Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej wariatki ha ha ha. Miałam do nadrobienia 13 stron 🤪 Jak za czasów brzucholi 🤪
Ja tylko na chwilę wpadłam sie przywitac .
Iwonka synus śliczny , mmmm moja Ola tez nie ma kandydata, ale twój Kajtus juz zajęty 😞. Musze pomyślć o innym ha ha ha.
Aduś witamy z powrotem 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Hej wariatki ha ha ha. Miałam do nadrobienia 13 stron 🤪 Jak za czasów brzucholi 🤪
Ja tylko na chwilę wpadłam sie przywitac .
Iwonka synus śliczny , mmmm moja Ola tez nie ma kandydata, ale twój Kajtus juz zajęty 😞. Musze pomyślć o innym ha ha ha.
Aduś witamy z powrotem 🤪



Mój Kajtek jeszcze wolny, stwierdził, że casting przeprowadzi jak trochę większy będzie i na żywo małe laseczki poodwiedza 😁 😁 😁 😁
Nie będę go tak szybko dziewczynie oddawać, jeszcze się ja nim nie nacieszyłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas DADA (3-6 kg) się nie sprawdza więc muszę kupić oryginalne Papmersa bo są jednak najlepsze 🙂 Dwa razy mi Gabi przesikała DADĘ a poza tym gdzieniegdzie jest obtarta tu przy nóżkach, takie czerwone pomimo iż mocno nie zapinam 🤔 A w ogóle jakie numery pampersów kupujecie? Dwójki czy już trójki??? Chyba nie ma dużej różnicy ,nie?
Iwonka- laska z Ciebie więc nie bądź taka skromna ha ha 😁 A Kajtuś chyba do taty podobny 🙂 Gabrysia moja to czysty tatuś! 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
U nas DADA (3-6 kg) się nie sprawdza więc muszę kupić oryginalne Papmersa bo są jednak najlepsze 🙂 Dwa razy mi Gabi przesikała DADĘ a poza tym gdzieniegdzie jest obtarta tu przy nóżkach, takie czerwone pomimo iż mocno nie zapinam 🤔 A w ogóle jakie numery pampersów kupujecie? Dwójki czy już trójki??? Chyba nie ma dużej różnicy ,nie?
Iwonka- laska z Ciebie więc nie bądź taka skromna ha ha 😁 A Kajtuś chyba do taty podobny 🙂 Gabrysia moja to czysty tatuś! 😜 😉


Mam nadzieję że niedługo będę wyglądała tak jak wcześniej i ten brzuch nie dość że przestanie boleć to i zniknie choć trochę bo mam taki wiszący woreczek 😁
Ja za szerokiego wyboru w numerach pieluch nie mam bo Kajtek jeszcze za mały na 3 🙂
Też używamy Pampersów, tych grubszych nie tych nowych, tak jakoś te kupiliśmy ale już się kończą więc może i tych nowych teraz spróbuje, ciekawe c 🙂y będzie jakaś różnica?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
U nas DADA (3-6 kg) się nie sprawdza więc muszę kupić oryginalne Papmersa bo są jednak najlepsze 🙂 Dwa razy mi Gabi przesikała DADĘ a poza tym gdzieniegdzie jest obtarta tu przy nóżkach, takie czerwone pomimo iż mocno nie zapinam 🤔 A w ogóle jakie numery pampersów kupujecie? Dwójki czy już trójki??? Chyba nie ma dużej różnicy ,nie?
Iwonka- laska z Ciebie więc nie bądź taka skromna ha ha 😁 A Kajtuś chyba do taty podobny 🙂 Gabrysia moja to czysty tatuś! 😜 😉
ja używam już dwójek,a dada te pierwsze to tez uznałam że się nie sprawdzają ale te są zupełnie inne,tak jak pisałam niemal identyczne z orginalnym pampersem,tylko nie wiem jak się sprawdzają na pupie,ale ubrałam Maji i się okaże,jak będą także pod względem pupowym 😁 dobre to sie na nie przerzucę 😁


pod względem pupowym - dobry tekst 🙂 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
ale nadrabianie, OSZALAŁY WARIATKI !!! 🤪 🤪 🤪
u nas niewesoło, mała ciągle się napina płacze jęczy, cycka łapie za chwile sie preży wypuszcza cycka i płacze, kupki nie zrobiła, stęka napina się ale nie idzie, dałam jej koperek ale nic, to przez tą durną dietę eliminacyjną sama też mam coraz większe z tym problemy, skaza niby bleknie i lepiej twarz wygląda ale jak się napina wszystko na wierzch wychodzi czerwone, na szyjce po kąpielach w tym nm potasu poznikały a dzisiaj znowu są a ja sie tak pilnuje że już tylko mięso jem, nawet makaronu czy margaryny nie jem, czekam do 1 wtedy szczepienie jak się nic nie zmieni pójde do pediatry niech mi daje recepte na mleko
u nas idą pampersy i innych już nie kupie mam jeszcze pół wielkiej paczki hugisów ale ich nie używam i niechce, zraziłam się na maksa na nich
dzisiaj byłam w mewie w sklepie i poprosiłam panią o stanik do karmienia, bo wiecie co w ciązy kupiłam 3 wszystkie w tym samym rozmiarze a mimo to każdy inny rozmiar :/ żaden nie jest dobre, wszystkie 75c, rozumiem że miseczka może być problem ale one nawet pod biustem szerokościa się różniły:/ a 100za nie dałam, a tu baba kazała mi kurtke rozpiąć, cycka dotknęła i przyniosła, przymierzam, idealny rozmiar 🙂 heh ale troche inny niż kupowałam, bo 70E ☺️ ale jest super z tymi drutami usztywniany pod spodem no i wcale nie takie drogi 56zł kosztował, ale warto było 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem na sekundę pipy 😜
Mini moja Ola ma czerwone krostki na polikach, czole i trochę na główce. Byłam u pediatry i powiedziała że to może być od czapki albo od oliwki (po kąpieli odrobine nacierałam jej buziaka) i teraz sypię ją na szyjce puderkiem tylko pupe zalewam oliwką , dostałam maśc na receptę i w poniedziałek mam ją odebrać.
Od dzis jestem na diecie 😉, bo ważyłam 61 kg. a wczoraj stanęłam na waę i pokazała 62,800 😲 😠 Zamiast tracić to ja przybieram 😠.
A teraz popijam piwko z soczkiem , mmmm ale dobre . A Wam nie wolno 😜
Ja używam pieluch 2 już 🙂 I mam pampersy, hugisy i te rosmanowskie. I zakładam jej na zmiane, raz pamp. raz hugi. raz rosman.
No to zmykam , jeśli sie juz nie pokaże to dłuuugiej nocki mleczarnie 🤪 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):

Agata a ta wysypka jak dokładnie wyglądała i ona tylko na buzi czy na główce i szyjce też??

na główce szyjce i w zagięciach rąk i paszkach zaczęło się robić ale ona poza skazą miała i zapalenie skóry, skóra szorstka buzia jedna wielka krostka wszystko czerwone, wiesz skaza po jelitach też daje więc mała miała gazy okropne no i wymiotowała jak jestem na diecie nie ma tego ale zapracia są 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):

Agata a ta wysypka jak dokładnie wyglądała i ona tylko na buzi czy na główce i szyjce też??

na główce szyjce i w zagięciach rąk i paszkach zaczęło się robić ale ona poza skazą miała i zapalenie skóry, skóra szorstka buzia jedna wielka krostka wszystko czerwone, wiesz skaza po jelitach też daje więc mała miała gazy okropne no i wymiotowała jak jestem na diecie nie ma tego ale zapracia są 😞

Mini ja nie wiem bo Zosia ma dodatkowo zapalenie skóry więc nie wiem które krosty są które i gdzie

Aaaa to raczej więc nie będzie skaza bo moja ma tylko wysypke na buzi troche na szyjce i główce,w zgięciach i innych częsciachh ciałka nic...może ma trądzik niemowlęcy...w poniedziałek polece z nią do pediatry... 🙂 dzięki za napisanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img521.imageshack.us/i/dscn1084r.jpg/][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/1654/dscn1084r.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
przed spacerkiem
[URL=http://img207.imageshack.us/i/dscn1092d.jpg/][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/5719/dscn1092d.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
a to dla Kasi - pigi parrtyyy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Agata Zosia śliczne oczka ma duże 🙂 no i biedna tą wysypke ma 🥴 mam nadzieje że jej to nie męczy,moja takiej mocnej nie ma i się nie drapie i spokojna jest a Twoja?

no właśnie męczy, swędzi, na zdjęciach nie widać ale ta wysypka dużo gorzej wygląda a mała ma całą buzie podrapaną 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zosia biedna, cała wysypana, ale i tak słodka 😘 🙂
Lucasowi już prawie zeszła 😜 miął tylko na twarzy, głównie policzki i broda, ale koło oczka też miał. Lekarz powiedział, że może od jakiejś przyprawy,potrawy którą zjadłam, może mąż go zarostem dotknął. Ale nie mówił, że to trądzik.
Teraz moje biedactwo ma odparzoną pupkę, tak że szok 😞 🤪 🤪 A to chyba dlatego, że zmieniłam mu chusteczki na Johnsona, bo miałam próbki i pomyślałam, żeby je wykorzystać, użyłam 24 sztuki i patrzę, a tu takie coś. Także myślę, że to od nich. Wiele dzieci kosmetyki Johnsona uczulają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze mam jedno opakowanie tych próbek, zaraz w koszu wylądują 😠 😠 Już wszystkiego próbowałam, Linomag, Sudocrem, Bepanthen...ale chyba najlepiej mu się goi po mące ziemniaczanej. Idę spać, bo padam na ryjek, a jeszcze noc przede mną.
Kolorowych snów dziewczynki 😁 🙂
ps. Marta, mylisz się, bo Gabi to czysta Ty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Mini, to może być trądzik niemowlęcy - ja bym na to stawiała 🙂 chyba, że zjadłaś coś innego niż zwykle. Moja Aga miała wysypkę, jak zjadłam orzechy w pierniku. I drugi raz, jak jej dałam mleko Gerbera. A tak poza tym, to cisza. Jakby krostki i czerwone plamy były tylko na buźce, to mogłoby to być odmrożenie albo nadwrażliwość na ślinę, ale na całej główce to na pewno nie to 😉

zajrzę do Was w poniedziałek, żeby zobaczyć, co lekarz Wam na to powie 😉

Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
moja mała zrobiła kupke 🤪 wszystko w kupce, plecy brzuch, no dosłownie wszystko a jakie dziecko zadowolone od razu poszła spać 🤪 a mi jakby kamien spadł z serca w koncu przestała się prężyć i odpocznie troche
Mini, próbowałam niedrapek ale ona je ściąga bo ją denerwują
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 🙂
co tam u Was??tak mniej więcej wiem od Niny,która kochana mnie wspierałą w tych ciężkich chwilach bez neta 🙃 😁
Cieszę się,że wkoncu jestem 😁,tylko czasu mniej na siedzenia tutaj 😞
Sebusia męczy ciągle brzuszek,ma wzdęty,pręży się,po jedzeniu płacze,od 3-4 w nocy to prawie codziennie,ponoć to kolki,jak w szpitalu stwierdzili 😞,ale nie wiem,kupki ma trwardsze,ale niby ie zaparcia,bo robi codziennie.Dostał syrop na brzuszek i było ok,ale ma wysypkę i odstawiłam aż zejdzie,bo ie wiemczy nie po tym 😞
po szpitalu jeszcze było super,spał świetnie,nawet go budzić na jedzenie musiałam a teraz jest bardziej niespokojny 😞,ale wkońcu przejdzie,tylko biedny się męczy 😞
Oskar zakochany w małym,całuje go,przytula,nawet mi wyrywa,bo chce na ręce go 🙃,tylko często go budzi,co prawda Sebusiowi hałas nie przeszkadza ale to byumarłego obudziło 🤪,jeden minus-Oskar jest chwilami strasznieieusłuchany,wszystko na nie,skacze,krzyczy,rzuca....brak słów i cierpliwości chwilami a za moment jest aniołkiem.
Ale i tak spodziewałąm się,ze będzie gorzej 😁,o 19 oboje już śpią,Sebuś się budzi ok.23-24 i 3-4,czyli ie najgorzej,tylko potem już nie śpi przez brzuszek 😞

napiszcie mi co tam u Was,bo nie nadrobię 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzydale 😜 😜 😜
Nina rośnie Ci przystojniak 😉 Bedziesz dziewczyny goniła na pewno ha ha ha.
Agatka biedna ta Twoja Zosieńka 😞 A to kolka , a to kupka i w dodatku męczy ją wysypka 😞 Biedactwo. Ale jest za to cudna 😁 Jak moja Ola po kilku dniach zrobiła kupke też byłam szczęśliwa ha ha ha.
Aduś u mnie wszystko super 🤪Ola jest grzeczna, nie ma kolek na szczescie 🙂. Spi ladnie w nocy budzi sie około 2 - 4 zje flaszke i dalej spi 🤪 A pozniej budzi sie około 5 - 6 i znów spi 🤪 Więc mam grzeczne dziecko. Paulinka tez zakochana w Oli jest 🤪
A u Ciebie widać ze Oskarek jest zakochany w Sebusiu. I dobrze , bo częst dzieci są zazdrosne o maluszki. A dus Ty to sie masz 😞 Najpierw w szpitalu z Sebusiem , terz mączą go kolki 😞 Biedny ten Twój synuś . Trzeba przeczekac te kolki i się przemączyć - niestety.
Chłopców masz ślicznych 🤪 Chyba obaj do taty są podobni hihihi. A Ty karmisz Sebusia piersią ????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 mądre inaczej hahaha Ty chyba zapomniałaś, że Szef wrócił... Widzisz Ada jak dyrektor się rozkręcił ze swoją władzą 😜 Musisz ją doprowadzić do poziomu niżej, bo się tu panoszy za bardzo 😉 Jeszcze będzie chciała Cię wygryźć haha 😜 Ja jestem kierownikiem, ale znam swoje miejsce w szeregu 😁
Widzicie jaka jestem kochana?? 😎 😎 Zbieram pochwały od szefa 😎 😎 Coś czuję, że awansuję i wygryzę Kogo Trzeba 😁
Lecę odpoczywać póki co 😉
Ktoś pytał o pampersy, to ja jeszcze 2 używam, ale chyba niedługo... bo mojemu klocuszkowi tyłek rośnie hahah 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...