Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam !!

Mam do sprzedania ubranka po mojej córeczce, niektóre nadają się rownież dla chłopca!

powyceniane na sztuki!! Ceny do negocjacji ! Przy zakupie 5szt najtańsza -20% ! Przy zakupie 10szt najtańsza -50% ! Przy zakupie 15szt najtańsza -70% !
Przy zakupie 20szt i więcej najtańsza gratis!! ( nie licząc skarpetek, czapeczek bawełnianych, rajstopek, opasek oraz innych drobiazgów, KONKRET -% LUB GRATIS!! )


http://picasaweb.google.pl/112642762168847547414/Ubranka03# co jakiś czas dodaję nowe sztuki ![color=red][/color]

przy zakupie całego zestawu na całość-36% !! cena 650zł + GRATIS -
PRZESYŁKA ,
LAKTATOR RĘCZNY AKUKU + 2 BUTELKI AKUKU,
BUTELKA Z GRZECHOTKA CANPOL BABIES ,
MAŚĆ MALTAN DO PIELĘGNACJI BRODAWEK SUTKOWYCH W OKRESIE CIĄŻY I KARMIENIA PIERSIĄ ( DATA WAŻ. 11.2011) Z ULOTKĄ ,
INFACOL - ZAWIESINA ZWALCZAJĄCA WZDĘCIA I BÓLE KOLKOWE - PRAWIE CAŁA , PRZECHOWYWANA WEDŁUG ZALECEŃ NA ULOTCE ( DATA WAŻ. 7.2011 ) ,
PRÓBKA KREMU DO PIELĘGNACJI DZIECI I NIEMOWLĄT OD 1 DNIA ŻYCIA ZIAJKA ,
4 WKŁADKI LAKTACYJNE ,
PIELUCHA TETROWA ,
PIELUCHA FLANELOWA ,
6 GAZIKÓW DO PIELĘGNACJI PĘPUSZKA "LEKO" ,
KASZKA MANNA "BOBOVITA" PO 4 MIES !!!


GG. 20749246 . KAROLINA
[color=red][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 😘
Aduś, dobrze ze jesteś 😉 Fajne spotkania są przy klasztorze Franciszkanów na starówce. Ksiądz były alkoholik prowadzi tez spotkania. Jak maz jest wierzący to dla niego świetne miejsce.
Powiem Wam , ze chociaż z moim się ujadam ale dziękuję Bogu ze on "nie dzisiejszy" tzn nie pali i nie pije, ogólnie bardzo nie lubi alkoholu i papierosów, jak paliłam to były wojny że hej. Przez 7 lat jak jesteśmy razem byliśmy razem na 2 imprezach 🤪 Ja lubiłam balować a on zawsze wolał w domciu siedzieć i w kompie grzebać. Teraz po latach człowiek to docenia. Ale juz nie chwalmy bo znowu się pokłócimy 😁
U nas wczoraj byli znajomi, tak że mały sie wyszalał , mają synka 3 latka, my się nagadaliśmy ogulnie bylo fajnie. Pogoda do bani dzisiaj , pada a wczoraj pięknie było. Poza tym wyszło ze musimy sporo więcej placić za dom bo jest duży i tax wychodzi 3x taki jak płaciliśmy za mieszkanie, dobrze ze za dom płacimy za pół roku z góry to az tak nie się nie odczuwa te dodatkowe 150funtów miesięcznie. Juz się boimy jakie rachunki przyjdą za 3 miesiące...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂 Masz rację Aga, dom to dom 🙂 To moje marzenie.... 😁 Zwłaszcza mieszkać w starym domu, albo pałacyku 😁 Mam świra na tym punkcie 🙂 Nie lubię mieszkań.
Ada, Eustachy też pięknie, może powinniście zostać przy tym imieniu?? 🙂 Moja dzidzia do mnie się odzywa 🙂 Wcześniej chyba też do mnie pukała, tylko nie wiedziałam czy to właśnie TO 🙂 Za tydzień pójdę chyba na połówkowe, muszę się zapisać. Wczoraj ogarnęła mnie zakupomania - ciuchy z wyprzedaży 🤪 chciałam sobie nakupować tyle rzeczy, żebym nie miała gdzie ich potem upchnąć, a........ wyszłam z jedną bluzką 🙂 Normalnie tak zaszalałam...mówię Wam 🙂 Jak na wieszakach mi się podobało, to na mnie tak dziwnie leżało. Takie dziwne te materiały i kroje... Ogólnie to nie lubię chodzić po sklepach, bo nigdy mi się nic nie podoba (nie umiem szukać i nie mam cierpliwości), ale za to na kimś to zawsze zauważę coś fajnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 😉 Aduś cieszę się, że masz w sobie tyle siły 😘 Ty wiesz najlepiej czego chcesz od życia i męża i jak możesz uratować to co razem stworzyliście 🙂 U mnie wszystko dobrze. Bardzo mi się nudzi bo jednak ciągłe siedzenie w domu nie popłaca. Wczoraj byłam na dłuuuuuuuugim spacerze bo było ślicznie ale dziś leje jak z wiadra !!! 😠 Ja ostatnio nie mogę się dogadać z moim mężem niestety 🥴 Doprowadza mnie do furii !! Ma podobny charakter bo Twojego męża Beatka. Spokojny domator byle by mieć komputer przed nosem. A ja jestem bardzo żywiołowa, lubię poszaleć na imprezach ze znajomymi. Dlatego to wszystko mnie tutaj dobija bo jest aż za spokojnie 🤨 Mój 9 sierpnia też już się zbliża 🙂 Chce wiedzieć co tam dzidzi ma między nogami ha ha ha 😁 Ada imię śliczne 😉 U mnie będzie Igor a dziewczynka prawdopodobnie Alicja bo podoba nam się zdrobnienie Ala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja mama powiedziała, że na pewno skrzyżuje bo nie chcemy nikomu powiedzieć bo będzie ha ha ha. Ale ja i tak nie wytrzymam będę musiała powiedzieć 🙂 No fakt tyle rzeczy w szafie a tu i tak trzeba na każdą okazję kupić coś nowego bo nie mam się w co ubrać. Chociaż teraz to już na serio nie mam w co się ubrać bo czekam dopiero na rzeczy ciążowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do facetów to mój też woli komputer niż cokolwiek i kogokolwiek 🤪 , a co do zakupów to macie rację na każda okazję coś nowego... Zakupy uwielbiam robić, dlatego lubię Boże Narodzenie 🙂
U nas cały czas pada nawet nie mogę wyjść na szybki spacerek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to ja sie wykoleję, nie lubie zakupowania, nudzi mnie to a co gorsza tutaj tak grzeją ze po kilku minutach muszę wyjść bo mi się słabo robi, zresztą zakupy z moim mężem to katorga więc dlatego wszystko kupuje przez neta. Na przykład kupowanie na ebay ma swoją duża zaletę bo jak sie nie spodoba odsyłam a w sklepie nie koniecznie będą chcieli przyjąć zresztą rzadko mam okazję być.
Kasiu, mamy połówkowe obok siebie ja mam na 10 przesunięte. Mam obawę ze nie powiedzą bo nie wiem jak w Anglii ale w Szkocji nawet wisi informacja zeby nie pytać o płeć. Boja się spraw sadowych.
Co zas do domów to wcześniej mieliśmy dom ale kosztowało nas to polowe mniej, tak to jest z wolnostojącymi opłat dodatkowych trochę jest no i ten tax cholerny taki wysoki, buu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaa, Kasiu zapomniałam napisać. Ci znajomi co byli u nas wczoraj kilka lat mieszkali tez właśnie w Liverpool i bardzo im się podobało, juz zaczynam sie zastanawiać czy nie zmienić rejon 😉 Szczególnie z ponoc domy sa tanie, mama kolegi za dom living room + 6 pokoi płaci 600 funtów 🤪 i to w tej lepszej dzielnicy !!! Jezyk angielski a nie koślawy szkocki, kwarantanny dla zwierzaków nie musiałabym miec więc luzik. Musze tylko męża namówić 🙂
Przed chwila zajrzałam na gumtree i od razu znalazłam dom tez 3 sypialnie + salon za tyle samo co nasz dom 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to Beata zapraszam, zapraszam 😁 Oj na guntree jest dużo tanich flatów i domów .
Ja też już upatrzyłam sobie kilka domów w dzielnicy w której aktualnie mieszkamy- za dwie sypialnie, livingroom, kuchnia itd. rent wynosi około 350 funtów. Ja lubię to miasto a tym bardziej centrum. Denerwujące może być to, że jest tu mało zieleni na dzielnicach. Niestety miasto jest typowo zurbanizowane. Ja też kupuję dużo rzeczy na ebay-u bo jest taniej. A na zakupy chodzę tylko sama lub ze znajomymi. Nigdy z mężem bo on się robi zielony w sklepie ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze, tanio ! A z taxem jak wygląda ? Za mieszkanie mieliśmy 50 funtów a teraz za dom 150 więc różnica odczuwalna.
Miasteczko w którym mieszkam jest malutkie bo nie chcemy żadnych dużych miast, dość mam mieszczuchowania. Wiadomo, mniej sklepów ale i mniej dyskotek a więc jest spokojniej. Brakuje mi tu fajnego parku na spacer w poprzednim miejscu mielismy zaraz obok jedyny w Szkocji Sanktuarium Maryjne i tam było przecudnie. Piekne zielone miejsce bez psów, pijaków i tym podobne a tu lipa 😞
Jesli chodzi o sam wynajem to powiem Ci ze wolę agencje, jest drożej ale bezpieczniej. Nigdy nie wiadomo co właścicielowi może strzelić do łba a tak masz spokój bo prawo cie chroni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz tutaj z tax-em jest tak, że zależy jaka jest dzielnica. Ja mieszkam na kensingtonie i płacimy jakoś 100 funtów za dwie osoby. Apropo dzielnicy to mówi się, że ta na której ja mieszkam jest najgorsza w liverpool-u a ja ją bardzo lubię. Cisza, spokój a do tego przystanki i sklepy pod nosem. My wynajmujemy już 4 lata od tego samego landlorda nie przez agencje i jest fajny facet. Ale jakbym miała zmieniać mieszkanie to albo od tego samego faceta albo przez agencje ponieważ nie zaufałam bym nowemu właścicielowi. A w liverpool-u wynajem przez agencje nie jest jakoś aż bardzo droższy. I jak się zna angielski to z pracą też jest łatwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobranoc Agnieszko 🙂
Kasiu, my tu jesteśmy ponad 3 lata tak ze w anglii tym bardziej nie będzie kłopotu z komunikacja ale o prace sie nie martwię bo mamy własny biznes ( komputery, modemy ) więc klient zawsze się trafi a ja sprzedaję na ebay więc tym bardziej.
Za dom poprzedni mieliśmy taxu 110, za mieszkanie 99 jak sie okazuje nie 50 a teraz 160 bo i dzielnica z tych drogich i nieruchomość dość duża.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

dzis bylam z Julka na usg narzadu rodnego, mad zuzo wiekszy jeden jajnik i pecherzyki tez nie prawidlowej wielkosci, okazuje sie ze jest pod wplywem estrogenów,nie wiadomo czemu, jeszcze czeka nas w piatek usg piersi i badania hormonow z krwii.

A zaczelo sie od tego ze zauwazylam ze ma jakies zmiany w cycuszku jak sie dotknie i poszlam do endokrynologa noi skierowal nas na te badania. cholera mam nadzieje ze to nic groznego.

A BABA OD USG do mnie z tekstem "czym pani ją karmi ?? jakims świnstwem chyba , je pani soję ?? albo daje pani dziecku cos z soi?? bo czasem ona powoduje wzrost hormonu " mowie jej ze karmie piersia jeszcze ale juz tez owoce i mleko zastepcze., a ona popatrzyla jakbym dziecku krzywde zrobila jakas " jakas IDIOTKA 😞

a WOGOLE Julka charcze jak stary dziadek , nie wiem co jej jest ... tak rzezi jakos, ale bylam z nia tydzien temu u lekarza i nic nie bylo... a pozatym wygina sie do tylu, i tez tego nie lubie.

Troche martwie sie ze nie przewraca sie na plecki i brzuszek i niechce tez na boki, kurde cos jest nie tak... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nic się nie stało 🙂 Wiesz Beata myślę, że podjęcie takie decyzji to ważna sprawa. Przeprowadzka gdzie kolwiek to zawsze wyzwanie 🙂 Ale z tego co czytałam to dla Ciebie było by to dobre wyjście bo wiem, że nie przepadasz za Szkocją 🙂 Ja lubię Liverpool ale najlepiej czułabym się w Polsce. Niestety w Polsce nie miała bym tego co mam tutaj. Z pracą dla kobiet jest różnie dla mężczyzn spoko, ale u Was jest sprawa jasna obojętnie gdzie zamieszkacie bo macie swój interes 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu, zgadzam sie z Tobą w 100% też wolałabym byc w Polsce ale tak jak mówisz nie miałabym tam tego co tu.
Przeprowadzek nie lubię ale wiadomo jak trzeba to trzeba. Niestety Piotrek chce na jesieni interes w stolicy otwierać więc nie wiem jak to będzie. W każdym bądź razie jakby sytuacja sie zmieniła i trzeba było przeprowadzać to będę obstawiać przy Anglii. Nawet sobie nie wyobrażasz jak brzmi angielski szkocki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...