Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gocha Samocha wróciła 😁 Ta już jest po lodziku hi hi hi 😁 Mój dzisiaj umył jajka pewnie na coś liczy a tu TAKIEGO WAŁA JAK POLSKA CAŁA !! 😠 Aga tak jestem zła na niego, że aż dostałam szczękościsku !!! 😠 Ale niech się chłopak cieszy jeszcze trochę tymi obiadkami i całą resztą On nawet nie wie co go czeka. Ja go kilka razy już uprzedzałam a On zawsze myślał, że pogadam pogadam i mi przejdzie teraz jakbym znów mu nagadała to też by tak myślał ale ja teraz nie będę gadać tylko od razu przejdę do czynów to się zdziwi !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Aga zaraziłaś mnie chyba tym bóle zęba bo mnie coś też ćmi szczęka po prawo na górze 😮 Może coś źle ugryzłam 🙃 Muszę iść z psem nie będę się Chuja prosić wole sama wyjść. Fasolka już mi się odgrzewa 😁 😁 Ale będę bąki w nocy puszczać ha ha ha 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
He he he he ja jeszcze przed lodzikiem 😜 Kasia to Twój myje klejnoty wtedy jak się czegoś spodziewa 😜 😜 😜 Kasia po urodzeniu Alusi to on będzie skakał koło Was. Już musicie zacząć szkolenie Waszych chłopów 😉

Nie no myje się codziennie ale dzisiaj jakoś zaskakująco wcześnie 🤪
A tak serio to wiecie co już nie pamiętam kiedy był seks a On nie prosi też o to żeby jakoś jego zaspokoiła 🤔 W ogóle nie potrzebuje mojej bliskości i czułości i mi też on jej nie daje dlatego czuję, że od jakiegoś czasu już nie jesteśmy małżeństwem 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Kurcze Aga zaraziłaś mnie chyba tym bóle zęba bo mnie coś też ćmi szczęka po prawo na górze 😮 Może coś źle ugryzłam 🙃 Muszę iść z psem nie będę się Chuja prosić wole sama wyjść. Fasolka już mi się odgrzewa 😁 😁 Ale będę bąki w nocy puszczać ha ha ha 😁 🤪


Zagazuj go 😁 masz racje 😁 zagazuj 🤪 🤪 niech poczuje gdzie go masz 🤪 🤪

Ha ha ha a to dobre 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
He he he he ja jeszcze przed lodzikiem 😜 Kasia to Twój myje klejnoty wtedy jak sie czegos spodziewa 😜 😜 😜 Kasia po urodzeniu Alusi to on będzie skakał koło Was. Juz musicie zacząć szkolenie Waszych chłopów 😉


Mój wychowany,tylko czasem coś nie tak pod kopułką ma... ale później karniaki robi 😁 czyli - torta,albo karpatke 🤪 🤪


A mój jak zawini to jeszcze na mnie się obraża za to, że mu zwracam uwagę, że źle robi 🤔 I same pomyślcie jak tu można na dłuższą metę być z takim człowiekiem 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
He he he he ja jeszcze przed lodzikiem 😜 Kasia to Twój myje klejnoty wtedy jak się czegoś spodziewa 😜 😜 😜 Kasia po urodzeniu Alusi to on będzie skakał koło Was. Już musicie zacząć szkolenie Waszych chłopów 😉

Nie no myje się codziennie ale dzisiaj jakoś zaskakująco wcześnie 🤪
A tak serio to wiecie co już nie pamiętam kiedy był seks a On nie prosi też o to żeby jakoś jego zaspokoiła 🤔 W ogóle nie potrzebuje mojej bliskości i czułości i mi też on jej nie daje dlatego czuję, że od jakiegoś czasu już nie jesteśmy małżeństwem 🤨[/quonieKasia może domaga się bzykanka ze wzgledu na brzuszek, może ma obawy że zrobi małej krzywdę. Mój Tomek bał sie dopuki lekarz nie zapewnił go że nic sie nie stanie małej. A teraz niestety biedny ma zakaz 😞, tylko lodzik mu został 😜 😜 😜
Kasia a może
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najadłam się właśnie fasolki po bretońsku 😁 Zaraz idę z psem 🙂 Dla mnie to niech nawet się zaspokaja w kibelku mam to już w nosie. On cały czas powtarza, że boi się, że zrobi nam krzywdę i, że jakoś nie wie jak faceci mogą bzykać swoje kobiety w ciąży 🤔 I mogę mu tłumaczyć ile chce, że nic się Alicji nie stanie to on i tak, że nie wyobraża sobie seksu ze mną ja ja jestem w ciąży i już teraz mam taki duży brzuch. Chyba po prostu odpycha go mój wygląd. Trudno jak po porodzie on będzie chciał to ja mu pokażę figę z makiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja lecę z psem 🙂 Ja przez to, że mój mnie nie woła do łózka czuję się taka nieatrakcyjna. To nawet ostatnio znajomy był u nas z dziewczyną i mówi do mnie, że nawet w ciąży mam jędrny, seksowny tyłeczek a o piersiach to się nawet nie wypowiada 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
A ja lecę z psem 🙂 Ja przez to, że mój mnie nie woła do łózka czuję się taka nieatrakcyjna. To nawet ostatnio znajomy był u nas z dziewczyną i mówi do mnie, że nawet w ciąży mam jędrny, seksowny tyłeczek a o piersiach to się nawet nie wypowiada 🤪 🙃


zamienie się... niech twój bierze od mojego ochote i molestowanie a ja biore spokuj 😁 🤪


Nie już nie chociaż mentalnie mam ochotę na seks to po tych wszystkich przykrościach jakie mi robi to tylko nie z nim. Oki idę się umyć i spać bo rano muszę wstać i jechać kilka urzędowych spraw załatwić 🤨 Dobranoc Kochane brzuszki 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czytam i czytam a Wy tylko o zboczonych rzeczach rozmawiacie 😁 😁 😁 Trzeba się odstresować przed porodem bo niektórym niecały miesiąc został 😉 Ja się kładę aczkolwiek wcinam jeszcze śledzie w śmietanie 🙂 Mniam mniam 😆 Dobranoc i do jutra 🙂 P.S. Zakupy Kasiu udane- miło, że pytasz 🙂 Wydałam co prawda nie dużo bo ok. 40 zł ale same duperelki i pół reklamówki tylko 😜 Proszku nie kupiłam bo jednak się nie mogłam zdecydować 🤔 Co prawda Lowela rzeczywiście w promocji ale płyn jakoś mi nie pachniał tak ładnie jak JELP. Jutro mąż ma wolne więc go zaciągnę do sklepu i razem zdecydujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wstawać zboczki!!! Wiecie co od rana takie rzeczy czytam i chyba bede musiała mojego dziś pomęczyć hehe 😁 mi na szczęście lekarz nie zakazał ale ostatnio trochę gorzej się czułam więc nawet nie miałam chęci za bardzo. Kurcze teraz nawet rano mnie bolą plecy i troche brzuch, ale chyba wszystko jest ok. Wizyte mam dopiero 17 listopada i mam nadzieje, że do tego czasu wszytsko będzie ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 😉 jak tam?? toche mnie nie było, ale moje życie przewracało się do góry nogami, mam nadzieje że niedługo wszystko będzie jak trzeba, tydzien temu byłam na wizycie, wyszłam taka wkurzona że hej, nie wiem czy byłam 5 minut w gabinecie, nie wiem może to dlatego że mąż nie mógł się wyrwać to mnie tak lekko potraktowała, nawet szyjki nie sprawdziła, w ciemno wpisała to co ostatnio było, ja sie skarże że brzuch twardy jak kamień ciągle i ciągnie w dół, a ona nic, dopiero jak mnie przy niej zgieło to mi spazmoline przepisała 3 razy dziennie, jak od 3 wizyt jej trąbie że nie reaguje na ten lek
dzisiaj nikogo w domu nie ma a ja zamierzam troche posprzątać, tylko musze sobie na wode napalić, wczoraj mnie mąż uczył jak to zrobić, może domu z dymem nie puszcze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej oceanarium 🤪 🤪 🤪
Sylwuś jakie zboczki?????????? Ja rano czuję się świetnie jak wstaję z łóżka , gorzej wieczorem- wszystko mnie boli 😞
No witaj Agatka 🤪 Martwiłyśmy się o Ciebie, nawet nie dalaś znać co z Tobą 😞.
Ja Ci radzę abyś nie szalała z tym sprzątaniem. To masz świetną lekarkę 😮 Teraz pod koniec ciąży powinna koniecznie Cię zbadać!!!! Sprawdzić szyjkę, co za lekarz-masakra 😮
A ja dziś od 4:30 nie mogłam spać,wstałam na siku i już zasnąc nie mogłam 😞 Kręciłam się na łóżku tylko. Straszne 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...