Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ola88 napisał(a):
może jak nie bedziesz na niego reagowac to bedzie wiedzial ze takie popisy nic nie dadza... 🤔


próbowałam,jeszcze gorzej bo płacze,krzyczy,uwiesza mi się na nogi a wczoraj w ścianę wpadł w furii 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagira napisał(a):
Współczuje Aduś, mój właśnie robi to samo. Siedzi na podłoże i sie nadziera ze az szyby sie trzęsą, zarz go zamkne w kiblu i niech się wydziera ile chce.


No to jest straszne,Oskar jak parę razy nie reagowałam to aż z płaczu miał odruchy wymiotne 😞,teraz juz zawsze go przytulam i czekam aż minie,jak sie uspokaja to sam się wyrywa,ze chce isć się bawić.
Od niedzieli ma takie napady,więc raczej nie żłobek.Albo ząbek albo bunt tak sie u niego objawia.Tylko zastanawiają mnie te zrywy płaczu,bo rozpoznaję jak płacze gdy coś go boli i to jest talki płacz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ada ciekawe czy mały nie bedzie zazdrosny o Alanka... jak wrócisz ze szpitala to on jeszce nie bedzie rozumiał co i jak... i jak bedzie miał takie napady?? co ty bidulko zrobisz... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Bagira napisał(a):
Współczuje Aduś, mój właśnie robi to samo. Siedzi na podłoże i sie nadziera ze az szyby sie trzęsą, zarz go zamkne w kiblu i niech się wydziera ile chce.


No to jest straszne,Oskar jak parę razy nie reagowałam to aż z płaczu miał odruchy wymiotne 😞,teraz juz zawsze go przytulam i czekam aż minie,jak sie uspokaja to sam się wyrywa,ze chce isć się bawić.
Od niedzieli ma takie napady,więc raczej nie żłobek.Albo ząbek albo bunt tak sie u niego objawia.Tylko zastanawiają mnie te zrywy płaczu,bo rozpoznaję jak płacze gdy coś go boli i to jest talki płacz 😞

Też tule mojego bo nie mozna dopuścic do histerii to bardzo grozne dla dziecka. Te dzieciaki nasze biedne są bo same nie wiedzą co się z nimi dzieje a jeszcze mama krzyczy zamiast utulic ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga brzuszek masz nisko jak ja 😁..będzie facet 😁
Co do klapsa to odpada,bo nie działa,poprostu na nic nie reaguje,dletego też podejrzewam ból jako przyczynę,zaraz przechodzi i jest spokój
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):

[URL=http://img13.imageshack.us/i/zdjcie0222001.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/4299/zdjcie0222001.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Dobra to obstawiajcie zakłady 😁 a kase z zakładów mi na konto przelewem 😁 Ja się nie moge jutra doczekać 😁
A Ty Aduś daj mu klapsa,i zamkni do kojca albo do łóżeczka,tak wczoraj poradziłam szwagierce i 15 minut wył jak kojot a po 15 min.cisza jak makiem zasiał

Panna Aga będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga jaka laska 😁 😁 😁 😁 hihi super wygladasz... i ten malutki rzunio 😁 słodki... wogóle wy takie ładne i zgrabne Nina też ma zajefajne kształty tylko ja jak słoń 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Aga brzuszek masz nisko jak ja 😁..będzie facet 😁
Co do klapsa to odpada,bo nie działa,poprostu na nic nie reaguje,dletego też podejrzewam ból jako przyczynę,zaraz przechodzi i jest spokój

Mam tak samo nisko a będzie dziewczynka., Ty Aduś masz niechłopięcy brzuszek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jem właśnie obiadek 😁 😁 D Adusia nic się nie stało to było 5 lat temu i teraz mogę o tym normalnie rozmawiać. Nie znam się na każdym rodzaju i odmianie raka kości także Beata ma jeszcze inną wersje każdy człowiek może to inaczej przechodzi nie wiem od czego to zależy. No ale mało ważne to nie jest dobry temat do pisania 🙂 Aga śliczny masz brzuszek taki mały i chyba tak dość nisko z tego co się wydaje. Ja mówię, że będziesz mieć córkę bo one dominują w grudniu 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagira napisał(a):
Aduś napisał(a):
Bagira napisał(a):
Współczuje Aduś, mój właśnie robi to samo. Siedzi na podłoże i sie nadziera ze az szyby sie trzęsą, zarz go zamkne w kiblu i niech się wydziera ile chce.


No to jest straszne,Oskar jak parę razy nie reagowałam to aż z płaczu miał odruchy wymiotne 😞,teraz juz zawsze go przytulam i czekam aż minie,jak sie uspokaja to sam się wyrywa,ze chce isć się bawić.
Od niedzieli ma takie napady,więc raczej nie żłobek.Albo ząbek albo bunt tak sie u niego objawia.Tylko zastanawiają mnie te zrywy płaczu,bo rozpoznaję jak płacze gdy coś go boli i to jest talki płacz 😞

Też tule mojego bo nie mozna dopuścic do histerii to bardzo grozne dla dziecka. Te dzieciaki nasze biedne są bo same nie wiedzą co się z nimi dzieje a jeszcze mama krzyczy zamiast utulic ;(


dokładnie..biedne maluszki się złoszczą ale same nie wiedzą dlaczego i nie rozumieją tego 😞
To my jesteśmy od tego,zeby je nauczyć wszystkiego,nawet uspokajania się
tylko nieraz brak sił już...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem też za tym żeby dac klapa lekkiego i do kojca albo łóżeczka... tak robimy z szwagirki małym co ma półtorej roczku niecałe... bo dostaje jobla jak rodziców zaczyna widziec jak nie ma ich to grzeczny i wogóle a jak tylko jego rodzice sie pojawią to furia.... i oni każą go tak że klapa na pampersa i do kojca wykrzyczy sie i przestaje... a po dłużsyzm robieniu tak to już wie że jak w kojcu sie znajdzie to minuta i jest spokojny... wtedy sie tuli sam do matki swojej i ojca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety Aduś ale co zrobić, maluchy się nie prosiły na ten świat. Moj siedzi u mnie i jest cisza wreszcie 🙂 Jest chory więc to tez inaczej 🙂
Aga, też masz maly brzuszek, więc moim zdaniem druga panna będzie. Na ciuszkach zaoszczędzisz i zabawkach :d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
No brzuszek malutki... jejku naprawde do jutra to oszaleje 😁
Ada a zamkni go w kojcu lub łóżeczku niech się wypłacze na spokojnie by sobie krzywdy nie zrobił... a mówiłaś lekarzowi o tych atakach? Dla dzieci też jest środek wyciszający (pawła siostra dostała jak dziecko było nadpopudliwe),ale nie wiem czy lekarz ci zapisał by,bo np nasza Pani doktor nie preferuje tego leku on się chyba nazywa diphergan albo dipergan


wiem wiem,nawet mam diphergan w domu,mały dostał jak miał wymioty kiedyś ale nawet nie musiałam go użyć i jest zamknięty.tylko nie chce go faszerować ale tro pójdę do lekarki z tym katarem,zeby go osłuchała to jej powiem jak się zachowuje
Agus śliczny masz ten brzusio taki mały 😁,ja to ogromny,babki miały taki brzuch jak ja po 32 tyg z tego co dzisiaj zauważyłam,a nieraz nawet mniejszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ale ta twoja mała słodka 🙂 jaka do Ciebie podobna 🙂 normalnie jak dwie krople wody 🙂 fajna kobietka sie już robi ... ojciec bedzie musiał wiatrówkę na odstraszanie chłopaków kupić:P 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagira napisał(a):
Niestety Aduś ale co zrobić, maluchy się nie prosiły na ten świat. Moj siedzi u mnie i jest cisza wreszcie 🙂 Jest chory więc to tez inaczej 🙂
Aga, też masz maly brzuszek, więc moim zdaniem druga panna będzie. Na ciuszkach zaoszczędzisz i zabawkach :d


No dokładnie,nie prosiły się więc my mamy musimy dać radę 😁...ja już pisałam,że Gniezno mam blisko hi hi (każdy chyba wie o co chodzi)
Oskara też męczy katar,ledwo oddycha,w sumie coraz gorzej jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo że zawsze matce serce pęka ale nie można pozwolić wejsc na głowe sobie... i pozwolic dziecku w furie wpadac z byle powodu... fakt faktem że Ady mały jest jeszcze malutki ale już trzeba sobie poradzic z tym bo potem za późno bedzie ... ale ja tam sie nie chce wtracać sama nie mam jeszcze dziecka... wiem tylko po szwagierce i siostrze co ma 8 lat... i wiem napewno że ja z moim dzieckiem bezstrsowo obchodzic sie nie bede... ☺️ nie dam wejś sobie na głowę ... wiadoomo granice muszą być...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ada do wariatkowa ci daleko jeszcze dasz rade 🙂 najlepiej sama musisz wiedziec nikt nic ci mówic nie może instynkt matki wie najlepiej 🙂 🤪 Aga ja siostrze kupiłam pampersy do bayby born 5 sztuk kosztuje 30 zł 😁 w szoku byłam ale obiecałam to kupiłam 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Bagira napisał(a):
Niestety Aduś ale co zrobić, maluchy się nie prosiły na ten świat. Moj siedzi u mnie i jest cisza wreszcie 🙂 Jest chory więc to tez inaczej 🙂
Aga, też masz maly brzuszek, więc moim zdaniem druga panna będzie. Na ciuszkach zaoszczędzisz i zabawkach :d


No dokładnie,nie prosiły się więc my mamy musimy dać radę 😁...ja już pisałam,że Gniezno mam blisko hi hi (każdy chyba wie o co chodzi)
Oskara też męczy katar,ledwo oddycha,w sumie coraz gorzej jest

Mały sie uspokoił, posiedział pooglądał panie i teraz siedzi sie bawi. a wiesz, od wczoraj daje mu w kaszce kapsułki czosnkowe i jest duza poprawa. Wczoraj leciało z nosa i oczu a dzisiaj juz tylko lekki katarek, u mojego tak samo a mnie na razie też nie bierze więc ten czosnek działa jak zawsze :d Najważniejsze ze nie śmierdzi i nie czuć tego smaku, fujjj. Właśnie zauważyłam ze po tym wczorajszym upadku ze schodów maly ma nawet główkę poharataną, dobrze że jest cały !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Bagira napisał(a):
Niestety Aduś ale co zrobić, maluchy się nie prosiły na ten świat. Moj siedzi u mnie i jest cisza wreszcie 🙂 Jest chory więc to tez inaczej 🙂
Aga, też masz maly brzuszek, więc moim zdaniem druga panna będzie. Na ciuszkach zaoszczędzisz i zabawkach :d


Ciuszki i tak mam unisex 😁 a na zabawkach raczej nie zaoszczędze bo Oliwka się lalką nie podzieli,poza tym mi się wydaje że kobietki i tak są droższe w utrzymaniu. Chłopcu kupisz samochody,ewentualnie do tego zjeźdżalnie i się bawi a panienka musi dostać lalke,do lali wózek,akcesoria typu butelka,torebke,ubranka... 🙂 z ubiorem tak samo synuś dresik,czapeczka i adidaski a panienka - sukienka,rajstopki,pantofelki,gumki i spinki do włosów które raz w tyg. zgubi by kupić nowe kapelusik... 😁

To chyba zależy od rodzica ile na dziecko wydaje bo Maksa taniego w utrzymaniu nie nazwę 😁 5 -7 par butów na każdy sezon, kilka kurtek o spodniach i bluzkach juz nie wspomnę :d Teraz jeszcze panna będzie to zbankrutuję chyba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...