Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka 🙂
Oj,tatuaże,super sprawa 🙂
Piękny ten kolorowy wzór sobie zrobiłaś,Beata te wzorki super,ja chcę zrobic tygrysa,gdyż kot uosabnia moją naturę(od dzieckami mówią,zechadzam włąśnymi drogami i jestem jak kot).Miałam gdzieś 2 wzorki-jeden to wspinający siętygrys a drugi to tygrys przedzierający skórę(widać go przez rozszarpaną przez pazury skórę.
Ja mam na łopatce smoka(na 18-stkę zrobiłam),na prawej nerce mam pegaza i na brzuchu psa.
Marzę jeszcze o napisie,który jest moim motto: Co Cię nie zabije to Cię wzmocni 🙂

Super macie zwierzaki 🙂,ja Wam podeślę później fotkę mojego boksera 🙂

Aha,z mężem nie gadam od wczoraj...już mam dość jego "pomocy" 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej lesencje 🙂 Dziś w Wawie ma być 38 stopni w cieniu, o mamusiu będzie niewyróbka, nawet dom już tak się nagrzał że duchota nieziemska. Od dwóch dni mamy klimę w domu także siedzimy tylko w jednym pokoju 😁 Doszło do tego że mąż wybrał klimę niż mnie i wyprowadził się na tą noc z sypialni 😎 Od jutra zapowiadają ochłodzenie, ciekawe czy się sprawdzi. Miłego dnia dziewczynki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 🤪 U mnie burza od rana 🙂 Jak ja uwielbiam grzmoty 🙂 Tyle, że ciemno jakby wieczór był.
Aga, mogłaś iść za mężem do pokoju z klimą 🙂
Wczoraj jak się rozgadałyście o tatuażach 😁
Ada, Dragon uroczy i dzidziuś piękny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski. Narzekacie na pogodę to i ja ponarzekam. Jest słoneczko ale chłodno nawet 20 nie dobija, gdzie ja mieszkam 🤪 Chyba w całej Europie upały prócz UK no i dobrze bo nienawidzę upałów co zresztą widac po mojej "śniadej " karnacji 😁
Ok, uciekam bo mały szaleje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały ma wysypkę na tułowiu,typowa po gorączce trzydniowej!!!!
Miał 3 dni gorączkę i po ustąpieniu wystąpiła wysypka-typowy opie choroby...tyle,zeon przeszedł ją w lutym 🤪...czytałam jednak,ze może się drugi raz pojawić czasem.
Byliśmy u lekarza dyżurnego i ta głupiababa powiedziałz,że ma czerwone gardło i od tego wysypka!!!....ale ją wyzwałam,do tego zapisała Fenistil mimo,ze mówiłam,ze nie może brać

Aguś miłego wesela...nie zazdroszczę w tą pogodę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Grudnióweczki 🙂 U mnie słonko ale bardzo zimno- niestety mam te same uroki co Beatka życia w UK 😠 My czujemy się dobrze, ale mamy ochotę wyjść na spacer a tu co jakiś czas leje jak z cebra 😞 Od rana też lało niemiłosiernie 🤔 Aguś udanego weselicha 😉 Ja będę szaleć 11 września 😁 Już się doczekać nie mogę 😁 😁 Miłego dnia Grubaski 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uff, skończyłam dwugodzinne sprzątanie w akwarium, padam z nóg.
Aduś, mój tez takie cos miał z tym ze bez goraczki, wysypało go strasznie. Tak jak czytam co piszesz o tych lekarzach to juz sama nie wiem gdzie sa gorsi, tutaj bo możesz umierac a nic nie dostaniesz czy w Pl ze od razu antybiotykami faszerują.
Agus, udanej zabawy bez burz i upałów.
Kasiu, jak to się mówi, wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Beata to się narobiłaś 😞...u nas szczerze mówiąc wystarczy siedzieć i nic nie robić i człowiek jest zmęczony przez ten upał 😞
Tata usypia Oskara,ja zaraz idę się kąpać i obejrzymy jakiś film.
Mały jest strasznie wysypany,nie jadł nic nowego,zrobiłąm nawet zdjęcie wysypki,zeby lekarce pokazać,w razie jakby do pon zeszła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Jak tam u Was?
u nas pada...wreszcie 🙂 🙂 🙂

Boli mnie od wczoraj brzuch 😞
Oskar ma nadal wysypkę ale bledszą,właśnie wstał po 2 godz.drzemce z tatą 😁

Miłej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 🙂 U mnie nawet ładna pogoda także pewnie wyskoczę na spacerek 🙂 Nienawidzę kisić się w domu 😠 Jak zwykle jest niedziela a mój mąż śpi bo całą noc siedział przed kompem 😠 I na spacer żeby nie mama musiałabym iść sama 😠 Jeszcze nigdy nie spotkałam takiego domatora jak on :/ Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuśki co tu taka cisza ????? Ja od wczoraj po woli planuje Baby shower 🙂 Ale wyprawie je dopiero w październiku 🙂 Polecam Wam też urządzenie takiego przyjęcia 😉 W Anglii jest na tyle rozpowszechnione, że są super strony z rzeczami do zamówienia przeznaczone na tego typu imprezy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka mamuśki 🙂

Jak poranek Wam mija,czy śpicie jeszcze? Ja juz od 5 na nogach,bo mąż wstającdo pracy małego obudził 😞 i teraz mam małego marudę 😞
U nas pochmurno znowu i się cieszę,tylko,żeby nie padało,bo muszę iśćdo laryngologa dzisiaj i na jakiś spacer oczywiście 🙂

Aha...udało mi się wygrać aukcję z kołyską 😁,musze tylko podjechać ją odebrać,bo to nie daleko...ale się cieszę,zapłacę 242,5 a z Oskarem za nową płąciłam 450 zł

Jak Wasze samopoczucie dzisiaj????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Wszystkim 🙂 Kasia to fajnie, że planujesz baby shower 😁 bardzo fajny pomysł.
Ada, dzięki mężowi to ranny ptaszek jesteś. Jakiej muzyki ja słucham?? Głównie w moim sercu jest czarna muzyka, czyli r'n'b oraz hip hop, ale w sumie lubię różną muzykę. Co mi wpadnie w ucho. Nie ograniczam się, jeśli podoba mi się piosenka rockowa, to mogę ją słuchać godzinami, mimo że nie przepadam za rockiem. Ogólnie trafiłaś w mój czuły punkt, bo muzyka to moje życie i zaraz jak zacznę się rozpisywać to nie przestanę .... 😉 i będziesz żałować, że zadałaś to pytanie haha 😁
Moi ulubieni wykonawcy to... Lady Gaga (ale w wersji na żywo, dlatego oglądam jej koncerty - np. http://www.youtube.com/watch?v=q0M2u-cu0so

Amy Winehouse, Ania Dąbrowska- uwielbiam je.
A ostatnio ciągle słucham tych dwóch piosenek : Kasia Wilk :
http://www.youtube.com/watch?v=AY9cwSUCG7k

I Sofa/ OSTR: http://www.youtube.com/watch?v=7cSCpLVP_LQ&feature=related
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.

jestem grudnióweczką a właściwie listopadówką 2009 .

Mam do sprzedania ubranka dla dziewczynki wiek 0-9 mies 175szt + gratisy w bardzo dobrym stanie oraz jak nowe. a niektore nowe bez metek. cena jaka mnie interesuje to 550zl. wychodzi 3.14zl za sztukę. nie sprzedawalabym ich , ale jakis czas temu zostalam sama z córeczką i potrzebuję mały zastrzyk gotówki. część zdjęc jest tutaj ale ubranek jest dużo, dużo więcej. jeśli któraś jest zainteresowana prosze o kontaktna gg 20749246 i wtedy porobie zdjęcia reszty ubranek.

oto linki :
http://pic...y=Gv1sRgCIOgueD-25KyBw#

http://pic...y=Gv1sRgCIqQ05OO2NOkPQ#

Pozdrowienia i niech fasolki zdrowo rosną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poprawka linków .

http://picasaweb.google.pl/112642762168847547414/Ubranka?authkey=Gv1sRgCIqQ05OO2NOkPQ#

http://picasaweb.google.pl/112642762168847547414/Ubranka02?authkey=Gv1sRgCIOgueD-25KyBw#

i lista ubranek :

19 body na krótki rękaw
6 body długi rękaw
7 półśpiochów
14 śpiochów
3 dresy ( spodnie + bluza )
20 kaftaników
20 pajacyków
7 bluz
5 sweterków
10 par spodni
6 sukienek
4 pary butów ( 2 pary adiadsków "adidas" , buciki do chrztu , kozaczki zimowe )
2 szlafroczki
1 śpiworek do spania
10 par skarpetek
5 par łapek niedrapek
1 rękawiczki na zime
1 opaska
7 par rajstopek
17 czapeczek
1 czapka z daszkiem
3 kombinezony zimowe
2 rożki nieusztywniane
1 okrycie kąpielowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc dziewczyny.
Wczoraj byliśmy na wycieczce, Piotrek miał urodziny a potem miałam gości więc nie było kiedy usiąść do kompa. Piotrek miał urodziny ale to Maks dostał huśtawkę :d Taka fajna ogrodowa. Poza tym wreszcie wstawiliśmy bramkę żeby nie uciekał na schody bo uwielbia sie po nich wspinać.
Aduś jesli chodzi o muzykę to w zalezności od nastroju poczynając od Mansona którego covery uwielbiam kończąc na Bajmie. Generalnie wole mocniejsze brzmienie rockowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...