Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
wogóle to dieńdoberek oby Kasia dzis odjechała 🙂 a za Age kciuki 🙂


Kasia odjedzie ma skurcze co 5-3 minuty...ale dzwonili do szpitala i się pytali czy to pierwsze dziecko i kazali im jeszcze poczekać w domu... nie wiem na co oni każą czekać aż Kasia sama sobie poród odbierze?? 😮 szok...


Posrało ich !!!!!!!!!!!!!!!!!!! A moim zdaniem na pierwszy poród powinni od razu zareagować.. Mam nadzieję że Kasia urodzi szybko i bezboleśnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Hej dziewczynki 🙂 🙂 🙂
Mój aniołeczek jest taki kochany 🤪 , pięknie śpi w nocy - daje mamusi i tatusiowi się wyspac 😉. Wstaje około 22 ; 2:00 i około 6 - rano. Więc naprawdę mam kochane dzieciątko 🤪 🤪
Juz popiekłam ciasta, została mi ryba do usmazenia , sałatka , śledzie i sprzątanie .

A co to Kasia nasza i Aga wzięły się za rodzenie ???????????? 🤪 🤪 😁 🙃 🤪 nareszcie 😉 Hura trzymam kciuki za dziewczyny 😉


mnie właśnie Majuchna doji 🙂


Ha ha ha ha moja Ola śpi 🤪 🤪 🤪
Aga dużo masz pokarmu ???????????????? Bo ja mam mniej niż na początku jak do domu wróciłam. Z obu cycków odciągnę około 60 ml. Muszę kupić sobie chyba herbatki laktacyjne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Hej dziewczynki 🙂 🙂 🙂
Mój aniołeczek jest taki kochany 🤪 , pięknie śpi w nocy - daje mamusi i tatusiowi się wyspac 😉. Wstaje około 22 ; 2:00 i około 6 - rano. Więc naprawdę mam kochane dzieciątko 🤪 🤪
Juz popiekłam ciasta, została mi ryba do usmazenia , sałatka , śledzie i sprzątanie .

A co to Kasia nasza i Aga wzięły się za rodzenie ???????????? 🤪 🤪 😁 🙃 🤪 nareszcie 😉 Hura trzymam kciuki za dziewczyny 😉


mnie właśnie Majuchna doji 🙂


Ha ha ha ha moja Ola śpi 🤪 🤪 🤪
Aga dużo masz pokarmu ???????????????? Bo ja mam mniej niż na początku jak do domu wróciłam. Z obu cycków odciągnę około 60 ml. Muszę kupić sobie chyba herbatki laktacyjne


nie wiem Gosia ile go mam...póki co Maja się najada a dziś jak ciągła to aż się zakrztusiła mlekiem...


ja sie obawiam ze zaraz mi zaniknie mleko a chce pokarmic ja ze dwa miesiace chociaz 😞
pojde dzis i kupie cherbatke jakas na laktacje.

Kuzwa zamowilismy wózek ale przez te swieta nie dojedzie nam przed swietami. bo ladna pogoda i wyszlibysmy z nia na spacerek w swieta. musimy czekac, bo dopiero dzis go wysla nam 😠 😠. jestem zla jak cholera, zostalo nam wietrzenie w oknie 😠
Musze spadac bo Ola sie obudzila i wola mame 🤪, i do garowmusze isc tez.

trzymam kciuki za nasze rodzace 😉
zajrze pozniej pa 😘
Aaaa Aga Maja jest boska 😉 widzialam fotki twojej kruszynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w tej Angli to wszystko jakos dziwnie jest 😮 skurcze czesto juz miala i nie kazali jej jechac a ona przeciez ma kawalek niezly chyba do tego szpitala. Agnieszka narazie sie nie odzywa może rodzi 😁
a ja szykuje sie do miasta bo musze jeszcze moje zwolnienie zawiezc do pracy no i chyba jakas tunike kupic bo nie mam co na siebie wlozyc na świeta!!!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka mamuśki 🙂 Super, że Kasia i Aga będą miały Święta z dzieciaczkami 🙂 Ale numer- to będzie wyjątkowa Wigilia. Tylko Kasia się tyle naszykowała na Święta jedzenia że Mariusz będzie musiał wszystko zjeść 🤪 Dawajcie znać dziewczyny jak będzie coś wiadomo. Do Kasi mam numer ale nie mam do Agi. Kasię pewnie wypuszczą dzisiaj albo jutro a Agę pewnie po Świętach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też idę na zakupy bo nie mam co na siebie jutro włożyć 🙂 W ciąży ważyłam 80 kg a teraz już 69 także źle nie jest. Tyle tylko, że mało co jem tak jak Ty Nina bo się boję, że małą będzie brzuszek boleć. Zresztą już trzeci dzień ma problemy bo twarde kupki robi i się napina 😞 Co do pampersów to ja też używam Pampers Premium Care te białe ale tych żółtych używałam i też nie są złe. Chusteczki też te same z Pampersa białe- w Rossmannie promocja za 4 opakowania 19.19 zł 🤪 A u mnie zapachy w domu a ja jeść nie mogę 🤨 Dla maleństwa wszystko przeżyję. A moja budzi się różnie bo teraz ją ten brzuszek pobolewa ale jak wstanie koło 5 to oczy jak 5 złotych więc ją przewinę zgaszę lampkę to ona popatrzy i zaczyna marudzić więc jak zapalę światło to jest lepiej hehe- nie wiem po kim ona taki ranny ptaszek, do 7 nie śpi i potem do spania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a z moich zakupow nici wkurzylam sie na Pawla bo mi powiedzial ze nie ma czasu chodzic po sklepach! 😠 to ja jutro na wigile w dresie pojde chyba wrrrr... normalnie gdyby nie fakt że troche sie boje to bym sama wsiadla w samochod i pojechala sobie ale to by tylko o mnie źle świadczyło, że nieodpowiedzialna jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
a z moich zakupow nici wkurzylam sie na Pawla bo mi powiedzial ze nie ma czasu chodzic po sklepach! 😠 to ja jutro na wigile w dresie pojde chyba wrrrr... normalnie gdyby nie fakt że troche sie boje to bym sama wsiadla w samochod i pojechala sobie ale to by tylko o mnie źle świadczyło, że nieodpowiedzialna jestem


Sylwia, na porodówce nie będzie Ci potrzebny elegancki strój 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha no wkońcu Alicja Kasi wylizie z tej napuchnietej pipki Pigi 😁 😁 a Aga też mam nadzieje ze dobrze sobie radzi... zreszta my kobiety zobaczcie ile wycierpiec mozemy i ile pżeżyc sie da... 😮 🙂 fecet już dawno by padł... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moja sie budzi mniejwiecej tak koło 12.30 a 1 potem o 2 potem o 4.30-5 potem 7 a potem już oczy jak 5zł i świruje do mnie 😁 ale jak zasnie koło 7.30 to do 9-9.30 noo wiec źle nie jest... bo jak sie obudzi zje bek i śpi dalej 😁 😁 teraz tez spi ale niewiem jak długo bo kupki zrobić nie może 😞 wczoraj wykrakałam Marty Gabi chciałam pomóc a sama walcze z brzuszkiem mojej małej 😞 ale ona nie pierwszy raz... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekujemy... Sylwia jak się dominik urodzi to zobaczysz jak on beddzie cudny nie bedziesz widziec nikogo poza nim 🙂
wiecie co koleżanka moja dostała depresjii poporodowej nie chce sioe opiekowac dzieckiem matka mąż i teściowa zmuszają ją do karmienia cycem tragedia... 😞 mam nadzieje że jej przejdzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):

ja sie obawiam ze zaraz mi zaniknie mleko a chce pokarmic ja ze dwa miesiace chociaz 😞
pojde dzis i kupie cherbatke jakas na laktacje.

tak się dzieje czasami że zanika potem się pojawia, ja wam już kiedyś podawałam linka http://www.nowamatkapolka.pl/plugins/_newsedit/news/33/index.php?lang=pl ja się tegp ostro trzymałam i małą jak dostałam w sobote rano to z cycka nie ściągałam chociaż jak poleciały dwie kropelki to był sukces, bolały mnie brodawki ale sie wszystko ładnie rozkręciło, i teraz mam problem ze co jakiś czas bolą i twardnieją piersi i nic się nie zmienia, tak od niedzieli, mi wszyscy lekarze położne pielęgniarki mówiły że karmienie jest w głowie, jak będziesz chcieć będziesz karmić ale jak się będziesz bać że nie bedziesz mieć pokarmu albo że nie dasz rady zablokujesz się i nie będzie pokarmu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie wtrącam... ale ona odtraca tego małego matko... ne chce go na rece nic nawet nie patrzy w jego strone jakby go nie było jak płacze ona ucieka do innego pokoju... masakra..
ja sie bałam ze jak urodze to ja swojej nikomu nie oddam na rece i że bede zazdrosna ale nieeee daje ją siłą rzeczy na rece innym bo człowiek nie robot czasem potrzebuje 5 min nawet na siku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
gonia88811 napisał(a):

ja sie obawiam ze zaraz mi zaniknie mleko a chce pokarmic ja ze dwa miesiace chociaz 😞
pojde dzis i kupie cherbatke jakas na laktacje.

tak się dzieje czasami że zanika potem się pojawia, ja wam już kiedyś podawałam linka http://www.nowamatkapolka.pl/plugins/_newsedit/news/33/index.php?lang=pl ja się tegp ostro trzymałam i małą jak dostałam w sobote rano to z cycka nie ściągałam chociaż jak poleciały dwie kropelki to był sukces, bolały mnie brodawki ale sie wszystko ładnie rozkręciło, i teraz mam problem ze co jakiś czas bolą i twardnieją piersi i nic się nie zmienia, tak od niedzieli, mi wszyscy lekarze położne pielęgniarki mówiły że karmienie jest w głowie, jak będziesz chcieć będziesz karmić ale jak się będziesz bać że nie bedziesz mieć pokarmu albo że nie dasz rady zablokujesz się i nie będzie pokarmu


i tu się w 100% z Tobą zgadzam, Agatko 🙂 Ja nigdy nie brałam pod uwagę opcji karmienia mieszankami. I karmię do tej pory piersią 🙂 mimo, że kryzysów laktacyjnych trochę u nas było. Tak w ogóle to cześć dziewczęta 🙂

Trzymam kciuki za Kasię i Agę! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam do domku Laseczki. Skurcze są regularne, poród się zaczął, szyjka całkowicie skrócona i mięciutka ale mam tylko 1cm rozwarcia i ból w skali 10 określiła na 2-3 a więc do wytrzymania. Powiedziała, że w każdej chwili może zrobić się większe rozwarcie i jeszcze dzisiaj mogę urodzić. Do szpitala mam wrócić jak ból będzie nie do wytrzymania i skurcze tak co 2-3 minuty. Z jednej strony się cieszę, że mnie puścili do domu bo wolę sobie postękać u siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie moją Aleńkę 😁 właśnie zasnęła przy pozytywce króliku 😁

[URL=http://img221.imageshack.us/i/dsci0013ja.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/7939/dsci0013ja.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://img593.imageshack.us/i/dsci0014n.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/1715/dsci0014n.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...