Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Oskar siada na nocnik,ale najpierw wchodzi nogą do niego 😁
Za 10 minut idziemy kąpu i nyny i wreszcie spokój 🙂...ale jestem wyrodna matka hi hi,marzę o tym,zeby synek poszedł spać 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagira napisał(a):
Aduś napisał(a):
No dokładnie,ale kochana oni "czytają",Oskar bardzo lubi,nawet czasem jako pierwszy czyta,tylko potem nikt juz nie może.....wiadomo ha ha 🙃

Widzisz, na to nie wpadłam 😁 To niech czyta ciszej 😁


Ale nie może,bo widocznie lubi prowadzić dyskusję i wypowiadać się na każdy temat,poprostu światowy i oczytany człowiek z niego rośnie 😁
Oskar to nawet wyzywa jak "czyta" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Oskar siada na nocnik,ale najpierw wchodzi nogą do niego 😁
Za 10 minut idziemy kąpu i nyny i wreszcie spokój 🙂...ale jestem wyrodna matka hi hi,marzę o tym,zeby synek poszedł spać 🙃

Oj tak, znamy to dobrze 🙂 Nasz teraz nyna więc chwila spokoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Bagira napisał(a):
Aduś napisał(a):
No dokładnie,ale kochana oni "czytają",Oskar bardzo lubi,nawet czasem jako pierwszy czyta,tylko potem nikt juz nie może.....wiadomo ha ha 🙃

Widzisz, na to nie wpadłam 😁 To niech czyta ciszej 😁


Ale nie może,bo widocznie lubi prowadzić dyskusję i wypowiadać się na każdy temat,poprostu światowy i oczytany człowiek z niego rośnie 😁
Oskar to nawet wyzywa jak "czyta" 😁

Profesorowie z nich wyrosną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no Wy to nie macie co robić !! Dzieci bawić !! 😁 😁 20 stron do nadrobienia 🙃 Nie przeczytam ani jeden sorry ale tak mi się nie chce. Właśnie wróciłam z centrum 🙂 Przy nadziei, że moja córcia będzie mieć busz włosów po urodzeniu kupiłam jej spineczki i opaski 😁 😁 Ale już nie mogę tak latać po sklepach jak kiedyś bo plecy i nogi siadają 🤨 A wśród Angoli to taka znieczulica. Wlazłam do autobusu pełnego ludzi i nikt mi miejsca nie ustąpił mimo, że dzięki mojemu brzuchowi i reklamówką zajmowałam całe przejście 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga jak u Ciebie już jest mleko to Ty będziesz jak Matka Polka- wszystkie dzieci na oddziale wykarmisz hahaha 🙂 Ja znów gadałam przez skype z siostrą ale już inną 😁 No tak jak wyglądam przy angielkach jak osa no ale brzuch to raczej widać, że ciężarny bo ogólnie szczupła jestem tylko co brzuch duży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Aga, to ładnie produkujesz 🤪
Kasia, gadałyśmy kiedyś o zespole jelita nadwrażliwego. Mam od dluższego czasu dziwne bóle i nie wiem czy to nie będzie to, bo wiadomo po jedzeniu rzeczy zakazanych boli ale nie raz bez powodu. A mianowicie chodzi o takie dziwne duszenie w gardle i klatce piersiowej i nieraz promieniuje aż na plecy. Na początku myślałam ze to serducho ale potem zauważyłam ze po wypiciu np kakao mnie zaczyna boleć. Takie ma się wrażenie jakby się całe jabłko połknęło i ono próbuje się przecisnąć, tez takie cos masz ? Juz i o serduchu i o płucach myślałam ale to jednak chyba jelita.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie ja nie mam czegoś takiego jak mnie dusi to tak jakby powietrze wychodził z płuc i nagle w gardle było gdzie tamowane bo ciężko przechodzi. Ale to robi mi się tylko wieczorami jak już chyba zmęczona jestem. Dzisiaj się tak nalatałam i nadźwigała, że marzę tylko o kąpieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To mnie nie pocieszyłaś. Cholera, co to moze być 😞 Tutaj i tak się nie dowiem a w Pl nawet nie wiem do jakiego lekarza mam z tym iśc.Mam w rodzinie lekarzy ale co z tego jak żaden nie w temacie.
Kurka, jestem zła, szukam szczeniaka w normalnej cenie ale chyba nie ma szans. Miałam nadzieję na zakup w październiku ale cos czuje ze nie dam radę. Jak będziemy na wystawie w niedzielę to pogadam z hodowcami, a moze mają namiary na tanszy a dobry miot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem Kochana co może Ci być 🤨 Może to rzeczywiście to jelito i nadwrażliwość. Ja znów martwię się swoimi zębami muszę iść w poniedziałek założyć kartę i zapisać się na wizytę. Ojejku wstałam o 8 rano a poszłam spać o 3 i już mnie głowa aż boli ze zmęczenia także idę się położyć moje drogie. Dobranoc Kochane 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Brzuchatki 😁
My już na nogach,bo mąż szedł na grzyby i nas obudził,ale i tak pewnie mały zaraz by wstał.
Wieczoram mąż poszedł do pokoju małego spać,Oskar obudził się po 22 i krzyczał z przerwami,po 23 poszłąm z przeciwbólowym i lulałam go na rękach,zasnął po długim czasie,no i spał ze mną w łóżku,strasznie niespokojny,tylko przytulony do mnie się uspokajał 😞
Dzisiaj zajrzę czy to czasem jeszcze zęby nie doszły,no a 5 na pewno bolą najbardziej 😞,siusiaka mu smaruję i mam nadzieję,ze będzie lepiej...bo te noce koszmarne 😞

Dziewczyny przytyłam znowu kilogram i od dzisiaj ograniczam słodkie,bo mnie zgubi 😞,aż się przeraziłam,ze w takim tempie 😞
A do tego tak o zębach gadacie,ze mnie rozbolał w nocy...kurcze oby przeszło bo chyba będą musieli mnie do fotela przywiązać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Śpioszki 🙂 Oprócz Ady 😁 hihi. Ja dziś wstałam o 6:30 🤢 W sobotę 🤢 Padło mi na mózg.
Na razie się szykuję 🙂 Maluch biega po M1 od 7h. Nie pada, także nie jest najgorzej na rozpoczęcie miło dnia 😁
Ada, Ty jesteś szczupłą dziewczyną i dodatkowe kilogramy Ci nie zaszkodzą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha Nina poczekaj aż się maluszek urodzi 😁
Ja kiedyś byłąm śpiochem i mołabym spać i spać,jakby mi ktoś 1,5 roku temu powiedział,ze codziennie będę wstawać o 6 to bym go wyśmiała 🤪
A ja nie dość,ze wstaję o tej godzinie,to zaraz śniadanie robię a nawet naczynia z kolacji już myję i kurze ścieram....wariatka ze mnie...a raczej mama małego dziecka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina może i nie zaszkodzą ale jak będę tyć w takiem tempie przez słodycze to dobiję 20 kg 😞
A nie chcę więcej niż 12...no to chyba marzenia,skoro już mam 7 kg na plusie 😞 a jeszcze 3 miesiące 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...