Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

haha płodzeniu 😁 🙃 hehe a najlepsze ze 3 dni przed zapłodnieniem zrobiłam tatuaż na brzuchu 😁 ciekawe czy mi sie nie rozciągnie a czy jak rozciągnie to wróci do normy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha bo juz dawno sie nie sexiłam 😁 nie mam ochoty ani śluzu nawet to o 😁 kupiłam naturany żel intymny ale wiecie jak to jest 😁 😁 dyskomfort... a u was jak to teraz z sexem??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi się czasem zachce ale mąż mnie nie rusza bo się boi hi hi hi no ale lepiej tak niż miały być jakiś niewyżyty ogier ha ha Mam taką znajomą co jest w ciąży i jej facet nie uważa w ogóle i nie zwraca uwagi na to, że jest w ciąży. Teraz mają zakazany sex bo z u niej z ciążą jest coś nie tak. Także ja jej współczuję. Ale wiesz Aga, że ja też mam tak, że po seksie to czuję się tak jakbym co dopiero została rozdziewiczona- wszystko mnie boli chociaż mąż jest strasznie delikatny 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ha ha ha no niestety już pojechał do pracy a mi się samej nudzi jak nie wiem. Mam gary do pomycia i muszę odkurzyć. Codziennie odkurzam bo mam granatowe wykładziny a więc każdy paproch widać 😠 A ja straszna pedantka jestem i myślę, że nie raz sama ze sobą oszaleje na tym punkcie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...