Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
[URL=http://img835.imageshack.us/i/cimg0785r.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/599/cimg0785r.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Takie buciki wczoraj kupiłam mojej Alicji bo kożuszka i futerka 🙂 Macie Zboczuchy na rozluźnienie sytuacji i mięśni hihihihi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie próbowaliśmy w gumce bo oboje bardzo nie lubimy 🤨 Ale mi się wydaje, że to nie jest uczulenie tylko jakaś nadwrażliwość ścianek pochwy przez ciąże i zmiany jakie zachodzą w środku nas. Ale może u Ciebie Aga rzeczywiście jest to uczulenie bo jak się zabezpieczycie i jest oki to znaczy, że u Ciebie nie chodzi o wrażliwość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Umieram, upał ze nie ma czym oddychać nawet w domu i jeszcze mnie głowa rozbolała nie na żarty a dopiero pisałam ze migreny nie mączą.
Byliśmy na spacerze tu musiałam zatrzymywać sie co chwila tak mnie kola męczyła, fakt moj bardzo szybko chodzi ale teraz nawet szedł po woli. Czuje się jak umierająca staruszka. I upierdliwa w dodatku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurna, zajrzałam na NK i widze czarna wstążkę w profilu mojego dobrego kumpla, nie ma za dużo opisów prócz komentarza siory. Kurna, ąz mi sie nie chce wierzyć ze cos sie stało. Chłopak 26 lat, nie z tych co łaza na imprezy i szaleją z kumplami. Jakos nie dociera do mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Niestety życie jest takie niesprawiedliwe i odbiera tych którzy by mogli jeszcze dużo w życiu zdziałać. Ale Beatka nie martw się i nie zasmucaj takimi rzeczami bo szkoda nerw. Taka kolej rzeczy ktoś umiera żebyśmy my mogły w grudniu urodzić nasze pociechy.

Zbyt wielu bliskich mi osób straciłam dlatego każda bliska mi osoba jest tym bardziej cenna i jedno istnienie nie zastąpi innego niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No w końcu przeczytałam cały dzień 😜
GG sobie zapisałam, moje jest na NK ale napiszę: 5118564 🙂
Co do wagi to ja chyba wszystkim przebijam- mam 170 cm , przed ciążą ważyłam 60 kg, a teraz już 68 🤢, no tyle, że przestałam palić i teraz wcinam słodycze a wcześniej wcale, brak śniadań, tylko kawa i fajka, potem jakiś obiad w pracy i lekka kolacja także teraz nadrabiam 🙂
Kasiu kozaczki są boskie!!Też muszę sobie gdzieś takie upatrzyć 🙂
Co do poczęcia z kolei to my się jakiś czas staraliśmy ale w końcu w marcu dałam sobie spokój i kochaliśmy się tylko raz!! I ten raz wystarczył heh 😁 Może i tak miało być 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj tak i już mi język ucieka ha ha ha nie powiem gdzie 😁 Mąż chciał i prosił to mówię no zrobię bo też sama lubię 😁 Dzisiaj kupiłam produkty na rogaliki z dżemem truskawkowym i jutro będę piekła 😁 😁 Marta a ta kolacja co pisałaś to super pomysł i zdrowy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...