Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wszystkie sobie poszły... Ej, ja mam pytanie takie niedyskretne... ................................. .....................................................................................................................
................................................. .....................................................
.....................................................................................................................
................................................. .....................................................
czy ja też mogę mieć bobasa, tak jak wy?? Proszę 🙃 Weźcie mnie do kręgu bobasów 😁

Lecę pod kołdrę, bo naczytałam się 14 stron i mi wieje po plecach 😉 Dobrej nocy Mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojejku Aguś to masz dość często te wizyty fajnie masz. To bardzo dobrze, że dzidzia się dobrze rozwija 🙂 Ninka możesz się zapisać ale wiesz podanie, trzy zdjęcia i wpisowe w wysokości dwóch blach pysznego ciasta 😁 Bo wiesz mamy tyle chętnych, że już nie przyjmiemy każdego dochodnego 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja też jak wrócę mam wizytę 20 i będę wysyłać papiery o te 190 funtów mam zamiar za nie kupić pościel, wypełnienia, prześcieradła i na pewno na coś jeszcze zostanie. Tak myślałam czy najtańszym kosztem nie będzie uszycie pościeli. Moja mama ma znajomą krawcową, która bierze tanio za szycie wszelakiego rodzaju. Do tego rozejrzę się za materiałem w pasmanterii albo mama mi zobaczy na pchlim targu bo tam już w ogóle są tanie materiały, firany itp. Na pościel do wózka i łóżeczka po dwa komplety liczyłam około 250-300 zł to myślę, że tu wydam taniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Isis jest świetny, nie kaleczy piersi i doskonale ściąga a przy tym się nie namachasz 🙂
Co do pościeli to na allegro jest dość tania bo w UK to wiesz jakie sa ceny za byle komplecik 20 funtów. Mozna tez uszyc tylko tkanina tez tania nie jest niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ala przytyła, zwróć jej uwagę ze nie zdrowo się odżywia 😁 Rośniemy, rośniemy a co mamy chudnąć 🙂 Mnie zaczyna brać przeziębienie więc pewnie waga nieco spadnie bo jak jestem chora to prawie nic nie jem. Niestety jak dziecko jest chore to i matka będzie. Biedny ten masz Maksiu, rozchorował się jeszcze dzisiaj spadł ze schodów byłam tak przerażona ze az sie trzęsłam, dobrze ze tylko buza nabił. Eh te dzieci 😉
Ok, ide spać, nie wyspana jestem dzisiaj i mam potworny dzień za sobą oby jutro był lepszy 😉
Dobranoc 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 😁
Ada - wszystkiego najlepszego z okazji imienin 😁 Może byś nas zaprosiła na torta?? 🙂 Bo przecież bezinteresownie to Ci życzeń teraz nie składam 🙃 🙃 🙃
O 3h w nocy walczyłam z małym, brzęczącym gównem zwanym komarem 😠 I trochę niewyspana jestem.
Ja już nie chcę być w kręgu bobasów, bo ich matki to wyzyskiwaczki i interesowne k.... kobiety 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...