Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Widać Ada zdjęcie jak się kliknie na ten pierwszy link z trzech jakie podałaś w jednej wiadomości. Otworzy się nowe okno w necie i tam będziesz 😁 Ja właśnie zrobiłam ciasto na naleśniki 😁 😁 Uwielbiam z dżemem truskawkowym mniam 😜 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahaha sama już nie wiem 😉 Co będzie to będzie byle by tylko szybko i lekko wyszło 😁 Beatka dzia za informacje co do wózeczka 🙂 Już upatrzyłam sobie kilka wzorów w wadze około 15 kilo ale nie będę musiała go nosić także spoko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bardzo ważną rzeczę jest lekkość w prowadzeniu a nie siłowanie się z wózkiem. niestety pod tym wzgledem tylko moja obecna spacerówka Jeny zdaje egzamin po po petit mnie ręce bolały. Slalom po miedzy wieszakami w sklepie czy fotelami w przychodni był koszmarny. Jeden jedyny wózek prócz Jany jaki mi sie lekko prowadziło to ICANDY ale cena zabija więc chyba nie skorzystam chyba ze znajde bardzo korzystna ofertę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff wkońcu usnął,męczy go nadal gorączka i było ciężko,ma 37,5 😞
A mi aż łzy pociekły z bólu pleców,też zaraz idę się kąpać i położyć...cały dzień czekam z utęsnieniem na tąchwilę,gdy mogę wkońcu odpocząć.
Mój synek to też mały "diabeł",broi i wszędzie go pełno,nie usiedzi minuty..hmmm zapowiada się łobuz 😁

Aguś gratuluję córeczki-Ty dwie córy a jak dwóch synków...Beatka jak myślisz,co nosisz w brzuszku????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Nie wiem czy wejdzie-zdjęcie dzień przed porodem

http://a.imageshack.us/img823/4759/07042009347.jpg

Śliczny brzuszek! mój był większy ale ogólnie byłam mocno spuchnięta a Ty tak ładnie wyglądałaś, nic chyba ciałka nie nabrałac tylko brzuszek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fakt,że niby 17 kg przytyłąm ale wszytsko w brzuch poszło prawie 🙂,trochę uda i tyłek,no i persi.Teraz też idzie w brzuch a ja chwilami mam wrażenie,że pęknę 🥴
Mój brzuch teraz wydaje się ogromny,Ty Beata maszmalutki,zazdroszczę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurna, normalnie temu kretynowi czasami najchetniej giry bym połamała. Ja latam zapierdałam a ten siedzi na dupie i sie nie ruszy. Prosiłam debila zeby mi szufelke znalazł bo nie mam gdzie brud zamiesc a ten nie bo mu sie nie chce, naczyn tez nie - dupek. Niech sam se robi zrec, teraz ja palcem nie rusze, w dupie to mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tacy są faceci. Jak jest dwa dni dobrze to później to muszą nadrobić i jest dwa tygodnie źle 🤨 Mojemu też się nic nigdy nie chcę. Chociaż ostatnio o co nie poproszę to od razu to mi podaje. Faceci to duże dzieci wiążąc się z mężczyzną od razu bierzemy sobie na jedno dziecko. Beata jak przez kilka dni nie uszykujesz obiadu to od razu zmięknie i będzie posłuszny 😉 Polecam u mnie to działa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Tacy są faceci. Jak jest dwa dni dobrze to później to muszą nadrobić i jest dwa tygodnie źle 🤨 Mojemu też się nic nigdy nie chcę. Chociaż ostatnio o co nie poproszę to od razu to mi podaje. Faceci to duże dzieci wiążąc się z mężczyzną od razu bierzemy sobie na jedno dziecko. Beata jak przez kilka dni nie uszykujesz obiadu to od razu zmięknie i będzie posłuszny 😉 Polecam u mnie to działa 😁

U mnie nawet 3 tygodnie nie podziałało, on potrafi miesiącami nie jeść. Prze dwa lata wpierniczał makaron z pierogami. Zresztą, tak jak mowiłam, oboje jesteśmy uparci.. Podminowała jestem dzisiaj a ten zamiast załagodzic to dolewa oliwy do ognia. Maks wyje a ten dupy nie ruszy zeby go uciszyć a jak mi nerwy puszcza to najpierw Maks dostanie lanie a potem jego stary więc wole wyjśc z pokoju, niech się sam z nim meczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurczę ja tam tych facetów nie umiem zrozumieć 🤔 Mój też ma ciężki charakterek którego w ogóle się nie da zmienić chociaż bym na głowie ustała 🤔 Czasem się zastanawiam dlaczego zdecydowałam się na związek z facetem o tak trudnym charakterze. Może lubię wyzwania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki 🙂

Oj,powrócił temat facetów,ja się przyłączę niestety,mój mąż masprzątanie w domu itd w dupie,a jak mu zwrócę uwagę,ż ma np.wynieścśmieci to od razu śłyszę,że potrafię mu humor zepsuć 🤪...jedyne co robi w domu to BAŁAGAN !!!! 😠

Oskar miał jużo 23.30- 39,5 i potem tylko pilnowałam czy spada,bo jak nie to znowu ręcznik 😞,o 3 znowu przeciwgorączkowy i wstał o 4.30 już maruda,zaniosłam go do taty,żeby pospać godzinkę jeszcze,w nocy na szczęście się nie przebudzał za bardzo.
Dzisiaj na dwór nie wychodzę z nim jak będzie gorączkował nadal 😞
A ja z bólu plećów znowu miałąm problem z zaśnięciem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam z kim pisać dzisiaj,na Kwietnióweczkach cisza i tu cisza 😞
Ale jak ja pójdę to Wy przyjdziecie i naskrobiecie masę stron znowu 🙃

Na 13.50 idęz małym do lekarza,niech sprawdzi czy to na pewno od ząbków gorączka...ale jestem pewna wręcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry w czwartkowy ranek 🙂 Widzę, że wczoraj była jazda na temat facetów. To tak jakbym o moim czytała 🙂 Samce chyba są wszystkie jednakowe 🙃 Bałagan umie zrobić, ale jak proszę, żeby mi pomógł, bo cały dom jest na mojej głowie, a bałaganu nie znoszę i odkurzacz chodzi non stop, to mówi, że mi PRZECIEŻ POMAGA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...