Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Kaja sporo urosła hihi moja też już tyle ciuchów musiałam odłożyć 😁 Kasia co do szpil tez sie na spacer raz w obcasach wybrałam i w drodze powrotnej myslałam że zdejmę i pójdę na boso 😁 mimo śniegu hahahaha a tez w szpilach chodziłam 😁
Mini sie nie odzywa 😁 a Nina gdzie???
moja grzecznieje sama potrafi w leżaczu godzinę być zabawi sie wpatrywać 😁 🤪 a z gołym tyłkiem te żfika spoojnie 😁 😁
mała szogunica moja a ja sie smieje na głos hehehe słodziak mój zreszta wszystie nasze dziciaczki piękne i słodkie... jak tu ich nie kochać 🙂
nie rozumiem matek co na smietnik takie niemowle wyrzuca albo co zabijają tkaą bezbronną istotę;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć 🙂
Nooo Kaya bez porównania większa 😁 I wyraźniejsza 🙂 pewnie po Rutinoscorbinie hahah 😁
Ja nie mam siły pisać, bo głowa mi pęka... 😞 Dzisiaj mały cały dzień nie spał, także jestem "troszkę" zmęczona. Czy wy też robicie obiad na trzy raty?? Już zaczynam tracić cierpliwość... zawsze jak mam zrobić obiad, to zawsze coś Łukasz mi odwali 😉 zwłaszcza, że nagle jest głodny, mimo że jadł godzinę temu 😜
Ola, ja też sobie nie wyobrażam jakim trzeba być człowiekiem, żeby pozbawić siebie takiej istotki i nie mieć wyrzutów sumienia 😞 To potwory, a nie ludzie.
Dzisiaj oglądałam program o babce 72-letniej, której zachciało się mieć dziecko 🤪 🤪 😠 😠 Brak słów na takie coś... Przypomniało jej się 🙃 🙃 🙃
Iwona, najważniejsze że Kajtek jest pod opieką lekarzy 🙂 Rośnie chłopak i to jest ważne 😁
Marta, a co się stało, że nie dostaliście kredytu? 😘 Nie martw się, najważniejsze że macie ciepło i dach nad głową, a reszta się ułoży 😘 😘
Nie mam siły pisać, bo padam.
Dobranoc gUpolki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 🙂 🙂
Ja po szczepieniu z Olą , biedactwo jak płakała strasznie. Dostała w raczkę a drugą w nóżkę w udko 😞 . Pierwszy raz poleciały jej łezki. A teraz troszkę marudna jest. Za szczepionkę w zapłaciłam 110 zł. To powinno być bezpłatne. Ładnie przybiera na wadze i wszystko dobrze z moją pyzunią 🤪 🤪
Byłam też u gina i wszystko dobrze jest po porodzie , tylko mam dużą nadżerką i stan zapalny 😠. Po okresie mam iść na cytologie i na zamrażonie tej nadżery. A zamrożenie nadżerki kosztuje 400 zł 😞. Kuzwa wszystko kosztuje. Ile to trzeba zarabiać ?????????
Kasia Kaya urosła i to widać !!!!!! Ubranka małe juz są hihihi
Dziś juz pewnie nie zajrzę , więc dobrej nocki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuski, ale tu pustki 😞 u nas noc znów dobra 🙂 Iwonka - trzymam kciuki za nereczkę! żeby wszystko było dobrze. U nas znów dziś pochmurno, a miało być słońce...ja właśnie piję kawę bezkofeinową, a Mały śpi 😁 Miłego dnia i weekendu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Wariatki 🙂 Weekend jest, to i pustki są 🙂 Zajmują się rodziną 😜
Wczoraj mały mi dał popalić, od 9 rano nie spał (tylko drzemki, gdzie wyszła godzina spania) do 3 w nocy!!!! Myślałam, że zwariuję ... 🤪 🤪 w ciągu dnia był marudny i co godzinę, dwie chciał jeść, a wieczorem po prostu nie chciał spać. Nie wiem co mu jest. Może to skok rozwojowy, ale w sumie tygodnie nie pasują 😜
Gosia, dobrze że masz już za sobą te szczepienia 🙂
A co do nadżerki to Ty chodzisz prywatnie? W ramach NFZ nie robią za darmo podobnych zabiegów??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga2010 napisał(a):
hej, ja na chwilke, Pawelek usnal. Cale szczescie, ze on sie umie sam soba zajac i lezec w lozeczku...Agatka - wspolczuje, a moze ona jest głodna? próbowałaś rozszyfrować jej płacz? akurat to jest jedna z b przydatnych rzeczy w książce i filozofii Tracy Hogg. Gosia - super z mieszkaniem! Aga Mini - wygladasz superowo
Katarek - u nas powiedzieli, ze na poczatku nawilzac mieszkanie, do noska sol/marimer + firda + masc majerankowa.
Dobrej nocy

Przerobilam książke potwierdziła moje przypuszczenia, moja mała nie umie zasnąć bez wspomagaczy, zrypana jest, i nie umie, moje dziecko to typowy żywczyk wszystko sie zgadza rozumiem i popieram teorie tracy ale nie umiem tego w życie wprowadzić, mała aż się zachodzi jak ją po 3 ziewnięciu włoże do łóżeczka, i albo ją przetrzymam i padnie ze zmęczenia po długiiim krzyku (o co nie chodzi autorce) albo musze ją wykołysąc a potem jej nie wloże bo tak jak napisała to ona sie wybudza z którejś fazy i trzeba zacząć usypianie od nowa ( a nie o usypianie na rękach chodzi) więc jest kiszka, nie jest głodna bo je a jak się najje wypluwa cyca i na siłe jej nie wciśniesz
co do szczepionek u mnie w przychodni 5w1 kosztuje 130 zł, a 6w1 kosztuje 180zł, a we frampolu 280 zł, al ja szczepie normalnie bo mojej siostrze na zajeciach z pediatri mówili ze te skojarzone wcale nie sa takie dobre i lepiej jest szczepic normalnie, a wiecie ze musicie teraz kontynuowac serie czyli wszystkie 3 szczepionki musza byc z tej samej seri? i za wszystkie zaplacic bo ja np sobie nie wyobrazam jak np 280 zł pomnozyc przez 3 to trioche kasy jest a najlepsze jest to ze musiała kupic w atece i przyniesc i powiedzieli ze nie wiedza czy ta szczepionka ma jakies jeszcze wlasciwosci bo musi byc specjalnie przechowywana a ona był przyniesiona po prostu w kurtce a apteki, normalnie skandal
Iwonka mam tak samo z mała i nie umiem sobie poradzic spi mi tylko na recach, ta ksiazka tej autorki co aga pisała rozwaza takie rzeczy i tłumaczy ale ja nie umiem wdrozyc tego w zycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! Melduję sie 🙂 Wczoraj nie mialam nawet kiedy zajrzec miałam to samo co Ty Nina mały nie chciał mi spac tylko jakies drzemki w dzien sobie ucinał normalnie padnieta bylam! A jutro jade na zjazd do Olsztyna kurcze 😞 Ok uciekam pościel przebrac poki mały jeszcze chwile moze pospi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Zwierzaki 😁
U mnie wszystko dobrze. Miałam wczoraj gości i nie mogłam zajrzeć. Alusia znów wczoraj marudziła na brzuszek ale jak zasnęła o 12 w nocy tak wstała po 8 rano na butle a później spała do 12 !!! 😁 😁
Mam pytanie do Was daje Jej INFACOL ale chciałabym jeszcze podawać jej Grip water czy mogę Jej podawać te dwa preparaty na raz ?? Czyli nie jedno po drugim tylko np. 3 razy dziennie Infacol i 3 razy dziennie to Grip water ??
Wiem, że Ada podaje Grip water to może się oriętuje. Będę wdzięczna za odpowiedz 🙂
Ja tą szczepionkę 5w1 mam za darmo. Moja Ala dostanie dwie 24 lutego czyli oni tutaj dają o jedną więcej niż w Polsce bo jedna jest pojedyncza a druga 5w1 i tutaj podają w piętki dziecku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też się melduję 😉 Co do szczepionek to ja z kolei Agatka słyszałam, że te skojarzone są zdecydowanie lepsze bo tak mówiła nam pediatra ale ile jest ludzi tyle może być opinii. Ja tak czy tak szczepię płatnie ale te 5 w 1 bo te 6 w 1 są zdecydowanie droższe a 110 zł raz na jakiś czas mogę dać, a małej zaoszczędzę bólu i dla mnie będzie lżej psychicznie 🙂 Kasiu co do stosowania kilku preparatów na raz to raczej wypadałoby się zapytać pediatry bo ja nie mam pojęcia. Wiem tylko, że Gabrysia po INFACOLU wymiotowała i jej nie daję nic na kolkę, a problem jakby zniknął 😜 Pustki jak za czasów brzuszków w weekend! 😉 Wczoraj pozwoliłam sobie na bezalkoholowe piwo Karmi o smaku malinowym- jet zajebiste! (aaa sorki za wyrażenie heh) 🤪 Wygazowałam oczywiście jak trzeba i do gardełka 😁 Ponoć dobrze wpływa na laktację i na moim przypadku to działa bo ściągnęłam z jednej piersi 120 ml mleka 🤪
Warto poczytać : http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105226,8997760,Nowa_moda_w_szpitalach__Pij_piwo__bedziesz_miec_mleko.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
aga2010 napisał(a):
hej, ja na chwilke, Pawelek usnal. Cale szczescie, ze on sie umie sam soba zajac i lezec w lozeczku...Agatka - wspolczuje, a moze ona jest głodna? próbowałaś rozszyfrować jej płacz? akurat to jest jedna z b przydatnych rzeczy w książce i filozofii Tracy Hogg. Gosia - super z mieszkaniem! Aga Mini - wygladasz superowo
Katarek - u nas powiedzieli, ze na poczatku nawilzac mieszkanie, do noska sol/marimer + firda + masc majerankowa.
Dobrej nocy

Przerobilam książke potwierdziła moje przypuszczenia, moja mała nie umie zasnąć bez wspomagaczy, zrypana jest, i nie umie, moje dziecko to typowy żywczyk wszystko sie zgadza rozumiem i popieram teorie tracy ale nie umiem tego w życie wprowadzić, mała aż się zachodzi jak ją po 3 ziewnięciu włoże do łóżeczka, i albo ją przetrzymam i padnie ze zmęczenia po długiiim krzyku (o co nie chodzi autorce) albo musze ją wykołysąc a potem jej nie wloże bo tak jak napisała to ona sie wybudza z którejś fazy i trzeba zacząć usypianie od nowa ( a nie o usypianie na rękach chodzi) więc jest kiszka, nie jest głodna bo je a jak się najje wypluwa cyca i na siłe jej nie wciśniesz
co do szczepionek u mnie w przychodni 5w1 kosztuje 130 zł, a 6w1 kosztuje 180zł, a we frampolu 280 zł, al ja szczepie normalnie bo mojej siostrze na zajeciach z pediatri mówili ze te skojarzone wcale nie sa takie dobre i lepiej jest szczepic normalnie, a wiecie ze musicie teraz kontynuowac serie czyli wszystkie 3 szczepionki musza byc z tej samej seri? i za wszystkie zaplacic bo ja np sobie nie wyobrazam jak np 280 zł pomnozyc przez 3 to trioche kasy jest a najlepsze jest to ze musiała kupic w atece i przyniesc i powiedzieli ze nie wiedza czy ta szczepionka ma jakies jeszcze wlasciwosci bo musi byc specjalnie przechowywana a ona był przyniesiona po prostu w kurtce a apteki, normalnie skandal
Iwonka mam tak samo z mała i nie umiem sobie poradzic spi mi tylko na recach, ta ksiazka tej autorki co aga pisała rozwaza takie rzeczy i tłumaczy ale ja nie umiem wdrozyc tego w zycie


Ja dziś w nocy miałam to samo, jadł cyca, zasypiał ale tylko go odłożyłam do łóżeczka i płacz, masakra, czasami się boję że cierpliwość stracę 😞 Mój mąż się wkurzył i daje mu butelkę jak jest w domu np. dziś 3 razy jadł i wieczorem wczoraj. A ja go potem dopełniam cycem, budzę aż już widzę że się najadł, teraz już chwilę śpi takim sposobem. Nie przestanę u dawać cyca, ale jak trzeba będzie to go butelką będę dokarmiać aż oduczy się tego zasypiania przy cycku. A jaką ty książkę czytałaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 😉 zwierzęta 😜
Noooo moja dziewczynka zasnęła w czoraj o 23:30 , zjadła butlę o 3:40 i obudziła się o 8:30 🤪 🤪 Moja kochana jest super pięknie noce przesypia 🤪 Po szczepionce jest spoko, nie gorączkuje ani nie płacze 🤪
Ninka nie jestem pewna co z nadżerką na NFZ, muszę się dowiedzieć, wolałabym na NFZ za darmo , bo nie ukrywam że 400 to nie jest mało. No pierwsze szczepienia za nami 🤪
Wczoraj byliśmy na zakupach i do Paulinki kupiliśmy piękną meblościankę 🤪 No to pierwsze zakupy zrobione 🤪
Agata boskie śpichy tez takie bym chciała 🤪, minka Zosi zabójcza 😁, a jakie oczęta ogromne.
No to ja juz zmykam bo mamy gości na obiedzie 🙂
Do jutra mamuśki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też zajrzałam tylko na chwilę bo zmęczona jestem, czuję się jakby mnie coś przejechało 😞 Póki mogę to sobie poleżę 😉
Ninka nie jesteś sama, ja też obiad robię na 3 raty, a nawet więcej, bo zazwyczaj jak za coś się wezmę to Kajtek jeść chce. Ostatnio go położyłam na łóżku i robiłam obiad a on w płacz, to ja go na ręce a on już cicho, znowu odłożyłam i znów płacz, więc znów na ręce to on szczęśliwy i tak w koło... Robienie przy nim obiadu to masakra 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nina z kredytem wyszło tak, że Lukas niedopatrzył się mojej umowy o pracę i zaakceptował ją a później odrzucił bo jednak nie akceptują umowy na zastępstwo - teraz myślimy czy brać brata męża za kredytobiorcę na co się zgodził czy brać mieszkanie za odstępne gdzie płaci się jakieś 20- 30 tyś i jest się zameldowanym bez prawa własności. Póki co u rodziców jest mi wygodnie bo mogę liczyć na pomoc ze strony mamy czy siostry przy opiece nad Gabi 🙂 Z jedzeniem u nas to samo- co zaczynam jeść albo przygotowywać kolację lub śniadanie to mała się budzi więc chyba wszystkie dzieciaczki wyprobowywują naszą cierpliwość 😜 Gosiu , super, że mała dobrze znosi czas po szczepionce a więc pierwsze koty za płoty 😁 I pierwsza zakupy do nowego mieszkanka zrobione więc wyobrażam jak się cieszysz- my oczywiście razem z Tobą!!! 🤪 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonka książka nazywa się "Język niemowląt" Tracy Hogg i Melinda Blau
co do dokarmiania jak chcesz zachować laktacje i żeby mały nie zrezygnował z cyca na rzecz butelki to najpierw cyc a potem butelka,
to kładz go i bierz jak płacze a jak uspokaja znowu kładź w koncu zatrybi, ja próbowałam tego z moją ale ja ją wezme uspokoi się a za drugim razem już się nie uspokaja tylko telepać ją muszę jakieś 5 minut zanim się uspokoi i tylko nachylam się do łożeczka znowu krzyk i teraz uspokajanie 10 minut, jak niechcesz żeby mały zasypiał na cycu to staraj się go budzić jak je, potem odbijanie w pionie (moja mała się budzi przy tym) i zmiana pieluszki tylko że wtedy bedzie ci trudniej go uspać bo tak zaspany po cycu jest

a śpioszki na allego kupiłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, superowe zdjęcie, Mała widać już od małego lubi nowe technologie 🙂 Agatka - to może faktycznie Zosia to żywczyk, Pawełek to chyba Aniołek albo średniaczek, naprawdę nie mogę na razie narzekać! Ja jakos daje rade z jedzeniem, ale jak chce jeść obiad to zawsze akurat płacze ale wkładam go do leżaczka i patrzy ze smokiem jak jem 🙂 jak zjem w 5 min to jest OK 😉 Teraz go wykapalam, dzis sama, bo maz wyjechal i juz spi, mam nadzieje, ze pospi ladnie. Dobrej i spokojnej nocy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga2010 napisał(a):
Kasia, superowe zdjęcie, Mała widać już od małego lubi nowe technologie 🙂 Agatka - to może faktycznie Zosia to żywczyk, Pawełek to chyba Aniołek albo średniaczek, naprawdę nie mogę na razie narzekać! Ja jakos daje rade z jedzeniem, ale jak chce jeść obiad to zawsze akurat płacze ale wkładam go do leżaczka i patrzy ze smokiem jak jem 🙂 jak zjem w 5 min to jest OK 😉 Teraz go wykapalam, dzis sama, bo maz wyjechal i juz spi, mam nadzieje, ze pospi ladnie. Dobrej i spokojnej nocy!

no wg testów i reakcji to zdecydowanie zywczyk, moja w lezaczku 30 sekund z zegarkiem w reku 😞ja wiem ze to moja wina bo wymiekałam jak dostawała bóli brzuszka i nosiłam, ale to nie do konca tez tak bo jstem z mała u rodziców i mała spi nie trzeba jej nosic i tak sie zastanawiam czy to dlatego ze tam blok ciepło a u nas 16-18 stopni i to jakies waty ze wegla brak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduje się Mamuśki 🙂
Byłam w miesicie na zakupach ale sama bo Alusia z Tatą smacznie spali w łóżku jak wychodziłam 🙂
Kupiłam Jej jeszcze gripe water i będę podawać na przemian z Infacolem bo czytałam, że tak można. Jak to nie pomoże to zmienię Jej mleczko bo niby mocno Jej ten brzuszek nie męczy ale dokucza Jej wieczorami a już trzeci dzień popłakuje mi przy piciu mleczka 🤨 W ogóle jesy jakaś marudna już trzeci dzień a to do niej nie podobne i tak myślę, że może tez przechodzi ten skok rozwojowy 🤔
A tu znów cisza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, zapomniałam Ci pogratulować tego, że Ala tak ładnie Ci przesypia 🙂 Pozazdrościć 😁 Ty chyba jej dajesz w nocnej butli tabletki nasenne 🤪 🤪 🙃 🙃
Moje dziecko w końcu "wróciło" 🙂 Znowu jest wesoły i miałam spokojny dzień 😁 Ciekawe jak nocka 🤨 🤪 😉
No, ale wiadomo że dzieci tak jak ludzie mogą mieć gorszy dzień 😉 nie zawsze może być kolorowo, nie?? 😉 No i te skoki rozwojowe... 😉

Właśnie, że cieszyłyśmy się, że nie ma Ciebie Wołowino 🙂 A tu oczywiście musiałaś się wtrącić 😜 Maja to chyba ma obsesję na punkcie cycków i mleka 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃 hahha 😁
Agata, każde dziecko jest inne, Twoja Zosia jest energiczna i taki ma charakter 🙂 Przy takim dziecku trzeba mieć sporo energii i cierpliwości 😁 Podziwiam 🙂 A zawsze u Twoich rodziców tak śpi?? Może Zosia też chce się przeprowadzić?? 🙂 hahah. Ja robiłam test i zdecydowanie wyszło, że mam Średniaczka 😁 Jaka nazwa hihi 😉

A zdjęcie Kai przy klawiaturze świetne 🤪 🤪 🙃 🙃 Rośnie nam Geniusz Grudniowy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Kasia, zapomniałam Ci pogratulować tego, że Ala tak ładnie Ci przesypia 🙂 Pozazdrościć 😁 Ty chyba jej dajesz w nocnej butli tabletki nasenne 🤪 🤪 🙃 🙃
Moje dziecko w końcu "wróciło" 🙂 Znowu jest wesoły i miałam spokojny dzień 😁 Ciekawe jak nocka 🤨 🤪 😉
No, ale wiadomo że dzieci tak jak ludzie mogą mieć gorszy dzień 😉 nie zawsze może być kolorowo, nie?? 😉 No i te skoki rozwojowe... 😉

Właśnie, że cieszyłyśmy się, że nie ma Ciebie Wołowino 🙂 A tu oczywiście musiałaś się wtrącić 😜 Maja to chyba ma obsesję na punkcie cycków i mleka 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃 hahha 😁
Agata, każde dziecko jest inne, Twoja Zosia jest energiczna i taki ma charakter 🙂 Przy takim dziecku trzeba mieć sporo energii i cierpliwości 😁 Podziwiam 🙂 A zawsze u Twoich rodziców tak śpi?? Może Zosia też chce się przeprowadzić?? 🙂 hahah. Ja robiłam test i zdecydowanie wyszło, że mam Średniaczka 😁 Jaka nazwa hihi 😉

A zdjęcie Kai przy klawiaturze świetne 🤪 🤪 🙃 🙃 Rośnie nam Geniusz Grudniowy 😁

taa zamiast mnie pocieszyć że to za chwile cudownie minie to Ty że jest "energiczna" a jak jest energiczna to taka już zostanie...
zawsze u rodziców śpi jak zabita bez wspomagaczy, cóż jakby się przydała do mnie to dawałaby popalić dopiero około 12 lat, a tak po Pawle to od początku do samego końca, biedna ja...chwaliłam się Wam że do pracy ide?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):

taa zamiast mnie pocieszyć że to za chwile cudownie minie to Ty że jest "energiczna" a jak jest energiczna to taka już zostanie...
zawsze u rodziców śpi jak zabita bez wspomagaczy, cóż jakby się przydała do mnie to dawałaby popalić dopiero około 12 lat, a tak po Pawle to od początku do samego końca, biedna ja...chwaliłam się Wam że do pracy ide?

Agata - kiedy do pracy idziesz?? a co do Zosi, a może Ty jestes jaka bardziej wyluzowana u rodzicow i dlatego Zosia tak ladnie spi? bo jakby jej bylo zimno, to by sie chyba trzesla itp? U nas dzis znow superowa nocka, od 19.30 do 9 z 2 przerwami 😁 🤪. Nina - widzisz, moze to skok rozwojowy w innym terminie byl 😉 Kasia - a Ala na pewno ma kolki? Milego dnia Mamuski, moj znow spi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🤪 🤪
Moja nocka wspanmiała hihihi. Ola zasnęła o 23:30 i wstała na butlę o 5:30 🤪. Kochane dziecko, pózniej wstała o 8:30 🤪
Kayka to informatyk mały hihihi, jaka zainteresowana 🙂
Agatka dziecko daje znaki że woli być u twoich rodziców , więc do dzieła pakujcie się i do rodziców 😉 A gdzie do pracy się wybierasz i co z Zosią ??? Kto sie niż będzie zajmował ???
Ja do pracy wracam po macierzyńskim i po zaległym urlopie 😞 😞 😞
No bardzo się cieszę że Ola dobrze zniosła szczepienia 🙂 Aga Mini twoja Majeczka twarda kobieta rośnie - nie płakała przy kłuciu 😉 Oliwka u babci Maja spać pójdzie to Ty z mężem będziecie mm......robić ha ha ha ha 🤪 A Majeczka ma obsesję na punkcie cycków hihihihi , kocha je 🤪
Ninka twoje dziecko wróciło hihihi, Łukaszkowi znudzilo sie być grzecznym chłopcem i postanowił pokazać co on potrafi .
Martuś nasze mieszkanie też nie jest własnościowe 😞 , ale nas nie stać aby kupić mieszkanie, więc cieszymy się że mamy takie. Ale ja stwierdziłam że nawet jak byśmy mieli własnościowe mieszkanie to i tak byśmy go nie sprzedali bo po co??????? Nie mamy kasy aby budować dom, a pieniądze ze sprzedaży mieszkanie by nie starczyły na dom i trzeba by było brać kupe kredytu .
No to na tyle 🙂
Miłego dnia ,zajrzę pózniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...