Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Oj ale kucharki...zazdroszczę,bo ja piec nie umiem i nawet się nie zabieram za to 😞
Ale apetytu robicie 😁,ja jem właśnie tarte z owocami...tyle,ze kupną:P
Ale się cieszę,udało mi się sprzedać sygnet złoty z monetą austro-węgierską 😁
Męża ściągneli do pracy,bo zmarł ktoś z rodziny dyrektorki,no ale odwdzięczą się przy wypłacie jak zawsze jak go pilnie ściągają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie tylko przy nich pracować tzn.ubierać ale on jest głównie technikiem sekcyjnym i robi sekcje zwłok...no ma silny charakter pod tym względem,ma wielkie poczucie humoru i to go chyba ratuje.Nie jest łatwo pracować przy zmarłych po śmierci bliskich 😞
Andrzej był dzisiaj się umówić i w poniedziałek między 15-17 idziemy na rozmowę do psychologa i będzie wpisany na grupę zamkniętą AA...wreszcie zrobił pierwszy krok i mam nadzieję,ze będzie się tego trzymać 🙂
Do tego namówiłam go na psychologa,bo biorąc pod uwagę mamę i to,ze ma tylko parę miesięcy życia,a niedawno śmierć dziadka,problemy inne jeszcze to wiem,ze nie da sam rady,potrzebuje fachowej pomocy.Teraz w czwartek jeszcze pogrzeb dobrego kumpla.
To jest za dużo na jednego człowieka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak za dużo przykrych rzeczy na raz. Ale bardzo się cieszę, że zdecydował się na grupę AA jednak nawet takie przykre rzeczy na niektórych ludzi z jednej strony mają pozytywny wpływ. Ja swojego czasu tez myślałam o tym żeby zostać patologiem ale nie jednak jestem za słaba psychicznie i wszystko bym za bardzo brała do siebie 🤨 No ale ktoś to musi robić. Ale wiesz zawsze sobie myślałam, że ja bym nie chciała mieć męża patologa bo bym się go brzydziła dotykać hahaha jak to jest jak człowiek się zakocha to mu nic nie przeszkadza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha...nie zastanawiałam się nigdy nad tym czy się brzydzę czy nie 😁
Andrzej jak się związaliśmy był sanitariuszem na onkologii,potem dostał propozycję przejścia do innego szpitala i zrobienia kursu na technika sekcyjnego i nawet sam dyrektor go wysłał i opłacił 🙂
Już pare razy na ulicy kogoś nawet reanimował,ma jednak dobre serce ten mój mąż 😁
Ale szczerze mówiąc to wchodzę tylko do biura u niego,a nieraz żartuje -choć pokażę ci salę sekcyjną-,albo mi chce opowiadać,ale go wyzywam,że będę miała koszmary 😞
No ale w tej spacy tylko 5 godzin dziennie może pracować 🙂to plus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze na wrazie czego wyprałam piżamę i szlafrok 😞
Poszykowałam już Alanka rzeczy do prania,jeszcze dostanę od kumpeli i body dokupię i kaftaniki ale na rozmiar 56 mam na razie-18 pajacy,10 śpiochów,5 kaftaników,3 czapeczki bawełniane,2 sweterki,jeden komplet na wyjście ze szpitala cieplutki,5 body,2 pary niedrapek,2 pary bucików,4 rożki,2 kombinezony,kilka par skarpetek,4 myjki,10 pieluch tetrowych i 3 flanelowe,2 dresiki.
Na 62 jeszcze pochowane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ha ha ha no ja też bym się nie odważyła wejść na sale sekcyjną wiem, że za bardzo bym to przeżyła bo od razu bym sobie wyobraziła co tam się dzieje 🙃 No tak 5 godzin to fajna sprawa !! Ja też marzę o farmaceutyce bo kocham biologie, chemie ale studia strasznie drogie trzeba studiować jak na medycynie 6 lat 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Kurcze na wrazie czego wyprałam piżamę i szlafrok 😞
Poszykowałam już Alanka rzeczy do prania,jeszcze dostanę od kumpeli i body dokupię i kaftaniki ale na rozmiar 56 mam na razie-18 pajacy,10 śpiochów,5 kaftaników,3 czapeczki bawełniane,2 sweterki,jeden komplet na wyjście ze szpitala cieplutki,5 body,2 pary niedrapek,2 pary bucików,4 rożki,2 kombinezony,kilka par skarpetek,4 myjki,10 pieluch tetrowych i 3 flanelowe,2 dresiki.
Na 62 jeszcze pochowane 🙂



O kurcze to masz tego !! Ja muszę swoje policzyć 😁 😁 Ja też mam 10 pieluch tetrowych mamusia mi kupiła ale myślę żeby jeszcze z 10 dokupić 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to długie i drogie studia 😞
Andrzej miał ostatnio propozycję za większe pieniądze przejść jako technik sekcyjny do szpitala położniczego albo dziecięcego...ale powiedział,ze nie jest w stanie,nie dałby rady 😞
W 100% go rozumiem,co innego dorosłych.
Ja zawsze chciałam iśc do Wyższej szkoły oficerskiej,ale jestem za niska...poza tym nie miałąm możliwości się uczyć jak mnie matka z domu wyrzuciła..przez nią to wszystko 😞...ale co tam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Aduś napisał(a):
Kurcze na wrazie czego wyprałam piżamę i szlafrok 😞
Poszykowałam już Alanka rzeczy do prania,jeszcze dostanę od kumpeli i body dokupię i kaftaniki ale na rozmiar 56 mam na razie-18 pajacy,10 śpiochów,5 kaftaników,3 czapeczki bawełniane,2 sweterki,jeden komplet na wyjście ze szpitala cieplutki,5 body,2 pary niedrapek,2 pary bucików,4 rożki,2 kombinezony,kilka par skarpetek,4 myjki,10 pieluch tetrowych i 3 flanelowe,2 dresiki.
Na 62 jeszcze pochowane 🙂



O kurcze to masz tego !! Ja muszę swoje policzyć 😁 😁 Ja też mam 10 pieluch tetrowych mamusia mi kupiła ale myślę żeby jeszcze z 10 dokupić 😎


no ja też jeszcze 10 dokupię,bo tego idzie sporo jak dziecko ulewa,do ptrzewijania itd 😞
Jeszcze jedną cieplejszą czapeczkę kupię,jakieś body,bo mam mało i to tyle z ciuszków,bo dziecko szybko rośnie,na 62 mam już więcej "dorosłych" rzeczy-spodni,bluz,dresów itd 🙂

Jeszcze sobie musze koszule do karmienia kupić(nie cierpie koszul),Bephanten,szampon,żel pod prysznic,chusteczki nawilżane i zwykłe,baterie do aparatu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to moja lista ubranek dla niemowlaka takiego maksymalnie do 2-3 miesiąca 😁 :
18 bodów
4 sweterki
6 koszulek
10 pajacy
3 sukienki hihi
1 komplet ze szpitala ( śpiochy, koszulka, kaftanik, czapeczka) od mamusi hihi
4 czapki po kąpieli
3 pary niedrapek
3 czapki ciepłe
9 par skarpetek
2 pary rajstopek
3 pary butów
1 kombinezon
2 rożki
4 myjki
5 kocy
2 ręczniki 😁
No i wiele innych rzeczy no i trochę ubranek już tak na 3-6 miesięcy 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A gdzie tu jeszcze do końca kupowania 🙃 Dla siebie mam tylko wkładki laktacyjne ale i tak muszę dokupić żeby nie martwić się od razu po porodzie o zakupy i podpaski jeszcze mam zapas już zrobiony. Ale muszę w końcu zacząć i dla siebie kupować bo my aż tak dużo tego nie potrzebujemy tyle co do szpitala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oczywiście wchodzę, nadrabiam i co?? I o żarciu 😁 a mi ślina na klawiaturę leci... 😎 🙃
Ja posprzątałam kuchnię, łazienkę, pokój 🙂 Nie dlatego, że mąż przyjeżdża, bo zawsze mam czysto, ale mam tyle pozytywnej energii, że coś trzeba z tym zrobić 😁 Jak się na bieżąco sprząta, to potem na szczęście nie trzeba szorować 😁 Zaraz się tak rozkręcę, że auto odkurzę, a to jedyna rzecz którą mam brudną i to baaardzo 😜 Ale tak to jest jak pies rządzi na tylnym siedzeniu 😁
Ja dla dziecka mam tyle rzeczy, że nawet nie chce mi się tego rozpakowywać i liczyć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Oczywiście wchodzę, nadrabiam i co?? I o żarciu 😁 a mi ślina na klawiaturę leci... 😎 🙃
Ja posprzątałam kuchnię, łazienkę, pokój 🙂 Nie dlatego, że mąż przyjeżdża, bo zawsze mam czysto, ale mam tyle pozytywnej energii, że coś trzeba z tym zrobić 😁 Jak się na bieżąco sprząta, to potem na szczęście nie trzeba szorować 😁 Zaraz się tak rozkręcę, że auto odkurzę, a to jedyna rzecz którą mam brudną i to baaardzo 😜 Ale tak to jest jak pies rządzi na tylnym siedzeniu 😁
Ja dla dziecka mam tyle rzeczy, że nawet nie chce mi się tego rozpakowywać i liczyć 😁



No Nina dzisiaj zaszalejesz 🙂


Ona zaszaleje jak mąż będzie już w domu hi hi hi 😁 Teraz to rozgrzewka żeby ją skurcz nie złapał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ostatnio coraz mniej mam ochotę na słodkie 🙂 Chociaż codziennie musi być 🙂 Ostatnio przestałam już kupować dla maluszka, bo nie mogę dostać takich polarowych, ciepłych półśpiochów, a to mi jest jeszcze potrzebne i jakieś ciepłe kaftaniki i pajacyki 😁 Jak zacznę wymieniać to niby kupę rzeczy mam, a jednak nie mam też wielu rzeczy, rożków, pościeli itd.
wiecie co.. jak się tak naczytałam o tym jak to kopią Wasze dzieci, to pomyślałam, że moje jest mniej ruchliwe, kopie mocno ale nie tak że bombarduje mnie cały dzień. Teraz już wiem czemu. Położę się na brzuchu i widzę jak mi brzuch wyskakuje i że nagle coś wypnie (przypuszczam że swoją malutką nóżkę), ale tego nie czuję aż tak. Widzę, ale nie czuję. I myślę, że to albo przez to że mam łożysko na ścianie przedniej i to amortyzuje, albo przez tłuszcz 🙂 hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę dziewczynki...nie grzeszcie za dużo 😁
Jutro rano może napiszę,w każdym razie trzymajcie kciuki,zeby badania wyszły dobre...ja to chyba dzisiaj z nerwów nie zasnę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I Oli leci po nodze, bo nie zdąży nigdy na czas 🙂 mam taki pomysł - Ola idź siku zanim Ci się zachce i zanim o tym pomyślisz, a jak już usiądziesz na kiblu to czekaj na skurcz i sikaj 😁
Teraz tak się narobiłam, że dopiero zmęczenie trochę poczułam, kręgosłup mi zaraz pęknie 🙂 już nic dzisiaj nie robię, bo nie starczy mi siły na baraszkowanie 😁 i zasnę w połowie seansu hahaha 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
idę dziewczynki...nie grzeszcie za dużo 😁
Jutro rano może napiszę,w każdym razie trzymajcie kciuki,zeby badania wyszły dobre...ja to chyba dzisiaj z nerwów nie zasnę 😞


Ada powiedz sobie tak - "musi być dobrze"[/quote

Musi...dokladnie!!!!!
Już mnie zaczyna wszystko swędzieć...oby od np.mydła albo czegoś

Papaśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🤪 ja wam dam że mi po nodze cieknie wy małe złośniczki 😁 upiekłam to ciasto jest dobre:P wyszło... i kaszaka też ugotowałam... 🤪 jutro posmaakuje... albo wieczorem:P jak ostygnie:P mi wczoraj skurcz przeszkodził w pójściu do kibelka:P ale się nie zsikałam bo poturlałam sie do łazienki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja widzę, że wy to takie erotomanki-gawędziarki 🙂 Lubią sobie popisać, ale mało robią 😁 Nieładnie, nieładnie... 🙂 Ja Wam radzę zaskoczyć mężów i się na nich rzucić 😁 Na pewno będą zszokowani i zadowoleni 🙂 A jak Wam się nie chce, to pooglądajcie jakieś filmiki, albo coś 🙂
hihi. Bo tak to oni zwariują 🤪 Przed porodem nie będzie pewnie siły na amory, a po porodzie to wiadomo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...