Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mini, malutka na pewno nie zjadła tej kredy, pewnie to co było zdążyłaś jej z buźki wziąć... Ze starszą córcią pewnie była poważna rozmowa zaś...
My się przeprowadzamy w połowie pażdziernika. Mieszkanie nieduże bo 45 m no ale kiedyś jak wygram w totka to sobie kupię większe ha ha ha. Generalnie jest 46,5 m także najgorzej nie jest. Teraz mamy wybrać kolory jakie chcemy w pokojach i jakie płytki do łazienki. Nie mam pomysłów... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini, malutka na pewno nie zjadła tej kredy, pewnie to co było zdążyłaś jej z buźki wziąć... Ze starszą córcią pewnie była poważna rozmowa zaś...
My się przeprowadzamy w połowie pażdziernika. Mieszkanie nieduże bo 45 m no ale kiedyś jak wygram w totka to sobie kupię większe ha ha ha. Generalnie jest 46,5 m także najgorzej nie jest. Teraz mamy wybrać kolory jakie chcemy w pokojach i jakie płytki do łazienki. Nie mam pomysłów... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini nawet jak zjadła , to nic jej nie będzie bo to wapno jest. A zresztą ona musiala by ją pogryzc .
Ja po zebraniu, wychowawczynie na pierwszym spotkaniu wydała mi się miła.
Marta masz takie mieszkanie jak ja . Dla naszej czwórki trochę małe 😞
Ja idę do wyrka przytulic Tarzana bo coś podminowany jest, wszystko go wkurza a szczególnie pies 🤢
Dobranoc kochane 😉
Ciekawe jak Kasia, Mańka pewnie molestuje , a on ją 😁 😁 😁
No dobranoc 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂 Czytałam Was wczoraj i nie pamiętam co miałam Wam odpisać 😞 wybaczcie... co do tych dziewczyn to jestem w szoku, że aż tyle ich jest i że tak zareagowały. w sumie to się trochę pogubiłam co kto pisał na tamtym forum...
Dziewczyna nie otrzymała żadnego wsparcia, jeszcze się na nią uwzięły... Skąd tacy ludzie się biorą??
Maja pojadła trochę wapna 😜 nie zaszkodziło jej, ale Oliwka będzie miała jeszcze gorsze pomysły... a jak Maja zacznie chodzić, to już w ogóle. To co?? Maja jednak ma alergię na sierść? 😞
U nas noc koszmar, pobudka co pół godziny, mały miał gorączkę w nocy, także pewnie ząbek.
To tyle na razie 😘 😘
Miłego piątku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 Mini napewno nic Majce nie jest 😉 oj a dopiero zacznie sie rozrabianie 😁 Kasia napewno Manka na krok nie odstepuje hehe 😁 Kuro Łukaszek to już ma tyle ząbków, że szok hihi moj ma tylko 2 ale boje sie jak nastepne bedzie przechodzil 🤢 Gosiu to Ola tak jak Dominik tam gdzie nie wolno jest najfajniej hehe a do tego wstaje przy scianie i ją liże heheh no ale co zrobic... 😉 Marta fajnie, że z mieszkaniem sie udalo, male ale wlasne 🙂 ja w łazience mam fioletowo-beżowe płytki i bardzo mi sie podobaja, jak załaduja mi sie baterie to wrzuce Ci fotke 😉 kuchnia zielona, sypialnia jest jasny wrzos i fiolet taki jagodowy-ale ten kolor ciemny bedziemy zmieniac niedlugo na śliwke bo jak malowalismy to nie bylo takiego koloru w ofercie a teraz jest 😁 maly pokoj jest beżowy(piaszczysta plaża ze śnieżki), przedpokój upalna sawanna to taka delikatna brzoskwiania najpierw mi sie nie podobala ale teraz pasuje jak ulał hehe pokoj który bedzie Dominika jest pomaranczowo-żółty, no i jest jeszcze salon, który może w tym roku zrobimy ale on bedzie biały, tylko pod skosem taka prawdziwa czerwien i tam dodatki szare i czarne beda... no to mam tyle kolorów 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski 😘 😘 😘
Oj Kuro to Lukas pewnie na jakiegoś zęba płacze 😞, ach ile te nasze maluszki sie namęczą 😞
A moja Ola ma już 4 zęba prawie na wierzchu 🤪 🤪 🤪 I bardzo mnie cieszy to że ona nie cierpi przy ząbkowaniu 🙂Górna lewa jedynka już jest widoczna ,jeszcze się nie przebiła przez dziąsło , ale już niebawem wyjdzie 😆 😆 A z jej przeziębieniem już o wiele lepiej, karat juz mniejszy i kaszel znika 🤪 🤪 🤪 A wymioty są przy kupie 😞 ma zaparcia , i jak sie napina na kupkę to aż zwraca 😞 😞 😞. Muszę wyeliminować z jej diety marchew i ryż. Podawać dużo surowych owoców i powinno być lepiej 😉
Moja Ola upodobała sobie moje kapcie(zielono czarne z włosiem) i za nimi gania i jak już uda jej sie upolować to je gryzie 🤢 hahahahahahaha
Zrobiło się zimno na dworze i trzeba zakładać kurteczkę dziecku a ja nie mam 😞. I nie mam kiedy na zakupy sie wybrać bo pracuję cały weekend.
Ja do pracy zaraz ide więc już nie zajrzę do Was pewnie przez cały weekend.
No to miłego weekendy 😉 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 ale tu cichutko 😮 ja dzis nie zagladalam bo fatalnie sie czuje przeziebilam sobie przed wczoraj nerki jak pielilam przy tujach... i dzis mnie Pawel smaruje masciami rozgrzewajacymi i leki juz biore, mam nadzieje, ze bardziej sie nie rozwinie ... Oj Mini dzieciaczki niestety sa brojne podziwiam Cie bo ja nie wiem jakbym czasem sobie poradzila z dwojka malych dzieci i mimo, ze planujemy drugie dziecko za jakis czas to czasem bardzo sie obawiam chociaz bardzo chce zeby nie bylo duzej roznicy miedzy maluchami. Gosiu fajnie, że Ola tak bezbolesnie zabkuje 😁 no i gratulacje kolejnej jedyneczki 😜 nie pamietam co chcialam jeszcze napisac... Dominik śpi juz prawie od 20 minut bo od 13.50 nie spal i juz byl padniety, wogole mi sie przestawia i zaczyna spac 2 razy w dzien łacznie tak 2-2,5 godzin. Zaraz Wam moze zdjecie rozrabiaki wrzuce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiec zapelniam strony 🙂 Dominik i jego usmiech
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/sam0611o.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/1403/sam0611o.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

A tak wyglada plac zabaw Dominika- jedno wielkie pobojowisko hehe
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/829/sam0601c.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/6453/sam0601c.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niezle pobojowisko 😁 i widze nocniczek tez tam sie znalazl 😉
jak krolewicz pieknie stoi sam przy zabawce 🤪
jaki radosny zebolek 🤪 🤪
Kaya nie jest taka zdolna. ona nawet, jak jej nog nie przytrzymasz, to nie usiadzie sama 🥴 czy to normalne? ogolnie jest bardzo leniwa. 😠 stac, stoi przy czyms i ogolnie, jak juz siedzi, to potrafi podniesc sie do stania..... 😮 i straszny histeryk sie z niej robi, wszystko probuje wymuszac krzykiem, czasem az sie czerwona robi z tego krzyku i ani jednej lezki 😠 terrorystka jedna 🙃 a taka kiedys grzeczna byla .... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu Dominik to tez terrorysta straszny i krzykiem wymusza 😠 no ale moze mu przejdzie... a dzis mi niespodzianke zrobil na łóżku z nim lezalam a on wstal sobie tak jak zawsze przy mnie i puscil sie i stal chwilke sam a przy tym tak sie do mnie usmiechnal jakby chcial mi powiedziec zobacz mamusiu potrafie 😁 🤪 takie chwile sa piekne... on bardzo ladnie stoi i czesto juz raczkami sie nie trzyma tylko brzuszkiem podpiera hehe bo ma taki odstajacy 😉 A Kayi czas przyjdzie napewno niedlugo i pewnie tez moment ruszy i jej nie dogonisz 😉 a co tu taka cisza???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂
U nas wszystko dobrze 🙂
Ala marudzi aż dostała Panadol bo widzę już górną lewą jedynkę, ale jeszcze jej nie czuć i się maleństwo męczy 🤨
Teraz właśnie robię obiadek 🙂 później tylko odkurzę 🙂
Nadrobiłam Was i nie wiem co miałam napisać 🤔
Zajrzę później 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dominiś rządzi w swoim królestwie 😁 Pan i władca 😁 a uśmiech ma szeroki i szczery 😁 Słodziutki jest 😁
Ja padam... nie śpię od dwóch nocy, a w dzień też jest ciężko. Te ząbkowanie u nas to jakiś koszmar 🤢 🤢 W nocy mały jest rozpalony, 39 stopni gorączki, nie może zasnąć, noszę go, ciągle przy cycu, a potem wrzeszczy, bo już nawet cyca nie chce... noszę go, zasypia na 15 min, ja nie zdążę zasnąć, a on się budzi i znowu noszenie... Jak nigdy go nie noszę by usnął.
Jeszcze mnie choroba łamie... nie mam sił.
Buziaku Laski 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ninka siły życzę 😘
Moja Ala dzisiaj też niedobra i marudna, ale też właśnie przez ząbka 🤨
Ale poza tym dzisiaj pierwszy raz wstała sama w łóżeczku !!!!!!!! 🙂 Niby wczoraj wstała już przy kanapie w domu i dwa razy u koleżanki jak byłam, ale dzisiaj w łóżeczku 🙂 I udało mi się dzisiaj zrobić Jej kitkę hahaha taką fajną atenkę miała 😁 😁 😁 I nawet spinki nie ściągała 😁 Mała modnisia 🙂
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
My byłyśmy w sklepie po danonki już odkurzyłam mieszkanie i chyba podszykuje obiadek a później do sąsiadki pójdę na kawkę chociaż na moment 🙂
U nas brzydka pogoda 🤔 Szaro i ponuro 🤨
Ala właśnie wyciera parówkę o wykładzinę hahaha a ja piję kawkę 😉
😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, jakbyś została w Polsce, to byś się cieszyła piękną pogodą 😁 Słoneczko, cieplutko 😁
My byliśmy w przychodni, bo mały w nocy miał 39,6 st i nie chciała mu zejść ta temperatura... Albo ząbki, albo zakażenie układu moczowego. Jak będzie miał 39 dalej, to mamy znów przyjechać po skierowanie do szpitala. Aż się boję nocy...
Ja nie oglądałam walki niestety 😞 a tak chciałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nina jeśli zap. układu moczowego podejrzewają to czemu nie dała skierowania na badanie moczu ??? Oby to byly zęby u Łukasza .
Mini teraz panuje wirus , no i pogoda wykańcza maluchy 🤢 Mini coraz bliżej przeprowadzki 😆, ale wam się trafiło 😆 Będziecie mieć kawał powierzchni mieszkalnej 🤪 tylko współczuję sprzątania 😮 Al;e dasz radę 😁 😁
Sylwia tylko patrzeć jak nam napiszesz że Domminik sam już chodzi 😁 😁 😁
Moja mała tez płaczem zaczyna wymuszać 🤢, taki okres u dzieci naszych.
Kasia a ty nie martw się o Kaykę, przyjdzie na niz czas 🙂, sa dzieci które nie raczkuję wcale tylko zaczynają chodzic dopiero na nóżkach 😉
No i to chyba na tyle 😉
Ja mam wolne dziś, i na miasto się wybieram , chcę kupić Oli kurteczkę bo nie mam jej w co ubrać jak jest chłodno.
I nie wiem co na obiad mam zrobić ??? Może frytki i smażona kiełbaska ??? Mmmm dobre ale czasochłonne bo ja nie lubie kupnych frytek.
No , miłego dnia 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂 Korzystam z wolnego czasu bo malutka zasnęła choć pewnie na niedługo...

Wszystkiego Najlepszego dla Łukaszka 😘 😘

Sylwia, Mini- dzięki za info odnośnie kolorków 🙂- chętnie proszę o zdjęcia 🙂 Sylwia, Ty pisałaś, że masz lazienkę we fiolecie, tak? Mini, a Ty jaką masz łazienkę? Szukam inspiracji i nie wiem jakie kolory wybrać... Podobają mi się właśnie fiolety ale nie wiem czy bardziej pasują do salonu czy sypialni...

Ja sportem też się nie interesuję 🙃 Ale nie mam takiej potrzeby hehe. Jedynie siatkówkę mężczyzn lubię a teraz są Mistrzostwa Europy więc oglądam 🙂

Kurtki na jesień dla Gabi mam dwie i jeden płaszczyk także jest ok. Na zimę kurtkę też mam ale muszę buty jej kupić bo tylko półbuty mamy ale nie typowych zimowych kozaczków. No i szalik z czapeczką wiązaną bo ciągle Gabrysia ściąga...

Wieczorkiem postaram się jakieś fotki dać bo dawno nie wrzucałam 🙂

Miłego dnia kochane 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siatkowke tez uwielbiam 🤪
nie tylko ogladam mistrzostwa, ale byl tez koniec memorialu wczoraj u kobiet.
butkow na zime jeszcze nie mam, bo nie wiem jaki jej rozmiar kupic. wciaz sie miesci w buty 3-6, wiec chyba raczej trzeba poszukac 6-9 🙂 chociasz mamy jedne 6-9, takie kapcie po kapieli, ale w nich sie topi jeszcze 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...