Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Oj powiem Ci Aduś, że mnie też plecy bolą już bardzo mimo, że brzuszek nie jest duży aż tak bardzo no ale zawsze to są jakieś kilogramy dodatkowo przed sobą. Wiem coś o tej znieczulicy w śród ludzi bo tutaj w Anglii jest tak samo 🤨 No tak jakby nie patrzeć to trzeci trymestr zbliża się duuuużymi krokami. Czas tak szybko leci, że głowa mała !! Mnie skurcze łydek wzięły tylko dwa razy i to w jedną noc. Ale za to ciągle jest mi strasznie gorąco !! Pocę się jak prosiak !! 🙃 U mnie już nie jest za ciepło chociaż słonko świeci a ja na ramiączka po mieście chodzę dobrze, że tu nie Polska i ludzie nie patrzą jak ktoś inny jest ubrany 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No niestety wszystko o czym napisałam doświadczyłąm z Oskarem i teraz też pewnie tak będzie,do tego jeszcze zgaga na którą nic nie pomagało 😞...no ale zobaczymy...jakby nie patrzeć to ja juz zaczęłam 3 trymestr...zostały mi niecałe 3 miesiace 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie gadulińskie 😉
Mnie plecy nie bola ale mała gdzieś naciska i czuje nieraz przez cały dzień meczący ból od nerki az po cały brzuch z prawej strony. Mam tylko nadzieję ze to nie początek tych boli miednicowych co miałam z Maksiem bo to byla porażka. Poza tym ominęły mnie te paskudne migreny które z małym męczyły, fakt, boli często głowa ale nie przez 3 miesiące dzień w dzień jak to było wtedy. Żeby nie te ciągle napady złości to dało by się wytrzymać, ze mną mam na myśli 😜 A najlepsze, jak byłam u lekarza to się wielce zdziwiła mam juz 6 miesiąc bo taki mam mały brzuch 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Juuuuuuuuuppiiiiiiiii 😁
Sprzedałam Nimfę 😁..co prawda po kosztach ale 110 zł się cofnie i wreszcie zawita spokój 😁

A nie mówiłam 😉 Lepszym prezentem byłby legwan 😁 Fajne sa te papużki ale nie jak potrzebujesz ciszy i spokoju. Moja sie wydzierała na zmiane z falistą, wesoło było nie powiem ale co tam papugi przy 6 psach i kilku swinkach morskich 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beata witaj 😁
Ktoś z plewisk kupił i w weekend odbierze 🙂
na razie mam sośc stworów,żałuję tego pytona jedynie 😞...tęsknię za nim
agamy miałam dość,bo nawet w szafie znajdowałam paskudne robaki bleeeeeee

Mały pije jogurt pitny poziomkowy...tak nagle chciał ode mnie i zadowolony,ciągle chce a nigdy nie ruszał nawet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Beata witaj 😁
Ktoś z plewisk kupił i w weekend odbierze 🙂
na razie mam sośc stworów,żałuję tego pytona jedynie 😞...tęsknię za nim
agamy miałam dość,bo nawet w szafie znajdowałam paskudne robaki bleeeeeee

Mały pije jogurt pitny poziomkowy...tak nagle chciał ode mnie i zadowolony,ciągle chce a nigdy nie ruszał nawet

Nie no z Plewisk to raczej do Was nie doleci jakby im uciekła 😁 Cos mi dzisiaj na wredote się zebrało 😜 wywołałam wilka z lasu i zaczyna mnie migrena brać 😠 Mały poszedł spac to jest chwila spokoju, zaraz wezmę się za pracę i zaległe śniadanko.
Aduś a Oskarek coś przebrał na wadze ? nasz nagle wystartowała z dnia na dzień, taki klocuś fajny jest teraz. Ale apetyt ma nadal bardzo dobry oby tak dalej bo wiem ze moze się to w każdej chwili zmienić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Beata wiesz pewniegdzie jest Księżycowa,zaraz za Netto???
Wczoraj otworzyli nowe pzredszkole,nowoczesne wnętrze i palc zabaw 😁...będę miała pod domem 😁

Nawet nie wiedziałam ze coś tam budują. Powiem Ci ze tutaj nie widziałam żadnego przedszkola, maja wszystko na terenach szkół 🤢 A fajnie ze masz tak bliziutko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar tydzień temu ważył 9650,wolno przybiera niestety ale jest ruchliwy,czyli jest ok i się nie martwię 🙂
Ja byłąm pewna,ze może jakiś prywatny plac zabaw robią,bo tyle tych zabawek i sprzętów na zewnątrz,na Łazarzu jest taka hala zamknięta z placem zabaw,myślałąm,ze to coś takiego a wczoraj akurat przechodziliśmy i skręciliśmy zobaczyć co tam jest,festyn zrobili na otwarcie 🙂
Cieszę się,bo bliziutko 🙂

Ale Alanek się rozpycha,kurcze aż boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Beata dopiero śniadanie????????? 🤪
Ja już naweet nie wymieniam co zjadłam ☺️

Wiesz, ja jak wstaje to pierwsze co to karmie małego, potem swoje potwory a zanim dojdę do naszego śniadania to kilka ładnych godzin mija. Niestety pod wieczór nadrabiam zaległości w jedzeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z głodu padła chyba 😞,od kiedy rzuciłam palenie to zaraz jak wstanę muszę zjeść bo jestem głodna jak wilk 😞
Ja nadrabiam ....cały dzień,wieczorem też się objadam i potem widać po wadze 😞
A Ty kochana nadrabiasz ale nie tyjesz 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały całuśnik atakuje 😁 😁... przylepa mała mnie całuje ciągle 😁

Aga u mnie też widać,już mi się tyłek wystający zrobił a jak patrzę na te rozstępy na brzuchu i biodrach ☺️....mogę zapomnieć o bikini...chyba w worku na plażę będę wychodzić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...