Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
O ja pierdziele Beatka zazdroszczę - CUDO !!!!!!!!!! Widać, że warto było !! 😉 A więc i w Kornwalii czyli na dole Anglii i u Was jest tak pięknie bo środek to sama urbanizacja niestety 🤨

Słyszałam ze w Anglii jest mniej zieleni a jeszcze narzekam ze w Szkocji goło. Tez tak mówię jakbym z lasu a nie miasto pochodziła ☺️ Kurcze, całe życie w dużych miastach i chyba dlatego tak mnie do lasu ciągnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja jak dostane fajne używane łóżeczko to kupimy a jak nie to kupie nowe ale już widziałam takie dość tanie nic szałowego takie zwykłe ale jak dojdzie pościel, ochraniacz i dzidzia to będzie cudo !! 😁 😁 A wózek będzie na 100% nowy moja mama powiedziała, że dołoży mi się 500 zł ale głupio mi bo ona sama tata nie żyje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga oddychaj... 🤪 bedzie dobrze odpocznij jak możesz... i się nie denerwuj...
Kasia moi też do mnie ze łóżeczko i wózek kupią :d a ja takie oczy 😮 imówie że łóżeczko ok ale wózek ja a oni że chcą i koniec... wiec zobaczymy... hehe ja bujaczek chce kupić ifotelik samochodowy ale fotelik to chce używany...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem bo niewiem jaki rodzice chca... ja mówiłam im że sie dołoże i kupimy taki wypasiony haha a oni że oni sami i dopiero bede wiedzieała jaki jak wróce ze szpitala z mała
😁 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Beatka u mnie w ogóle nie ma zieleni w Liverpool na takie duże miasto jest może z 5 parków i wcale nie za dużych 🤨 Ale u Was jest pięknie !! Jak pokazałam mężowi zdjęcia to powiedział, że musimy Was koniecznie odwiedzić hahaha

A, to zapraszamy gorąco 🙂
Przypomniałam sobie. Moj ostatnio spotkał kolegę z którym chodziliśmy co collegu i jego zona tez rodzi 27 grudnia 🙂 Najlepsze ze tez dziewczynka będzie a maja juz chłopca i w tym samym szpitalu co ja będzie rodzić. Mają do nas wpaść to sobie pogadamy :d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
WOW Beatka to i ja przyjadę do ciebie w odwiedziny pooglądać te przepiękne widoki 😉
Aguś dobrze że ból mija 😉
Ja uciekam spaciulki może jakiś film obejrzę DOBRANOC.

Aguś, zapraszamy również, miejsca starczy dla wszystkich 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Bagira napisał(a):
Aga, kobiety niestety w zyciu mają przerąbane, bo jedna część swojego istnienia spędzają na poszukiwaniu wymarzonego partnera a drugą część na tym zeby zrozumieć po jakiego diabła było nam to potrzebne 😉


Święta prawda 😁 czasami myśle oj jakie szczęście że trafiłam na taki wyjątek a innym razem skąd ja wzięłam takiego idiote 😁

Dokładnie tak 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamuśki 🙂
My dzisiaj mamy gości...o 11 przyjeżdza kumpela z córeczką prawie 2-letnią Nicole,bardzo lubia się bawić,zawsze na spacery chodzimy 🙂,no i oni tak lubią się przytulać 😁
A potem idziemy na festyn do zoo albo na dzień pyry,jeszcze nie wiemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo,co Wy dziewczyny....gdzie jesteście????
My spędziliśmy miło dzień,maluszki nawet się całowały 🤪...ha ha żartowaliśmyze na zapowiedzi damy już 😁

Już dzisiaj nie zajrzę,więc miłego popołudnia,wieczoru i spokojnej nocy 😁
Jutro rano mały do żłobka,więc dopiero napisze jak wrócę....TRZYMAJCIE KCIUKI!!!!!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🤪 hey brzuszki... ja wróciłam właśnie z męzem i rodzicami i jeszcze kilkoma osobami z rodzinki z wycieczki do lasu mąż szukał grzybów ja spacerowałam hehehe teraz padnięta jestem 😁 Aga jak mąż żyje jeszcze czy mu krzywdę zrobiłaś??:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My dopiero wróciliśmy z placu zabaw 🙂 ale tu niesamowite pustki A Aga pewnie kombinuję jak ciało zakopać 😁
A tak w ogóle to szykuję się do wyjścia i pytam się męża i jak może być ? a on do mnie nie no dobrze chociaż z nosa masz ziemniaczka nie kartofla jak w poprzedniej ciąży , a ja na to 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...