Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
No niestety małe dzieci takie są 😉 Ja już się nie mogę doczekać kiedy mój Malec zacznie mężowi dokuczać przy komputerze 😁 Nie będzie już tak siedzenia ha ha ha 😉

Nie chcę Cię martwic ale nasz syn przeszkadza przy komputerzerze tylko mi, laptop Piotrka rzadko rusza a mój juz 4 razy lezał i 3 razy gniazdko musiało byc wymieniane bo Maks go wykończył. Jak Piotrek bierze Maksa na rece to siedzi i pisze a jak ja to mały zaraz zaczyna walic po klawiszach 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurczę to nie dobrze 🤨 Bo lubię porozmawiać sobie z ludźmi i rodzinką 🙂 My też myśleliśmy o szczeniaku ale teraz nie mogę sobie na niego pozwolić ponieważ mam za małe mieszkanie i nie chce żeby się wszędzie kłębiła sicha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Chodziło mi w tym programie- jak się tam usuwa? Ja słyszałam, że jak w ciąży przebywasz z psem to dziecko automatycznie nie będzie miało na nie alergii 🙂

Z psem czy kotem, obojętnie, ponoć dziecko nabiera przeciwciał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Rozpisałyście się strasznie i dziś nie mam siły nadrabiać zaległości 😞
Dziś Ewunia kończyła roczek więc od wczoraj przygotowania i dla tego do was nie zaglądałam .
Impreza udała się wszyscy zachwyceni a najbardziej Ewcia z prezentów 🙂 dostała kupę prezentów ale od roweryku to oderwa się nie mogła 🙂
Jestem padnięta i idę spać 🙂 Buziaki mamuśki miłych snów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Ale się rozpisałyście...17 stron 🤪

Sto lat dla Ewuni 🙂

Oskar dostał w nocy gorączki 38,5,wiercił się,ale spał,tylko ja nie mogłam od 2,bo co się przekręcił to zaraz czuwałam 😞 Przebija mu się 3 i to na bank od tego,pamiętam jak przy poprzednich 3 i 4 byo 😞
Na 9 idę do okulisty z nim.

Beatko Oskar miał robione badanie iGg,iGa i iGe całkowite,które wyszło 124 przy normie 20 😞,to oznacza alergię,ale nie wiadomo na co(mały miał skazę i pewnie ma to związek),jak sama piszesz testy dopiero od 3 r.ż. 😞
To,że teraz nie ma objawów to nie znaczy,ze nie wystąpią 😞...oby nie
Mały dostał w nocy 38,5 i od 2 nie śpię,bo czuwałąm nad nim,wiercił się strasznie i nie mogłam zasnąć.Wszystko znowu przez ząbek,przy 3 i 4 ma gorączkę 😞,a 3 się przebija.
O 9 idziemy do okulisty,oczko jeszcze łzawi 😞,ale po rumianku mniej

Wiecie,czuję się chwilami już taka ociężała 😞,jak słoń ha ha...ponadto mam wilczy apetyt,ciągle cośjem i niestety odbija się to na wadze,już 3 kg przytyłąm,a tak się cieszyłąm jeszcze ostatnio,ze tylko 1 kg 😞..trzeba ograniczyć jedzenie(tzn.mniej słodyczy i lodów)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski ;-) Cholercia tylko Was zostawić na dzień a tyle stron do nadrobienia, szalone jedne, coś Was wena złapała w te upały. Ja wczoraj padłam o 20, ledwo trzymałam się na nogach, jednak chyba ten upał trochę daje mi w kość. Dziś pobudka o 4.30 także jestem "wypoczęta" i "rześka" hihi.
Piękne macie brzuszki moje drogie, w porównaniu do Was to ja nie mam brzuszka, chyba że u grubaskowych mam inaczej się brzuszek rozkłada, sama nie wiem. W pn idę do ginka to muszę się go koniecznie podpytać co z tym moim brzuszkiem ;-)
Też słyszałam że jak ciężarna przebywa ze zwierzętami to się dzidzia uodparnia, także ja bytuję i z psami i kotem.
Miało coś padać podobno u mnie w nocy a tu sucho jak na pustyni......

Nina wstaw sobie suwaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaaa zapomniałam dodać że wczoraj przyszła mi zamówiona książka "W oczekiwaniu na dziecko", gruba kniga, przeleciałam ją pobieżnie i stwierdzam że ma wiele b.przydatnych informacji.
Myślę że dla pierworódek super rzecz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...