Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzieciaki fajne na fotkach 🙂
My byłyśmy na mieście ale szybko wróciłyśmy bo pada i strasznie wieje, ale po mleko i pampersy trzeba było wyjść 🤔 Ala dzisiaj wyjątkowo przysnęła na spacerze 🙃 🤪 Dzisiaj pierwszy raz kupiłam Pampers Active Fit, chyba Kasia je używa jak dobrze pamiętam 🙂 Zobaczymy jak u mnie będą się sprawdzać 🙂
Teraz napanierowałam schab w całości i będzie wielkie pieczeni haha
U mnie w mieście już tyle świątecznych rzeczy, że głowa mała !!!!! 🤪 🙃 😮 Aż chce się kasę tracić hahaha Ale my nigdy prezentów nie robimy tylko mamom bo mamy duże rodziny i jak się kupi jednemu to drugiemu też trzeba i z dwóch prezentów robi się dwadzieścia dwa prezenty 🤔 A nam nikt nic nie kupuje tylko moja mama a więc niech się w nosy wszyscy ugryzą haha 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 🙂Marta ty to masz fajnie możesz się napić procentów 🙃 możesz poszaleć 🙃 małą zajmie się babcia tylko pozazdrościć 🙂 Mini twoje dziewczynki to jak dwie krople wody 🙂 Sylwia twój Dominik ma świetnego czupurka 😁 Co do prezentów to u mnie wszyscy robią sobie prezenty.
Z moim zwierzątkiem już lepiej ma robione takie kąpiele odtruwające, ale może też tak być, że to chwilowa poprawa przez leki, które ma podawane. Weterynarz mówi żeby jeszcze poczekać z uśpieniem. Ja jutro idę na badania z dzieciakami (w sprawie tej żółtaczki, co ma M) dostałam zawiadomienie, że mamy się zgłosić …
Nina moja Majka tak odstawia przy przebieraniu i w nocy (drze się bez powodu), że czasami mam ochotę wyjść z domu na parę godzin, a M niech sobie radzi, ale to jest nierealne 😞 także nie jesteś sama i też nie lubi zostawać sama w pokoju jak tylko zniknę jej z oka to zaczyna się jazda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ostatnia noc byla wrecz masakryczna - od polnocy do 5 rano budzila sie chyba ze 20 razy.
nos ma caly zapchany, nie dawala sobie frida wyciagnac, nocne histerie urzadzila.....
dzis na noc posmarowalam ja, dostala syropek, rogi poduszki skropione na odblokowanie noska, mam nadzieje, ze dzis w nocy bedzie lepiej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kokokoko mówi dzień dobry 🙂
A mi Łukaszek od urodzenia jak się budzi w nocy, to tylko się wiercił i jakby marudził, a z płaczem to tylko kilka razy się budził, jak ząbkował. a tak to nigdy się z płaczem nie budzi 🙃 🙃
Muszę iść z małym na czczo na badanie i muszę kombinować, by przynajmniej przez 4 h nie jadł 😠 😠 a najlepeij 6, ale to jest niemożliwe.
Kasiu, to jest straszne w tych żłobkach i przedszkolach, że dzieci natychmiast łapią choroby 😞 😞
Pigi, Ty chyba chcesz bardzo zostać ciocią 😁
A co do prezentów, to my od kilku lat na święta jesteśmy zawsze bez grosza 😉 tak się składa jakoś i nie robiliśmy prezentów dlatego. Mam nadzieje, że w te święta będzie inaczej 🙂
szykuję się, więc do później 😁
ps. Dominiś jaki grubasek 😁
A Czitos pewnie ostro pracuje... Mi się wydaje, że mój Łukasz jest wzrostem taki sam jak Ola, ona też się taka długa wydaje 😮 🙃 tylko waga nieco inna 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamcie 🙂 Dominik podsypia wlasnie wiec mam chwilke. A wiec po pierwsze mamy górną prawą jedynke!!! A lewa to juz kwestia paru dni i pewnie paru ciezkich nocy bo dzis tez w nocy mi plakal pare razy 😞 co do przeziebien narazie nie wiem co to katar nawet, ale lepiej odpukac!!! Oby jak najmniej nasze skarby chorowały. Kasiu szkoda, ze z pracy jednak nici bo zawsze to dodatkowa kasa, ale wazniejsza jest Kaya. Jak dzis sie czuje? A owca co jeszcze kaca nie uleczyła?? Nina ciezko pewnie te pare godzin bez jedzenia najgorzej jest wlasnie rano 🤢 No i Renata sie pojawila hej hej 🙂 wrzuc nam fotke małego 😉 Dobra lece kawe spic i moze łazienke zdaze chociaz tak szybko ogarnac. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Kasiu dziecko ważniejsza jak Mała źle przeszła rozłąkę lepiej siedzieć w domu. My z Mariuszem jak tylko byłam w ciąży podjeliśmy decyzję, że Ala nigdy nie pójdzie do żłobka ani nie zostanie z Nianią będę wychowywać Ją ja albo może zostawać z moją Mamą no, ale wiadomo ta wersja jest na razie nie realna.
Moja Ala dzisiaj w nocy też się budziła kilka razy 🤔 Mariusz wstał do Niej rano a ja spała bo ja w nocy wstawałam chyba z 6 razy. Myślę, że to może ząbki. Moja Ala na szczęście ani razu nie chorowała na razie i oby było tak dalej 🙂
My dzisiaj pewnie kolejny leniwy dzień bo na przemian pada i świeci słonko a więc jest ryzyko wyjścia, że zmoczy głowę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratuluję ząbka Dominisiowi 😁
u nas tez chyba ósmy wychodzi, ale nie da zajrzeć, więc nie wiem, a czwórki to już w ogóle będzie ciężko znaleźć.
Byliśmy na badaniu, mały nie jadł 4,5h i nawet nie było oznak głodu 😉 tylko płakał strasznie przy kłuciu...chyba ma traumę. Jutro do lekarza, dopiero na 16:30... jak ja nie lubię takich późnych godzin. Trzymajcie kciuki, żeby mały miał dobre wyniki 😘 😘
Wczoraj oglądałam program o dzieciach 2-3letnich, które jadły TYLKO fast-foody 🤨 🤨 nie mogłam na to patrzeć i przełączyłam... Pewnie dla Katarzyn z Anglii to jest normalne, bo Angielki tak karmią dzieci...
Odpukać, mi też Łukaszek nigdy nie chorował, tylko te gorączki co miał, a tak to przeziębiony nie był.
Ciekawe czemu czasem dzieci się budzą kilka razy w nocy... a czemu jedne śpią ładnie, a inne się budzą kilka razy noc w noc, tak jak u nas 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do choroby Dominik tylko jak mial te 9 dni co bylam z nim w szpitalu ale to nawet nie wiem co mu bylo a tak to nic nigdy mu nie bylo na szczescie 😉 On tez czasem ładnie noc przespi a czasem nie, ale to zalezy tez od tego czy jest zmeczony albo jak ja jestem niespokojna to on tez z reguly 😮 probuje filmik zgrac wiec jak sie uda to Wam podrzuce link 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ninka niestety tutaj widok dziecka jedzącego sztuczne jedzenie z McDonalda itp. jest normalne 🤔 Ale tutaj same położne mówią, że dziecko 8-mio miesięczne może jeść frytki, smażone mięso itp. a więc nie dziwię się matkom też tak robią jeśli nawet doświadczona i wykształcona położna mówi, że to dobre i zdrowe bo niestety ja takie słowa usłyszałam od położnej w centrum dziecka jak byłam na kontrolnym ważeniu Ali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 jakie pustki 😮 ja wlasnie pije kawe szyko sprawdze pare rzeczy w necie i ide prasowac bo wczoraj nie udalo mi sie wszystkiego ogarnac. No u mnie Dominik tez dostaje wszystko chociaz probuje mu nie dawac smazonego, ale smakuje mu hehe. A co do wagi itd to geny tez tak mysle Dominik pewnie sie za jakis czas wyciagnei bo juz sie wyciaga a jak zacznie chodzic hehe no a wczoraj wyjatkowo udalo mi sie nagrac jakies jego kroki. Śmieszny jest jak chodzi, czasem idzie kroczek kopnie pilke zlapie rownowage i znowu ze dwa kroki i bam na dupke hehe A w Anglii skoro polozne nawet nie zabraniaja maluchom tych fast foodow no to co sie dziwic, ze mamy im daja tak im po prostu łątwiej pewnie jest. Lece 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Dominikowi jak widać bardzo się podoba chodzenie 😁 cóż za radość 😁 gratulacje 🙂 😘 😘
Dziękuję, Łukaszek ma imieniny po urodzinach, czyli 17 lutego.
Mini, masz rację, geny robią swoje. U męża w rodzinie małe dzieci to zawsze pulpety, a potem się wyciągają.
Zapomniałam napisać, że Twoje panny jakie odstrzelone 😉 kermit rządzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Kasiu jeszcze nie wiem bo mam resztkę tych swoich pampersa baby dry czy cuś tam 😁
Ja dzisiaj poooostałam 😁 Mariusz zajął się Alą a ja wstałam po 11:00 😁 Wczoraj mieliśmy dzień a raczej wieczór piwkowania 🙂 Wypiłam aż trzy hihihi ale tak mi się chciało browara !! 😁 Kocham piwo dla mnie może wódka nie istnieć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...