam 15 do zabrania !! A ile ubrań moich i Alusi do tego przyprawy, kosmetyki Ali i kaszki na mleko 😮 😲 Jezu chyba z 30kg będzie ważyć nie mówię już o rozmiarze kartonu hahaha 🤪 Mariusz mnie ubije jak psa !! 🙃 😮
A ja schudłam 1 kg bo się ważyłam dzisiaj i ważę 56 kg 😁
Ninka spacerówka fajna 🙂 Chicco jest taką angielską firmą i te modele nie są mi obce spacerówek 🙂 Ja mam kilka upatrzonych, ale pójdę do sklepu i muszę je zobaczyć bo już nie kupię wózka w ciemno- sparzyłam się na tym co mam teraz 🤔 ☺️ Nie jest zły, ale mógłby być lepszy 🤨
Gocha a która kobieta nie lubi zakupów hahaha 😁 😁 Ja na pewno kocham !! 😁 🤪 🙃 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
Gdzie nasza Mućka ?? Bo na gg też Jej nie ma i się martwię 😞
Ja dzisiaj muszę Ali kupić pampersy i chusteczki mimo, że zaraz jadę akurat teraz musiało się wszystko skończyć !! 🙃 A nie zabiorę tego ze sobą do Anglii bo nie będę miała jak wsadzić wielkiej paczki pampersów a w grudniu jak wrócę to będą już za małe. Można gdzieś dostać małe paczki pampersów??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂
mysle, ze male paczki kupisz bez problemu 😉 myslisz, ze w grudniu beda juz za male?
my dopiero teraz bedziemy przechodzic na 4 active fit a one sa do chyba 11kg wiec mala bedzie je nosic a nosic 😁 😁 😁
swoja droga, jak bylismy na ukrainie, to kupilismy pampersa active baby - one sa beznadziejne.
dokladnie takie jak u nas new baby, tylko na inna wage. niby pampers, to jedna firma a produkty sa tak rozne 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwam Gosiu trwam 😁 😁 Dzisiaj miałam na obiad duckanowska pizze:P smakowała jak normalna 🙂 a miałą połowe mniej kaloriiiiii niż nrmalna 😁
narazie jest ok ale to 2 dzien dzisiaj jeszcze serniczek duckana pieke:P wiec narazie zadowolona jestem ....
dzisiaj jeszcze na joging i na rowerku stacjonarnym bede jeździć 🙂 🤪
sie zawzięłam 😁 ale niewiem jak długo dam rade mam nadzieje że do celu aż 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu ja mam teraz pampersa sleap and play i są straszne !! Ogólnie cieniutkie itp. ale zapięcia są jakieś dziwne- ściągają się pampers ucieka spod zapięć i są lekko takie jakby ceratkowe na wierzku 🤔 Ja używałam zawsze właśnie activ baby i dla mnie są super bo zapięcia są wspaniałe - super trzymają pampersa i są elastyczne bo dopasowują się do ruchów dziecka. Tam jest nawet ta stonoga narysowana a poza tym są zapachowe 😁 I mocz rozchodzi się równomiernie po całym pampersie a w sleap and play robi się między nóżkami wielki tobół 🤔
Olu dieta dukana jest na prawdę super dietą. Jesz co chcesz- nie masz schematu posiłków jak w kopenhadzkiej tylko wiadomo musisz jeść z rozsądkiem. Produkty są wyszczególnione co możesz w danej fazie jest dużo pysznych przepisów myślę, że dasz radę spokojnie 😉 A do tego jak się pije dużo wody to redukuje się cellulit 🙂 Ja chyba też po powrocie do domu wejdę na tą dietę bo chce schudnąć tak do 53-52 kg no i pozbyć się cellulitu w jakiś sposób bo na mnie siłownia nie działa niestety 🤨 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A teraz spojrzałam tak na activ fit bo jeszcze ich nie widziała a raczej pewnie nie zwróciłam uwagi na nie w sklepie i będę musiała też je wypróbować 🙂 A używałaś już je wcześnie Kasiu?? Ja używałam zawsze tylko activ baby tak jak pisałam 🙂 Ale mi bardzo podpasowały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Kasiu ja mam teraz pampersa sleap and play i są straszne !! Ogólnie cieniutkie itp. ale zapięcia są jakieś dziwne- ściągają się pampers ucieka spod zapięć i są lekko takie jakby ceratkowe na wierzku 🤔 Ja używałam zawsze właśnie activ baby i dla mnie są super bo zapięcia są wspaniałe - super trzymają pampersa i są elastyczne bo dopasowują się do ruchów dziecka. Tam jest nawet ta stonoga narysowana a poza tym są zapachowe 😁 I mocz rozchodzi się równomiernie po całym pampersie a w sleap and play robi się między nóżkami wielki tobół 🤔
Olu dieta dukana jest na prawdę super dietą. Jesz co chcesz- nie masz schematu posiłków jak w kopenhadzkiej tylko wiadomo musisz jeść z rozsądkiem. Produkty są wyszczególnione co możesz w danej fazie jest dużo pysznych przepisów myślę, że dasz radę spokojnie 😉 A do tego jak się pije dużo wody to redukuje się cellulit 🙂 Ja chyba też po powrocie do domu wejdę na tą dietę bo chce schudnąć tak do 53-52 kg no i pozbyć się cellulitu w jakiś sposób bo na mnie siłownia nie działa niestety 🤨 😮


no tak dzisiaj mój M zamawiał sobie pizze ja żeby nie uciekał mi jęor robiłam pizze ducana nie odbiegała smakiem od tej orydinalnej a bez tłuszczu maki itd z samych niskotłuszczowych składników ... przepis pierwsza klasa... a na kolacje mam serniczek dukana z twarozku 0% i jajek i słodzika przepis prosty w wykonaniu wcale nie czasochłonny a zjesc mogę tego sernika nawet 3 kawałki wiec rewelacja do tego dużo joginguje i jerzdze na stacjonarnym roweryku 🙂

wpadłam na forum duckana i tam dziewczyny daja pełno zajefajnych przepisów i rad... po czasie mówia że w nawyk wchodzi soprawdzanie zawartosci tłuszczu itd 🙂

narazie jest ok 🙂 ale zobaczymy mam nadzieje ze wytrzymam
🙂
nawet wczoraj już z otrebów bułeczki piekłam z ziołami prowansalskimi rewelacja teraz 6 dni jestem na samym białku ale w niedziele dołaczam warzywka ciesze sie bo brakuje niestety juz po 2 dniach warzyw.... 🤢

powiedziałóam sobie że schudne to schudne pokaże sobie i innym że potrafie 🙂
a w szczególności mężowi który sie śmieje ze mnie ale niechc sie śmieje... zobaczy to bedzie miał....
Kasiu obiecałam sobie że jak schudne te 20kg zrobie sobie tatuaż drugi wiec musze bo chce sobe go zrobić hahahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też chce tatuaż !! 😁 Ale raczej nie zrobię drugiego- może kiedyś 🙂
Ja w Polsce już sobie odpuszczę dietę, ale w Anglii też się za coś wezmę 🙂 W domu nawet jak nie idę siłownie to robię 50 brzuszków i 50 przysiadów- zawsze dobre iść 🙂 Nie mam niby kg do zrzucenia bo przy moim wzroście 56kg to akurat, ale chce ujędrnić ciało i jeszcze mniej ważyć 🙂 Chce wchodzić w rozmiar 6 a teraz wchodzę w 10 nieraz 8 zależy jaka firma. Na polskie 10 to 38, 8 to 36 a 6 to 34 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Ja też chce tatuaż !! 😁 Ale raczej nie zrobię drugiego- może kiedyś 🙂
Ja w Polsce już sobie odpuszczę dietę, ale w Anglii też się za coś wezmę 🙂 W domu nawet jak nie idę siłownie to robię 50 brzuszków i 50 przysiadów- zawsze dobre iść 🙂 Nie mam niby kg do zrzucenia bo przy moim wzroście 56kg to akurat, ale chce ujędrnić ciało i jeszcze mniej ważyć 🙂 Chce wchodzić w rozmiar 6 a teraz wchodzę w 10 nieraz 8 zależy jaka firma. Na polskie 10 to 38, 8 to 36 a 6 to 34 🙂


omg Kasia 34 to już kościotrupki wchodza w ten rozmiar... 😮 hahahaha
ja chce mieć rozmiar 40 biodra bo mam szerokie i sie już z tym pogodziłama góre 38 🙂 jak to osiagne to bede przeszczesliwa przed ciazą w takie rozmiarki wchodziłam 🙂 🤪 a teraz 44 nosze... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...