Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
My mamy wspólne konto i w sumie to ja nim rozporządzam, ale wszystkie decyzje podejmujemy razem 🙂 Ja nie mogę mieć za dużo kasy, bo wtedy wstępuje we mnie zakupoholik 😜
Mój nie umie nic ugotować... Oj przepraszam, raz mi omleta zrobił i kilka razy jajecznicę przez ponad 5 lat bycia razem 😉 Nie wiem jak on sobie radzi na kontraktach 😜
Ada, jak czytam co piszesz, to mój jest taki sam 😠 Leń do kwadratu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nina na takiego lenia nawet nie ma określenia,które by pasowało 🤪
Co do gotowania to umie i dobrze gotuje,świetnie mięsa piecze,także akurat tym to się dzielimy,ale w weekendy przeważnie.
Gdyby tylko sprzątał po sobie to ja miałabym o 3/4 mniej pracy 🤪,a nie tu jakieś śrubki,tam papierek,obok pusta paczka po papierosach,w łazience na pralce pusta rolka po papierze a w lodówce jak często coś na talerzu kłądę np.kotleta z obiadu to zje a ja potem te puste talerze znajduję...nadal w lodówce,albo pusty kartonik po soku itd....brak słów 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
My mamy wspólne konto i w sumie to ja nim rozporządzam, ale wszystkie decyzje podejmujemy razem 🙂 Ja nie mogę mieć za dużo kasy, bo wtedy wstępuje we mnie zakupoholik 😜
Mój nie umie nic ugotować... Oj przepraszam, raz mi omleta zrobił i kilka razy jajecznicę przez ponad 5 lat bycia razem 😉 Nie wiem jak on sobie radzi na kontraktach 😜
Ada, jak czytam co piszesz, to mój jest taki sam 😠 Leń do kwadratu.


Mnie za to ogarnia szał kupowania dla maluszka albo Oskara,niby mam coś sobie kupić a wychodzi na to,ze znowu Oskarowi:P,ostatnio 3 razy miałąm na fryzjera...nie doszłam,bo małemu na wyprzedażach w H&M pokupowałam,innym razem byłą promocja na pieluszki itd
Tak to już jest,jak się dziecko pojawia to mama zamiast sobie to jemu kupuje i ma z tego większą radość niż jakby sobie kupiła...ja tak mam
Od męża na pierwszy dzień matki dostałam bluzkę Nike i 3-pack skarpetek Nike....rozmaiar 68 a skarpetek 19 🤪...ale się cieszyłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój jeszcze jest zbieraczem... Ma nawet pustą paczkę po papierosach z Rumunii, bo... jest fajna 🤪 I oczywiście pełno śrubek, długopisów które nie piszą, ale takiego okazu to już nigdzie się nie dostanie... i inne pierdoły i wszystko się może przydać... A ja uwielbiam porządek i mnie to wyprowadza z równowagi, bo to są śmieci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też teraz najchętniej maluszkowi kupuję 🙂 Ale sobie też muszę szafę uzupełnić na jesień, bo wszystkie moje sweterki są teraz takie krótkie... hmm ciekawe czemu 😉 Jak pomyślę o kupnie płaszczyka na jesień to mnie aż trzęsie, bo to chyba tylko w ciążowym znajdę... Ja mam problem ze zwykłym płaszczem, bo mam długie ręce i jak znajdę coś co jest dobre na ręce to reszta jest jak po starszej siostrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
Nina na takiego lenia nawet nie ma określenia,które by pasowało 🤪
Co do gotowania to umie i dobrze gotuje,świetnie mięsa piecze,także akurat tym to się dzielimy,ale w weekendy przeważnie.
Gdyby tylko sprzątał po sobie to ja miałabym o 3/4 mniej pracy 🤪,a nie tu jakieś śrubki,tam papierek,obok pusta paczka po papierosach,w łazience na pralce pusta rolka po papierze a w lodówce jak często coś na talerzu kłądę np.kotleta z obiadu to zje a ja potem te puste talerze znajduję...nadal w lodówce,albo pusty kartonik po soku itd....brak słów 😠


Jakbym mojego ojca widziała on z jajami cały dzien siedzi przed telewizorem i pilot w ręku,mama też pracuje i po pracy musi wrócić posprzątać oprać leniwców (go i moich 2 braci) i zrobić obiad i jeszcze jej tępy chuj powie że nic nie robi


DO marca miałąm to samo-ja w pracy na 3 zmiany,8 godz(praca fizyczna),dojazd 2 godz,więc 10 mnie w domu nie było(mój mąz pracuje tylko 5 godz dziennie,bo jest technikiem sekcyjnym:woohoo 🙂,potem sprzątanie,gotowanie,opieka nad małym itd
Andrzej tylko zawoził Oskara do żłobka i odbierał jak miałam taką zmianę,ze mi nie pasowało,no i ął się nim póki nie wróciłam.
Do tego on ma weekendy wolne a ja jak musimy nadgonić w pracy(co weekend od lipca do końca roku przeważnie)to mam nadgodziny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Mój jeszcze jest zbieraczem... Ma nawet pustą paczkę po papierosach z Rumunii, bo... jest fajna 🤪 I oczywiście pełno śrubek, długopisów które nie piszą, ale takiego okazu to już nigdzie się nie dostanie... i inne pierdoły i wszystko się może przydać... A ja uwielbiam porządek i mnie to wyprowadza z równowagi, bo to są śmieci 😁


Nina czy oni nie są bliźniakami czasem 😉...mój to też urodzony zbieracz,ciągle słyszę"zostaw to,bo się przyda"...tylko to ujarzmiłam i wie dobrze,ze zemną nie wygra,bo ja nie cierpię bałąganu,nie będę graciarni robić w domu 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ada mam tak samo... teraz wzięłam sie za sprzatanie sypialni a tu sajgon;/ ja pier... już 3 puste butelki po picu znalazłam 7 szklanek w tym moja 1 puste papierki po chipsach żaden nie mój bo jakoś nie jem chipsów... a po kosmetykach same pudełka puste i w szawce gdzie pełne powinny być ja pier... recznik mokry od wczorajszego prysznica na podłodze... piloty niewiem nie znalazłam jeszcze... ja pier....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Być może zostali rozdzieleni po porodzie 😜 mój ma swoje szuflady na te śmieci 😁 A najlepiej jakby leżało wszystko pod ręką czyli koło kompa 😠 A najbardziej mu przeszkadza odkurzanie, bo to hałas i on się skupić nie może (skupić na grze). Ponarzekałyśmy sobie na naszych chłopów hihih 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wręcz kocham ład i porządek,z zamkniętymi oczami znajdę to co potrzebuję,a jak mi ktoś coś przestawi to od razu zauważę...hmmm to podchodzi pod pedantyzm,no ale nie jest tak źle,bo rzeczy JUŻ nie układam kolorami,przynajmniej męża,bo to bez sensu 😁
No i syn mnie trochę utemperował,bo okno na dole balkonowe jest notorycznie oślinione i obmacane a mnie to już nie rusza(wcześniej latałam co chwilę myć),no i zabawki są zawsze rozsypane,sprzątam je jak ma ktoś przyjść,jak zamiatam albo jak wychodzę,bo tak to nie ma sensu-ja sprzątam a zaraz i tak są... 😁...no coż uroki dziecka ha ha
Tylko maluchowi się wybacza bez szemrania ale ja tu zrozumieć starego byka 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alanek kopie jak szalony 😁 a ja tak sobie myślę...dziś zaczynam 26 tydzień...szok...przeciez dopiero co ten wątek grudniówek zakąłdałam i sama byłam 😮 a teraz został tylko...wrzesień,pażdziernik i listopad...może już w połowie nawet listopada będziemy razem
Wiecie ta ciąże jest inna,z Oskarem odliczałam CODZIENNIE każdy dzień z niecierpliwością i się dłużyło a teraz przyjmuję to na spokojnie a czas leci pędem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo tak ich mamusie wychowały.... Że facet pracuje a w domu to już nic nie musi zrobić. Mój synek taki nie będzie, o nie 🙂 Wiadomo, że dziecko rozrzuca zabawki i to by było chore latać i zbierać za nim zabawki, przecież to uroku dzieciństwa 🙂
Miłego dnia 🙂 Ja lecę do szwagierki na kawę i plotki 😁 Jutro nasi chłopcy wracają 🙂
Mi też te tygodnie lecą jak szalone. I nagle się łapię na tym: to już 23 tydzień?? Pisałaś do Beaty??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ja tez synków nauczę sprzątać!!!!!
To miłych pogaduszek 😁
Dzisiaj do Beatki napiszę jak się ma.
ja jem chlebek z powidłami,mały wstanie pewnie niedługo i idziemy na małe zakupy,bo dłuższy spacer odpada dzisiajw taką pogodę 😞
Nic mi sie nie chce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już po śniadanku dzieciaki poszły słuchać muzyki więc zaraz Ewunia będzie spać 😉 To ja się wezmę za sprzątanie chociaż w pokoju posprzątam 🙂
Tygodnie niesamowicie szybko lecą ja już 25 tydzień 🤪 i liczę na to że urodzę gdzieś w 38 tygodniu tak bym chciała bo nie chcę przenosić ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂 Ja na nogach chociaż znów poszłam spać o 4 w nocy 🤨 Jak czytam Nina i Ada o waszych facetach to mój wypisz, wymaluj to samo !! Wszystko się przyda i jest dobre. Jak ostatnio sprzątałam w schowku i mówię o patrz znalazłam np. jakieś kabelek to od razu: widzisz a ja go szukałem a tak na prawdę zapomniał o nim i leżał już z 5 lat nieprzydatny ale nadal się przyda i nie wyrzucaj !! 🙃 Konto mamy wspólne i lokaty też. Dzisiaj jestem zła na niego bo w przyszłym miesiącu będziemy mieli dodatkowe wydatki na jego wypłatę i wystarczy żeby poszedł z dwa dni na nadgodziny ale jemu się nie chce leniowi śmierdzącemu !! 😠 Powiedziałam już mu, że z Polski nie wrócę ale jakoś przyjął to normalnie jakbym mu powiedziała podaj mi łyżeczkę 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laski ja już jestem jeszcze mi mnustwo rzeczy do sprzatnięcia zostało a ja juz padam na twarz... mieszkam z rodzicami i siostrą no i mąż oczywiste i oni tak bałaganią że masakra... ja pedantyczna jestem a im to wsiu ryba gdzie co położą i mnie wpieniają tylko...;/ aż mnie sie płakać chce jak spojrze na kuchnię ile tu jeszcze do zrobienia... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dość że posprząta to jeszcze popierze pranie poskłada wywiesi i poprasuje... a dotego obiad jeszcze i podac pod nos... bo oni ciężko pracują... a siostra ma 8 lat i ma w dupie czy sprzatać czy nie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Hej Mamusie 🙂 Ja na nogach chociaż znów poszłam spać o 4 w nocy 🤨 Jak czytam Nina i Ada o waszych facetach to mój wypisz, wymaluj to samo !! Wszystko się przyda i jest dobre. Jak ostatnio sprzątałam w schowku i mówię o patrz znalazłam np. jakieś kabelek to od razu: widzisz a ja go szukałem a tak na prawdę zapomniał o nim i leżał już z 5 lat nieprzydatny ale nadal się przyda i nie wyrzucaj !! 🙃 Konto mamy wspólne i lokaty też. Dzisiaj jestem zła na niego bo w przyszłym miesiącu będziemy mieli dodatkowe wydatki na jego wypłatę i wystarczy żeby poszedł z dwa dni na nadgodziny ale jemu się nie chce leniowi śmierdzącemu !! 😠 Powiedziałam już mu, że z Polski nie wrócę ale jakoś przyjął to normalnie jakbym mu powiedziała podaj mi łyżeczkę 🤔


Z tym kabelkiem to jakbym to skądś znała... hmm 😜 Faceci wiadomo, każdy jest różny, ale niektóre typy to są takie same... Mój akurat jeśli chodzi o pracę, to robi nadgodziny ile może, jeśli ma pracę którą lubi. Za to nadrabia lenistwem w domu.
Może Kasia Twój mąż myśli, że Ty jednak nie pojedziesz do Polski, albo coś knuje i robi Ci niespodziankę i poleci z Tobą, ale się chce podroczyć 😜
Ola, właśnie tak to jest jak się lubi porządek, a ktoś z kim mieszkasz nie przywiązuje do tego wagi. I Tobie się wydaje, że flaki sobie wypruwasz, sprzątasz, gotujesz, pierzesz... A inni albo tego nie doceniają, albo im to wisi, albo się przyzwyczaili, że ktoś to za nich zrobi.

Forum Grudniowy Tatuś 2010 by wyglądało tak: ale ta żona marudzi, że nic nie robię, a przecież ciągle jej pomagam! Zawsze się ma do czego przyczepić.
Ojej, ona znowu idzie do kibla...
Ile można jeść ciastek w ciągu dnia?? - Chłopaki, w jakiej hurtowni zaopatrujecie się w słodycze??
A najlepiej jakby to oni byli w ciąży hahahaha. Ojej, boli mnie kręgosłup, ojej mam skurcze łydek... Mam skurcze Braxtona - to już chyba poród!! Umieram!!
hihi 🙃 Do porodu by nie przetrwali 😁
Idę robić sobie frytki z piekarnika 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...