Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hejka 😉
Moja pyza też uwielbia kąpiel,niestety nie macha rączkami i nie chlapie,ale często towarzyszy jej banan na usteczkach 🤪 🤪 🤪
A dziś jest niegrzeczna 😞smoka mmoło co nie zje , ale mleka nie chce 😞. O 5 rano zjadła 50 ml.,o 10 zjadła 70 ml., i 15 na śpiocha 70 ml., po 18 na siłę zjadła 50ml., - te wszystkie karmienia były na raty po dwa trzy razy jej podawałam butlę. A smoka ciągnie mocno i herbatkę też pięknie piła. Ja myślę że może ten nutramigen jej już nie smkuje 🥴 🥴, myślę że może sama na noc jej dam Nan - bo mi został. Może zje chętnie.
A moja Olka jak leży w foteliku lub na poduszce to głowę dzwiga do góry hehehe. Mała łobuzica już usiąść chce 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zosia widać lubi kąpiel 🙂 Mój Łukasz też chlapie, zwłaszcza nogami 🤪 🤪
Oglądałam zdjęcia mojego męża z dzieciństwa, bo chciałam porównać i Łukasz jest prawie identyczny 🤪 🤪 No, ale wiadomo że ze mnie też coś tam ma 😉
Aga, my się obżeraliśmy, a Twój mąż i inni ludzie na to ciężko pracowali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie muszę oglądać zdjęć Tomka z dzieciństwa i porównywać, Ola to wykapany Tomek tylko miniaturka i płeć żeńska hahahahaha.
No właśnie takmyślę że nie smakuje jej to mleko, a raczej to nie jest skok- mam nadzieję że to nie jego początek - . Bo zwariuję z nią sama 🥴 Dostanie w dopkę i koniec hahahahahaha, a teraz śpi jak aniołeczek 🤪
A ja zjadłam dziś tylko jednego pączka 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, Pawelek dzis padl o 19.30 🙂 poza tym dziś byla kolezanka przez pol dnia, wiec nie mialam kiedy pisac, ale nadrobilam 🙂. Agatka - niezle, 3 dzieci sie opiekowac to dobra szkola! Kasia - jak patrze na zdjecia Ali (sliczne w sukienkach!) to ona widze, z tez przekrzywia glowke w jedna strone, akurat na tym zdjeciu i na awatarze ma podobna pozycje 🙂 to nie tylko moj tak ma, bo moja Mama twierdzi, ze on ciagle przekrzywia sie w lewo. Acha, w kapieli tez zaczal chlapac nozkami i raczkami bardzo 🙂 Marta - a byliscie w getin banku? moj Maz wlasnie mi mowi, ze oni sa dosyc liberalni. Dobrej i spokojnej nocy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia ja mogę to samo powiedzieć moje dzieciaki to czysty ojciec Maja do mnie podobna, ale od pasa w dół 😁. Jakie macie temperatury w pokojach tam gdzie dzieciaczki śpią, bo ja się zastanawiam czy nie mam za wysokiej, bo Maja rano budzi się z katarem, a potem jej przechodzi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kafinka Aga popieram to z jednym rodzicem tu chyba każda ma takie wrażenie. I zgadzam się z tym, że już teraz Agata musisz temperować charakter Zosi jeśli to od niego jest taka nieznośna. A to, że Twoja Zosia je często to jest normalne u dzieci moja Alusia też je co 2 godziny rzadko co 3 lub 4 i nie zjada dużo co dwie godziny bo nawet 60ml mi nie wypija tak około 40-50 ml to standard w dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
U mnie jest 20 ; 22 stopnie, a jak mieszkaliśmy u mamy to było ponad 25 stopni, nawet 28 😮. To było gorąco 🤢


No to temp w sam raz, a jak mieszkaliście u mamy to Ola miała katarek np. w nocy lub nad ranem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
U mnie jest 20 ; 22 stopnie, a jak mieszkaliśmy u mamy to było ponad 25 stopni, nawet 28 😮. To było gorąco 🤢


No to temp w sam raz, a jak mieszkaliście u mamy to Ola miała katarek np. w nocy lub nad ranem?

Nieeeeeeee nigdy nie miała katarku 🙂 na szczescie
a może trzeba nawilżacz zakupić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mamuśki 😁
Trochę naskrobałyście 🙃
Mały coś dzisiaj nie najlepiej spał,od 19 do 2.30 i potem sięwierciłprzy karmieniu i jak go położyłam,przebudzał się,potem usnął i o 6 wstaliśmy.Oskarowi chyba sięprzebija 5 do końca,bo 3 razy z wielkim krzykiem się obudził 😞,ma jakieś 3 kropki na buzi,ale raczej wygląda to na jakieś pryszczyki a nie wysypkę.
Wczoraj małemu szukałąm pleśniawek i wiecie,Sebusiowi widać przez dziąsła górne 1 i 3 😮,normalnie widać białe w dziąśle 🤪...ale to tak może być kilka miesięcy zanim wyjdą,nie spodziewam się za szybko,bo Oskar miał poierwszego jak miał 9,5 miesiąca.Co prawda wciska piąstki do buzi,drapie po tych dziąsłach chwilami ze złością,ale to też tenwiek,gdzie dziecko wszystko pcha do buzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wpadlam sie przywitac i powiedziec że u nas wszystko ok 🙂 nie mam czasu nadrabiac ani zagladac czesciej bo jak maly spi to zajmuje sie domem albo teraz PITy rozliczalam paru osobom i tak ciagle cos... a w poludnie kiedy maly spi to na dworek idziemy bo taka piekna pogoda no i tak jakos ten czas ucieka 😮 dzis tez ruszamy na miasto na zakupy korzystajac ze slicznej pogody. Buziaki dla Was i maluszkow moze uda mi sie chociaz troche pozniej nadrobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar ma znowu wysypkę 😞,wstał i miał 2 na buźce,myślałam,że coś mu poprostu wyszło a teraz go przewijałam i ma kilka na brzuszkui 2 na nogach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla brzuszkowych cioć,zdjęcie zrobione przed chwilą...się uśmiałam,bo mu śmiesznie ślina ściekała 😁
[URL=http://img46.imageshack.us/i/zdjcie0770w.jpg/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/8995/zdjcie0770w.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha ha nieźle,matka coś Ty jej zrobiła 🤪 🤪 🤪 😁
mąż o 9 dzwonido lekarki,bo nie wiem co z tym zrobić,pewnie te sterydy w domu,bo nie puchnie ani nic,tylko kilka kropek,cholera wie od czego to 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja to mówię,że mają diabliki w oczach,Oskar od szpitala znowu ma fochy,czegoś nie dostanie to krzyk 😞,ale nnie reaguję jak zawsze i coraz lepiej.
Sebuś usypia a Oskar krzyczy 😮 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śpią...obaj 😁...ciekawe jak długo 🤨
Aga widocznie rozmowa pomogła 🙂,to dobrze 🙂
u nas teściowa od jutra 🤨,muszę kupić tabletki na uspokojenie 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
jak ja to mówię,że mają diabliki w oczach,Oskar od szpitala znowu ma fochy,czegoś nie dostanie to krzyk 😞,ale nnie reaguję jak zawsze i coraz lepiej.
Sebuś usypia a Oskar krzyczy 😮 😠


Też tak często mam...Maja śpi to Oliwka biega i krzyczy,Maja się obudzi to mnie pyta "czemu się obudziłą" i idzie na bajki 😲


no to Oskar jakmałego obudzi to albo się przytuli albo ogląda bajki,w każdym razie nagle jest cicho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...