Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja tak samo 😞 Dzisiaj mnie ciągnie w kroczu i było by to normalne w 36 tygodniu ale nie 17... Wczoraj fatalnie sie czułam o mało w kościele nie zemdlałam, wieczorem gorączke miałam , nie wiem co to było. Kurcze, wizytę mam dopiero 3. Powinnam jednak kupić dooplerka dla świętego spokoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zalezy kto czego oczekuje. Zycie jest nieporównywalnie łatwiejsze niz w Pl no i pogoda mi odpowiada. A z lekarzami to wszędzie jest tak samo. No i porodu tutaj nie zamieniłabym w życiu na żaden innym 😉
Ludzie są jacy są , na szczęście nie muszę z nimi obcować na co dzień. Generalnie jest to kraj bezstresowy, nie dla wszystkich jak dało się zauważyć. Żyją na luzie, może az za bardzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mieszkałam trochę w Niemczech i w Danii, ale jakoś źle się tam czułam. W Danii trochę bardziej mi się podobało, w Niemczech bardzo bym nie chciała mieszkać na dłużej. Nigdy nie myślałam, że będę tak tęsknić za Polską, a jednak mnie ruszało. Myślę, że bardzo by mi odpowiadała Hiszpania, ale nie byłam, także nie wiem. Może kiedyś.... 🙂 Ech... nie do życia dziś jestem, jakby powietrze ze mnie uleciało i smutno mi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jakies dwa lata temu myśleliśmy o Hiszpanii. Uwielbiam hiszpański język ale jedna rzecz eliminuje dla mnie ten kraj, temperatury. Nie wytrzymałabym w 40 kilku stopniach, to nie dla mnie. Poza tym uwielbiam Szwecję, piękny kraj, jest prohibicja, zakaz palenia w miejscach publicznych i powalającej urody przyroda. Lasy, góry, rzeczki, jeziora i temperatura jak tutaj tylko w zimie jak sypnie to na dobre 😉 Język mają śmieszny no i życie drogie o podatkach nie wspominając ale z tego co wiem medycyna na dobrym poziomie. Bardzo dbają o cytologię kobiet dlatego mają najniższy odsetek zachorowań na raka. chciałabym tam mieszkac ale ta blokada językowa, nie każdy niestety gada po angielsku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 🙂 Mnie wczoraj też bolał brzuszek a raczej ciągnęła skóra na brzuszku no ale to świadczy o tym, że rośnie 🙂 U mnie ciepło ale ........ popaduje :/ Co do muzyki to ja taka jak Nina 🙂 Słucham wszystkiego co mi w ucho wpadnie i się spodoba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się rozpisałyście 😁
Bagira odpoczywaj kochana!!!!! Mnie od 2 dni boli brzuch 😞,chyba się rozciąga,ale nie jest to miłe uczucie.
A ja kocham hip-hop,rap...Eminem,Peja...oczywiście!!!!Ale też to co akurat wpadnie mi w ucho,czyli np.Gaga czy inne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No rzeczywiście się spisałyśmy 🙂 Ja też myślę, że to brzuszek po prostu rośnie i dlatego ciągnie 🙂 Ja czasem mam wrażenie, że ten brzuch już mam taki burzy a innym razem wydaje mi się taki mały 🤔 Szczerze to chciałabym już urodzić i mieć zajęcie bo z nudów w domu to oszaleje 🤪 🤢 U mnie cały dzień leje jakby ktoś kran odkręcił 😞 Siedzenie w domu już wogóle mnie dobija 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was 🙂 ja włąsnie sobie odpoczywam a moja kochana dzidzia fika w brzuszku i kopie narazie delikatnie ale zobaczymy jak podrosie ... hehe to takie śmieszne uczucie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny.
My dziś dopiero będziemy wracać do warszawy. Wesele się udało najlepiej i najwięcej ubawiła się Ewcia chodziła z raczkami w górze i cały czas tany tany, a jak jej się śpieszyło to kiecka do góry i przyśpieszała kroku oczywiście furorę zrobiła niesamowitą fotograf weselny latał za nią i robił jej zdjęcia 🤪 😁
Co do muzyki to ja słucham polskiego rocka perfect itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj małe dzieci na weselu zawsze robią furorę !!! Szaleją, tańczą i w tyłku mają co kto sobie o nich pomyśli i wtedy są najcudowniejsze !!! Ja też się nie mogę doczekać do wesela kuzynki. Mam przezabawną rodzinę której już rok nie widziałam także na pewno się ubawię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mieszkam na stałe od roku nawet nie bo rok będzie dokładnie 23 września. Ale od 5 lat spędzam więcej czasu tutaj niż w Polsce bo mój mąż wcześniej tutaj przyjechał. Lubię Anglię ale nuda jaka tutaj panuje i brak zieleni są przytłaczające jak się nie pracuje i ma się duuuuuuuużo wolnego czas. Liverpool to typowo zurbanizowane miasto a więc tylko domy, jezdnie i fabryki 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sobie tak marzę, by mieć domek na wsi 🙂 Chociaż w sumie mieszkam na wsi, bo szczecin to wieś z tramwajami 😁 I planujecie już na stałe zostać? Mi też się nudzi na zwolnieniu, tym bardziej, że jestem sama. Ale jeszcze 2 tygodnie i mój mąż przyjedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...