Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Ja też słyszałąm że jak sie wysoko ręce unosi to podobno łożysko się odkleja. Ale ile w tym prawdy to nioe wiem 😮

jak leżałam w szpitalu w lubaczowie to właśnie położna nas przestrzegała od samego początku ciąży żeby tych rąk wysoko nie unosić, szczególnie że miałyśmy zamiłowanie do leżenia z rękami pod głową
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aga_ta napisał(a):
SylwiaC napisał(a):

Moj urwis też mi obkopuje żebra z prawej strony a łokciami chyba (tak mi sie wydaje ze to łokcie) przez pępek chce wyjsc hehe

hehe dobre, moja zosia też coś majstruje przy pępku, ale jeszcze nie doszłam do tego co ona tam robi, mam wrażenie jakby do pępka były poprzyczepiane sznureczki a ona se za nie ciągneła 🤪


ja tak samo mam i niewiem co moja tam wyczynia mi... 😮 palec chce wystawic 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwuś to może być tak że nawet nie będziesz wiedziała że ty rodzić zaczynasz 😉 Urodzisz gdzieś pędząc hihihihi. Ale dobrze że tak świetnie znosisz tę ciążę 🙂 Ja tak miałam do niedawna a teraz czuję się jak staruszka 😠 wszystko mnie boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
Ola88 napisał(a):

ja tak samo mam i niewiem co moja tam wyczynia mi... 😮 palec chce wystawic 😜

hehe widać te nasze łobuziaki małe chcą sobie zajrzeć i zobaczyć co tu u nas na świecie słychać, tylko ciągną i ciągną a okienko się nie otwiera 🤪

Hehehehe coraz starsze to i bardziej ciekawskie 🤪 🤪 🤪
Juz niedługo wyskoczą na świat!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam nadzieje Gosiu że to się nie odbije mi właśnie trudnym porodem no ale cóż raz z górki a raz pod górkę ale zobaczymy jak będzie 😁 dobra dziewczyny ja uciekam zaraz Paweł na śniadanko przyjdzie a później uciekam na kawe do babci więc zajrze koło południa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):

Hehehehe coraz starsze to i bardziej ciekawskie 🤪 🤪 🤪
Juz niedługo wyskoczą na świat!!!!!!!!!!

no trzeba za wczasu było system okienny wymienić, albo rolety lepsze zamontować, żeby sobie pociągneło za sznureczek i zobaczyło co chciało 🤪
Ola ja też mam ten problem, a wczoraj mężowi prawie płakałam co będzie jak dziecko wyjdzie a mi taki wiszący flak zostanie, mało niespadł krzesła tak się śmiał, a mnie to przeraża, ruszam się jak słoń w składzie porcelany a na dodatek nic mi nie wolno robić, ale dzisiaj protestuje, ide balkon zamieść bo pełno na nim liści to może mi się humor poprawi, bo przed ciążą jak mnie coś wkurzyło albo zmartwiło to miałam takiego świra że robiłam mega wiosenne porządki, nawet w zimie, i pomagało, wiec teraz też musi pomóć 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co dziewczyny, normalnie przechodzi mi chyba ten wstręt do ciąży do tych zakupów i wogóle, łatwiej jest mi jak moge komuś pomarudzić - w tym wypadku Wam, bardzo mi przykro że musicie to znosić ale ktoś musi 🤪
i nawet wczoraj zalicytowałam kombinezonik, bo mam jeden taki cienki kupiony raczej z myślą do auta, a po głowie mi chodził cały czas taki grubszy na spacer np http://allegro.onet.pl/show_item.php?item=1258933385
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
Ola88 napisał(a):
hie hie juz niedłuuugo i zaczniemy ... hihihihihihi 🤪 aleee mam zgage...

też mnie męczy po soku jabłkowym pewnie ale nie umiem sobie odmówić, jest pyszny 🙂


mnie po szarlotce z bita smietana... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...