Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
moja spi w wózku 😁 a ja okna pomyłam kurze starłam i o 🙂 a z Angklia niewiem kuzynka siedzi od 3 lat w liverpool czy jak sie to pisze... i może by coś pomogła nam... niewiem przyjerzie w czerwcu bo ślub tu robią sobie u nas jestem zaproszona 😁 😁 wiec z nimi pogadam... zobaczymy...;/


Cześć Baby !!
Ola ja mieszkam w Liverpool 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Zapraszam 😁 Dla mężczyzna jest praca na 100% dla kobiety gorzej, ale na chociaż 2-3 dni w tygodniu zawsze coś byś znalazła ja tu jestem zorjętowana 😁
Zaraz Was nadrobię do końca i napiszę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No nadrobiłam 🙂
Kasia i co z tego, że babcia jak młoda dupa z Ciebie 😁 😜 😉
U nas noc super 😉
Ale teraz jestem tak zła, że chce mi się ryczeć !!!!!!!!!!
Zajrzałam do telefonu Mariusza ( nigdy tego nie robię, ale chyba zacznę częściej !! ). Patrzę a tam sms-a do jego matki wysłany w dniu kobiet w który pisze, że przesłał jej na konto 500zł !!!!!!!!!!!!! KURWA suka się go niedawno wyrzekła a on debil jej kasę wysyła !!!!!!!!!!!!!! Niech tylko wstanie tak go zjebie jak psa !!! Sorry ale jestem taka zła, że musiała trochę pobluzgać !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 nie nadrabiam teraz bo nie mam czasu. Bylam z małym u lekarza bo znowu oczko mu ropieje jedno no i nas pediatra skierowala do okulity bo juz za dlugo mu ropieja i to pewnie zapchany kanalik wiec jutro jedziemy do okulisty. Nadrobie moze pozniej no chyba ze jeszcze na spacerek sie wybierzemy to moge nie miec czasu 🙂 ok lece bo obiad mi sie przypali a małemu jeszcze musze dupe przebrac bo on po spacerze zawsze mi kupe w pampera wali hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Kasiu.... jakie słownictwo 😁
wiesz że dzieci zawsze kuźwa za swoimi matkami pójdą nawet jak miałyn wczesniej źle ;/ eh... ale powinien to z Tobą skonsultować najpierw chociaż pewnie znał Twoją reakcję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
moja spi w wózku 😁 a ja okna pomyłam kurze starłam i o 🙂 a z Angklia niewiem kuzynka siedzi od 3 lat w liverpool czy jak sie to pisze... i może by coś pomogła nam... niewiem przyjerzie w czerwcu bo ślub tu robią sobie u nas jestem zaproszona 😁 😁 wiec z nimi pogadam... zobaczymy...;/


Cześć Baby !!
Ola ja mieszkam w Liverpool 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Zapraszam 😁 Dla mężczyzna jest praca na 100% dla kobiety gorzej, ale na chociaż 2-3 dni w tygodniu zawsze coś byś znalazła ja tu jestem zorjętowana 😁
Zaraz Was nadrobię do końca i napiszę 😁


Kasiu ja bym od zaraz pojechała tylko przeraża mnie bariera jezykowa chociaż znam Angielski ale wiesz podstawy nic wiecej i bym sie bała strasznie... Kasia ja to bym nawet sprzatac poszła jak bym nie miała co do gara włożyć czasem takiej sprzataczczce lepiej zapłacą niż na innym stanowisku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
moja spi w wózku 😁 a ja okna pomyłam kurze starłam i o 🙂 a z Angklia niewiem kuzynka siedzi od 3 lat w liverpool czy jak sie to pisze... i może by coś pomogła nam... niewiem przyjerzie w czerwcu bo ślub tu robią sobie u nas jestem zaproszona 😁 😁 wiec z nimi pogadam... zobaczymy...;/


Cześć Baby !!
Ola ja mieszkam w Liverpool 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Zapraszam 😁 Dla mężczyzna jest praca na 100% dla kobiety gorzej, ale na chociaż 2-3 dni w tygodniu zawsze coś byś znalazła ja tu jestem zorjętowana 😁
Zaraz Was nadrobię do końca i napiszę 😁


Kasiu ja bym od zaraz pojechała tylko przeraża mnie bariera jezykowa chociaż znam Angielski ale wiesz podstawy nic wiecej i bym sie bała strasznie... Kasia ja to bym nawet sprzatac poszła jak bym nie miała co do gara włożyć czasem takiej sprzataczczce lepiej zapłacą niż na innym stanowisku 🙂


Ola ja też przyjechałam tutaj z podstawami i powiem Ci, że nawet jakbyś więcej znała to i ta byś nie mogła się dogadać z tutejszymi anglikami to w LIverpool-u anglicy operują bardzo dziwnym językiem tak zwanym skausem i tak na prawdę sami siebie nie rozumią czasem haha Jeśli chciałabyś sprzątać np. w hotelu to masz pracę na pewno tylko harówa straszna i laski które sprzątały w hotelach to mówią, że NIGDY WIĘCEJ haha Facet bez problemu może pracje dostać w Morisie, ale też jest dość ciężko no ale wiadomo to zalerzy od faceta na ile jest wytrzymały 🙂
Co do Mariusza to wiedziałam, że mże jej wysłać tą kasę ale w lipcu a nie raz. Poza tym chuj z tymi pieniędzmi, ale chodzi o to że mnie okłamał i oszukał a wczoraj jeszcze prosto w oczy mi kłamał pytając czy może jej kase wysłać a zrobi to już dzień wcześniej !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia bardzo długo ropieja mu te oczka, i faktycznie może mieć zapchany kanalik 😞 biedulek
Kasia mój Tomek co miesiąc dawał swojej mamie kasę, tzn nie kase ale jezdziłz nią na zakupy i peki często kupował . Też byłam zła bo matka mogła by iść do pracy, a ona w domu siedzi i płacze że kasy nie ma. Miała pracę to tak robiła że rozwiązali z nia umowę. I co miesiąc dzwoniła i mówiła : syneczku nie mam na chleb. No i Tomek w samochód i na zakupy . Teraz już się skończyło bo my sami ledwo ciągniemy, a ja na żarciu nie lubię oszczędzać. Ale u Ciebie inna sytuacja , najpierw się syna wyrzeka a potem pieniążki chce od niego 😠
Ola ja bym sie bała wyjechac w nieznane - jestem straszny cykor ☺️ ☺️. Ale w tej Polsce coraz gorzej jest , i nie widać lepszych perspektyw na przyszlość. Trzeba mieć bogatych rodziców , lub ogromne znajomości aby dobrze płatną pracę dostać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny !
Czy mogla bym was poprosic o glosowanie ? na Ewunie ? Jest przesliczna i przeurocza ! A jej zdjecie samo cie rozweseli 😉
http://pl.lennylamb.com/#pieluszki_wielorazowe/konkurs/3022 Poleć znajomym
Wystarczy jedynie kliknac pod zdjeciem 😉
Kazdy glos jest dla nas wazy!

P.S Glosowac mozna codziennie do konca Marca, Z góry dziekujemy za kazdy oddany glos 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! Chciałam wam tylko przekazać wiadomość o Kajtku bo wszystkie się martwiłyście i mnie pocieszałyście, dostałam właśnie wyniki badań i już wiem że Kajtek ma niewydolną lewą nerkę i wcale mu nie działa, a prawą na 95,89% ma wydolną. Jeszcze nie wiem jakie leczenie podejmą żeby ta prawa się nie psuła, 6 kwietnia idziemy do szpitala 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! Chciałam wam tylko przekazać wiadomość o Kajtku bo wszystkie się martwiłyście i mnie pocieszałyście, dostałam właśnie wyniki badań i już wiem że Kajtek ma niewydolną lewą nerkę i wcale mu nie działa, a prawą na 95,89% ma wydolną. Jeszcze nie wiem jakie leczenie podejmą żeby ta prawa się nie psuła, 6 kwietnia idziemy do szpitala 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
Cześć dziewczyny! Chciałam wam tylko przekazać wiadomość o Kajtku bo wszystkie się martwiłyście i mnie pocieszałyście, dostałam właśnie wyniki badań i już wiem że Kajtek ma niewydolną lewą nerkę i wcale mu nie działa, a prawą na 95,89% ma wydolną. Jeszcze nie wiem jakie leczenie podejmą żeby ta prawa się nie psuła, 6 kwietnia idziemy do szpitala 😞 😞 😞


Oj Iwonka tak mi przykro 😞 Jednak ta lewa nereczka nie działa 😞 😞 😞. Ale w szpitalu lekarze podejmą odpowiednie kroki, i Kajtuś będzie leczony. Iwonka nie załamuj się - będzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miałam nie zaglądać bo mam humor po psie, ale nie chce już mi się pisać co się dzieje bo szkoda słów 😠 😞
Iwonka pamiętaj, że z jedną nerką człowiek żyje normalnie a więc głowa do góry bo na pewno będzie wszystko dobrze 😘 Kajtuś to silny facet 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje dziecko dzis padło, bo na spacerze nie spal tylko patrzyl sie w sufit 🙂 byl tak wieczorem zmeczony, ze dostal jakiegos ataku histerii, ale szybko w miarę go opanowaliśmy 🙂. Iwonka - biedny maluszek 😞 ale Kajtuś jest dzielny i jestem pewna, że się ułoży! trzymaj się Ty też! Ada - A Sebuś zdrowy? Pawelek odnosnie rączek, to nie przekłada nic z rączki do rączki, ale też nie umie złożyć rączek - a u Was jak? Maz poszedl na basen, a ja robię sobie kolację 🙂 ale już wiosnę się czuje, dziś było u nas b ciepło! muszę zweryfikować ubranka synka 🙂 miłego wieczoru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...