Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Wam 😉 Jaka cisza 😜
Agata, witamy na pokładzie 😎 😎

Ja mam trochę zły nastrój, bo czuję się jakbym była złą matką...nie wiem czy się małym dobrze zajmuję..ech... 🤨 Wczoraj dostałam od koleżanki za darmo i z dowozem do domu wózek!! chodzik, dwa wory ciuszków, leżaczek i dużo innych rzeczy. Jeszcze są dobrzy ludzie na tym świecie 😁 Najbardziej cieszę się z wózka 😁 Tylko nie znam firmy, tak to bym w internecie poszukała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nina to masz dobrą koleżankę 😁 ja mam wszystko tylko małego brakuje 😞 no ale jeżeli po dniu dzisiejszym nie wyląduje na porodowce to już mnie nic nie ruszy! Tesciu mnie wkurza bo zły jest że Paweł przed Świetami robi bałagan w domu (dziś wykuł drzwi do jeszcze jednego pokoju bo jak mały się urodzi to nie byłoby kiedy hałasować i kurzu robić) Teraz Paweł sprzata wiec za jakies dwie godzinki nie będzie śladu, że coś robił .... ech szkoda gadac moze mnie to jeszcze bardziej dzis akurat rusza i wkurza bo juz jestem zmeczona wszystkim i mam dosyc, nawet mam nadzieje, że mi lekarz każe dziś zostać w szpitalu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam, kurcz, tyle czasu musialam tam czekac, ze myslalam, ze oszaleje 🙂 😠 ktg w normie, wszystko ok, skurczy nie ma, a to plamienie to wg lekarza po wczorajszym badaniu, wiec dzis mnie nie zbadal, tylko kazal obserwowac siebie i ruchy dziecka. glodna jestem strasznie, wiec ide cos zjesc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😘 Ninka jestes dobrą matką... ja też się uczę cierpliwosci przedewszystkim i tez czasem mam ochote ja zostawić rodzicom albo męzowi i wyjsc na 2 godziny wpizdu chocby połazić po sklepach... jak mi marudzi to nie rozpoznaje jeszzcze co jej jest ale powoli powoli i dojde do tego... dobrze ze mama czasem mi pomoże... już raz miałam na nią złość taką że szok ale musiałam sie opamietac... oj ucze sie cierpliwosci i wyrozumiałosci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. A moja Gabrysia ma zatwardzenie i nie wiem od czego 🤨 🤨 🤨 Pediatra zapisał syrop więc chcę podać z pokarmem ale mała nie potrafi pić z butli 🤔 Czopki też przepisała a ja nie mam sumienia włożyć jej w dupcie. Już popłakałam, noc nieprzespana i nadal obawa jak się obudzi...I w taki sposób jestem bezsilna 😮 🤨 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
jej jestem wyrodna matka... 😮 🤨 😞


a co zbroiłaś?? 😉


no że czasem mam dość i chciałabym czasem sie zrelaksowac na zakupach albo u kosmetyczki... a ona kochaniutka jest... i źle mi że tak czasem mam... tymbardziej ze dopiero 3 tyg ją mam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuska_D napisał(a):
Hej. A moja Gabrysia ma zatwardzenie i nie wiem od czego 🤨 🤨 🤨 Pediatra zapisał syrop więc chcę podać z pokarmem ale mała nie potrafi pić z butli 🤔 Czopki też przepisała a ja nie mam sumienia włożyć jej w dupcie. Już popłakałam, noc nieprzespana i nadal obawa jak się obudzi...I w taki sposób jestem bezsilna 😮 🤨 😞


moja tez miała zatwardzenie... to przepajałam herbatką i robiła normalnie tylko moja miała od butli własnie... wiecie że ona co z cycka wypije to zwróci??? z butelki nie a z cycka tak... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki i mamusie 🙂
Ale dziś orła na tym błocie wywinęłam... dobrze, że jeszcze taka całkowita łamaga nie jestem i na synka uważam i tylko ja ucierpiałam. Mam dziś wyjątkowo dobry humor, nareszcie 🙂
A wy jak tam?
Aga Mini, kuruj się, kuruj... w święta nie można chorować 🙂
Ninka i Ola nie narzekać, na pewno dobre z was matki, nikt nie wie wszystkiego od razu więc nie narzekać 🙂
Aga i Sylwia proszę rodzić, na mnie nie czekać, bo mój synek chce dać jeszcze mocno popalić mojemu brzuchowi w Sylwestrową Noc, oj będzie szalał i dopiero w Nowym Roku jak odeśpi ruszy do porodu 😁 😁 😁 😉 😉 😉 😉
Kurcze, zobaczcie jaka ja wieeeeeeeeeeeeelka jestem
http://zapodaj.net/16721c831fd0.jpg.html

A to moja piłeczka 😁 😁 🙂 🙂
http://zapodaj.net/ede6efe94b6b.jpg.html

Muszę się wziąć za potrawy na święta bo w końcu nie zdążę, ale taka leniwa jestem.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Babeczki 😁
U mnie też cisza nic się nie rozkręca 🤔 U mnie w szpitalu martwi mnie to, że w między czasie w ciągu tych 10dni nie robią mi ani ktg ani nic 🤔 Muszę bardzo obserwować siebie i Ale czy rusza się tak jak zawsze. Ja już pogodziłam się z myślą, że pozostało tylko czekać bo i tak jak coś za max. 9 dni będzie ze mną 😁 Dzisiaj idę z Mariuszem na zakupy i będziemy robić sałatkę jarzynową mniam mniam 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuska_D napisał(a):
Hej. A moja Gabrysia ma zatwardzenie i nie wiem od czego 🤨 🤨 🤨 Pediatra zapisał syrop więc chcę podać z pokarmem ale mała nie potrafi pić z butli 🤔 Czopki też przepisała a ja nie mam sumienia włożyć jej w dupcie. Już popłakałam, noc nieprzespana i nadal obawa jak się obudzi...I w taki sposób jestem bezsilna 😮 🤨 😞


a te czopki nie bolą a szybko pomogą.... ulży jej... a może kolki Gabi ma jak moja juz w sumie z 6 nocy miała... dzis tez jeszcze kupki nie było...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Hej. A moja Gabrysia ma zatwardzenie i nie wiem od czego 🤨 🤨 🤨 Pediatra zapisał syrop więc chcę podać z pokarmem ale mała nie potrafi pić z butli 🤔 Czopki też przepisała a ja nie mam sumienia włożyć jej w dupcie. Już popłakałam, noc nieprzespana i nadal obawa jak się obudzi...I w taki sposób jestem bezsilna 😮 🤨 😞


moja tez miała zatwardzenie... to przepajałam herbatką i robiła normalnie tylko moja miała od butli własnie... wiecie że ona co z cycka wypije to zwróci??? z butelki nie a z cycka tak... 😮


A jaką herbatkę jej dawałaś?? Moja już dwa razy zwymiotowała więc może to od mojego pokarmu coś albo się przejadła 🤔 Muszę ją nauczyć jeść z butli to może też będzie ok bo dłużej nie wytrzymam jak ona płacze 🤨 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Kasiula, będzie dobrze 🙂 Juz Ci zazdroszczę tych wszystkich smakołyków co uszykowałaś jak na pułk wojska 🤪 Moja mała kolek chociaz nie ma ale niestety cierpi nie mniej bo wszystko wychodzi na pupci tak jak Maksiowi. Ponoć to wina mojej cholernej krwi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Hej. A moja Gabrysia ma zatwardzenie i nie wiem od czego 🤨 🤨 🤨 Pediatra zapisał syrop więc chcę podać z pokarmem ale mała nie potrafi pić z butli 🤔 Czopki też przepisała a ja nie mam sumienia włożyć jej w dupcie. Już popłakałam, noc nieprzespana i nadal obawa jak się obudzi...I w taki sposób jestem bezsilna 😮 🤨 😞


moja tez miała zatwardzenie... to przepajałam herbatką i robiła normalnie tylko moja miała od butli własnie... wiecie że ona co z cycka wypije to zwróci??? z butelki nie a z cycka tak... 😮


A jaką herbatkę jej dawałaś?? Moja już dwa razy zwymiotowała więc może to od mojego pokarmu coś albo się przejadła 🤔 Muszę ją nauczyć jeść z butli to może też będzie ok bo dłużej nie wytrzymam jak ona płacze 🤨 😞 😞


A odbija ci po jedzeniu??


No właśnie nie bardzo jej się chce odbić i pewnie w tym problem, nie wiem jak mam ją nosić i jak długo żeby się odbiło 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze dziewczyny, moja tak samo ma, ulewa jej sie strasznie albo co gorsze zwraca dlatego nie zostawiam jej bez opieki nawet na chwile bo o tragedie nie trudno 😞 Z synkiem pomogło jak materacyk zaczęłam kłaść pod katem, może teraz tez pomoże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Hej. A moja Gabrysia ma zatwardzenie i nie wiem od czego 🤨 🤨 🤨 Pediatra zapisał syrop więc chcę podać z pokarmem ale mała nie potrafi pić z butli 🤔 Czopki też przepisała a ja nie mam sumienia włożyć jej w dupcie. Już popłakałam, noc nieprzespana i nadal obawa jak się obudzi...I w taki sposób jestem bezsilna 😮 🤨 😞


moja tez miała zatwardzenie... to przepajałam herbatką i robiła normalnie tylko moja miała od butli własnie... wiecie że ona co z cycka wypije to zwróci??? z butelki nie a z cycka tak... 😮


A jaką herbatkę jej dawałaś?? Moja już dwa razy zwymiotowała więc może to od mojego pokarmu coś albo się przejadła 🤔 Muszę ją nauczyć jeść z butli to może też będzie ok bo dłużej nie wytrzymam jak ona płacze 🤨 😞 😞


A odbija ci po jedzeniu??


odbija czasem musze pół goddziny z nią łazić zeby sie odbilo ale staram sie zawsze żeby ten bek był... bo bolał ja rzuszek od tego... a teraz jestem zrezygnowana z cycków bo ona co wypije to beknie chwile poleży i zrzyga wszystko doszczetnie... w nocy daje jej butle bo boje sie ze w nocy sie zachłysnie wymiocinami...a jak z butli zje to jest ok... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na bank urodzę wtedy kiedy lekarze Ją wyciągną siła 😁 30. mam do szpitala na 10:00 mam nadzieje, że ruszą mnie tak, że tego 30. urodzę jeszcze a jak nie, nic nie będą mi robić sensownego to powiem im, że chce do domu i przyjdę 1 stycznia 😁
Beatka to fakt będę objadać się jak Świnka hi hi te ostatnie chwile mniam mniam 😁 😁 Trochę śledzików, trochę kapusty z grochem, bigosik itp. mniam mniam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamusie 🙂 🙂

Ola, więc się nie zastanawiaj, tylko wyjdź gdzieś na chwilę - Zostaw Małą z Tatusiem. Zobaczysz, że po takim wypadzie odzyskasz siły i chęć do bycia z córeczką 🙂 Uwierz mi na słowo 😁

Ja dziś mam rozrywkowy dzien: sprzątanie, gotowanie (ciasta w końcu mogę zacząć piec! 🤪 🤪:woohoo 🙂. A moja Aga wczoraj wypiła z butelki 60 ml mleka z kaszką - do tej pory butelka była wrogiem nr 1 😁 więc cieszę się jak durna i chyba jutro męża wyślę po mleko Gerbera, bo skoro Młodej smakuje, to trzeba próbować! A nóż widelec zacznie to moje dziecię w nocy lepie spać (zwykle mamy 3-4 pobudki)? 🙂: Błagam, trzymajcie kciuki!! 🙂

Martuśka, ja też jakoś nie przepadam za czopowaniem dzieci, ale dla Gabi dużo bardziej nieprzyjemne są problemy ze zrobieniem kupy, niż włożenie czopka, które trwa tylko chwilkę. Spróbuj raz, zobaczysz, że nie taki diabeł straszny 🙂 a dla rzadszej kupki możesz spróbować dawać Gabi odrobinę herbatki koperkowej - ona ma lekkie działanie przeczyszczające 🙂

Mini a ta gorączka to na pewno grypa? Ostatnio mi mówiłaś, że w razie gorączki masz lecieć do szpitala 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Na bank urodzę wtedy kiedy lekarze Ją wyciągną siła 😁 30. mam do szpitala na 10:00 mam nadzieje, że ruszą mnie tak, że tego 30. urodzę jeszcze a jak nie, nic nie będą mi robić sensownego to powiem im, że chce do domu i przyjdę 1 stycznia 😁
Beatka to fakt będę objadać się jak Świnka hi hi te ostatnie chwile mniam mniam 😁 😁 Trochę śledzików, trochę kapusty z grochem, bigosik itp. mniam mniam 😁

Ale niedobra jesteś 😜 Sledzik, bigosik, moja na pewno by się ucieszyła. Szybciej schudnę :P Brzucha brak ale tu i ówdzie zostało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
hej Mamusie 🙂 🙂

Martuśka, ja też jakoś nie przepadam za czopowaniem dzieci, ale dla Gabi dużo bardziej nieprzyjemne są problemy ze zrobieniem kupy, niż włożenie czopka, które trwa tylko chwilkę. Spróbuj raz, zobaczysz, że nie taki diabeł straszny 🙂 a dla rzadszej kupki możesz spróbować dawać Gabi odrobinę herbatki koperkowej - ona ma lekkie działanie przeczyszczające 🙂

Spróbujemy tej herbatki aczkolwiek dzisiaj musi być kolejna próba nauki jedzenia z butelki...Smoczek trochę załapie, possa i wypluje a butelki za chiny nie chce, a może butla jej nie odpowiada...kupiłam z Tommy Tiippee więc myślałam, że będzie dobra. A dzisiaj odciągnęłam trochę pokarm to do tej pory mnie bolą piersi 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dosyc tego krmienia cyckiem ... niby uwielbiam patrzec jak pije jak kotek tym jęzorkiem mieli ale jak za kazdym raem musze ją przebrac o sie zhaftuje to ja dziekuje...jeszcze do tego zamiast zjesc to memla i wariuje jak zabieram jej go to beczy... 😮 a do tego dostała na twarzy pieprzonego uczulenia bo posmarowałam ją kremem na twarz z mustelli niby antyalergiczny i ja wsypało krostkami 😮 a krem na dwór niby... i teraz pewnie ja te krostki swedzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Witam brzuszki i mamusie 🙂
Ale dziś orła na tym błocie wywinęłam... dobrze, że jeszcze taka całkowita łamaga nie jestem i na synka uważam i tylko ja ucierpiałam. Mam dziś wyjątkowo dobry humor, nareszcie 🙂
A wy jak tam?
Aga Mini, kuruj się, kuruj... w święta nie można chorować 🙂
Ninka i Ola nie narzekać, na pewno dobre z was matki, nikt nie wie wszystkiego od razu więc nie narzekać 🙂
Aga i Sylwia proszę rodzić, na mnie nie czekać, bo mój synek chce dać jeszcze mocno popalić mojemu brzuchowi w Sylwestrową Noc, oj będzie szalał i dopiero w Nowym Roku jak odeśpi ruszy do porodu 😁 😁 😁 😉 😉 😉 😉
Kurcze, zobaczcie jaka ja wieeeeeeeeeeeeelka jestem
http://zapodaj.net/16721c831fd0.jpg.html

A to moja piłeczka 😁 😁 🙂 🙂
http://zapodaj.net/ede6efe94b6b.jpg.html

Muszę się wziąć za potrawy na święta bo w końcu nie zdążę, ale taka leniwa jestem.....


Ha ha Iwona a jednak masz brzuszek 🤪


to sobie wyobraź jaka ja wielka będę jak stycznia doczekam 😁 😁 😁 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...